SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:41:37

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:32

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 93.8 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:41:54
01:41:37
1:41:21
i
Ricard Sanz
01:41:40 (Tr: 1:41:40)
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)

T. real: 01:41:37

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:32

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 93.8 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:41:54
01:41:37
1:41:21
i
Ricard Sanz
01:41:40 (Tr: 1:41:40)
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)

T. real: 01:41:40

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:35

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 93.83 segons/100Metres

Club: cn tarraco

1:41:54
01:41:40
1:41:26
i
Marta Vives Montlleió
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Alex Cerda Riudavets
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)

T. real: 01:41:43

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:38

Cat:M40

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 93.88 segons/100Metres

Club:

1:41:54
01:41:43
1:41:32
i
Marta Vives Montlleió
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Alex Cerda Riudavets
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Ricard Sanz
01:41:40 (Tr: 1:41:40)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)

T. real: 01:41:47

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:42

Cat:M18

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 93.94 segons/100Metres

Club: asn st flour tri

1:42:00
01:41:47
1:41:34
i
Marta Vives Montlleió
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Alex Cerda Riudavets
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Ricard Sanz
01:41:40 (Tr: 1:41:40)
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)

T. real: 01:41:48

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:43

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 93.97 segons/100Metres

Club:

1:42:02
01:41:48
1:41:34
i
Marta Vives Montlleió
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Alex Cerda Riudavets
01:41:37 (Tr: 1:41:37)
i
Ricard Sanz
01:41:40 (Tr: 1:41:40)
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)

T. real: 01:41:54

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:49

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.05 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:42:05
01:41:54
1:41:43
i
Guillaume Nicolas
01:41:43 (Tr: 1:41:43)
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)

T. real: 01:42:00

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:55

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.14 segons/100Metres

Club: sandycove island swimming club

1:42:13
01:42:00
1:41:47
i
Adrien Perrier
01:41:47 (Tr: 1:41:47)
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)

T. real: 01:42:02

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:57

Cat:M50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.18 segons/100Metres

Club: tintoreres swimming club

1:42:17
01:42:02
1:41:48
i
Oriol Forner Andres
01:41:48 (Tr: 1:41:48)
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)
i
Alejandro Monfort Astarin
01:42:16 (Tr: 1:42:16)

T. real: 01:42:04

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:11:59

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.21 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:42:15
01:42:04
1:41:54
i
David Amorós
01:41:54 (Tr: 1:41:54)
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)

T. real: 01:42:06

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:01

Cat:M40

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.24 segons/100Metres

Club:

1:42:13
01:42:06
1:42:00
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)

T. real: 01:42:07

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:02

Cat:M50

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.26 segons/100Metres

Club:

1:42:16
01:42:07
1:41:59
i
Eoin O Riordan
01:42:00 (Tr: 1:42:00)
i
Ernest Ruiz Garcia
01:42:02 (Tr: 1:42:02)
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)
i
Alejandro Monfort Astarin
01:42:16 (Tr: 1:42:16)

T. real: 01:42:10

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:05

Cat:M18

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.3 segons/100Metres

Club:

1:42:16
01:42:10
1:42:04
Josep maria Serra Majem
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)
i
Alejandro Monfort Astarin
01:42:16 (Tr: 1:42:16)

T. real: 01:42:11

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:06

Cat:M40

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.31 segons/100Metres

Club: tcc carcassonne

1:42:16
01:42:11
1:42:06
Carlos Gomez Ruano
01:42:06 (Tr: 1:42:06)
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Alejandro Monfort Astarin
01:42:16 (Tr: 1:42:16)

T. real: 01:42:16

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:11

Cat:M50

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.39 segons/100Metres

Club:

1:42:24
01:42:16
1:42:07
i
David Capdevila Ponce
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Tomas Vinas Lasierra
01:42:10 (Tr: 1:42:10)
i
Matthieu Fosse
01:42:11 (Tr: 1:42:11)