SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:03:34

Inici real: 10:00:23

Hora meta: 11:03:57

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.7 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

1:04:25
01:03:42
1:02:59
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)

T. real: 01:03:35

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 11:04:00

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.71 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:04:25
01:03:45
1:03:04
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)

T. real: 01:03:38

Inici real: 10:00:24

Hora meta: 11:04:02

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.78 segons/100Metres

Club: f.a.s.t.

1:04:25
01:03:47
1:03:09
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)

T. real: 01:03:43

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 11:04:01

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.89 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:04:25
01:03:46
1:03:07
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)

T. real: 01:03:45

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 11:04:34

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 88.95 segons/100Metres

Club: club natacion barcelona

1:04:53
01:04:19
1:03:45
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)

T. real: 01:03:52

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 11:04:40

Cat:JnM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.11 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

1:05:02
01:04:25
1:03:47
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)

T. real: 01:03:58

Inici real: 10:00:42

Hora meta: 11:04:40

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.25 segons/100Metres

Club:

1:05:04
01:04:25
1:03:46
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)

T. real: 01:04:06

Inici real: 10:00:38

Hora meta: 11:04:44

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.43 segons/100Metres

Club:

1:04:39
01:04:29
1:04:19
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:04:15

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 11:04:40

Cat:M18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.63 segons/100Metres

Club:

1:04:41
01:04:25
1:04:09
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)

T. real: 01:04:15

Inici real: 10:00:27

Hora meta: 11:04:41

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.63 segons/100Metres

Club:

1:04:28
01:04:26
1:04:24
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)

T. real: 01:04:15

Inici real: 10:00:29

Hora meta: 11:04:43

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.64 segons/100Metres

Club:

1:04:35
01:04:28
1:04:21
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:04:16

Inici real: 10:00:41

Hora meta: 11:04:56

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.66 segons/100Metres

Club: c.n.aquamàsters

1:04:58
01:04:41
1:04:25
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)

T. real: 01:04:18

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 11:04:38

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 89.72 segons/100Metres

Club: geieg

1:04:45
01:04:23
1:04:01
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)

T. real: 01:04:26

Inici real: 10:00:24

Hora meta: 11:04:50

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.91 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

1:05:14
01:04:35
1:03:56
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)

T. real: 01:04:28

Inici real: 10:00:28

Hora meta: 11:04:56

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 89.94 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:08:49
01:04:41
1:00:32
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:04:38

Inici real: 10:00:23

Hora meta: 11:05:00

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 90.18 segons/100Metres

Club: cn vic etb

1:05:08
01:04:45
1:04:23
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)

T. real: 01:04:41

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 11:05:29

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 90.25 segons/100Metres

Club: kairoscore

1:05:52
01:05:14
1:04:35
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)

T. real: 01:04:42

Inici real: 10:04:23

Hora meta: 11:09:04

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 90.26 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:12:58
01:08:49
1:04:41
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
Miguel Canals Palà
01:09:45 (Tr: 1:06:24)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:04:48

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 11:05:07

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 90.4 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:06:29
01:04:52
1:03:15
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)

T. real: 01:04:54

Inici real: 10:00:30

Hora meta: 11:05:24

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 90.55 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:09:04
01:05:09
1:01:13
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:05:06

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 11:05:31

Cat:M18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 90.83 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:09:45
01:05:16
1:00:48
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
Miguel Canals Palà
01:09:45 (Tr: 1:06:24)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:06:15

Inici real: 10:00:29

Hora meta: 11:06:44

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 92.44 segons/100Metres

Club: moove all1

1:09:39
01:06:29
1:03:18
i
Antoine Chappert
01:03:42 (Tr: 1:03:34)
i
Alejandro Pardo
01:03:45 (Tr: 1:03:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:03:47 (Tr: 1:03:38)
Francisco Carriere Jordana
01:03:46 (Tr: 1:03:43)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:04:19 (Tr: 1:03:45)
i
Mateu Millet Piccardo
01:04:25 (Tr: 1:03:52)
i
Toni Manzaneque
01:04:25 (Tr: 1:03:58)
i
Julio Delgado Eyzaguirre
01:04:29 (Tr: 1:04:06)
i
Tomas Esquirol
01:04:25 (Tr: 1:04:15)
i
Michael Thiele
01:04:26 (Tr: 1:04:15)
i
Eric Bos
01:04:28 (Tr: 1:04:15)
i
Dani Morales Robert
01:04:41 (Tr: 1:04:16)
i
Minerva Pujol Ulied
01:04:23 (Tr: 1:04:18)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:04:35 (Tr: 1:04:26)
Youssef Ismael Aguirre
01:04:41 (Tr: 1:04:28)
i
David Penades Ylla
01:04:45 (Tr: 1:04:38)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Mireia Gómez Albareda
01:04:52 (Tr: 1:04:48)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:06:16

Inici real: 10:03:03

Hora meta: 11:09:19

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 92.46 segons/100Metres

Club: us carmaux

1:12:59
01:09:04
1:05:09
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:05:14 (Tr: 1:04:41)
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
Federico Bernades Carulla
01:05:09 (Tr: 1:04:54)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
Miguel Canals Palà
01:09:45 (Tr: 1:06:24)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:06:24

Inici real: 10:03:37

Hora meta: 11:10:00

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 92.63 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:14:14
01:09:45
1:05:16
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Lluís Lleal I Rodeja
01:05:16 (Tr: 1:05:06)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:06:39

Inici real: 10:03:16

Hora meta: 11:09:54

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 92.98 segons/100Metres

Club: kilians de casa pepe

1:12:50
01:09:39
1:06:29
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
Miguel Canals Palà
01:09:45 (Tr: 1:06:24)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:06:47

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 11:07:30

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 93.18 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:08:50
01:07:15
1:05:41
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
Jorge Gari
01:06:29 (Tr: 1:06:15)
i
Miguel Garcia-nieto Bondía
01:07:15 (Tr: 1:07:03)
i
Olivier Ricaille
01:08:50 (Tr: 1:07:16)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:07:01

Inici real: 10:02:39

Hora meta: 11:09:40

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 93.51 segons/100Metres

Club:

1:09:27
01:09:25
1:09:23

T. real: 01:07:03

Inici real: 10:00:28

Hora meta: 11:07:30

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 93.54 segons/100Metres

Club: gamarra

1:07:49
01:07:15
1:06:41
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:07:16

Inici real: 10:01:49

Hora meta: 11:09:05

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 93.86 segons/100Metres

Club:

1:10:24
01:08:50
1:07:15
i
Joaquim Lloberas
01:08:49 (Tr: 1:04:42)
i
Pierre Koeune
01:09:04 (Tr: 1:06:16)
Miguel Canals Palà
01:09:45 (Tr: 1:06:24)
i
David Rodes
01:09:39 (Tr: 1:06:39)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:07:15 (Tr: 1:06:47)
i
Pedro Fontana Gregori
01:09:25 (Tr: 1:07:01)
i
Pierre Cassagne
01:07:49 (Tr: 1:07:41)

T. real: 01:07:41

Inici real: 10:00:23

Hora meta: 11:08:04

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 94.43 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:07:51
01:07:49
1:07:47