SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

2,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:26:46

Inici real: 13:27:51

Hora meta: 13:54:37

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 100.36 segons/100Metres

Club: cn sant jordi

0:38:29
00:38:27
0:38:25
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:26:51

Inici real: 13:17:27

Hora meta: 13:44:17

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 100.66 segons/100Metres

Club: c.e. triatlo uecanoia

0:28:09
00:28:07
0:28:05

T. real: 00:26:52

Inici real: 13:30:37

Hora meta: 13:57:29

Cat:JnM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 100.75 segons/100Metres

Club:

0:44:12
00:41:19
0:38:27
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:27:01

Inici real: 13:25:21

Hora meta: 13:52:22

Cat:F30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 101.26 segons/100Metres

Club: vo2 triatló

0:36:14
00:36:12
0:36:10

T. real: 00:27:09

Inici real: 13:25:08

Hora meta: 13:52:17

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 101.77 segons/100Metres

Club:

0:47:04
00:36:07
0:25:09
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:09

Inici real: 13:34:05

Hora meta: 14:01:14

Cat:F18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 101.79 segons/100Metres

Club: aarhus studenternes svommeklub

0:48:48
00:45:04
0:41:19
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)

T. real: 00:27:20

Inici real: 13:16:45

Hora meta: 13:44:04

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 102.47 segons/100Metres

Club: club natacio parets

0:40:48
00:27:54
0:15:00
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:21

Inici real: 13:35:54

Hora meta: 14:03:14

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 102.51 segons/100Metres

Club:

0:58:02
00:47:04
0:36:07
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:27:22

Inici real: 13:16:10

Hora meta: 13:43:32

Cat:M18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 102.58 segons/100Metres

Club:

0:28:18
00:27:22
0:26:26
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)

T. real: 00:27:26

Inici real: 13:29:33

Hora meta: 13:56:58

Cat:M18

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 102.85 segons/100Metres

Club:

0:53:43
00:40:48
0:27:54
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:30

Inici real: 13:17:27

Hora meta: 13:44:57

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 103.1 segons/100Metres

Club: c. n. prat

0:44:30
00:28:47
0:13:03
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:35

Inici real: 13:16:53

Hora meta: 13:44:28

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 103.4 segons/100Metres

Club:

0:29:13
00:28:18
0:27:22
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:39

Inici real: 13:23:50

Hora meta: 13:51:29

Cat:JnM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 103.65 segons/100Metres

Club:

0:35:21
00:35:19
0:35:17

T. real: 00:27:50

Inici real: 13:32:51

Hora meta: 14:00:40

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 104.35 segons/100Metres

Club: club pati vela barcelona

1:00:14
00:44:30
0:28:47
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:07

Inici real: 13:16:37

Hora meta: 13:44:43

Cat:F18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 105.4 segons/100Metres

Club:

0:38:43
00:28:33
0:18:24
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:10

Inici real: 13:16:37

Hora meta: 13:44:46

Cat:F18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 105.57 segons/100Metres

Club:

0:28:38
00:28:36
0:28:34
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)

T. real: 00:28:10

Inici real: 13:34:05

Hora meta: 14:02:15

Cat:F18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 105.61 segons/100Metres

Club: aarhus studenternes svommeklub

0:47:39
00:46:05
0:44:30
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)

T. real: 00:28:11

Inici real: 13:26:43

Hora meta: 13:54:53

Cat:M18

Pos. categoria: 10

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 105.63 segons/100Metres

Club: grupo covadonga

0:48:52
00:38:43
0:28:33
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:15

Inici real: 13:16:27

Hora meta: 13:44:41

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 105.91 segons/100Metres

Club: vallserena club

0:28:36
00:28:31
0:28:27
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)

T. real: 00:28:16

Inici real: 13:30:22

Hora meta: 13:58:38

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 106.0 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

0:42:30
00:42:28
0:42:26

T. real: 00:28:18

Inici real: 13:29:42

Hora meta: 13:57:59

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 106.11 segons/100Metres

Club:

