SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

4,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:44:17

Inici real: 11:50:20

Hora meta: 12:34:36

Cat:M30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.37 segons/100Metres

Club:

0:45:13
00:44:28
0:43:43
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)

T. real: 00:44:18

Inici real: 11:50:58

Hora meta: 12:35:15

Cat:M40

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.42 segons/100Metres

Club:

0:45:46
00:45:07
0:44:28
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:22

Inici real: 11:53:41

Hora meta: 12:38:03

Cat:F40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 98.59 segons/100Metres

Club:

0:51:22
00:47:55
0:44:28
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:23

Inici real: 11:52:31

Hora meta: 12:36:54

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.63 segons/100Metres

Club:

0:49:03
00:46:46
0:44:28
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:24

Inici real: 11:51:30

Hora meta: 12:35:53

Cat:F30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 98.66 segons/100Metres

Club:

0:46:24
00:45:45
0:45:07
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:25

Inici real: 11:50:38

Hora meta: 12:35:03

Cat:M50

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.7 segons/100Metres

Club:

0:47:08
00:44:55
0:42:42
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:26

Inici real: 11:50:56

Hora meta: 12:35:21

Cat:F30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 98.71 segons/100Metres

Club:

0:45:31
00:45:13
0:44:56
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:27

Inici real: 11:51:29

Hora meta: 12:35:55

Cat:M18

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.76 segons/100Metres

Club: aarhus studenterns svømmeklub (ass)

0:46:24
00:45:47
0:45:11
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:28

Inici real: 11:52:48

Hora meta: 12:37:16

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.81 segons/100Metres

Club: vo2 team

0:49:21
00:47:08
0:44:55
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:29

Inici real: 11:51:10

Hora meta: 12:35:39

Cat:F18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 98.84 segons/100Metres

Club:

0:46:18
00:45:31
0:44:44
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:30

Inici real: 11:52:02

Hora meta: 12:36:32

Cat:M50

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.87 segons/100Metres

Club:

0:47:00
00:46:24
0:45:47
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)

T. real: 00:44:30

Inici real: 11:53:58

Hora meta: 12:38:28

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 98.87 segons/100Metres

Club:

0:49:32
00:48:20
0:47:08
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:35

Inici real: 11:51:51

Hora meta: 12:36:26

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.07 segons/100Metres

Club: toec toulouse

0:47:07
00:46:18
0:45:29
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:41

Inici real: 11:50:09

Hora meta: 12:34:50

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.29 segons/100Metres

Club:

0:46:30
00:44:42
0:42:54
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)

T. real: 00:44:44

Inici real: 11:54:40

Hora meta: 12:39:24

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.39 segons/100Metres

Club:

0:50:11
00:49:16
0:48:20
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)

T. real: 00:44:49

Inici real: 11:52:27

Hora meta: 12:37:15

Cat:M18

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.56 segons/100Metres

Club:

0:47:56
00:47:07
0:46:18
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:51

Inici real: 11:51:47

Hora meta: 12:36:38

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.64 segons/100Metres

Club:

0:48:17
00:46:30
0:44:42
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:44:59

Inici real: 11:52:33

Hora meta: 12:37:32

Cat:F30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 99.96 segons/100Metres

Club: cemarnaton

0:47:26
00:47:24
0:47:22
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)

T. real: 00:45:00

Inici real: 11:50:11

Hora meta: 12:35:10

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 99.98 segons/100Metres

Club:

0:47:56
00:45:02
0:42:08
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:02

Inici real: 11:51:03

Hora meta: 12:36:04

Cat:M50

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.05 segons/100Metres

Club: marnaton

0:48:28
00:45:56
0:43:24
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:02

Inici real: 11:52:30

Hora meta: 12:37:32

Cat:M30

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.07 segons/100Metres

Club:

0:47:26
00:47:24
0:47:22
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:45:04

Inici real: 11:53:01

Hora meta: 12:38:04

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.12 segons/100Metres

Club:

