L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
571 | 123 | 593 | Amalia Duch Brown | 2:16:16 | |||
T. real: 02:16:16 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:21 Cat:W50 Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 125.78 segons/100Metres Club: cn radikal swim
53130
2:34:50
02:34:26
2:34:02
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40) |
|||||||
572 | 449 | 778 |
i
|
Albert Taberner Puigdelloses | 2:16:16 | ||
T. real: 02:16:16 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:21 Cat:M50 Pos. categoria: 103 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 125.78 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
52470
2:34:50
02:34:26
2:34:03
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40) |
|||||||
573 | 124 | 544 | Maria angeles Iglesias Calvo | 2:16:17 | |||
T. real: 02:16:17 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:22 Cat:W50 Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 125.8 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
50710
2:34:50
02:34:27
2:34:04
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40) |
|||||||
574 | 450 | 605 |
i
|
Juan manuel Gomez Acin | 2:16:26 | ||
T. real: 02:16:26 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:31 Cat:M50 Pos. categoria: 104 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 125.93 segons/100Metres Club: club ski camprodon
31790
2:34:50
02:34:36
2:34:21
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40) |
|||||||
575 | 451 | 276 |
i
|
Miquel Hormigo Mares | 2:16:27 | ||
T. real: 02:16:27 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:46:22 Cat:M60 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 125.95 segons/100Metres Club:
2432320
2:34:53
02:16:27
1:58:02
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
576 | 125 | 621 |
i
|
Gala De Los Santos | 2:16:35 | ||
T. real: 02:16:35 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:40 Cat:W40 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 126.07 segons/100Metres Club:
39050
2:35:03
02:34:45
2:34:27
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43) |
|||||||
577 | 452 | 741 |
i
|
Philippe Dupuis | 2:16:40 | ||
T. real: 02:16:40 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:45 Cat:M40 Pos. categoria: 166 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 126.15 segons/100Metres Club:
56210
2:35:16
02:34:50
2:34:25
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06) |
|||||||
578 | 126 | 777 |
i
|
Elisenda Jorro | 2:16:43 | ||
T. real: 02:16:43 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:04:48 Cat:W40 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 126.19 segons/100Metres Club:
2432320
2:53:19
02:34:53
2:16:27
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
579 | 453 | 242 |
i
|
Lavaure Henri | 2:16:58 | ||
T. real: 02:16:58 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:46:53 Cat:M50 Pos. categoria: 105 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 126.43 segons/100Metres Club:
2469500
2:35:41
02:16:58
1:58:16
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
580 | 127 | 543 |
i
|
Elisabeth Stampa Jäger | 2:17:06 | ||
T. real: 02:17:06 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:05:11 Cat:W50 Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 126.54 segons/100Metres Club: club marnaton
56210
2:35:41
02:35:16
2:34:50
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31) |
|||||||
581 | 454 | 503 |
i
|
Joan Delgado Fernandez | 2:17:15 | ||
T. real: 02:17:15 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:47:10 Cat:M40 Pos. categoria: 167 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 126.69 segons/100Metres Club:
59620
2:17:42
02:17:15
2:16:48
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42) |
|||||||
582 | 128 | 586 |
i
|
Anna maria Macià Bové | 2:17:31 | ||
T. real: 02:17:31 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:05:36 Cat:W40 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 126.93 segons/100Metres Club: swim emotions
2469500
2:54:23
02:35:41
2:16:58
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
583 | 129 | 572 |
i
|
Cris Perez | 2:17:31 | ||
T. real: 02:17:31 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:05:36 Cat:W40 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 126.93 segons/100Metres Club: swim emotions
55440
2:36:06
02:35:41
2:35:16
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54) |
|||||||
584 | 130 | 328 |
i
|
Patricia Miro Bruna | 2:17:42 | ||
T. real: 02:17:42 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:47:37 Cat:JnF Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 127.11 segons/100Metres Club: golf terramar
2407460
2:35:57
02:17:42
1:59:28
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
585 | 455 | 327 |
i
|
Nicolas Miro Bruna | 2:17:44 | ||
T. real: 02:17:44 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:47:39 Cat:M18 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.13 segons/100Metres Club: golf terramar
8360
2:17:47
02:17:44
2:17:40
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47) |
|||||||
586 | 456 | 326 |
i
|
Ricard Miro Cervera | 2:17:44 | ||
T. real: 02:17:44 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:47:39 Cat:M50 Pos. categoria: 106 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.14 segons/100Metres Club: golf terramar
2419890
2:36:04
02:17:44
1:59:24
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
587 | 457 | 679 |
i
|
Federico Merlo | 2:17:47 | ||
T. real: 02:17:47 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:05:52 Cat:M30 Pos. categoria: 76 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.17 segons/100Metres Club:
2407460
2:54:11
02:35:57
2:17:42
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
588 | 458 | 98 |
i
|
Alejandro Mayol | 2:17:47 | ||
