SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:42:17

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:12

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.4 segons/100Metres

Club:

1:42:49
01:42:17
1:41:44
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)

T. real: 01:42:22

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:17

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.49 segons/100Metres

Club:

1:42:49
01:42:22
1:41:56
i
Albert Gracia Gfont
01:42:17 (Tr: 1:42:17)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)

T. real: 01:42:29

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:24

Cat:M50

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.6 segons/100Metres

Club:

1:42:49
01:42:29
1:42:10
i
Albert Gracia Gfont
01:42:17 (Tr: 1:42:17)
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)

T. real: 01:42:35

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:30

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.68 segons/100Metres

Club:

1:42:53
01:42:35
1:42:17
i
Albert Gracia Gfont
01:42:17 (Tr: 1:42:17)
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)

T. real: 01:42:47

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:42

Cat:M18

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 94.87 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

1:43:12
01:42:47
1:42:22
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)

T. real: 01:42:48

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:43

Cat:W40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 94.88 segons/100Metres

Club:

1:43:16
01:42:48
1:42:19
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)

T. real: 01:42:49

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:12:44

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 94.9 segons/100Metres

Club: geieg

1:43:17
01:42:49
1:42:21
i
Ignacio Lizarraga
01:42:22 (Tr: 1:42:22)
i
Javier Barata Marti
01:42:29 (Tr: 1:42:29)
i
Oscar Creixell
01:42:35 (Tr: 1:42:35)
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)

T. real: 01:43:08

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:03

Cat:M40

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.19 segons/100Metres

Club:

1:43:29
01:43:08
1:42:47
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)

T. real: 01:43:16

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:11

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.32 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:43:45
01:43:16
1:42:48
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)

T. real: 01:43:17

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:12

Cat:M40

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.33 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:43:48
01:43:17
1:42:46
Alex Font Vallmajó
01:42:47 (Tr: 1:42:47)
Mireia Sànchez Salamí
01:42:48 (Tr: 1:42:48)
i
Maria Rossell
01:42:49 (Tr: 1:42:49)
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)
i
Javier Letamendia Claver
01:43:48 (Tr: 1:43:48)

T. real: 01:43:24

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:19

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.44 segons/100Metres

Club:

1:43:51
01:43:24
1:42:56
i
Aleix Coral Alcolea
01:43:08 (Tr: 1:43:08)
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)
i
Javier Letamendia Claver
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Audin Thierry
01:43:51 (Tr: 1:43:51)

T. real: 01:43:33

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:28

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.57 segons/100Metres

Club:

1:43:57
01:43:33
1:43:09
Joan Comas Moline
01:43:16 (Tr: 1:43:16)
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)
i
Javier Letamendia Claver
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Audin Thierry
01:43:51 (Tr: 1:43:51)
i
Joan Figueras Pomes
01:43:57 (Tr: 1:43:57)

T. real: 01:43:48

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:43

Cat:M18

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.8 segons/100Metres

Club:

1:44:18
01:43:48
1:43:17
i
Pepe Poblet Farrés
01:43:17 (Tr: 1:43:17)
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)
i
Audin Thierry
01:43:51 (Tr: 1:43:51)
i
Joan Figueras Pomes
01:43:57 (Tr: 1:43:57)

T. real: 01:43:51

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:46

Cat:M40

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.86 segons/100Metres

Club: asn saint flour

1:44:19
01:43:51
1:43:24
Albert Ruiz Ramio
01:43:24 (Tr: 1:43:24)
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)
i
Javier Letamendia Claver
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Joan Figueras Pomes
01:43:57 (Tr: 1:43:57)

T. real: 01:43:57

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:13:52

Cat:M40

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 95.94 segons/100Metres

Club: geieg

1:44:21
01:43:57
1:43:33
i
Nicolas Gex
01:43:33 (Tr: 1:43:33)
i
Javier Letamendia Claver
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Audin Thierry
01:43:51 (Tr: 1:43:51)