SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:46:14

Inici real: 10:11:26

Hora meta: 11:57:39

Cat:M50

Pos. categoria: 112

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.22 segons/100Metres

Club:

1:57:26
01:57:24
1:57:22

T. real: 01:46:24

Inici real: 10:03:41

Hora meta: 11:50:04

Cat:F50

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 148.45 segons/100Metres

Club:

1:56:25
01:49:49
1:43:13
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:46:25

Inici real: 10:00:22

Hora meta: 11:46:47

Cat:F50

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 148.47 segons/100Metres

Club: club natacio prat de llobregat

1:56:25
01:46:32
1:36:38
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:46:26

Inici real: 10:10:53

Hora meta: 11:57:19

Cat:M40

Pos. categoria: 103

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.51 segons/100Metres

Club: club esportiu mediterrani

1:57:06
01:57:04
1:57:02

T. real: 01:46:29

Inici real: 10:10:09

Hora meta: 11:56:38

Cat:F18

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 148.58 segons/100Metres

Club:

2:02:57
01:56:23
1:49:49
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:46:29

Inici real: 10:07:39

Hora meta: 11:54:08

Cat:M30

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.58 segons/100Metres

Club:

2:01:14
01:53:53
1:46:32
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:46:33

Inici real: 10:10:08

Hora meta: 11:56:40

Cat:M18

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.66 segons/100Metres

Club:

1:56:27
01:56:25
1:56:23

T. real: 01:46:41

Inici real: 10:06:16

Hora meta: 11:52:56

Cat:M50

Pos. categoria: 113

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.85 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:53:19
01:52:41
1:52:04
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)

T. real: 01:46:43

Inici real: 10:06:14

Hora meta: 11:52:56

Cat:M50

Pos. categoria: 114

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.89 segons/100Metres

Club:

1:57:16
01:52:41
1:48:06
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:46:44

Inici real: 10:06:54

Hora meta: 11:53:38

Cat:M60

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 148.93 segons/100Metres

Club:

1:53:25
01:53:23
1:53:21

T. real: 01:46:51

Inici real: 10:06:43

Hora meta: 11:53:34

Cat:M50

Pos. categoria: 115

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 149.08 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:53:56
01:53:19
1:52:41
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:46:52

Inici real: 10:10:39

Hora meta: 11:57:31

Cat:M40

Pos. categoria: 104

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 149.1 segons/100Metres

Club:

2:01:51
01:57:16
1:52:41
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:47:00

Inici real: 10:03:24

Hora meta: 11:50:23

Cat:F30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 149.28 segons/100Metres

Club:

1:50:18
01:50:08
1:49:57
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)

T. real: 01:47:17

Inici real: 10:03:02

Hora meta: 11:50:19

Cat:M40

Pos. categoria: 105

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 149.68 segons/100Metres

Club:

1:56:23
01:50:04
1:43:45
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:47:19

Inici real: 10:03:01

Hora meta: 11:50:20

Cat:F40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 149.74 segons/100Metres

Club:

1:55:02
01:50:05
1:45:08
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:47:23

Inici real: 10:03:11

Hora meta: 11:50:33

Cat:F50

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 149.82 segons/100Metres

Club: club natació valldoreix

2:00:47
01:50:18
1:39:50
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:47:28

Inici real: 10:09:10

Hora meta: 11:56:38

Cat:M50

Pos. categoria: 116

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 149.94 segons/100Metres

Club:

2:02:41
01:56:23
1:50:04
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:47:37

Inici real: 10:07:40

Hora meta: 11:55:17

Cat:F30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 150.16 segons/100Metres

Club:

2:00:50
01:55:02
1:49:14
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:48:11

Inici real: 10:12:52

Hora meta: 12:01:02

Cat:F18

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 150.93 segons/100Metres

Club:

2:11:16
02:00:47
1:50:18
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:48:11

Inici real: 10:00:15

Hora meta: 11:48:26

Cat:M50

Pos. categoria: 117

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 150.95 segons/100Metres

Club:

1:51:05
01:48:11
1:45:18
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)

T. real: 01:48:15

Inici real: 10:12:51

Hora meta: 12:01:05

Cat:M40

Pos. categoria: 106

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 151.03 segons/100Metres

Club:

2:06:38
02:00:50
1:55:02
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:48:48

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:51:19

Cat:M18

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 151.81 segons/100Metres

Club: la salle bonanova

1:54:33
01:51:04
1:47:35
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:48:50

Inici real: 10:02:31

Hora meta: 11:51:20

Cat:M50

Pos. categoria: 118

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 151.84 segons/100Metres

Club: la salle bonanova

1:53:59
01:51:05
1:48:11
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)

T. real: 01:49:06

Inici real: 10:05:42

Hora meta: 11:54:47

Cat:F50

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 152.22 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:54:34
01:54:32
1:54:30
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)

T. real: 01:49:07

Inici real: 10:05:41

Hora meta: 11:54:48

Cat:F40

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 152.24 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:59:25
01:54:33
1:49:40
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)

T. real: 01:49:10

Inici real: 10:01:19

Hora meta: 11:50:29

Cat:F60

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 152.31 segons/100Metres

Club:

2:00:09
01:50:14
1:40:19
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)

T. real: 01:49:51

Inici real: 10:04:11

Hora meta: 11:54:02

Cat:F50

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 153.27 segons/100Metres

Club:

2:02:45
01:53:47
1:44:48
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Laurence Clerc
01:49:49 (Tr: 1:46:24)
Maria isabel Martín Montagut
01:46:32 (Tr: 1:46:25)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Saray Prat Jiménez
01:50:08 (Tr: 1:47:00)
i
Laurent Ibanez-beltran
01:50:04 (Tr: 1:47:17)
i
Stephanie Bourlois
01:50:05 (Tr: 1:47:19)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Gustavo Vázquez Sanchez
01:48:11 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:50:51

Inici real: 10:08:50

Hora meta: 11:59:40

Cat:M30

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 154.66 segons/100Metres

Club:

2:04:18
01:59:25
1:54:33
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:50:57

Inici real: 10:09:27

Hora meta: 12:00:24

Cat:M50

Pos. categoria: 119

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 154.81 segons/100Metres

Club: onades

2:10:03
02:00:09
1:50:14
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Eduard Tarradellas
01:52:41 (Tr: 1:46:41)
i
Pere Pericot Cosp
01:52:41 (Tr: 1:46:43)
i
André Barbier
01:53:23 (Tr: 1:46:44)
i
Carles Garcia Navarro
01:53:19 (Tr: 1:46:51)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Núria Capellas Pi
01:50:18 (Tr: 1:47:23)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
i
Nicolás Miró Bruna
01:51:04 (Tr: 1:48:48)
i
Ricard Miró Cervera
01:51:05 (Tr: 1:48:50)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
Lebas Marie-pierre , Gisele
01:50:14 (Tr: 1:49:10)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Francesc Roura Agustí
02:02:45 (Tr: 1:51:54)

T. real: 01:51:54

Inici real: 10:11:07

Hora meta: 12:03:00

Cat:M60

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.13 segons/100Metres

Club:

2:11:44
02:02:45
1:53:47
i
Toni Rodriguez Sorribes
01:57:24 (Tr: 1:46:14)
i
Octavio Hessling
01:57:04 (Tr: 1:46:26)
i
Clara Sagnier Mur
01:56:23 (Tr: 1:46:29)
i
Iu Gallart
01:53:53 (Tr: 1:46:29)
i
Pablo Sagnier Mur
01:56:25 (Tr: 1:46:33)
i
Gerard Mckeogh
01:57:16 (Tr: 1:46:52)
i
Preston Lewis
01:56:23 (Tr: 1:47:28)
i
Sara Schröder
01:55:02 (Tr: 1:47:37)
i
Teresa Gutierrez Etxebarria
02:00:47 (Tr: 1:48:11)
i
Marc Vila Santin
02:00:50 (Tr: 1:48:15)
Elena Vidal
01:54:32 (Tr: 1:49:06)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:54:33 (Tr: 1:49:07)
i
María isabel Tendero Caulín
01:53:47 (Tr: 1:49:51)
Diego Morgades Gras
01:59:25 (Tr: 1:50:51)
i
Antoni Orozco Martí
02:00:09 (Tr: 1:50:57)