SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:07:45

Inici real: 10:01:22

Hora meta: 11:09:07

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 94.53 segons/100Metres

Club:

1:09:02
01:08:52
1:08:42
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)

T. real: 01:07:46

Inici real: 10:06:06

Hora meta: 11:13:52

Cat:F18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 94.55 segons/100Metres

Club:

1:18:22
01:13:37
1:08:52
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:07:54

Inici real: 10:12:43

Hora meta: 11:20:37

Cat:M18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 94.74 segons/100Metres

Club:

1:31:53
01:20:22
1:08:52
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Benjamin Komac
01:22:35 (Tr: 1:10:15)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:08:21

Inici real: 10:00:58

Hora meta: 11:09:19

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.36 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:09:16
01:09:04
1:08:52
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)

T. real: 01:08:22

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 11:09:07

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.39 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

1:08:58
01:08:52
1:08:45
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)

T. real: 01:08:25

Inici real: 10:08:02

Hora meta: 11:16:27

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.47 segons/100Metres

Club: metropolitan

1:16:14
01:16:12
1:16:10

T. real: 01:08:26

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 11:09:17

Cat:M50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.48 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:09:04
01:09:02
1:09:00

T. real: 01:08:35

Inici real: 10:00:39

Hora meta: 11:09:13

Cat:M50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.69 segons/100Metres

Club: centre natacio mataro

1:09:25
01:08:58
1:08:31
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)

T. real: 01:08:36

Inici real: 10:00:30

Hora meta: 11:09:05

Cat:M18

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.7 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:08:59
01:08:50
1:08:40
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)

T. real: 01:08:37

Inici real: 10:00:34

Hora meta: 11:09:11

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.73 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:09:47
01:08:56
1:08:05
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)

T. real: 01:08:40

Inici real: 10:01:00

Hora meta: 11:09:40

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.81 segons/100Metres

Club: tac natation toulouse

1:13:04
01:09:25
1:05:47
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:08:42

Inici real: 10:00:32

Hora meta: 11:09:14

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.85 segons/100Metres

Club: club ciclista banyoles

1:09:08
01:08:59
1:08:50
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)

T. real: 01:08:44

Inici real: 10:01:18

Hora meta: 11:10:02

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 95.9 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:10:38
01:09:47
1:08:56
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)

T. real: 01:08:57

Inici real: 10:04:23

Hora meta: 11:13:19

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 96.2 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:16:43
01:13:04
1:09:25
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:09:02

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 11:09:21

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 96.3 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:09:54
01:09:06
1:08:19
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)

T. real: 01:09:23

Inici real: 10:00:17

Hora meta: 11:09:40

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 96.81 segons/100Metres

Club: i3 triatló

1:10:20
01:09:25
1:08:29
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)

T. real: 01:09:28

Inici real: 10:00:33

Hora meta: 11:10:01

Cat:M60

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 96.93 segons/100Metres

Club: cnbanyoles

1:10:23
01:09:46
1:09:09
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)

T. real: 01:09:30

Inici real: 10:00:39

Hora meta: 11:10:09

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 96.96 segons/100Metres

Club:

1:10:41
01:09:54
1:09:06
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)

T. real: 01:09:34

Inici real: 10:01:02

Hora meta: 11:10:35

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 97.06 segons/100Metres

Club:

1:13:38
01:10:20
1:07:03
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:09:37

Inici real: 10:01:02

Hora meta: 11:10:38

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 97.13 segons/100Metres

Club:

1:11:01
01:10:23
1:09:46
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)

T. real: 01:09:39

Inici real: 10:00:33

Hora meta: 11:10:12

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 97.18 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:10:22
01:09:57
1:09:32
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)

T. real: 01:09:51

Inici real: 10:04:03

Hora meta: 11:13:53

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 97.45 segons/100Metres

Club:

