SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:11:00

Inici real: 10:02:37

Hora meta: 11:13:36

Cat:M50

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 99.05 segons/100Metres

Club: club natacio sitges

1:15:10
01:13:21
1:11:32
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:11:19

Inici real: 10:00:39

Hora meta: 11:11:57

Cat:M50

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 99.49 segons/100Metres

Club:

1:15:10
01:11:42
1:08:14
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:11:20

Inici real: 10:00:22

Hora meta: 11:11:41

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 99.52 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:15:10
01:11:26
1:07:42
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:11:40

Inici real: 10:05:44

Hora meta: 11:17:23

Cat:M60

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 99.99 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:20:56
01:17:08
1:13:21
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:12:19

Inici real: 10:02:16

Hora meta: 11:14:34

Cat:M18

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 100.89 segons/100Metres

Club: club nautic vilassar de mar

1:16:56
01:14:19
1:11:42
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:12:29

Inici real: 10:03:20

Hora meta: 11:15:49

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.13 segons/100Metres

Club:

1:19:41
01:15:34
1:11:26
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:12:30

Inici real: 10:02:56

Hora meta: 11:15:25

Cat:M40

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.14 segons/100Metres

Club: castres sport nautique

1:15:12
01:15:10
1:15:08

T. real: 01:12:39

Inici real: 10:02:10

Hora meta: 11:14:48

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.35 segons/100Metres

Club:

1:22:10
01:14:33
1:06:55
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:12:45

Inici real: 10:00:38

Hora meta: 11:13:22

Cat:F50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 101.49 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:14:40
01:13:07
1:11:33
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:12:56

Inici real: 10:00:38

Hora meta: 11:13:34

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.76 segons/100Metres

Club: geieg

1:20:54
01:13:19
1:05:44
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:00

Inici real: 10:09:25

Hora meta: 11:22:25

Cat:M30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.86 segons/100Metres

Club:

1:29:48
01:22:10
1:14:33
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:13:03

Inici real: 10:01:53

Hora meta: 11:14:55

Cat:M40

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 101.91 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:20:31
01:14:40
1:08:50
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:09

Inici real: 10:08:00

Hora meta: 11:21:09

Cat:M50

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.06 segons/100Metres

Club: joan marc fava

1:28:29
01:20:54
1:13:19
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:13:17

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 11:14:02

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.25 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:15:40
01:13:47
1:11:53
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:19

Inici real: 10:07:27

Hora meta: 11:20:46

Cat:M60

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.3 segons/100Metres

Club: cnb

1:26:21
01:20:31
1:14:40
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:13:22

Inici real: 10:02:18

Hora meta: 11:15:40

Cat:F40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 102.36 segons/100Metres

Club: association ornon natation

1:15:27
01:15:25
1:15:23
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)

T. real: 01:13:30

Inici real: 10:02:25

Hora meta: 11:15:55

Cat:M40

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.54 segons/100Metres

Club:

1:17:33
01:15:40
1:13:47
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:41

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 11:14:28

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.81 segons/100Metres

Club: club nautic el masnou

1:15:25
01:14:13
1:13:01
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)

T. real: 01:13:42

Inici real: 10:00:15

Hora meta: 11:13:57

Cat:M18

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.82 segons/100Metres

Club:

1:14:25
01:13:42
1:12:59
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)

T. real: 01:13:47

Inici real: 10:00:57

Hora meta: 11:14:44

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 102.95 segons/100Metres

Club: club natacio montjuic

1:15:38
01:14:29
1:13:20
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:49

Inici real: 10:01:51

Hora meta: 11:15:40

Cat:M18

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.0 segons/100Metres

Club:

1:16:37
01:15:25
1:14:13
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:14:00

Inici real: 10:00:41

Hora meta: 11:14:40

Cat:M60

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.23 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:22:22
01:14:25
1:06:27
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:14:01

Inici real: 10:01:53

Hora meta: 11:15:53

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.27 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:16:47
01:15:38
1:14:29
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:14:02

Inici real: 10:00:50

Hora meta: 11:14:52

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.3 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:14:39
01:14:37
1:14:35

T. real: 01:14:17

Inici real: 10:08:21

Hora meta: 11:22:37

Cat:M60

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.64 segons/100Metres

Club:

1:30:20
01:22:22
1:14:25
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:14:18

Inici real: 10:01:03

Hora meta: 11:15:21

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.67 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:15:30
01:15:06
1:14:43
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:14:24

Inici real: 10:00:22

Hora meta: 11:14:45

Cat:F18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 103.79 segons/100Metres

Club: maranton

1:24:32
01:14:30
1:04:29
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:14:28

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 11:15:56

Cat:M18

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.9 segons/100Metres

Club:

1:24:32
01:15:41
1:06:50
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:14:30

Inici real: 10:01:15

Hora meta: 11:15:45

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.95 segons/100Metres

Club:

1:24:32
01:15:30
1:06:28
i
Antoni Olarte Marsal
01:13:21 (Tr: 1:11:00)
i
Jordi Rigual Martinez
01:11:42 (Tr: 1:11:19)
i
Juan Rumeu Mila
01:11:26 (Tr: 1:11:20)
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Nico Vidal Borras
01:14:19 (Tr: 1:12:19)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
Cristina Ambrosini
01:13:07 (Tr: 1:12:45)
Albert Ruiz Ramio
01:13:19 (Tr: 1:12:56)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Carlos Pierre
01:13:47 (Tr: 1:13:17)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Pau Millet Lopez
01:14:13 (Tr: 1:13:41)
i
Pol Mediavilla Bossy
01:13:42 (Tr: 1:13:42)
i
Ruben Bonet
01:14:29 (Tr: 1:13:47)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:14:25 (Tr: 1:14:00)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Juan antonio Samaranch Bigelli
01:24:32 (Tr: 1:14:32)

T. real: 01:14:32

Inici real: 10:10:15

Hora meta: 11:24:47

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 103.98 segons/100Metres

Club:

1:34:33
01:24:32
1:14:30
i
Juan m Camara
01:17:08 (Tr: 1:11:40)
i
Sergey Voytsekhovich Filyushkin
01:15:34 (Tr: 1:12:29)
i
Laurent Mouton
01:15:10 (Tr: 1:12:30)
i
Sergio Castelnuovo
01:14:33 (Tr: 1:12:39)
i
Victor Lopez Sampedro
01:22:10 (Tr: 1:13:00)
i
Alejandro pablo Quintana Araya
01:14:40 (Tr: 1:13:03)
Joan marc Fava Lleonart
01:20:54 (Tr: 1:13:09)
i
Jaume Moliner Molins
01:20:31 (Tr: 1:13:19)
i
Severine Clerc
01:15:25 (Tr: 1:13:22)
i
Hans Hujoel
01:15:40 (Tr: 1:13:30)
i
Geronimo Farres
01:15:25 (Tr: 1:13:49)
i
Noel Auto Artal
01:15:38 (Tr: 1:14:01)
i
David Camps Russines
01:14:37 (Tr: 1:14:02)
Ramon Bosch Dalamau
01:22:22 (Tr: 1:14:17)
i
Jérôme Ohayon
01:15:06 (Tr: 1:14:18)
i
Sarah Blanch Stampa
01:14:30 (Tr: 1:14:24)
i
Hugo Cortada
01:15:41 (Tr: 1:14:28)
i
Alberto Corcóstegui Crespo
01:15:30 (Tr: 1:14:30)