L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | 179 | 81 |
i
|
Fco. javier De Cea Hernández | 1:48:17 | ||
T. real: 01:48:17 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:18:12 Cat:M40 Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 99.95 segons/100Metres Club:
182160
1:49:40
01:48:17
1:46:55
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40) |
|||||||
212 | 180 | 693 |
i
|
Rafael ángel Coronado Perez | 1:48:18 | ||
T. real: 01:48:18 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:36:23 Cat:M30 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 99.96 segons/100Metres Club: pulse triathlon club
2399430
2:24:39
02:06:28
1:48:17
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
213 | 181 | 33 |
i
|
Xavier Claparols Llach | 1:48:39 | ||
T. real: 01:48:39 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:18:34 Cat:M40 Pos. categoria: 74 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 100.28 segons/100Metres Club:
135190
1:49:40
01:48:39
1:47:37
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40) |
|||||||
214 | 182 | 812 |
i
|
David Fernández Hernández | 1:49:17 | ||
T. real: 01:49:17 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:37:22 Cat:M40 Pos. categoria: 75 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 100.87 segons/100Metres Club:
2528900
2:26:36
02:07:27
1:48:17
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
215 | 183 | 82 |
i
|
Roma Rahola Albiol | 1:49:29 | ||
T. real: 01:49:29 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:24 Cat:M50 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.06 segons/100Metres Club:
24970
1:49:41
01:49:29
1:49:18
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41) |
|||||||
216 | 184 | 426 |
i
|
Damian Ribas Malagrida | 1:49:33 | ||
T. real: 01:49:33 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:28 Cat:M50 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.12 segons/100Metres Club: club marnaton
120120
1:50:28
01:49:33
1:48:39
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13) |
|||||||
217 | 185 | 118 |
i
|
Luca Marchionni | 1:49:40 | ||
T. real: 01:49:40 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:35 Cat:M30 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.23 segons/100Metres Club: aos team
2409990
2:07:56
01:49:40
1:31:25
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
218 | 186 | 189 | Victor Planas Bas | 1:49:41 | |||
T. real: 01:49:41 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:36 Cat:M40 Pos. categoria: 76 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.23 segons/100Metres Club: tfswim
24970
1:49:52
01:49:41
1:49:29
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51) |
|||||||
219 | 187 | 358 |
i
|
Oriol Combas Oller | 1:49:42 | ||
T. real: 01:49:42 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:37 Cat:M18 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.26 segons/100Metres Club:
24310
1:49:53
01:49:42
1:49:31
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53) |
|||||||
220 | 188 | 541 | Victor Castella Pascual | 1:49:46 | |||
T. real: 01:49:46 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:37:51 Cat:M40 Pos. categoria: 77 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.31 segons/100Metres Club:
2409990
2:26:11
02:07:56
1:49:40
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
221 | 189 | 39 | Marcos Moix Rodriguez | 1:49:51 | |||
T. real: 01:49:51 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:46 Cat:M30 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.4 segons/100Metres Club:
23540
1:50:02
01:49:51
1:49:41
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00) |
|||||||
222 | 190 | 86 |
i
|
Marc Criado Alvarez | 1:49:53 | ||
T. real: 01:49:53 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:48 Cat:M30 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.43 segons/100Metres Club:
24310
1:50:04
01:49:53
1:49:42
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04) |
|||||||
223 | 191 | 583 | Cristóbal Cara Serrano | 1:50:00 | |||
T. real: 01:50:00 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:38:05 Cat:M40 Pos. categoria: 78 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.53 segons/100Metres Club:
30910
2:08:24
02:08:10
2:07:56
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46) |
|||||||
224 | 192 | 445 |
i
|
Santiago Conde Gispert | 1:50:00 | ||
T. real: 01:50:00 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:55 Cat:M18 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.54 segons/100Metres Club: illusion team
28710
1:50:13
01:50:00
1:49:47
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13) |
|||||||
225 | 193 | 88 |
i
|
Lluís Moyà Antón | 1:50:04 | ||
T. real: 01:50:04 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:19:59 Cat:M40 Pos. categoria: 79 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.59 segons/100Metres Club:
2421100
2:08:24
01:50:04
1:31:43
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
226 | 194 | 145 |
i
|
Iñigo Lazkano | 1:50:11 | ||
T. real: 01:50:11 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:06 Cat:M40 Pos. categoria: 80 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.7 segons/100Metres Club: sp3 7 a.m.
