SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:51:55

Inici real: 10:06:01

Hora meta: 11:57:55

Cat:M18

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.14 segons/100Metres

Club:

1:57:48
01:57:40
1:57:31
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)

T. real: 01:51:57

Inici real: 10:05:50

Hora meta: 11:57:47

Cat:F50

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 156.2 segons/100Metres

Club: marnaton

1:57:48
01:57:32
1:57:15
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)

T. real: 01:51:58

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:57:46

Cat:M50

Pos. categoria: 120

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.21 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:57:48
01:57:31
1:57:14
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)

T. real: 01:51:58

Inici real: 10:05:58

Hora meta: 11:57:56

Cat:M18

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.22 segons/100Metres

Club:

1:57:48
01:57:41
1:57:33
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)

T. real: 01:52:17

Inici real: 10:11:15

Hora meta: 12:03:32

Cat:M50

Pos. categoria: 121

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.67 segons/100Metres

Club:

2:09:02
02:03:17
1:57:32
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)

T. real: 01:52:18

Inici real: 10:11:16

Hora meta: 12:03:34

Cat:M50

Pos. categoria: 122

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 156.69 segons/100Metres

Club:

2:09:07
02:03:19
1:57:31
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)

T. real: 01:52:37

Inici real: 10:05:27

Hora meta: 11:58:03

Cat:F50

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 157.12 segons/100Metres

Club: marnaton

1:57:56
01:57:48
1:57:41
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)

T. real: 01:52:38

Inici real: 10:05:27

Hora meta: 11:58:04

Cat:M50

Pos. categoria: 123

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 157.15 segons/100Metres

Club:

1:58:20
01:57:49
1:57:19
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)

T. real: 01:52:50

Inici real: 10:04:13

Hora meta: 11:57:02

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 157.43 segons/100Metres

Club:

1:56:49
01:56:47
1:56:45

T. real: 01:52:50

Inici real: 10:05:20

Hora meta: 11:58:10

Cat:M30

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 157.43 segons/100Metres

Club:

2:05:57
01:57:55
1:49:53
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)

T. real: 01:53:32

Inici real: 10:05:03

Hora meta: 11:58:35

Cat:M60

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 158.41 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:59:23
01:58:20
1:57:16
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)

T. real: 01:54:14

Inici real: 10:02:13

Hora meta: 11:56:27

Cat:F30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 159.38 segons/100Metres

Club:

2:06:18
01:56:12
1:46:05
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)

T. real: 01:54:29

Inici real: 10:11:43

Hora meta: 12:06:12

Cat:F30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 159.74 segons/100Metres

Club:

2:13:58
02:05:57
1:57:55
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 01:54:49

Inici real: 10:04:50

Hora meta: 11:59:38

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 160.21 segons/100Metres

Club:

2:06:02
01:59:23
1:52:45
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)

T. real: 01:55:03

Inici real: 10:11:31

Hora meta: 12:06:33

Cat:M60

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 160.51 segons/100Metres

Club: all out tri

2:16:25
02:06:18
1:56:12
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 01:57:21

Inici real: 10:06:36

Hora meta: 12:03:57

Cat:F40

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 163.73 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

2:13:35
02:03:42
1:53:49
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 01:59:37

Inici real: 10:06:40

Hora meta: 12:06:17

Cat:M50

Pos. categoria: 124

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 166.89 segons/100Metres

Club: club natacio sant andreu

2:15:59
02:06:02
1:56:04
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 02:01:41

Inici real: 10:12:10

Hora meta: 12:13:51

Cat:M30

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 169.79 segons/100Metres

Club:

2:20:54
02:13:36
2:06:18
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 02:01:42

Inici real: 10:12:08

Hora meta: 12:13:50

Cat:M30

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 169.81 segons/100Metres

Club:

2:23:28
02:13:35
2:03:42
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 02:04:34

Inici real: 10:11:40

Hora meta: 12:16:14

Cat:F50

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 173.81 segons/100Metres

Club:

2:25:57
02:15:59
2:06:02
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)
i
Marta Belmonte Caso
02:24:44 (Tr: 2:18:01)

T. real: 02:07:02

Inici real: 10:11:01

Hora meta: 12:18:02

Cat:F30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 177.24 segons/100Metres

