SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

4,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:45:48

Inici real: 11:50:20

Hora meta: 12:36:07

Cat:M18

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 101.76 segons/100Metres

Club: club esportiu prorunners barcelona

0:48:17
00:45:59
0:43:42
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:45:50

Inici real: 11:52:05

Hora meta: 12:37:54

Cat:M50

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 101.84 segons/100Metres

Club: metropolitan

0:49:33
00:47:46
0:45:59
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:45:51

Inici real: 11:50:34

Hora meta: 12:36:24

Cat:F50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 101.86 segons/100Metres

Club:

0:48:17
00:46:16
0:44:15
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:01

Inici real: 11:51:33

Hora meta: 12:37:33

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.24 segons/100Metres

Club:

0:48:51
00:47:25
0:45:59
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:04

Inici real: 11:51:48

Hora meta: 12:37:52

Cat:M40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.35 segons/100Metres

Club:

0:47:46
00:47:44
0:47:42
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)

T. real: 00:46:05

Inici real: 11:50:14

Hora meta: 12:36:19

Cat:M50

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.39 segons/100Metres

Club: triathlete club narbonnais

0:49:29
00:46:11
0:42:52
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:06

Inici real: 11:52:20

Hora meta: 12:38:25

Cat:F30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 102.42 segons/100Metres

Club: sptrainer swim

0:49:09
00:48:17
0:47:25
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:06

Inici real: 11:51:20

Hora meta: 12:37:26

Cat:M50

Pos. categoria: 26

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.44 segons/100Metres

Club: can caralleu

0:49:45
00:47:18
0:44:50
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:10

Inici real: 11:53:27

Hora meta: 12:39:37

Cat:M40

Pos. categoria: 38

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.59 segons/100Metres

Club:

0:52:48
00:49:29
0:46:11
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Thierry Hambert
00:50:13 (Tr: 0:46:21)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Santi Ventallo
00:50:56 (Tr: 0:46:53)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:12

Inici real: 11:51:28

Hora meta: 12:37:39

Cat:F50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 102.66 segons/100Metres

Club: cercle sabadelles

0:50:13
00:47:31
0:44:50
i
Xavier Figuerola Ortín
00:45:59 (Tr: 0:45:48)
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Beatriz Molero Beltran
00:46:16 (Tr: 0:45:51)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pascal Bernardi
00:46:11 (Tr: 0:46:05)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Thierry Hambert
00:50:13 (Tr: 0:46:21)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:14

Inici real: 11:53:40

Hora meta: 12:39:53

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.71 segons/100Metres

Club:

0:52:12
00:49:45
0:47:18
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Thierry Hambert
00:50:13 (Tr: 0:46:21)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Santi Ventallo
00:50:56 (Tr: 0:46:53)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:14

Inici real: 11:51:13

Hora meta: 12:37:27

Cat:F40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 102.74 segons/100Metres

Club:

0:47:37
00:47:19
0:47:02
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)

T. real: 00:46:21

Inici real: 11:54:00

Hora meta: 12:40:21

Cat:M50

Pos. categoria: 27

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 102.98 segons/100Metres

Club:

0:52:54
00:50:13
0:47:31
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Santi Ventallo
00:50:56 (Tr: 0:46:53)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:22

Inici real: 11:53:12

Hora meta: 12:39:33

Cat:M30

Pos. categoria: 26

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.01 segons/100Metres

Club:

0:49:27
00:49:25
0:49:23

T. real: 00:46:26

Inici real: 11:51:19

Hora meta: 12:37:45

Cat:M18

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.18 segons/100Metres

Club: marnaton

0:48:24
00:47:37
0:46:49
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:31

Inici real: 11:53:23

Hora meta: 12:39:54

Cat:F30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 103.36 segons/100Metres

Club:

0:49:48
00:49:46
0:49:44
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)

T. real: 00:46:32

Inici real: 11:52:34

Hora meta: 12:39:06

Cat:F50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 103.37 segons/100Metres

Club: can caralleu

0:49:08
00:48:58
0:48:47
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)

T. real: 00:46:34

Inici real: 11:51:59

Hora meta: 12:38:32

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.46 segons/100Metres

Club: club natació encamp

0:49:12
00:48:24
0:47:37
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:36

Inici real: 11:51:38

Hora meta: 12:38:13

Cat:M30

Pos. categoria: 27

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.53 segons/100Metres

Club: cn tarraco

0:48:52
00:48:05
0:47:18
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:36