43340
1:50:31
01:50:11
1:49:51
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31) |
|||||||
227 | 195 | 236 |
i
|
Jordi Roses | 1:50:13 | ||
T. real: 01:50:13 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:08 Cat:M40 Pos. categoria: 81 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.74 segons/100Metres Club:
62810
1:50:42
01:50:13
1:49:45
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42) |
|||||||
228 | 196 | 519 |
i
|
Quim Ciurana | 1:50:14 | ||
T. real: 01:50:14 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:38:19 Cat:M50 Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 101.75 segons/100Metres Club:
2421100
2:26:45
02:08:24
1:50:04
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
229 | 197 | 235 |
i
|
Pedro Crespo Bofill | 1:50:31 | ||
T. real: 01:50:31 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:26 Cat:M60 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.0 segons/100Metres Club:
2435730
2:08:58
01:50:31
1:32:03
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
230 | 198 | 412 |
i
|
Jean Mennesson | 1:50:42 | ||
T. real: 01:50:42 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:37 Cat:M30 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.18 segons/100Metres Club:
62810
1:51:11
01:50:42
1:50:13
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06) |
|||||||
231 | 199 | 369 |
i
|
Miguel Lumbreras Muiño | 1:50:44 | ||
T. real: 01:50:44 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:39 Cat:M40 Pos. categoria: 82 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.21 segons/100Metres Club: sp3
20900
1:50:53
01:50:44
1:50:34
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53) |
|||||||
232 | 33 | 788 |
i
|
Jade Martin Boscus | 1:50:48 | ||
T. real: 01:50:48 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:38:53 Cat:JnF Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 102.27 segons/100Metres Club: kallipolis barcelona
2435730
2:27:25
02:08:58
1:50:31
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
233 | 200 | 38 |
i
|
Leopoldo Bremon | 1:50:50 | ||
T. real: 01:50:50 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:45 Cat:M50 Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.29 segons/100Metres Club: pol bremon
26950
1:51:02
01:50:50
1:50:37
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02) |
|||||||
234 | 201 | 350 |
i
|
Eduard Forner Rovira | 1:50:53 | ||
T. real: 01:50:53 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:48 Cat:M18 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.35 segons/100Metres Club:
22660
1:51:04
01:50:53
1:50:43
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04) |
|||||||
235 | 202 | 410 |
i
|
Jordi Constante Enrich | 1:50:59 | ||
T. real: 01:50:59 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:54 Cat:M18 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.45 segons/100Metres Club: club marnaton
14740
1:51:06
01:50:59
1:50:53
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06) |
|||||||
236 | 203 | 396 |
i
|
Pablo Nowenstein | 1:51:02 | ||
T. real: 01:51:02 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:57 Cat:M50 Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.48 segons/100Metres Club:
2421870
2:09:23
01:51:02
1:32:41
i
Fco. javier De Cea Hernández
01:48:17 (Tr: 1:48:17)
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
Xavier Claparols Llach
01:48:39 (Tr: 1:48:39)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
i
Roma Rahola Albiol
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Damian Ribas Malagrida
01:49:33 (Tr: 1:49:33)
i
Luca Marchionni
01:49:40 (Tr: 1:49:40)
Victor Planas Bas
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Oriol Combas Oller
01:49:42 (Tr: 1:49:42)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Marcos Moix Rodriguez
01:49:51 (Tr: 1:49:51)
i
Marc Criado Alvarez
01:49:53 (Tr: 1:49:53)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Santiago Conde Gispert
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Lluís Moyà Antón
01:50:04 (Tr: 1:50:04)
i
Iñigo Lazkano
01:50:11 (Tr: 1:50:11)
i
Jordi Roses
01:50:13 (Tr: 1:50:13)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Pedro Crespo Bofill
01:50:31 (Tr: 1:50:31)
i
Jean Mennesson
01:50:42 (Tr: 1:50:42)
i
Miguel Lumbreras Muiño
01:50:44 (Tr: 1:50:44)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Leopoldo Bremon
01:50:50 (Tr: 1:50:50)
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
i
Jérôme Ohayon
02:09:23 (Tr: 1:51:13)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
237 | 204 | 395 |
i
|
Luc Bestard | 1:51:04 | ||
T. real: 01:51:04 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:20:59 Cat:M50 Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.51 segons/100Metres Club: cna auch
22880
1:51:14
01:51:04
1:50:53
i
Eduard Forner Rovira
01:50:53 (Tr: 1:50:53)
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
238 | 205 | 513 |
i
|
Cèsar Arauzo Llobet | 1:51:06 | ||
T. real: 01:51:06 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:21:01 Cat:M18 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.55 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
17380
1:51:14
01:51:06
1:50:58
i
Jordi Constante Enrich
01:50:59 (Tr: 1:50:59)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
239 | 206 | 638 |
i
|
Jérôme Ohayon | 1:51:13 | ||
T. real: 01:51:13 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 11:39:18 Cat:M30 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.65 segons/100Metres Club: dauphins du toec
2421870
2:27:44
02:09:23
1:51:02
i
Rafael ángel Coronado Perez
02:06:28 (Tr: 1:48:18)
i
David Fernández Hernández
02:07:27 (Tr: 1:49:17)
Victor Castella Pascual
02:07:56 (Tr: 1:49:46)
Cristóbal Cara Serrano
02:08:10 (Tr: 1:50:00)
i
Quim Ciurana
02:08:24 (Tr: 1:50:14)
i
Jade Martin Boscus
02:08:58 (Tr: 1:50:48)
i
Pablo Nowenstein
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06)
Alex Vives Roura
01:51:14 (Tr: 1:51:14) |
|||||||
240 | 207 | 105 | Alex Vives Roura | 1:51:14 | |||
T. real: 01:51:14 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:21:09 Cat:M50 Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 102.67 segons/100Metres Club:
22880
1:51:24
01:51:14
1:51:04
i
Luc Bestard
01:51:04 (Tr: 1:51:04)
i
Cèsar Arauzo Llobet
01:51:06 (Tr: 1:51:06) |
|||||||