L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | 467 | 795 |
i
|
Salvador Vergés Tejero | 2:19:21 | ||
T. real: 02:19:21 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:07:26 Cat:M40 Pos. categoria: 171 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.63 segons/100Metres Club:
4400
2:37:33
02:37:31
2:37:29
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21) |
|||||||
602 | 135 | 796 |
i
|
Alícia Carrera Boix | 2:19:21 | ||
T. real: 02:19:21 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:07:26 Cat:W40 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 128.63 segons/100Metres Club:
4400
2:37:33
02:37:31
2:37:29
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21) |
|||||||
603 | 136 | 372 |
i
|
Stephanie Whyte | 2:19:23 | ||
T. real: 02:19:23 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:18 Cat:W40 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 128.66 segons/100Metres Club:
44110
2:19:43
02:19:23
2:19:03
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43) |
|||||||
604 | 137 | 265 |
i
|
Toni Mccaul | 2:19:24 | ||
T. real: 02:19:24 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:19 Cat:W40 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 128.67 segons/100Metres Club: south coast triathlon club youghal
42570
2:19:43
02:19:24
2:19:05
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43) |
|||||||
605 | 468 | 633 |
i
|
Hector Corominas | 2:19:36 | ||
T. real: 02:19:36 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:07:41 Cat:M50 Pos. categoria: 109 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.85 segons/100Metres Club: c.n. banyoles
32010
2:38:00
02:37:46
2:37:31
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21) |
|||||||
606 | 469 | 490 |
i
|
Marc Llargués Fainé | 2:19:37 | ||
T. real: 02:19:37 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:32 Cat:NoNeM Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.87 segons/100Metres Club: club natació radikal swim
47960
2:19:59
02:19:37
2:19:15
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59) |
|||||||
607 | 470 | 280 |
i
|
Eloi Giner Català | 2:19:43 | ||
T. real: 02:19:43 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:38 Cat:M40 Pos. categoria: 172 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 128.97 segons/100Metres Club:
2438480
2:38:12
02:19:43
2:01:15
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
608 | 471 | 226 |
i
|
Stephane Hengan | 2:19:45 | ||
T. real: 02:19:45 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:40 Cat:M50 Pos. categoria: 110 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 129.0 segons/100Metres Club: dauphins du toec
2439250
2:38:14
02:19:45
2:01:17
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
609 | 472 | 155 |
i
|
Alfonso Pérez-rosales Marimon | 2:19:59 | ||
T. real: 02:19:59 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:49:54 Cat:M30 Pos. categoria: 80 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 129.21 segons/100Metres Club:
2414060
2:38:16
02:19:59
2:01:42
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
610 | 473 | 539 | Jaime Carol Rubau | 2:20:02 | |||
T. real: 02:20:02 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:07 Cat:M50 Pos. categoria: 111 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 129.25 segons/100Metres Club: c.e. dir
2438480
2:56:40
02:38:12
2:19:43
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
611 | 474 | 581 | Santiago Canals Arcilla | 2:20:04 | |||
T. real: 02:20:04 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:09 Cat:M30 Pos. categoria: 81 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 129.29 segons/100Metres Club:
2439250
2:56:43
02:38:14
2:19:45
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
612 | 138 | 670 |
i
|
Irene Rodríguez | 2:20:06 | ||
T. real: 02:20:06 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:11 Cat:W30 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 129.32 segons/100Metres Club:
2414060
2:56:33
02:38:16
2:19:59
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
613 | 475 | 749 |
i
|
Ignacio Gómez De Barreda Ros | 2:20:07 | ||
T. real: 02:20:07 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:12 Cat:M30 Pos. categoria: 82 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 129.33 segons/100Metres Club:
10890
2:38:22
02:38:17
2:38:12
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06) |
|||||||
614 | 139 | 756 |
i
|
Rosanna Machado | 2:20:35 | ||
T. real: 02:20:35 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:40 Cat:W40 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 129.76 segons/100Metres Club:
67430
2:39:15
02:38:45
2:38:14
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40) |
|||||||
615 | 140 | 608 | Miriam Juárez Muriel | 2:20:40 | |||
T. real: 02:20:40 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:08:45 Cat:W40 Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 129.84 segons/100Metres Club: club marnaton
74580
2:39:24
02:38:50
2:38:16
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35) |
|||||||
616 | 476 | 31 | Buenaventura Bergés Casas | 2:21:11 | |||
T. real: 02:21:11 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:51:06 Cat:M50 Pos. categoria: 112 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 130.32 segons/100Metres Club: globaltrainer team
2515700
2:40:15
02:21:11
2:02:08
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
617 | 141 | 307 |
i
|
Carla rita Barata Mercadal | 2:21:51 | ||
T. real: 02:21:51 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:51:46 Cat:W18 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 130.93 segons/100Metres Club:
77770
2:22:27
02:21:51
2:21:16
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