T. real: 02:17:47 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:47:42 Cat:M40 Pos. categoria: 168 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.18 segons/100Metres Club:
2441560
2:36:17
02:17:47
1:59:18
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
589 | 131 | 1833 |
i
|
Helena Garcia Melero | 2:17:54 | ||
T. real: 02:17:54 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:05:59 Cat:W50 Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 127.29 segons/100Metres Club:
2419890
2:54:24
02:36:04
2:17:44
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
590 | 459 | 532 | Victor Perez-porro Lopez | 2:18:03 | |||
T. real: 02:18:03 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:08 Cat:M50 Pos. categoria: 107 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.43 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
36300
2:36:30
02:36:13
2:35:57
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08) |
|||||||
591 | 132 | 629 |
i
|
Boyer Christine | 2:18:07 | ||
T. real: 02:18:07 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:12 Cat:W40 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 127.49 segons/100Metres Club: asn st flour tri
2441560
2:54:47
02:36:17
2:17:47
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
592 | 133 | 606 |
i
|
Mireia Tomas Carulla | 2:18:08 | ||
T. real: 02:18:08 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:13 Cat:W50 Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 127.51 segons/100Metres Club:
50050
2:36:41
02:36:18
2:35:56
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31) |
|||||||
593 | 134 | 156 | Merche Navarro | 2:18:14 | |||
T. real: 02:18:14 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:48:09 Cat:W50 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 127.59 segons/100Metres Club:
2466310
2:36:55
02:18:14
1:59:33
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58) |
|||||||
594 | 460 | 757 |
i
|
Toni Rodriguez Sorribes | 2:18:22 | ||
T. real: 02:18:22 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:27 Cat:M50 Pos. categoria: 108 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.72 segons/100Metres Club:
32560
2:36:47
02:36:32
2:36:17
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31) |
|||||||
595 | 461 | 567 |
i
|
Pedro Vidal Sangrá | 2:18:31 | ||
T. real: 02:18:31 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:36 Cat:M30 Pos. categoria: 77 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 127.86 segons/100Metres Club:
50050
2:37:04
02:36:41
2:36:18
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45) |
|||||||
596 | 462 | 771 |
i
|
Ruperto Unzué Aranda | 2:18:45 | ||
T. real: 02:18:45 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:06:50 Cat:M40 Pos. categoria: 169 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.06 segons/100Metres Club:
2466310
2:55:36
02:36:55
2:18:14
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
597 | 463 | 59 |
i
|
Raul Martinez Garcia | 2:18:58 | ||
T. real: 02:18:58 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:48:53 Cat:M30 Pos. categoria: 78 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.26 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
2435290
2:37:24
02:18:58
2:00:31
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
598 | 464 | 77 |
i
|
August Valldaura Lacambra | 2:18:58 | ||
T. real: 02:18:58 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:48:53 Cat:M40 Pos. categoria: 170 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.26 segons/100Metres Club:
2435070
2:37:24
02:18:58
2:00:31
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Hormigo Mares
02:16:27 (Tr: 2:16:27)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Lavaure Henri
02:16:58 (Tr: 2:16:58)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Joan Delgado Fernandez
02:17:15 (Tr: 2:17:15)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Patricia Miro Bruna
02:17:42 (Tr: 2:17:42)
i
Nicolas Miro Bruna
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Ricard Miro Cervera
02:17:44 (Tr: 2:17:44)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Alejandro Mayol
02:17:47 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
Merche Navarro
02:18:14 (Tr: 2:18:14)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
599 | 465 | 814 | Manel Vaqué Devilleneuve | 2:19:02 | |||
T. real: 02:19:02 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:07:07 Cat:M30 Pos. categoria: 79 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.34 segons/100Metres Club:
38940
2:37:30
02:37:12
2:36:55
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Carlos Gonzalez-rojas
02:37:24 (Tr: 2:19:14) |
|||||||
600 | 466 | 716 |
i
|
Carlos Gonzalez-rojas | 2:19:14 | ||
T. real: 02:19:14 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:07:19 Cat:M60 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.52 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
2435290
2:55:51
02:37:24
2:18:58
Amalia Duch Brown
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
i
Albert Taberner Puigdelloses
02:34:26 (Tr: 2:16:16)
Maria angeles Iglesias Calvo
02:34:27 (Tr: 2:16:17)
i
Juan manuel Gomez Acin
02:34:36 (Tr: 2:16:26)
i
Gala De Los Santos
02:34:45 (Tr: 2:16:35)
i
Philippe Dupuis
02:34:50 (Tr: 2:16:40)
i
Elisenda Jorro
02:34:53 (Tr: 2:16:43)
i
Elisabeth Stampa Jäger
02:35:16 (Tr: 2:17:06)
i
Anna maria Macià Bové
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Cris Perez
02:35:41 (Tr: 2:17:31)
i
Federico Merlo
02:35:57 (Tr: 2:17:47)
i
Helena Garcia Melero
02:36:04 (Tr: 2:17:54)
Victor Perez-porro Lopez
02:36:13 (Tr: 2:18:03)
i
Boyer Christine
02:36:17 (Tr: 2:18:07)
i
Mireia Tomas Carulla
02:36:18 (Tr: 2:18:08)
i
Toni Rodriguez Sorribes
02:36:32 (Tr: 2:18:22)
i
Pedro Vidal Sangrá
02:36:41 (Tr: 2:18:31)
i
Ruperto Unzué Aranda
02:36:55 (Tr: 2:18:45)
i
Raul Martinez Garcia
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
i
August Valldaura Lacambra
02:18:58 (Tr: 2:18:58)
Manel Vaqué Devilleneuve
02:37:12 (Tr: 2:19:02) |
|||||||