SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:22:28

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:52:23

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 76.12 segons/100Metres

Club:

1:23:30
01:22:28
1:21:27
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)

T. real: 01:23:03

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:52:58

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 76.66 segons/100Metres

Club:

1:23:38
01:23:03
1:22:28
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)

T. real: 01:23:11

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:06

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 76.78 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:23:54
01:23:11
1:22:28
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)

T. real: 01:23:13

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:08

Cat:M18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 76.8 segons/100Metres

Club:

1:23:57
01:23:13
1:22:28
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)

T. real: 01:23:22

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:17

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 76.94 segons/100Metres

Club:

1:23:51
01:23:22
1:22:52
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)

T. real: 01:23:25

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:20

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 77.0 segons/100Metres

Club: world class krestovsky

1:23:59
01:23:25
1:22:52
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)

T. real: 01:23:30

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:25

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 77.07 segons/100Metres

Club:

1:25:07
01:23:30
1:21:53
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)

T. real: 01:23:51

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:46

Cat:W18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 77.39 segons/100Metres

Club:

1:25:16
01:23:51
1:22:26
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)

T. real: 01:23:59

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:53:54

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 77.51 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:26:27
01:23:59
1:21:31
i
Antonio Pons Martínez
01:22:28 (Tr: 1:22:28)
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)

T. real: 01:25:07

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:55:02

Cat:W30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 78.56 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

1:26:44
01:25:07
1:23:30
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:26:41 (Tr: 1:26:41)

T. real: 01:25:16

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:55:11

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 78.69 segons/100Metres

Club: junior fc

1:27:53
01:25:16
1:22:38
i
Miquel Sunyer
01:23:03 (Tr: 1:23:03)
Felix Parrilla Morales
01:23:11 (Tr: 1:23:11)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:13 (Tr: 1:23:13)
Alberto Alonso Arroyo
01:23:22 (Tr: 1:23:22)
i
Mikhail Malgin
01:23:25 (Tr: 1:23:25)
i
Francois Hill
01:23:30 (Tr: 1:23:30)
i
Marina Castro Atalaya
01:23:51 (Tr: 1:23:51)
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:53 (Tr: 1:27:53)

T. real: 01:26:27

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:56:22

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 79.79 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:28:54
01:26:27
1:23:59
Xesco Carriere Jordana
01:23:59 (Tr: 1:23:59)
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Francesco Lanzone
01:28:29 (Tr: 1:28:29)

T. real: 01:26:41

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:56:36

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 80.01 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

1:28:29
01:26:41
1:24:54
Elisenda Llorens Masana
01:25:07 (Tr: 1:25:07)
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Francesco Lanzone
01:28:29 (Tr: 1:28:29)

T. real: 01:27:53

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:57:48

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 81.12 segons/100Metres

Club: c.n.barcelona

1:30:31
01:27:53
1:25:16
i
Ferran Arce Saez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Francesco Lanzone
01:28:29 (Tr: 1:28:29)

T. real: 01:28:29

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 10:58:24

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 81.66 segons/100Metres

Club: polo

1:30:31
01:28:29
1:26:27
i
Nicolas Collot
01:26:27 (Tr: 1:26:27)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:26:41 (Tr: 1:26:41)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:53 (Tr: 1:27:53)