1:22:35
01:13:38
1:04:41
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
i
Ben Williams
01:20:22 (Tr: 1:07:54)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Benjamin Komac
01:22:35 (Tr: 1:10:15)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:07

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 11:10:33

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 97.83 segons/100Metres

Club: club natacio banyoles

1:16:16
01:10:18
1:04:20
i
Jordi Ribera Llonc
01:08:52 (Tr: 1:07:45)
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
Xavier Salip Fernandez
01:09:04 (Tr: 1:08:21)
i
Olivier Pola
01:08:52 (Tr: 1:08:22)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Sergi Mirapeix Moreno
01:09:02 (Tr: 1:08:26)
i
Jordi Clavel
01:08:58 (Tr: 1:08:35)
i
Jordi Constante Enrich
01:08:50 (Tr: 1:08:36)
i
Patrick Laurent
01:08:56 (Tr: 1:08:37)
i
Dorian Lecamp
01:09:25 (Tr: 1:08:40)
i
Carles Punsí Ribugent
01:08:59 (Tr: 1:08:42)
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Oscar Corominas Morilla
01:09:06 (Tr: 1:09:02)
Oscar Páez-camino Tejedor
01:09:25 (Tr: 1:09:23)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:10

Inici real: 10:00:28

Hora meta: 11:10:37

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 97.9 segons/100Metres

Club:

1:11:04
01:10:22
1:09:41
i
Nicolas Collot
01:09:47 (Tr: 1:08:44)
i
Pim Lleal Masgrau
01:09:46 (Tr: 1:09:28)
i
Xavi Casorrán Solano
01:09:54 (Tr: 1:09:30)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
01:09:57 (Tr: 1:09:39)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)

T. real: 01:10:15

Inici real: 10:12:36

Hora meta: 11:22:50

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 98.02 segons/100Metres

Club: club waterpolo taurons encamp - pas

1:31:32
01:22:35
1:13:38
i
Ben Williams
01:20:22 (Tr: 1:07:54)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
Raul Rosales Rodriguez
01:16:16 (Tr: 1:10:26)

T. real: 01:10:26

Inici real: 10:06:05

Hora meta: 11:16:31

Cat:M40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 98.28 segons/100Metres

Club:

1:22:15
01:16:16
1:10:18
i
Amelie Essmann
01:13:37 (Tr: 1:07:46)
i
Ben Williams
01:20:22 (Tr: 1:07:54)
i
Nacho Julià Manresa
01:16:12 (Tr: 1:08:25)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:13:04 (Tr: 1:08:57)
i
Carlo alberto Fossati
01:10:20 (Tr: 1:09:34)
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
Nacho Nieto Garcia
01:13:38 (Tr: 1:09:51)
i
Joaquim Lleal I Rodeja
01:10:18 (Tr: 1:10:07)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:43

Inici real: 10:00:37

Hora meta: 11:11:19

Cat:M40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 98.65 segons/100Metres

Club:

1:11:45
01:11:04
1:10:22
i
Daniel Godino
01:10:23 (Tr: 1:09:37)
i
Javier Villanueva
01:10:22 (Tr: 1:10:10)
i
Ivan Florio
01:11:34 (Tr: 1:10:47)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:47

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 11:11:49

Cat:M40

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 98.75 segons/100Metres

Club:

1:11:36
01:11:34
1:11:32

T. real: 01:10:51

Inici real: 10:00:30

Hora meta: 11:11:21

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 98.86 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:11:10
01:11:06
1:11:02
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Nicolas Guillaume
01:11:10 (Tr: 1:10:58)

T. real: 01:10:58

Inici real: 10:00:27

Hora meta: 11:11:25

Cat:M50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 99.02 segons/100Metres

Club: liège natation

1:11:16
01:11:10
1:11:04
i
Victor Bistuer Garcia
01:11:04 (Tr: 1:10:43)
i
Alberto Compte
01:11:06 (Tr: 1:10:51)