Club:

2:21:58
02:17:47
2:13:36
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)

T. real: 02:07:43

Inici real: 10:10:01

Hora meta: 12:17:44

Cat:F40

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 178.2 segons/100Metres

Club: club natacio sant andreu

2:21:24
02:17:29
2:13:35
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)

T. real: 02:08:09

Inici real: 10:01:34

Hora meta: 12:09:43

Cat:M40

Pos. categoria: 107

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 178.81 segons/100Metres

Club: club natacio sitges

2:11:15
02:09:28
2:07:41
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)

T. real: 02:08:49

Inici real: 10:10:57

Hora meta: 12:19:45

Cat:M18

Pos. categoria: 59

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 179.72 segons/100Metres

Club:

2:24:44
02:19:30
2:14:16
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Marta Belmonte Caso
02:24:44 (Tr: 2:18:01)

T. real: 02:08:51

Inici real: 10:10:57

Hora meta: 12:19:48

Cat:M18

Pos. categoria: 60

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 179.78 segons/100Metres

Club:

2:36:19
02:19:33
2:02:47
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Catherine Eoche Duval
02:11:15 (Tr: 2:09:34)
i
Marta Belmonte Caso
02:24:44 (Tr: 2:18:01)
i
Pierre Doncieux
02:36:19 (Tr: 2:25:15)

T. real: 02:09:34

Inici real: 10:01:56

Hora meta: 12:11:30

Cat:F50

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 180.78 segons/100Metres

Club:

2:36:19
02:11:15
1:46:11
i
Pol Bonet
01:57:40 (Tr: 1:51:55)
i
Meli Costa
01:57:32 (Tr: 1:51:57)
i
Ignacio Villafanez
01:57:31 (Tr: 1:51:58)
i
Enric Giralt Bellido
01:57:41 (Tr: 1:51:58)
i
Olivier Pech De Laclause
02:03:17 (Tr: 1:52:17)
i
Cédric Sirven
02:03:19 (Tr: 1:52:18)
i
Amparo Carrasco Mas
01:57:48 (Tr: 1:52:37)
i
Joaquin Calsina Gomis
01:57:49 (Tr: 1:52:38)
i
Guillaume Janssens
01:56:47 (Tr: 1:52:50)
i
Albert Bayo Zurbano
01:57:55 (Tr: 1:52:50)
Jurgen Depken
01:58:20 (Tr: 1:53:32)
i
Yvonne Fontquerni Coloma
01:56:12 (Tr: 1:54:14)
i
Maria Creixell
02:05:57 (Tr: 1:54:29)
i
Daniel Arzo
01:59:23 (Tr: 1:54:49)
Jaime Carol Rubau
02:06:18 (Tr: 1:55:03)
Neus Isart Arnau
02:03:42 (Tr: 1:57:21)
i
Eladio Alcazar Martin
02:06:02 (Tr: 1:59:37)
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Blas Zubillaga
02:09:28 (Tr: 2:08:09)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Marta Belmonte Caso
02:24:44 (Tr: 2:18:01)
i
Pierre Doncieux
02:36:19 (Tr: 2:25:15)

T. real: 02:18:01

Inici real: 10:06:58

Hora meta: 12:24:59

Cat:F40

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 192.58 segons/100Metres

Club:

2:36:19
02:24:44
2:13:09
i
Vicente Cano De Nicolás
02:13:36 (Tr: 2:01:41)
i
Jose luis Real Bela
02:13:35 (Tr: 2:01:42)
i
Emma Serra Oller
02:15:59 (Tr: 2:04:34)
i
Ania Di Pede
02:17:47 (Tr: 2:07:02)
i
Vanesa Maso Diaz
02:17:29 (Tr: 2:07:43)
i
Mateo Calzado Maristany
02:19:30 (Tr: 2:08:49)
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Pierre Doncieux
02:36:19 (Tr: 2:25:15)

T. real: 02:25:15

Inici real: 10:11:19

Hora meta: 12:36:34

Cat:M60

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 202.67 segons/100Metres

Club:

2:53:05
02:36:19
2:19:33
i
Ricardo Jover Tort
02:19:33 (Tr: 2:08:51)
i
Marta Belmonte Caso
02:24:44 (Tr: 2:18:01)