L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1310 |
i
|
Sonia Fargas Mexia | 0:20:17 | ||
T. real: 00:20:17 Inici real: 13:16:38 Hora meta: 13:36:54 Cat:F18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 76.01 segons/100Metres Club: club esportiu meditarrani
213950
0:22:21
00:20:44
0:19:07
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21) |
|||||||
2 | 1 | 1393 |
i
|
Joan Barceló Costal | 0:20:37 | ||
T. real: 00:20:37 Inici real: 13:17:15 Hora meta: 13:37:52 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 77.3 segons/100Metres Club:
128040
0:22:40
00:21:42
0:20:44
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21) |
|||||||
3 | 2 | 1418 |
i
|
Romain Carlesimo | 0:21:12 | ||
T. real: 00:21:12 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:37:22 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 79.49 segons/100Metres Club:
151250
0:22:21
00:21:12
0:20:04
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21) |
|||||||
4 | 3 | 1306 | Agustí Planas Sala | 0:21:48 | |||
T. real: 00:21:48 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:37:58 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 81.69 segons/100Metres Club: geieg
140140
0:22:51
00:21:48
0:20:44
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21) |
|||||||
5 | 2 | 1345 |
i
|
Carlota Canut Batlles | 0:21:49 | ||
T. real: 00:21:49 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:37:59 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 81.77 segons/100Metres Club: club natación barcelona
161810
0:23:02
00:21:49
0:20:35
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02) |
|||||||
6 | 4 | 1342 |
i
|
Gerard Sospedra Vives | 0:22:01 | ||
T. real: 00:22:01 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:38:11 Cat:JnM Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 82.54 segons/100Metres Club: club natació barcelona
1870660
0:36:11
00:22:01
0:07:51
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
7 | 5 | 1873 |
i
|
Albert Sota | 0:22:21 | ||
T. real: 00:22:21 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:38:31 Cat:JnM Pos. categoria: 3 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 83.79 segons/100Metres Club: cnb
622270
0:27:04
00:22:21
0:17:38
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21) |
|||||||
8 | 6 | 1521 |
i
|
Daniel Ortiz Castro | 0:23:02 | ||
T. real: 00:23:02 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:39:12 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 86.37 segons/100Metres Club: club natació igualada
384010
0:25:57
00:23:02
0:20:08
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41) |
|||||||
9 | 3 | 1367 |
i
|
Laura Loste Cardona | 0:23:22 | ||
T. real: 00:23:22 Inici real: 13:29:00 Hora meta: 13:52:21 Cat:F18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 87.58 segons/100Metres Club:
1870660
0:50:22
00:36:11
0:22:01
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
10 | 7 | 1763 |
i
|
Luca Di Pietro | 0:23:57 | ||
T. real: 00:23:57 Inici real: 13:19:18 Hora meta: 13:43:14 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 89.76 segons/100Metres Club:
622270
0:31:47
00:27:04
0:22:21
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
11 | 8 | 1547 |
i
|
Dani Roure Schimmel | 0:24:09 | ||
T. real: 00:24:09 Inici real: 13:17:58 Hora meta: 13:42:07 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 90.55 segons/100Metres Club:
384010
0:28:51
00:25:57
0:23:02
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
12 | 9 | 1550 |
i
|
Jens Sørensen | 0:24:17 | ||
