SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

2,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:32:25

Inici real: 13:30:13

Hora meta: 14:02:38

Cat:M18

Pos. categoria: 21

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 121.52 segons/100Metres

Club:

0:46:30
00:46:28
0:46:26
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)

T. real: 00:32:26

Inici real: 13:27:14

Hora meta: 13:59:40

Cat:M50

Pos. categoria: 27

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 121.62 segons/100Metres

Club:

0:43:32
00:43:30
0:43:28

T. real: 00:32:28

Inici real: 13:23:37

Hora meta: 13:56:05

Cat:M60

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 121.74 segons/100Metres

Club:

0:39:57
00:39:55
0:39:53

T. real: 00:32:34

Inici real: 13:30:08

Hora meta: 14:02:41

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.07 segons/100Metres

Club:

0:46:34
00:46:31
0:46:28
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)

T. real: 00:32:34

Inici real: 13:30:07

Hora meta: 14:02:41

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.11 segons/100Metres

Club:

0:49:32
00:46:31
0:43:30
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:36

Inici real: 13:30:05

Hora meta: 14:02:40

Cat:F40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 122.2 segons/100Metres

Club:

0:53:04
00:46:30
0:39:55
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:38

Inici real: 13:22:27

Hora meta: 13:55:05

Cat:M50

Pos. categoria: 28

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.35 segons/100Metres

Club:

0:47:33
00:38:55
0:30:16
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:32:40

Inici real: 13:30:13

Hora meta: 14:02:52

Cat:M18

Pos. categoria: 22

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.46 segons/100Metres

Club:

0:47:34
00:46:42
0:45:51
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)

T. real: 00:32:41

Inici real: 13:17:16

Hora meta: 13:49:56

Cat:M30

Pos. categoria: 30

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.52 segons/100Metres

Club:

0:47:51
00:33:46
0:19:41
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:32:42

Inici real: 13:31:02

Hora meta: 14:03:43

Cat:F18

Pos. categoria: 18

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 122.58 segons/100Metres

Club:

0:56:12
00:47:33
0:38:55
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:42

Inici real: 13:31:02

Hora meta: 14:03:44

Cat:M30

Pos. categoria: 31

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.59 segons/100Metres

Club:

0:51:25
00:47:34
0:43:42
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:43

Inici real: 13:31:19

Hora meta: 14:04:01

Cat:JnM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.63 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:01:56
00:47:51
0:33:46
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:32:43

Inici real: 13:34:50

Hora meta: 14:07:33

Cat:F30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 122.69 segons/100Metres

Club:

0:55:13
00:51:23
0:47:33
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:44

Inici real: 13:34:52

Hora meta: 14:07:35

Cat:M30

Pos. categoria: 32

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.69 segons/100Metres

Club: club athletic barceloneta

0:55:17
00:51:25
0:47:34
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:32:47

Inici real: 13:26:29

Hora meta: 13:59:16

Cat:F40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 122.93 segons/100Metres

Club:

0:51:05
00:43:06
0:35:07
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:32:47

Inici real: 13:19:05

Hora meta: 13:51:52

Cat:M60

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 122.93 segons/100Metres

Club:

0:37:40
00:35:42
0:33:43
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)

T. real: 00:32:58

Inici real: 13:36:29

Hora meta: 14:09:27

Cat:F18

Pos. categoria: 19

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 123.63 segons/100Metres

Club:

0:55:09
00:53:17
0:51:25
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)

T. real: 00:33:02

Inici real: 13:34:13

Hora meta: 14:07:15

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 123.85 segons/100Metres

Club:

0:59:03
00:51:05
0:43:06
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:33:03

Inici real: 13:20:48

Hora meta: 13:53:50

Cat:M18

Pos. categoria: 23

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 123.89 segons/100Metres

Club: bcn triathlon total 3

0:44:20
00:37:40
0:31:00
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:08

Inici real: 13:21:21

Hora meta: 13:54:29

Cat:F40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 124.24 segons/100Metres

Club:

0:51:29
00:38:19
0:25:09
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:09

Inici real: 13:36:29

Hora meta: 14:09:37

Cat:F18

Pos. categoria: 20

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 124.3 segons/100Metres

Club:

0:55:50
00:53:27
0:51:05
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)

