SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

4,5K

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:48:36

Inici real: 11:52:39

Hora meta: 12:41:14

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 107.97 segons/100Metres

Club: club marnaton

0:51:31
00:51:06
0:50:41
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:48:48

Inici real: 11:54:08

Hora meta: 12:42:55

Cat:M40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 108.42 segons/100Metres

Club:

0:54:28
00:52:47
0:51:06
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:48:52

Inici real: 11:50:08

Hora meta: 12:39:00

Cat:M60

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 108.56 segons/100Metres

Club:

0:51:31
00:48:52
0:46:13
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:48:54

Inici real: 11:53:01

Hora meta: 12:41:55

Cat:F60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 108.66 segons/100Metres

Club:

0:52:27
00:51:47
0:51:06
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:48:55

Inici real: 11:53:00

Hora meta: 12:41:54

Cat:F40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 108.69 segons/100Metres

Club: tf swim

0:51:48
00:51:46
0:51:44
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)

T. real: 00:48:56

Inici real: 11:52:58

Hora meta: 12:41:54

Cat:F50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 108.74 segons/100Metres

Club:

0:54:41
00:51:46
0:48:52
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
i
Juan Rosello
00:48:52 (Tr: 0:48:52)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:48:56

Inici real: 11:52:43

Hora meta: 12:41:39

Cat:M50

Pos. categoria: 43

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 108.74 segons/100Metres

Club:

0:51:33
00:51:31
0:51:29

T. real: 00:48:58

Inici real: 11:52:31

Hora meta: 12:41:28

Cat:M30

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 108.79 segons/100Metres

Club:

0:51:22
00:51:20
0:51:18
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)

T. real: 00:49:01

Inici real: 11:51:03

Hora meta: 12:40:03

Cat:M50

Pos. categoria: 44

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 108.9 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

0:49:57
00:49:55
0:49:53

T. real: 00:49:04

Inici real: 11:50:50

Hora meta: 12:39:54

Cat:F30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 109.01 segons/100Metres

Club: sdnt tournefeuille

0:52:45
00:49:46
0:46:46
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Juan Rosello
00:48:52 (Tr: 0:48:52)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:09

Inici real: 11:51:00

Hora meta: 12:40:09

Cat:M60

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.21 segons/100Metres

Club:

0:50:03
00:50:01
0:49:59

T. real: 00:49:12

Inici real: 11:50:35

Hora meta: 12:39:46

Cat:F18

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 109.3 segons/100Metres

Club:

0:49:59
00:49:38
0:49:18
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:49:12

Inici real: 11:53:42

Hora meta: 12:42:53

Cat:M50

Pos. categoria: 45

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.31 segons/100Metres

Club:

0:55:45
00:52:45
0:49:46
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:13

Inici real: 11:50:34

Hora meta: 12:39:47

Cat:F30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 109.36 segons/100Metres

Club:

0:53:20
00:49:39
0:45:58
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
i
Juan Rosello
00:48:52 (Tr: 0:48:52)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:13

Inici real: 11:50:54

Hora meta: 12:40:07

Cat:M30

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.36 segons/100Metres

Club:

0:53:59
00:49:59
0:45:58
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
i
Juan Rosello
00:48:52 (Tr: 0:48:52)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:14

Inici real: 11:53:56

Hora meta: 12:43:09

Cat:M70

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.39 segons/100Metres

Club: club natacio satuna

0:53:56
00:53:01
0:52:07
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:18

Inici real: 11:54:11

Hora meta: 12:43:28

Cat:M40

Pos. categoria: 47

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.54 segons/100Metres

Club:

0:57:01
00:53:20
0:49:39
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:23

Inici real: 11:54:45

Hora meta: 12:44:07

Cat:M50

Pos. categoria: 46

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.72 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

0:58:00
00:53:59
0:49:59
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:23

Inici real: 11:54:41

Hora meta: 12:44:04

Cat:F40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 109.73 segons/100Metres

Club: club natación barcelona

0:54:50
00:53:56
0:53:01
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)

T. real: 00:49:24

Inici real: 11:52:24

Hora meta: 12:41:48

Cat:M18

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.75 segons/100Metres

Club:

0:51:42
00:51:40
0:51:38

T. real: 00:49:26

Inici real: 11:52:04

Hora meta: 12:41:30

Cat:M60

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.84 segons/100Metres

Club:

0:51:24
00:51:22
0:51:20
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)