T. real: 00:24:17 Inici real: 13:33:30 Hora meta: 13:57:46 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 91.0 segons/100Metres Club: aarhus studenterns svømmeklub (ass)
713460
0:47:00
00:41:36
0:36:11
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
13 | 10 | 1313 |
i
|
Josep Escudé | 0:24:28 | ||
T. real: 00:24:28 Inici real: 13:16:22 Hora meta: 13:40:49 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 91.74 segons/100Metres Club: club natació terrassa
206250
0:26:13
00:24:39
0:23:06
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41) |
|||||||
14 | 11 | 1355 |
i
|
Alvaro Navarrete | 0:24:41 | ||
T. real: 00:24:41 Inici real: 13:16:10 Hora meta: 13:40:51 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 92.53 segons/100Metres Club:
218130
0:26:20
00:24:41
0:23:02
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41) |
|||||||
15 | 12 | 1556 |
i
|
Torben Olsen | 0:24:51 | ||
T. real: 00:24:51 Inici real: 13:33:30 Hora meta: 13:58:21 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 93.17 segons/100Metres Club: aarhus studenterns svømmeklub (ass)
77000
0:42:46
00:42:11
0:41:36
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17) |
|||||||
16 | 13 | 1329 | Toni Bosch Llonch | 0:25:08 | |||
T. real: 00:25:08 Inici real: 13:17:15 Hora meta: 13:42:23 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 94.25 segons/100Metres Club: vdx triatló
2570150
0:45:41
00:26:13
0:06:45
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
17 | 4 | 1384 |
i
|
Estela Montejo Martin | 0:25:13 | ||
T. real: 00:25:13 Inici real: 13:17:18 Hora meta: 13:42:30 Cat:F40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 94.53 segons/100Metres Club: c.n encamp
2254560
0:43:25
00:26:20
0:09:15
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
18 | 5 | 1446 |
i
|
Emma Feliu Martin | 0:25:19 | ||
T. real: 00:25:19 Inici real: 13:16:28 Hora meta: 13:41:47 Cat:F18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 94.94 segons/100Metres Club:
15950
0:25:44
00:25:37
0:25:30
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33) |
|||||||
19 | 14 | 1667 |
i
|
Joan Casas Puig | 0:25:26 | ||
T. real: 00:25:26 Inici real: 13:36:26 Hora meta: 14:01:51 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 95.32 segons/100Metres Club:
2570150
1:05:10
00:45:41
0:26:13
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
20 | 15 | 1564 |
i
|
Flemming Hermann | 0:25:30 | ||
T. real: 00:25:30 Inici real: 13:34:06 Hora meta: 13:59:35 Cat:M60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 95.57 segons/100Metres Club: aarhus studenterns svømmeklub (ass)
2254560
1:00:30
00:43:25
0:26:20
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
21 | 16 | 1649 |
i
|
Dario Diminino Crespo | 0:25:33 | ||
T. real: 00:25:33 Inici real: 13:16:22 Hora meta: 13:41:54 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 95.77 segons/100Metres Club:
2576750
0:45:16
00:25:44
0:06:13
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
22 | 6 | 1364 |
i
|
Aone Landa Gil | 0:25:41 | ||
T. real: 00:25:41 Inici real: 13:16:16 Hora meta: 13:41:57 Cat:JnF Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 96.31 segons/100Metres Club: ue horta
217250
0:27:26
00:25:47
0:24:09
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
23 | 17 | 1414 |
i
|
Jaume Aguiló Rabassa | 0:25:46 | ||
T. real: 00:25:46 Inici real: 13:18:01 Hora meta: 13:43:47 Cat:M18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 96.62 segons/100Metres Club:
2165350
0:44:01
00:27:37
0:11:12
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