T. real: 00:33:13

Inici real: 13:27:18

Hora meta: 14:00:30

Cat:M18

Pos. categoria: 24

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 124.51 segons/100Metres

Club:

0:51:00
00:44:20
0:37:40
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:19

Inici real: 13:34:20

Hora meta: 14:07:39

Cat:F18

Pos. categoria: 21

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 124.88 segons/100Metres

Club:

1:04:39
00:51:29
0:38:19
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:20

Inici real: 13:21:04

Hora meta: 13:54:24

Cat:F60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 125.0 segons/100Metres

Club: club natació valldoreix

0:53:02
00:38:14
0:23:26
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Pau Gracia Melero
00:53:02 (Tr: 0:33:25)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Franck Paupy
00:34:09 (Tr: 0:33:27)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:23

Inici real: 13:29:17

Hora meta: 14:02:39

Cat:F30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 125.15 segons/100Metres

Club:

0:48:38
00:46:29
0:44:20
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)

T. real: 00:33:24

Inici real: 13:29:16

Hora meta: 14:02:39

Cat:F30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 125.23 segons/100Metres

Club:

0:46:31
00:46:29
0:46:27
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)

T. real: 00:33:25

Inici real: 13:35:48

Hora meta: 14:09:12

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 125.29 segons/100Metres

Club:

1:07:50
00:53:02
0:38:14
Carlos Aizpun Artiñano
00:46:28 (Tr: 0:32:25)
i
Yves Saint-germain
00:43:30 (Tr: 0:32:26)
Ferran Verdaguer Mitjans
00:39:55 (Tr: 0:32:28)
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Jordi Rotllan Vilalta
00:38:55 (Tr: 0:32:38)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Laura Martín Márquez
00:51:23 (Tr: 0:32:43)
i
Carles Giralt
00:51:25 (Tr: 0:32:44)
i
Esther Castells Cuscó
00:43:06 (Tr: 0:32:47)
i
Clàudia Casas Onyos
00:53:17 (Tr: 0:32:58)
i
Xavier Arderiu Franco
00:51:05 (Tr: 0:33:02)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
i
Cristina Blancafort Casas
00:53:27 (Tr: 0:33:09)
i
Ignacio Deu Morera
00:44:20 (Tr: 0:33:13)
i
Júlia Ros
00:51:29 (Tr: 0:33:19)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)
i
Cédric Rohr
00:48:24 (Tr: 0:33:26)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:26

Inici real: 13:31:08

Hora meta: 14:04:34

Cat:M40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 125.33 segons/100Metres

Club:

0:50:18
00:48:24
0:46:29
i
Eduard Agusti Cobos
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Jordi Alcalà Torró
00:46:31 (Tr: 0:32:34)
i
Maria Mestre Roset
00:46:30 (Tr: 0:32:36)
i
Joaquin Poch Pinto
00:46:42 (Tr: 0:32:40)
i
Claudia Holgado Ramos
00:47:33 (Tr: 0:32:42)
i
Eleazar Martínez Espejo
00:47:34 (Tr: 0:32:42)
i
Biel Castells Peon
00:47:51 (Tr: 0:32:43)
i
Roser Riera Sagalés
00:46:29 (Tr: 0:33:23)
i
Carme Ribas Mijaloff
00:46:29 (Tr: 0:33:24)

T. real: 00:33:27

Inici real: 13:16:52

Hora meta: 13:50:19

Cat:M60

Pos. categoria: 10

Inici cursa:13:16:10

Sexe:M

Ritme: 125.42 segons/100Metres

Club:

0:38:23
00:34:09
0:29:55
i
Carles Solé Torres
00:33:46 (Tr: 0:32:41)
i
Jean-francois Truel
00:35:42 (Tr: 0:32:47)
i
Gabriel De Muguerza
00:37:40 (Tr: 0:33:03)
i
Claire Sauveplane
00:38:19 (Tr: 0:33:08)
Maria dolors López Gómez
00:38:14 (Tr: 0:33:20)
i
Martina Rothe Obregon
00:38:23 (Tr: 0:33:28)

T. real: 00:33:28

Inici real: 13:21:05

Hora meta: 13:54:33

Cat:F50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:13:16:10

Sexe:F

Ritme: 125.49 segons/100Metres

Club: club natacion valldoreix

0:38:25
00:38:23
0:38:21