SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

4,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:01:07

Inici real: 11:52:29

Hora meta: 12:53:35

Cat:M50

Pos. categoria: 82

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 135.78 segons/100Metres

Club:

1:05:52
01:03:27
1:01:02
i
Pierre Maugue
01:02:19 (Tr: 1:01:17)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)

T. real: 01:01:17

Inici real: 11:51:10

Hora meta: 12:52:27

Cat:M50

Pos. categoria: 83

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 136.15 segons/100Metres

Club:

1:05:52
01:02:19
0:58:45
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)

T. real: 01:01:35

Inici real: 11:51:04

Hora meta: 12:52:38

Cat:F60

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 136.82 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:05:52
01:02:30
0:59:08
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Pierre Maugue
01:02:19 (Tr: 1:01:17)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)

T. real: 01:01:46

Inici real: 11:51:29

Hora meta: 12:53:14

Cat:M60

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 137.23 segons/100Metres

Club:

1:05:52
01:03:06
1:00:20
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Pierre Maugue
01:02:19 (Tr: 1:01:17)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)

T. real: 01:01:53

Inici real: 11:51:23

Hora meta: 12:53:16

Cat:F18

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 137.5 segons/100Metres

Club:

1:05:34
01:03:08
1:00:41
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Pierre Maugue
01:02:19 (Tr: 1:01:17)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)

T. real: 01:01:54

Inici real: 11:51:23

Hora meta: 12:53:17

Cat:F18

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 137.56 segons/100Metres

Club:

1:03:49
01:03:09
1:02:30
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)

T. real: 01:02:06

Inici real: 11:53:55

Hora meta: 12:56:00

Cat:F18

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 137.97 segons/100Metres

Club:

1:08:38
01:05:52
1:03:06
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)

T. real: 01:02:55

Inici real: 11:52:47

Hora meta: 12:55:42

Cat:F40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 139.81 segons/100Metres

Club: vo2 team

1:08:01
01:05:34
1:03:08
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)

T. real: 01:03:02

Inici real: 11:50:08

Hora meta: 12:53:10

Cat:F18

Pos. categoria: 26

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 140.06 segons/100Metres

Club: gamarra

1:06:40
01:03:02
0:59:24
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Pierre Maugue
01:02:19 (Tr: 1:01:17)
i
Anne Radigales
01:02:30 (Tr: 1:01:35)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:03:06

Inici real: 11:51:44

Hora meta: 12:54:50

Cat:M50

Pos. categoria: 84

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 140.22 segons/100Metres

Club:

1:06:40
01:04:42
1:02:44
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:03:13

Inici real: 11:53:16

Hora meta: 12:56:29

Cat:F50

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 140.46 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:07:07
01:06:21
1:05:34
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)

T. real: 01:03:43

Inici real: 11:53:05

Hora meta: 12:56:48

Cat:F50

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 141.58 segons/100Metres

Club:

1:10:18
01:06:40
1:03:02
Noboru Takiguchi
01:03:27 (Tr: 1:01:07)
i
Enric Florensa Ortiz
01:03:06 (Tr: 1:01:46)
i
Marta Carriere
01:03:08 (Tr: 1:01:53)
i
Andrea Carriere
01:03:09 (Tr: 1:01:54)
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Cristina Morgan
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:03:45

Inici real: 11:53:04

Hora meta: 12:56:48

Cat:F50

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 141.64 segons/100Metres

Club:

1:08:38
01:06:40
1:04:42
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)

T. real: 01:04:06

Inici real: 11:52:43

Hora meta: 12:56:49

Cat:F40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 142.43 segons/100Metres

Club:

1:09:13
01:06:41
1:04:09
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)

T. real: 01:04:35

Inici real: 11:52:06

Hora meta: 12:56:41

Cat:F30

Pos. categoria: 39

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 143.52 segons/100Metres

Club:

1:09:13
01:06:33
1:03:53
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)

T. real: 01:05:02

Inici real: 11:51:54

Hora meta: 12:56:56

Cat:M40

Pos. categoria: 67

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 144.51 segons/100Metres

Club:

1:09:58
01:06:48
1:03:38
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Alberto Anglada Zariquiey
01:04:42 (Tr: 1:03:06)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)

T. real: 01:05:51

Inici real: 11:53:31

Hora meta: 12:59:21

Cat:F70

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 146.31 segons/100Metres

Club:

1:11:45
01:09:13
1:06:41
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:05:51

Inici real: 11:53:31

Hora meta: 12:59:21

Cat:F50

Pos. categoria: 35

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 146.31 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:11:53
01:09:13
1:06:33
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:06:10