0:44:56
00:41:49
0:38:43
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:28:19

Inici real: 13:16:27

Hora meta: 13:44:46

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 106.17 segons/100Metres

Club: vallserena club

0:39:00
00:28:36
0:18:12
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:28:07 (Tr: 0:26:51)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Ivan Garrido Garcia
00:27:54 (Tr: 0:27:20)
i
Bruno Noguer Aguilar
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Rafel Ruiz Ganigué
00:28:18 (Tr: 0:27:35)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
Carla García Hombravella
00:39:00 (Tr: 0:28:33)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:28

Inici real: 13:29:00

Hora meta: 13:57:28

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 106.72 segons/100Metres

Club:

0:41:20
00:41:18
0:41:16
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)

T. real: 00:28:28

Inici real: 13:30:38

Hora meta: 13:59:06

Cat:JnM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 106.75 segons/100Metres

Club:

0:44:03
00:42:56
0:41:49
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)

T. real: 00:28:33

Inici real: 13:26:38

Hora meta: 13:55:10

Cat:F18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 107.01 segons/100Metres

Club:

0:49:24
00:39:00
0:28:36
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)
i
Xavier Nogues
00:41:19 (Tr: 0:26:52)
i
Eva Castilla Hernández
00:36:12 (Tr: 0:27:01)
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)
i
Julie Fink
00:45:04 (Tr: 0:27:09)
i
Artur Kauffmann Sanchez
00:47:04 (Tr: 0:27:21)
i
Bradley Spiby
00:40:48 (Tr: 0:27:26)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Marc Serrano Sanz
00:35:19 (Tr: 0:27:39)
i
Filippo Fontanelli
00:44:30 (Tr: 0:27:50)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
i
Clara Holst
00:46:05 (Tr: 0:28:10)
i
Ignasi Verges
00:38:43 (Tr: 0:28:11)
i
David Ohayon
00:42:28 (Tr: 0:28:16)
i
Tomas Bellocq
00:41:49 (Tr: 0:28:18)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:41:18 (Tr: 0:28:28)
i
Joan Vehils
00:42:56 (Tr: 0:28:28)
i
Marta Turon Rodrigo
00:38:25 (Tr: 0:28:33)
i
Olivier Belgarric
00:36:23 (Tr: 0:28:33)
i
Nina Vera
00:36:05 (Tr: 0:28:41)
i
Oliver Riera Gómez
00:28:43 (Tr: 0:28:43)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:33

Inici real: 13:26:03

Hora meta: 13:54:35

Cat:F30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 107.03 segons/100Metres

Club: geieg triatló

0:38:27
00:38:25
0:38:23
i
Gerardo Calvo
00:38:27 (Tr: 0:26:46)

T. real: 00:28:33

Inici real: 13:24:01

Hora meta: 13:52:33

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 107.03 segons/100Metres

Club:

0:36:25
00:36:23
0:36:21

T. real: 00:28:41

Inici real: 13:23:35

Hora meta: 13:52:15

Cat:F18

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 107.52 segons/100Metres

Club: centre natacio mataro

0:36:07
00:36:05
0:36:03
i
Juan Matosas
00:36:07 (Tr: 0:27:09)

T. real: 00:28:43

Inici real: 13:16:11

Hora meta: 13:44:53

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 107.64 segons/100Metres

Club:

0:28:55
00:28:43
0:28:31
i
Joan marc Ramon Cordero
00:28:47 (Tr: 0:27:30)
i
Cristina Fargas Mexia
00:28:33 (Tr: 0:28:07)
i
Andrea Torrecilla Portolés
00:28:36 (Tr: 0:28:10)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:28:31 (Tr: 0:28:15)
i
Javier Fernandez Barrado
00:28:36 (Tr: 0:28:19)
i
Claude Gignoux
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:44

Inici real: 13:16:22

Hora meta: 13:45:05

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 107.71 segons/100Metres

Club:

0:28:57
00:28:55
0:28:53