T. real: 00:49:28

Inici real: 11:54:18

Hora meta: 12:43:45

Cat:M30

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 109.9 segons/100Metres

Club:

0:53:39
00:53:37
0:53:35

T. real: 00:49:29

Inici real: 11:51:44

Hora meta: 12:41:13

Cat:F30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 109.94 segons/100Metres

Club: club proam

0:51:07
00:51:05
0:51:03
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)

T. real: 00:49:34

Inici real: 11:50:59

Hora meta: 12:40:32

Cat:M50

Pos. categoria: 47

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 110.13 segons/100Metres

Club: club natació valldoreix

0:52:14
00:50:24
0:48:34
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Juan Rosello
00:48:52 (Tr: 0:48:52)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Carles Mauri
00:49:55 (Tr: 0:49:01)
i
Ségolène Valat
00:49:46 (Tr: 0:49:04)
i
Miguel angel Pradas Cano
00:50:01 (Tr: 0:49:09)
i
Micaela Rumeu Claret
00:49:38 (Tr: 0:49:12)
i
Alejandra Rebes
00:49:39 (Tr: 0:49:13)
i
Albert Camps Oller
00:49:59 (Tr: 0:49:13)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:37

Inici real: 11:51:54

Hora meta: 12:41:30

Cat:F18

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 110.23 segons/100Metres

Club:

0:52:17
00:51:22
0:50:27
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:39

Inici real: 11:51:33

Hora meta: 12:41:11

Cat:M40

Pos. categoria: 48

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 110.32 segons/100Metres

Club: #swimmingproject ripollet

0:51:17
00:51:03
0:50:50
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:39

Inici real: 11:52:44

Hora meta: 12:42:22

Cat:M40

Pos. categoria: 49

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 110.32 segons/100Metres

Club:

0:54:05
00:52:14
0:50:24
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Josep maria Pigrau Rousse
00:53:20 (Tr: 0:49:18)
i
Albert Taberner Puigdelloses
00:53:59 (Tr: 0:49:23)
i
Cristina Batlles Retuerto
00:53:56 (Tr: 0:49:23)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Jérémy Palacios
00:53:37 (Tr: 0:49:28)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
Marc Blasco Arasanz
00:50:24 (Tr: 0:49:34)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
Juli Armengol Company
00:52:17 (Tr: 0:49:43)
i
Pati Gorina Tellez
00:51:17 (Tr: 0:49:43)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:43

Inici real: 11:52:42

Hora meta: 12:42:25

Cat:M50

Pos. categoria: 48

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 110.46 segons/100Metres

Club:

0:53:11
00:52:17
0:51:22
i
Christoph Gelsdorf
00:52:47 (Tr: 0:48:48)
Francina Vidal Agramunt
00:51:47 (Tr: 0:48:54)
Marisa Diaz Figueroa
00:51:46 (Tr: 0:48:55)
Montse Diaz Romeu
00:51:46 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Alexis Gea Rallo
00:52:45 (Tr: 0:49:12)
Joan Figueras Felip
00:53:01 (Tr: 0:49:14)
i
Pablo Nueno Velayos
00:51:40 (Tr: 0:49:24)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
i
Albert Enrich Palmés
00:52:14 (Tr: 0:49:39)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:43

Inici real: 11:51:42

Hora meta: 12:41:25

Cat:F40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:50:08

Sexe:F

Ritme: 110.47 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

0:51:38
00:51:17
0:50:56
i
Javier Martinez-monche Zaragoza
00:51:06 (Tr: 0:48:36)
i
Marc Comas Esteva
00:51:31 (Tr: 0:48:56)
i
Marc Segura Sans
00:51:20 (Tr: 0:48:58)
i
Frédéric Bertello
00:51:22 (Tr: 0:49:26)
Philippa Morris
00:51:05 (Tr: 0:49:29)
i
Tatiana Dubois
00:51:22 (Tr: 0:49:37)
Christian Ecija Diaz
00:51:03 (Tr: 0:49:39)
Luis Aldamiz-echevarria Iraurgui
00:51:38 (Tr: 0:49:43)

T. real: 00:49:43

Inici real: 11:52:03

Hora meta: 12:41:46

Cat:M50

Pos. categoria: 49

Inici cursa:11:50:08

Sexe:M

Ritme: 110.48 segons/100Metres

Club:

0:51:40
00:51:38
0:51:36