0:50:50
00:47:56
0:45:02
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:06

Inici real: 11:53:30

Hora meta: 12:38:36

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.21 segons/100Metres

Club:

0:51:00
00:48:28
0:45:56
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:11

Inici real: 11:51:00

Hora meta: 12:36:10

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.39 segons/100Metres

Club: cam

0:46:04
00:46:02
0:46:00

T. real: 00:45:13

Inici real: 11:52:35

Hora meta: 12:37:48

Cat:M30

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.46 segons/100Metres

Club:

0:48:22
00:47:40
0:46:58
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:13

Inici real: 11:52:36

Hora meta: 12:37:48

Cat:M30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 100.47 segons/100Metres

Club:

0:47:42
00:47:40
0:47:38
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:14

Inici real: 11:50:24

Hora meta: 12:35:37

Cat:F40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 100.49 segons/100Metres

Club: club egara

0:47:41
00:45:29
0:43:17
i
Aleix Subirà Felip
00:44:28 (Tr: 0:44:17)
i
Claudio Arlati
00:45:07 (Tr: 0:44:18)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Christophe Boissard
00:44:55 (Tr: 0:44:25)
i
Sandra Las Heras Ruiz
00:45:13 (Tr: 0:44:26)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Alberto daniel Intebi
00:44:42 (Tr: 0:44:41)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Felix Senior
00:45:02 (Tr: 0:45:00)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:21

Inici real: 11:53:09

Hora meta: 12:38:30

Cat:F50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 100.76 segons/100Metres

Club:

0:49:03
00:48:22
0:47:40
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:37

Inici real: 11:52:00

Hora meta: 12:37:37

Cat:F50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 101.36 segons/100Metres

Club: colomiers natation

0:47:41
00:47:29
0:47:17
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Angel Dobon I Simo
00:47:41 (Tr: 0:45:45)

T. real: 00:45:45

Inici real: 11:52:05

Hora meta: 12:37:49

Cat:M40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 101.64 segons/100Metres

Club: club natacio montjuic

0:49:53
00:47:41
0:45:29
i
Susana Palenzuela Titos
00:47:55 (Tr: 0:44:22)
i
Unai Sánchez Gibello
00:46:46 (Tr: 0:44:23)
Maria Serradell Badia
00:45:45 (Tr: 0:44:24)
i
Jonas Mathiesen
00:45:47 (Tr: 0:44:27)
Santiago Twose Barnosell
00:47:08 (Tr: 0:44:28)
i
Darcey Knott
00:45:31 (Tr: 0:44:29)
i
Olivier Girardon
00:46:24 (Tr: 0:44:30)
i
Matthieu Llareus
00:48:20 (Tr: 0:44:30)
i
Victor Morales
00:46:18 (Tr: 0:44:35)
i
Xavier Mateu
00:49:16 (Tr: 0:44:44)
i
Alvaro Macia Poudevida
00:47:07 (Tr: 0:44:49)
i
Tomaso Brezzi
00:46:30 (Tr: 0:44:51)
Carola Isenberg
00:47:24 (Tr: 0:44:59)
i
Jordi Espelt Manrique
00:45:56 (Tr: 0:45:02)
i
Inés De Broto Bofill
00:47:24 (Tr: 0:45:02)
i
Sergio Torrens
00:47:56 (Tr: 0:45:04)
i
Alfonso Maristany Misol
00:48:28 (Tr: 0:45:06)
i
Antoni Fernandez Garcia
00:46:02 (Tr: 0:45:11)
Lucas Llobet Cusí
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Oscar Lopez Ravetllat
00:47:40 (Tr: 0:45:13)
i
Anna Martinez Bosch
00:45:29 (Tr: 0:45:14)
i
Montse Garrido Peralta
00:48:22 (Tr: 0:45:21)
i
Karine Vergely
00:47:29 (Tr: 0:45:37)