618 | 477 | 460 |
i
|
Daniel Arce | 2:22:01 | ||
T. real: 02:22:01 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:51:56 Cat:NoNeM Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 131.08 segons/100Metres Club:
62040
2:22:29
02:22:01
2:21:33
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29) |
|||||||
619 | 478 | 635 |
i
|
Pablo Sagnier Mur | 2:22:05 | ||
T. real: 02:22:05 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:10:10 Cat:M18 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 131.14 segons/100Metres Club:
2515700
2:59:18
02:40:15
2:21:11
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
620 | 479 | 149 | Xavier Lecumberri Francia | 2:22:27 | |||
T. real: 02:22:27 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:52:22 Cat:M30 Pos. categoria: 83 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 131.48 segons/100Metres Club: ce marnaton
2526370
2:41:35
02:22:27
2:03:18
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
621 | 480 | 388 |
i
|
Alex Egea Carmona | 2:22:29 | ||
T. real: 02:22:29 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:52:24 Cat:M18 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 131.51 segons/100Metres Club:
2522080
2:41:35
02:22:29
2:03:23
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
622 | 481 | 266 |
i
|
Gerard Mc Keogh | 2:23:15 | ||
T. real: 02:23:15 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:53:10 Cat:M40 Pos. categoria: 173 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 132.22 segons/100Metres Club:
154110
2:24:25
02:23:15
2:22:05
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25) |
|||||||
623 | 142 | 803 |
i
|
Carme Quintana Gonzalez | 2:23:25 | ||
T. real: 02:23:25 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:11:30 Cat:W40 Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 132.38 segons/100Metres Club:
2526370
3:00:43
02:41:35
2:22:27
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
624 | 143 | 699 |
i
|
Mireia Borràs I Solé | 2:23:25 | ||
T. real: 02:23:25 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:11:30 Cat:W50 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 132.38 segons/100Metres Club:
2522080
3:00:42
02:41:35
2:22:29
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
625 | 482 | 93 |
i
|
Nacho Bozzo I Plans | 2:24:25 | ||
T. real: 02:24:25 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:54:20 Cat:M50 Pos. categoria: 113 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 133.3 segons/100Metres Club: cnab
2528570
2:43:34
02:24:25
2:05:15
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25) |
|||||||
626 | 483 | 797 |
i
|
Iñaki Zabalia Crespo | 2:24:45 | ||
T. real: 02:24:45 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:12:50 Cat:M18 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 133.6 segons/100Metres Club:
175120
2:44:14
02:42:55
2:41:35
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24) |
|||||||
627 | 484 | 641 |
i
|
Bruno Bundo Ruiz | 2:24:45 | ||
T. real: 02:24:45 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:12:50 Cat:M18 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 133.61 segons/100Metres Club: club esportiu bonasport
194260
2:44:23
02:42:55
2:41:27
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
628 | 485 | 767 |
i
|
Ernesto Salafranca Mazoy | 2:25:24 | ||
T. real: 02:25:24 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:13:29 Cat:M50 Pos. categoria: 114 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 134.21 segons/100Metres Club:
2528570
3:02:43
02:43:34
2:24:25
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Alexandre Bertoldo
02:25:25 (Tr: 2:25:25)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
629 | 486 | 284 |
i
|
Alexandre Bertoldo | 2:25:25 | ||
T. real: 02:25:25 Inici real: 09:29:55 Hora meta: 11:55:20 Cat:M40 Pos. categoria: 174 Inici cursa:9:29:55 Sexe:M Ritme: 134.22 segons/100Metres Club:
2504260
2:44:23
02:25:25
2:06:27
i
Salvador Vergés Tejero
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Alícia Carrera Boix
02:37:31 (Tr: 2:19:21)
i
Stephanie Whyte
02:19:23 (Tr: 2:19:23)
i
Toni Mccaul
02:19:24 (Tr: 2:19:24)
i
Hector Corominas
02:37:46 (Tr: 2:19:36)
i
Marc Llargués Fainé
02:19:37 (Tr: 2:19:37)
i
Eloi Giner Català
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Stephane Hengan
02:19:45 (Tr: 2:19:45)
i
Alfonso Pérez-rosales Marimon
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
Jaime Carol Rubau
02:38:12 (Tr: 2:20:02)
Santiago Canals Arcilla
02:38:14 (Tr: 2:20:04)
i
Irene Rodríguez
02:38:16 (Tr: 2:20:06)
i
Ignacio Gómez De Barreda Ros
02:38:17 (Tr: 2:20:07)
i
Rosanna Machado
02:38:45 (Tr: 2:20:35)
Miriam Juárez Muriel
02:38:50 (Tr: 2:20:40)
Buenaventura Bergés Casas
02:21:11 (Tr: 2:21:11)
i
Carla rita Barata Mercadal
02:21:51 (Tr: 2:21:51)
i
Daniel Arce
02:22:01 (Tr: 2:22:01)
i
Pablo Sagnier Mur
02:40:15 (Tr: 2:22:05)
Xavier Lecumberri Francia
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Alex Egea Carmona
02:22:29 (Tr: 2:22:29)
i
Gerard Mc Keogh
02:23:15 (Tr: 2:23:15)
i
Carme Quintana Gonzalez
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Mireia Borràs I Solé
02:41:35 (Tr: 2:23:25)
i
Nacho Bozzo I Plans
02:24:25 (Tr: 2:24:25)
i
Iñaki Zabalia Crespo
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24)
i
Imma Fusté
02:44:23 (Tr: 2:26:13) |
|||||||
630 | 144 | 737 |
i
|
Imma Fusté | 2:26:13 | ||
T. real: 02:26:13 Inici real: 09:48:05 Hora meta: 12:14:18 Cat:W60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:29:55 Sexe:F Ritme: 134.97 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
194260
2:45:52
02:44:23
2:42:55
i
Bruno Bundo Ruiz
02:42:55 (Tr: 2:24:45)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:43:34 (Tr: 2:25:24) |
|||||||