Inici real: 11:52:41

Hora meta: 12:39:16

Cat:M50

Pos. categoria: 28

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.54 segons/100Metres

Club:

0:49:19
00:49:08
0:48:58
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)

T. real: 00:46:38

Inici real: 11:51:00

Hora meta: 12:37:37

Cat:M50

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.6 segons/100Metres

Club:

0:47:34
00:47:29
0:47:24
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)

T. real: 00:46:40

Inici real: 11:52:21

Hora meta: 12:39:00

Cat:M50

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 103.67 segons/100Metres

Club:

0:50:56
00:48:52
0:46:48
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Cristina Mataix Perelló
00:48:17 (Tr: 0:46:06)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Thierry Hambert
00:50:13 (Tr: 0:46:21)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
Jordi Santañes Molina
00:48:24 (Tr: 0:46:34)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Santi Ventallo
00:50:56 (Tr: 0:46:53)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:40

Inici real: 11:50:56

Hora meta: 12:37:36

Cat:F50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 103.69 segons/100Metres

Club: club triatlo valldoreix

0:47:32
00:47:28
0:47:23
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)

T. real: 00:46:51

Inici real: 11:50:52

Hora meta: 12:37:42

Cat:M40

Pos. categoria: 41

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.09 segons/100Metres

Club: sdnt tournefeuille

0:47:43
00:47:34
0:47:26
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:53

Inici real: 11:54:12

Hora meta: 12:41:04

Cat:M40

Pos. categoria: 42

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.17 segons/100Metres

Club:

0:53:01
00:50:56
0:48:52
i
Xavier Matas Galles
00:49:29 (Tr: 0:46:10)
Claudio Furest
00:49:45 (Tr: 0:46:14)
i
Thierry Hambert
00:50:13 (Tr: 0:46:21)
i
Daniel Vazquez Abellan
00:49:25 (Tr: 0:46:22)
i
Maria Fabregat Corominas
00:49:46 (Tr: 0:46:31)
i
Yvonne Fernández De Castro Rius
00:48:58 (Tr: 0:46:32)
i
Jordi Deu Prats
00:49:08 (Tr: 0:46:36)
i
Guillermo Durich
00:48:52 (Tr: 0:46:40)
i
Toni Costa Llonch
00:49:35 (Tr: 0:47:00)

T. real: 00:46:56

Inici real: 11:50:45

Hora meta: 12:37:40

Cat:M50

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.26 segons/100Metres

Club:

0:47:49
00:47:32
0:47:16
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Michele Nobis
00:47:25 (Tr: 0:46:01)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Rafael Domínguez Remy
00:47:18 (Tr: 0:46:06)
i
Margarita Martí Vilanova
00:47:31 (Tr: 0:46:12)
i
Viki Ramirez
00:47:19 (Tr: 0:46:14)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Enrique Obregon Osuna
00:47:29 (Tr: 0:46:38)
Nina Costas Guerra
00:47:28 (Tr: 0:46:40)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:46:57

Inici real: 11:50:54

Hora meta: 12:37:51

Cat:M60

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.32 segons/100Metres

Club:

0:47:51
00:47:43
0:47:34
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Valerie Morera
00:47:49 (Tr: 0:47:02)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:47:00

Inici real: 11:52:43

Hora meta: 12:39:43

Cat:M50

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.42 segons/100Metres

Club:

0:49:37
00:49:35
0:49:33

T. real: 00:47:02

Inici real: 11:50:55

Hora meta: 12:37:57

Cat:F50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 104.51 segons/100Metres

Club:

0:48:05
00:47:49
0:47:32
Michael Corell Escobés
00:47:46 (Tr: 0:45:50)
i
Juan Mestre Vazquez
00:47:44 (Tr: 0:46:04)
i
Pol Colomé Artigas
00:47:37 (Tr: 0:46:26)
i
Lluis Badia Itarte
00:48:05 (Tr: 0:46:36)
i
Olivier Gérardiere
00:47:34 (Tr: 0:46:51)
i
Franck Moesch
00:47:32 (Tr: 0:46:56)
i
Josep m Barnes Sabate
00:47:43 (Tr: 0:46:57)
i
Vincent Puyplat
00:47:39 (Tr: 0:47:02)

T. real: 00:47:02

Inici real: 11:50:45

Hora meta: 12:37:47

Cat:M50

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 104.51 segons/100Metres

Club: lagardère paris racing

0:47:41
00:47:39
0:47:37