24 | 18 | 1863 |
i
|
Robin Köster | 0:25:59 | ||
T. real: 00:25:59 Inici real: 13:35:28 Hora meta: 14:01:26 Cat:M18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 97.38 segons/100Metres Club:
2576750
1:04:47
00:45:16
0:25:44
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
25 | 19 | 1681 | Miquel Huertas Pau | 0:26:02 | |||
T. real: 00:26:02 Inici real: 13:17:35 Hora meta: 13:43:36 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 97.58 segons/100Metres Club: club marnaton
217250
0:29:05
00:27:26
0:25:47
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29) |
|||||||
26 | 7 | 1548 |
i
|
Ieva Lauridsen | 0:26:06 | ||
T. real: 00:26:06 Inici real: 13:34:05 Hora meta: 14:00:11 Cat:F30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 97.85 segons/100Metres Club: aarhus studenterns svømmeklub (ass)
2165350
1:00:25
00:44:01
0:27:37
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
27 | 20 | 1375 |
i
|
Eliott Chevalier | 0:26:17 | ||
T. real: 00:26:17 Inici real: 13:20:00 Hora meta: 13:46:17 Cat:JnM Pos. categoria: 4 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 98.52 segons/100Metres Club: uscnat colomiers
1454530
0:41:08
00:30:07
0:19:06
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
28 | 8 | 1344 |
i
|
Fiona Entrena De Miguel | 0:26:21 | ||
T. real: 00:26:21 Inici real: 13:16:11 Hora meta: 13:42:31 Cat:JnF Pos. categoria: 3 Inici cursa:13:16:10 Sexe:F Ritme: 98.77 segons/100Metres Club:
1950960
0:41:08
00:26:21
0:11:34
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:27:21 (Tr: 0:26:29)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
29 | 21 | 1328 | Gonzalo Berthet Struzzo | 0:26:29 | |||
T. real: 00:26:29 Inici real: 13:17:02 Hora meta: 13:43:31 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 99.29 segons/100Metres Club: club team hybrid
1819290
0:41:08
00:27:21
0:13:34
i
Sonia Fargas Mexia
00:20:44 (Tr: 0:20:17)
i
Joan Barceló Costal
00:21:42 (Tr: 0:20:37)
i
Romain Carlesimo
00:21:12 (Tr: 0:21:12)
Agustí Planas Sala
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Carlota Canut Batlles
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Gerard Sospedra Vives
00:22:01 (Tr: 0:22:01)
i
Albert Sota
00:22:21 (Tr: 0:22:21)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:02 (Tr: 0:23:02)
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Luca Di Pietro
00:27:04 (Tr: 0:23:57)
i
Dani Roure Schimmel
00:25:57 (Tr: 0:24:09)
i
Josep Escudé
00:24:39 (Tr: 0:24:28)
i
Alvaro Navarrete
00:24:41 (Tr: 0:24:41)
Toni Bosch Llonch
00:26:13 (Tr: 0:25:08)
i
Estela Montejo Martin
00:26:20 (Tr: 0:25:13)
i
Emma Feliu Martin
00:25:37 (Tr: 0:25:19)
i
Dario Diminino Crespo
00:25:44 (Tr: 0:25:33)
i
Aone Landa Gil
00:25:47 (Tr: 0:25:41)
i
Jaume Aguiló Rabassa
00:27:37 (Tr: 0:25:46)
Miquel Huertas Pau
00:27:26 (Tr: 0:26:02)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:26:21 (Tr: 0:26:21)
i
Salvador Bernades
00:41:08 (Tr: 0:26:40) |
|||||||
30 | 22 | 1674 |
i
|
Salvador Bernades | 0:26:40 | ||
T. real: 00:26:40 Inici real: 13:30:38 Hora meta: 13:57:18 Cat:JnM Pos. categoria: 5 Inici cursa:13:16:10 Sexe:M Ritme: 99.99 segons/100Metres Club: c.e.marnaton
1454530
0:52:09
00:41:08
0:30:07
i
Laura Loste Cardona
00:36:11 (Tr: 0:23:22)
i
Jens Sørensen
00:41:36 (Tr: 0:24:17)
i
Torben Olsen
00:42:11 (Tr: 0:24:51)
i
Joan Casas Puig
00:45:41 (Tr: 0:25:26)
i
Flemming Hermann
00:43:25 (Tr: 0:25:30)
i
Robin Köster
00:45:16 (Tr: 0:25:59)
i
Ieva Lauridsen
00:44:01 (Tr: 0:26:06)
i
Eliott Chevalier
00:30:07 (Tr: 0:26:17) |
|||||||