Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:41

Inici real: 13:16:11

Hora meta: 13:45:51

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 41.4 segons/100Metres

Club:

3:45:38
03:45:36
3:45:34

T. real: 00:52:23

Inici real: 10:00:17

Hora meta: 10:52:40

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 73.09 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

0:56:40
00:52:25
0:48:10
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)

T. real: 00:52:56

Inici real: 10:00:17

Hora meta: 10:53:12

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 73.85 segons/100Metres

Club:

0:56:40
00:52:57
0:49:15
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:25 (Tr: 0:52:23)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)

T. real: 00:53:25

Inici real: 10:00:18

Hora meta: 10:53:43

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 74.53 segons/100Metres

Club: club natación barcelona

0:56:40
00:53:28
0:50:15
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:25 (Tr: 0:52:23)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)

T. real: 00:55:24

Inici real: 10:00:37

Hora meta: 10:56:00

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 77.28 segons/100Metres

Club: club natació les franqueses

0:59:05
00:55:45
0:52:25
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:25 (Tr: 0:52:23)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)

T. real: 00:55:28

Inici real: 10:00:17

Hora meta: 10:55:45

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 77.39 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

0:58:02
00:55:30
0:52:57
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)

T. real: 00:56:38

Inici real: 10:00:18

Hora meta: 10:56:55

Cat:F18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 79.01 segons/100Metres

Club: centre natacio mataro

0:59:53
00:56:40
0:53:28
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)

T. real: 00:56:53

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:57:11

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.36 segons/100Metres

Club: marnaton

0:58:08
00:56:56
0:55:45
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)

T. real: 00:56:54

Inici real: 10:00:21

Hora meta: 10:57:14

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.38 segons/100Metres

Club: fundacio claror

0:58:29
00:56:59
0:55:30
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)

T. real: 00:56:58

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:57:16

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.47 segons/100Metres

Club: geieg

0:57:22
00:57:01
0:56:40
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)

T. real: 00:56:59

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:57:18

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.51 segons/100Metres

Club: c n sabadell

0:57:36
00:57:03
0:56:30
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)

T. real: 00:57:00

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 10:57:15

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.52 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:10:05
00:57:00
0:43:56
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:25 (Tr: 0:52:23)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
i
Joshua Williams
01:10:05 (Tr: 0:57:33)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
David Capdevila Ponce
01:09:32 (Tr: 1:02:20)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 00:57:03

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:57:21

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 79.6 segons/100Metres

Club: swimmik

0:57:44
00:57:06
0:56:28
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)

T. real: 00:57:30

Inici real: 10:00:22

Hora meta: 10:57:51

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 80.22 segons/100Metres

Club: geieg

0:59:22
00:57:36
0:55:50
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)

T. real: 00:57:33

Inici real: 10:12:47

Hora meta: 11:10:20

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 80.3 segons/100Metres

Club:

1:23:09
01:10:05
0:57:00
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
David Capdevila Ponce
01:09:32 (Tr: 1:02:20)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 00:57:35

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 10:57:59

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 80.33 segons/100Metres

Club: jerez masters

1:00:37
00:57:44
0:54:51
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)

T. real: 00:58:43

Inici real: 10:00:55

Hora meta: 10:59:37

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 81.92 segons/100Metres

Club: toac natation

1:01:09
00:59:22
0:57:36
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)

T. real: 00:58:55

Inici real: 10:00:53

Hora meta: 10:59:47

Cat:JnM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 82.19 segons/100Metres

Club: cn sant andreu

0:59:41
00:59:32
0:59:23
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)

T. real: 00:59:05

Inici real: 10:01:47

Hora meta: 11:00:52

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 82.43 segons/100Metres

Club: bsc barracuda’s - hong kong

1:03:30
01:00:37
0:57:44
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)

T. real: 00:59:17

Inici real: 10:00:15

Hora meta: 10:59:32

Cat:F18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 82.71 segons/100Metres

