SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

4,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:37:54

Inici real: 11:51:05

Hora meta: 12:28:59

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 84.21 segons/100Metres

Club: us colomiers natation

0:41:16
00:38:51
0:36:25
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:38:00

Inici real: 11:50:35

Hora meta: 12:28:34

Cat:F60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 84.43 segons/100Metres

Club: ass masters

0:41:16
00:38:26
0:35:37
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:38:28

Inici real: 11:50:36

Hora meta: 12:29:03

Cat:F18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 85.46 segons/100Metres

Club: aarhus studenternes svommeklub

0:41:16
00:38:55
0:36:35
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:38:29

Inici real: 11:50:36

Hora meta: 12:29:04

Cat:F18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 85.48 segons/100Metres

Club: aarhus studenternes svommeklub

0:41:16
00:38:56
0:36:37
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:38:31

Inici real: 11:50:22

Hora meta: 12:28:53

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 85.59 segons/100Metres

Club:

0:39:03
00:38:45
0:38:26
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)

T. real: 00:38:32

Inici real: 11:50:48

Hora meta: 12:29:20

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 85.63 segons/100Metres

Club:

0:39:29
00:39:12
0:38:55
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:38:35

Inici real: 11:52:49

Hora meta: 12:31:24

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 85.72 segons/100Metres

Club:

0:43:35
00:41:16
0:38:56
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:38:38

Inici real: 11:50:15

Hora meta: 12:28:53

Cat:F18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 85.85 segons/100Metres

Club: club esportiu meditarrani

0:38:53
00:38:45
0:38:38
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)

T. real: 00:38:46

Inici real: 11:50:22

Hora meta: 12:29:07

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.12 segons/100Metres

Club:

0:39:07
00:38:59
0:38:52
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)

T. real: 00:38:46

Inici real: 11:50:17

Hora meta: 12:29:03

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.14 segons/100Metres

Club: tg triatló sitges

0:39:03
00:38:55
0:38:47
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)

T. real: 00:38:51

Inici real: 11:50:11

Hora meta: 12:29:01

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.3 segons/100Metres

Club:

0:39:10
00:38:53
0:38:36
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)

T. real: 00:39:00

Inici real: 11:50:16

Hora meta: 12:29:15

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 86.64 segons/100Metres

Club: geieg

0:39:14
00:39:07
0:38:59
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:00

Inici real: 11:50:11

Hora meta: 12:29:11

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.64 segons/100Metres

Club:

0:39:13
00:39:03
0:38:52
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:00

Inici real: 11:50:18

Hora meta: 12:29:18

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.67 segons/100Metres

Club: cn valldoreix

0:42:17
00:39:10
0:36:02
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:06

Inici real: 11:50:13

Hora meta: 12:29:19

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.86 segons/100Metres

Club: tuc triathlon

0:41:10
00:39:11
0:37:11
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:39:08

Inici real: 11:50:14

Hora meta: 12:29:21

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 86.93 segons/100Metres

Club: itriatletes solidaris

0:40:13
00:39:13
0:38:14
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)

T. real: 00:39:13

Inici real: 11:53:13

Hora meta: 12:32:25

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 87.11 segons/100Metres

Club:

0:45:25
00:42:17
0:39:10
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Eduardo Lopez Lazcano
00:44:12 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:20

Inici real: 11:51:59

Hora meta: 12:31:18

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 87.37 segons/100Metres

Club: club natacio encamp

0:43:10
00:41:10
0:39:11
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:32

Inici real: 11:50:50

Hora meta: 12:30:21

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 87.82 segons/100Metres

Club:

0:41:12
00:40:13
0:39:13
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:39:32

Inici real: 11:50:11

Hora meta: 12:29:42

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 87.83 segons/100Metres

Club: ass masters

0:39:59
00:39:34
0:39:09
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)

T. real: 00:39:51

Inici real: 11:50:11

Hora meta: 12:30:02

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 88.56 segons/100Metres

Club: cn premià

0:42:15
00:39:54
0:37:34
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:53

