SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

14 setembre 2019

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:35:39

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:34

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.28 segons/100Metres

Club: club natacio granollers

1:36:05
01:35:39
1:35:12
i
Jesse Frank
01:35:48 (Tr: 1:35:48)
i
Carles Punsi Ribugent
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)

T. real: 01:35:48

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:43

Cat:M18

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.42 segons/100Metres

Club:

1:36:05
01:35:48
1:35:31
Joan Canet Sans
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Carles Punsi Ribugent
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)

T. real: 01:35:55

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:50

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.53 segons/100Metres

Club: c.n. banyoles

1:36:11
01:35:55
1:35:39
Joan Canet Sans
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jesse Frank
01:35:48 (Tr: 1:35:48)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)

T. real: 01:35:58

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:53

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.58 segons/100Metres

Club:

1:36:17
01:35:58
1:35:39
Joan Canet Sans
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jesse Frank
01:35:48 (Tr: 1:35:48)
i
Carles Punsi Ribugent
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)

T. real: 01:35:58

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:53

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.58 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:36:09
01:35:58
1:35:48
i
Jesse Frank
01:35:48 (Tr: 1:35:48)
i
Carles Punsi Ribugent
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)

T. real: 01:35:59

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:05:54

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.59 segons/100Metres

Club:

1:36:08
01:35:59
1:35:50
i
Carles Punsi Ribugent
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)

T. real: 01:36:05

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:00

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.69 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

1:36:13
01:36:05
1:35:58
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)

T. real: 01:36:07

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:02

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.71 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:36:15
01:36:07
1:35:58
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)

T. real: 01:36:08

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:03

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.74 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:36:17
01:36:08
1:35:59
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)

T. real: 01:36:09

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:04

Cat:JnF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 88.74 segons/100Metres

Club: cn figueres

1:36:22
01:36:09
1:35:55
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Guillaume Rolland
01:35:58 (Tr: 1:35:58)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)
i
Jordi Rigual Martinez
01:36:22 (Tr: 1:36:22)

T. real: 01:36:13

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:08

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 88.8 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:36:26
01:36:13
1:36:00
i
Sergio Castelnuovo
01:36:05 (Tr: 1:36:05)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:36:07 (Tr: 1:36:07)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)
i
Jordi Rigual Martinez
01:36:22 (Tr: 1:36:22)
Carme Salgueiro Genís
01:36:26 (Tr: 1:36:26)

T. real: 01:36:17

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:12

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.87 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:36:27
01:36:17
1:36:07
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:36:08 (Tr: 1:36:08)
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Jordi Rigual Martinez
01:36:22 (Tr: 1:36:22)
Carme Salgueiro Genís
01:36:26 (Tr: 1:36:26)
i
Anaïs Dufourmentel
01:36:27 (Tr: 1:36:27)

T. real: 01:36:22

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:17

Cat:M40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:29:55

Sexe:M

Ritme: 88.95 segons/100Metres

Club: club esportiu bonasport

1:36:36
01:36:22
1:36:09
i
Martina Serra Salart
01:36:09 (Tr: 1:36:09)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)
Carme Salgueiro Genís
01:36:26 (Tr: 1:36:26)
i
Anaïs Dufourmentel
01:36:27 (Tr: 1:36:27)

T. real: 01:36:26

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:21

Cat:W30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 89.0 segons/100Metres

Club:

1:36:39
01:36:26
1:36:13
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:36:13 (Tr: 1:36:13)
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)
i
Jordi Rigual Martinez
01:36:22 (Tr: 1:36:22)
i
Anaïs Dufourmentel
01:36:27 (Tr: 1:36:27)

T. real: 01:36:27

Inici real: 09:29:55

Hora meta: 11:06:22

Cat:W18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:55

Sexe:F

Ritme: 89.03 segons/100Metres

Club: club nautique carcassonne

1:36:38
01:36:27
1:36:17
i
Gerard Rutia Faura
01:36:17 (Tr: 1:36:17)
i
Jordi Rigual Martinez
01:36:22 (Tr: 1:36:22)
Carme Salgueiro Genís
01:36:26 (Tr: 1:36:26)