Club: nadadores salvajes

1:00:13
00:59:17
0:58:21
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)

T. real: 00:59:36

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:59:56

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 83.14 segons/100Metres

Club: sptrainer - swim

1:00:14
00:59:41
0:59:07
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)

T. real: 00:59:40

Inici real: 10:00:21

Hora meta: 11:00:01

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 83.25 segons/100Metres

Club: usse natation

1:00:22
00:59:46
0:59:10
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)

T. real: 01:00:01

Inici real: 10:00:27

Hora meta: 11:00:28

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 83.74 segons/100Metres

Club:

1:01:09
01:00:13
0:59:17
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)

T. real: 01:00:14

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 11:00:29

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 84.03 segons/100Metres

Club: liege natation

1:09:32
01:00:14
0:50:56
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
00:52:25 (Tr: 0:52:23)
i
Guillermo Matas Velasco
00:52:57 (Tr: 0:52:56)
i
Manuel Lires Sueldo
00:53:28 (Tr: 0:53:25)
i
Benet Pons Rodríguez
00:55:45 (Tr: 0:55:24)
i
Andres Yegres
00:55:30 (Tr: 0:55:28)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:56:40 (Tr: 0:56:38)
i
Albert Cortés Rovira
00:56:56 (Tr: 0:56:53)
i
Sylvain Gleizes
00:56:59 (Tr: 0:56:54)
Adrià Luque Serrano
00:57:01 (Tr: 0:56:58)
Felix Parrilla Morales
00:57:03 (Tr: 0:56:59)
i
Victor Laemle
00:57:00 (Tr: 0:57:00)
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
David Capdevila Ponce
01:09:32 (Tr: 1:02:20)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:00:14

Inici real: 10:00:23

Hora meta: 11:00:37

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 84.04 segons/100Metres

Club:

1:03:40
01:00:22
0:57:04
i
Eduard Mirapeix Camí
00:57:06 (Tr: 0:57:03)
Alex Perez Merino
00:57:36 (Tr: 0:57:30)
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:00:37

Inici real: 10:00:18

Hora meta: 11:00:54

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 84.57 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:03:38
01:00:39
0:57:41
Modesto Duran
00:57:44 (Tr: 0:57:35)
i
Marc Haenlin
00:59:22 (Tr: 0:58:43)
i
Pau victor Gabriel Pareras
00:59:32 (Tr: 0:58:55)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Laura Rodríguez Santaeularia
00:59:17 (Tr: 0:59:17)
i
Santi Pellejero Gacia
00:59:41 (Tr: 0:59:36)
i
Pierre Jaillet
00:59:46 (Tr: 0:59:40)
Alberto Alonso Arroyo
01:00:13 (Tr: 1:00:01)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:02:20

Inici real: 10:07:28

Hora meta: 11:09:47

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 86.96 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:18:50
01:09:32
1:00:14
i
Joshua Williams
01:10:05 (Tr: 0:57:33)
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Camille Henveaux
01:00:14 (Tr: 1:00:14)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:03:25

Inici real: 10:00:31

Hora meta: 11:03:55

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.47 segons/100Metres

Club: marnaton

1:06:58
01:03:40
1:00:22
i
Francesco Lanzone
01:00:37 (Tr: 0:59:05)
i
Francois Hill
01:00:22 (Tr: 1:00:14)
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
Jean Schulze
01:03:38 (Tr: 1:03:27)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:03:27

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 11:03:53

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.53 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:06:36
01:03:38
1:00:39
i
Jordi Diaz Martin
01:00:39 (Tr: 1:00:37)
i
Miquel Cortés Rovira
01:03:40 (Tr: 1:03:25)
i
Pedro Fargier Becerra
01:03:44 (Tr: 1:03:27)

T. real: 01:03:27

Inici real: 10:00:32

Hora meta: 11:03:59

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.53 segons/100Metres

Club:

1:03:46
01:03:44
1:03:42