Inici real: 11:50:12

Hora meta: 12:30:05

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 88.62 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

0:44:12
00:39:57
0:35:41
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Margareta Maunsbach
00:38:26 (Tr: 0:38:00)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Eduardo Lopez Lazcano
00:44:12 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:56

Inici real: 11:50:12

Hora meta: 12:30:07

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 88.71 segons/100Metres

Club:

0:41:27
00:39:59
0:38:31
i
Stephane Cailhol
00:38:51 (Tr: 0:37:54)
i
Nadja haffejee Haffejee
00:38:55 (Tr: 0:38:28)
i
Stine mary Vissing
00:38:56 (Tr: 0:38:29)
i
Joel Gomez Fargas
00:38:45 (Tr: 0:38:31)
i
Benoit Gaudino
00:39:12 (Tr: 0:38:32)
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Cinta Altadill
00:38:45 (Tr: 0:38:38)
i
Marc Subira Zurita
00:38:59 (Tr: 0:38:46)
David Martinez
00:38:55 (Tr: 0:38:46)
i
Marc Alabernia Herbera
00:38:53 (Tr: 0:38:51)
i
Marta Vila Fortuny
00:39:07 (Tr: 0:39:00)
i
Manuel Sanmartin Marín
00:39:03 (Tr: 0:39:00)
i
Pau Chicharro I López
00:39:10 (Tr: 0:39:00)
i
Julien Verite
00:39:11 (Tr: 0:39:06)
Jaume Remolà Martínez
00:39:13 (Tr: 0:39:08)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Lukasz Kubiszewski-jakubiak
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)

T. real: 00:39:57

Inici real: 11:52:26

Hora meta: 12:32:23

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 88.75 segons/100Metres

Club:

0:44:35
00:42:15
0:39:54
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
Raul Espín Robles
00:39:54 (Tr: 0:39:51)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Eduardo Lopez Lazcano
00:44:12 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:57

Inici real: 11:54:23

Hora meta: 12:34:20

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 88.78 segons/100Metres

Club:

0:48:27
00:44:12
0:39:57
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Mathieu Laemle
00:39:57 (Tr: 0:39:53)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:39:59

Inici real: 11:51:36

Hora meta: 12:31:35

Cat:F30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 88.85 segons/100Metres

Club:

0:42:55
00:41:27
0:39:59
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Sergi Mesa Cabrera
00:42:17 (Tr: 0:39:13)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Franken Bastian
00:40:13 (Tr: 0:39:32)
i
Marc Mühlemann
00:39:59 (Tr: 0:39:56)
i
Guillermo Gambús Gubern
00:42:15 (Tr: 0:39:57)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
i
Jordi Salvador Castells
00:42:32 (Tr: 0:40:11)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:40:06

Inici real: 11:51:05

Hora meta: 12:31:11

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 89.1 segons/100Metres

Club:

0:41:32
00:41:03
0:40:34
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:40:11

Inici real: 11:52:29

Hora meta: 12:32:40

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 89.29 segons/100Metres

Club:

0:42:34
00:42:32
0:42:30

T. real: 00:40:15

Inici real: 11:51:26

Hora meta: 12:31:41

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 89.43 segons/100Metres

Club: cercle sabadelles

0:41:38
00:41:33
0:41:27
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:41:32 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:40:24

Inici real: 11:51:17

Hora meta: 12:31:40

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 89.74 segons/100Metres

Club: club marnaton

0:42:00
00:41:32
0:41:03
i
Marc Góngora
00:41:16 (Tr: 0:38:35)
i
Eszter Abraham
00:41:10 (Tr: 0:39:20)
i
Paloma marin Arraiza
00:41:27 (Tr: 0:39:59)
i
Eric Vorbe
00:41:03 (Tr: 0:40:06)
Marc Pons Oliva
00:41:33 (Tr: 0:40:15)