Inici real: 11:53:57

Hora meta: 13:00:06

Cat:M40

Pos. categoria: 68

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 147.0 segons/100Metres

Club:

1:13:08
01:09:58
1:06:48
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Alfonso Echevarne Escarpenter
01:12:37 (Tr: 1:08:29)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:06:10

Inici real: 11:53:59

Hora meta: 13:00:08

Cat:F40

Pos. categoria: 38

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 147.0 segons/100Metres

Club:

1:11:10
01:10:00
1:08:50
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:06:11

Inici real: 11:53:58

Hora meta: 13:00:08

Cat:F40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 147.06 segons/100Metres

Club: rcpolo barcelona

1:10:48
01:10:00
1:09:13
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:06:45

Inici real: 11:51:48

Hora meta: 12:58:33

Cat:F50

Pos. categoria: 36

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 148.32 segons/100Metres

Club:

1:11:29
01:08:25
1:05:21
i
Claudia Figueras Farre
01:05:52 (Tr: 1:02:06)
Julia Poncar
01:05:34 (Tr: 1:02:55)
i
Ascension Hernandez Parra
01:06:21 (Tr: 1:03:13)
i
Anna Llimona Fernandez De Castro
01:06:40 (Tr: 1:03:43)
i
Ines Mateu Abella
01:06:40 (Tr: 1:03:45)
i
Susana Vert
01:06:41 (Tr: 1:04:06)
i
Paloma Marin Arraiza
01:06:33 (Tr: 1:04:35)
i
Leandro Mazón Martínez
01:06:48 (Tr: 1:05:02)
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:06:51

Inici real: 11:54:28

Hora meta: 13:01:18

Cat:M50

Pos. categoria: 85

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 148.54 segons/100Metres

Club:

1:12:20
01:11:10
1:10:00
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:07:06

Inici real: 11:52:55

Hora meta: 13:00:00

Cat:F40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 149.1 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:10:52
01:09:52
1:08:52
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:07:24

Inici real: 11:54:14

Hora meta: 13:01:37

Cat:M18

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 149.74 segons/100Metres

Club:

1:14:33
01:11:29
1:08:25
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Alfonso Echevarne Escarpenter
01:12:37 (Tr: 1:08:29)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)
i
Jose Lamarca
01:13:19 (Tr: 1:09:57)

T. real: 01:07:57

Inici real: 11:51:09

Hora meta: 12:59:06

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 150.99 segons/100Metres

Club:

1:10:17
01:08:58
1:07:38
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)

T. real: 01:08:07

Inici real: 11:52:54

Hora meta: 13:01:00

Cat:M50

Pos. categoria: 86

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 151.35 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:13:19
01:10:52
1:08:25
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
i
Alfonso Echevarne Escarpenter
01:12:37 (Tr: 1:08:29)
i
Montse Codol Llucia
01:10:17 (Tr: 1:09:06)
i
Jose Lamarca
01:13:19 (Tr: 1:09:57)

T. real: 01:08:29

Inici real: 11:54:16

Hora meta: 13:02:45

Cat:M18

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 152.16 segons/100Metres

Club:

1:13:45
01:12:37
1:11:29
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jose Lamarca
01:13:19 (Tr: 1:09:57)

T. real: 01:09:06

Inici real: 11:51:20

Hora meta: 13:00:25

Cat:F50

Pos. categoria: 37

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 153.53 segons/100Metres

Club:

1:13:19
01:10:17
1:07:15
i
Lola Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Natalia Comas Esteva
01:09:13 (Tr: 1:05:51)
i
Pepe Donadeu
01:09:58 (Tr: 1:06:10)
i
Cristina Biescas Socias
01:10:00 (Tr: 1:06:10)
i
Anna Claret
01:10:00 (Tr: 1:06:11)
i
Claudie Benistand
01:08:25 (Tr: 1:06:45)
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Elsa Morales
01:09:52 (Tr: 1:07:06)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
i
Jean-laurent Poitevin
01:08:58 (Tr: 1:07:57)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Alfonso Echevarne Escarpenter
01:12:37 (Tr: 1:08:29)
i
Jose Lamarca
01:13:19 (Tr: 1:09:57)

T. real: 01:09:57

Inici real: 11:53:30

Hora meta: 13:03:27

Cat:M40

Pos. categoria: 69

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 155.44 segons/100Metres

Club:

1:15:46
01:13:19
1:10:52
i
Gilles Marty
01:11:10 (Tr: 1:06:51)
i
Pablo Serratosa De Caralt
01:11:29 (Tr: 1:07:24)
Federico Giacomelli
01:10:52 (Tr: 1:08:07)
i
Alfonso Echevarne Escarpenter
01:12:37 (Tr: 1:08:29)