SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:30:34

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:00:29

Cat:W18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 83.6 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:32:16
01:30:34
1:28:52
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)

T. real: 01:30:41

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:00:36

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 83.7 segons/100Metres

Club: kairoscore

1:32:16
01:30:41
1:29:06
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)

T. real: 01:30:45

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:00:40

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 83.77 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:32:16
01:30:45
1:29:15
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)

T. real: 01:30:53

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:00:48

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 83.88 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:32:16
01:30:53
1:29:29
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)

T. real: 01:31:15

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:01:10

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 84.22 segons/100Metres

Club:

1:32:21
01:31:15
1:30:09
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)

T. real: 01:31:21

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:01:16

Cat:W18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 84.31 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:32:47
01:31:21
1:29:55
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)

T. real: 01:32:16

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:02:11

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 85.16 segons/100Metres

Club:

1:33:40
01:32:16
1:30:53
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)

T. real: 01:32:21

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:02:16

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 85.24 segons/100Metres

Club:

1:34:18
01:32:21
1:30:24
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)

T. real: 01:32:47

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:02:42

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 85.64 segons/100Metres

Club: sandycove island swimming club

1:52:44
01:32:47
1:12:50
i
Ariadna Bonet Soto
01:30:34 (Tr: 1:30:34)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:30:41 (Tr: 1:30:41)
i
Miquel Cortés Rovira
01:30:45 (Tr: 1:30:45)
Marc Curto Chulbi
01:30:53 (Tr: 1:30:53)
i
Jorge Gari
01:31:15 (Tr: 1:31:15)
Anna Serra Balaguero
01:31:21 (Tr: 1:31:21)
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)
i
Raquel Gomez Zapater
01:52:44 (Tr: 1:34:34)
Sergi Cuadras Mezquida
01:34:50 (Tr: 1:34:50)
i
Olivier Ricaille
01:34:56 (Tr: 1:34:56)
i
Juan Rumeu Mila
01:35:24 (Tr: 1:35:24)

T. real: 01:33:08

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:03:03

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 85.96 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:34:50
01:33:08
1:31:26
i
David Puentes I Jurado
01:32:16 (Tr: 1:32:16)
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)
Sergi Cuadras Mezquida
01:34:50 (Tr: 1:34:50)

T. real: 01:34:18

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:04:13

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 87.04 segons/100Metres

Club:

1:36:15
01:34:18
1:32:21
i
Eric Bos
01:32:21 (Tr: 1:32:21)
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)
Sergi Cuadras Mezquida
01:34:50 (Tr: 1:34:50)
i
Olivier Ricaille
01:34:56 (Tr: 1:34:56)
i
Juan Rumeu Mila
01:35:24 (Tr: 1:35:24)

T. real: 01:34:34

Inici real: 09:48:05

Hora meta: 11:22:39

Cat:W30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 87.28 segons/100Metres

Club:

2:12:41
01:52:44
1:32:47
i
Ned Denison
01:32:47 (Tr: 1:32:47)
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)
Sergi Cuadras Mezquida
01:34:50 (Tr: 1:34:50)
i
Olivier Ricaille
01:34:56 (Tr: 1:34:56)
i
Juan Rumeu Mila
01:35:24 (Tr: 1:35:24)

T. real: 01:34:50

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:04:45

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 87.53 segons/100Metres

Club:

1:36:32
01:34:50
1:33:08
i
Pierre Cassagne
01:33:08 (Tr: 1:33:08)
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)
i
Olivier Ricaille
01:34:56 (Tr: 1:34:56)
i
Juan Rumeu Mila
01:35:24 (Tr: 1:35:24)

T. real: 01:34:56

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:04:51

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 87.62 segons/100Metres

Club:

1:35:33
01:34:56
1:34:18
i
Alex Perez
01:34:18 (Tr: 1:34:18)
Sergi Cuadras Mezquida
01:34:50 (Tr: 1:34:50)
i
Juan Rumeu Mila
01:35:24 (Tr: 1:35:24)

T. real: 01:35:24

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:19

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.06 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:35:26
01:35:24
1:35:22