SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:14:41

Inici real: 10:04:39

Hora meta: 11:19:20

Cat:JnF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 104.2 segons/100Metres

Club: club natació encamp

1:21:29
01:19:05
1:16:41
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:14:46

Inici real: 10:01:12

Hora meta: 11:15:58

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 104.31 segons/100Metres

Club:

1:21:29
01:15:43
1:09:56
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:14:48

Inici real: 10:00:43

Hora meta: 11:15:31

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 104.36 segons/100Metres

Club: club esportiu municipal les franque

1:21:29
01:15:16
1:09:03
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:14:54

Inici real: 10:00:36

Hora meta: 11:15:29

Cat:M18

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 104.49 segons/100Metres

Club:

1:21:29
01:15:14
1:08:59
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:14:56

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 11:16:00

Cat:M18

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 104.54 segons/100Metres

Club:

1:17:22
01:15:45
1:14:09
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:05

Inici real: 10:07:00

Hora meta: 11:22:05

Cat:M18

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 104.76 segons/100Metres

Club:

1:28:24
01:21:50
1:15:16
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:21

Inici real: 10:06:24

Hora meta: 11:21:44

Cat:F18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 105.12 segons/100Metres

Club: club nautic vilassar de mar

1:27:44
01:21:29
1:15:14
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:23

Inici real: 10:02:14

Hora meta: 11:17:37

Cat:M50

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.17 segons/100Metres

Club:

1:18:58
01:17:22
1:15:45
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:23

Inici real: 10:00:54

Hora meta: 11:16:16

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.17 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:24:35
01:16:01
1:07:27
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:24

Inici real: 10:08:38

Hora meta: 11:24:02

Cat:M30

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.21 segons/100Metres

Club:

1:26:04
01:23:47
1:21:29
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:15:27

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 11:16:11

Cat:M50

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.27 segons/100Metres

Club:

1:20:08
01:15:56
1:11:44
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:28

Inici real: 10:09:23

Hora meta: 11:24:50

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.29 segons/100Metres

Club:

1:33:10
01:24:35
1:16:01
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:29

Inici real: 10:02:19

Hora meta: 11:17:48

Cat:M18

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.32 segons/100Metres

Club:

1:17:35
01:17:33
1:17:31
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)

T. real: 01:15:33

Inici real: 10:04:51

Hora meta: 11:20:23

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.4 segons/100Metres

Club:

1:24:20
01:20:08
1:15:56
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:43

Inici real: 10:02:05

Hora meta: 11:17:47

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.64 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:23:44
01:17:32
1:11:21
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:44

Inici real: 10:02:04

Hora meta: 11:17:48

Cat:M30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.66 segons/100Metres

Club:

1:23:44
01:17:33
1:11:22
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:15:48

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 11:23:17

Cat:M60

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.75 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:25:57
01:23:02
1:20:08
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:15:54

Inici real: 10:08:05

Hora meta: 11:23:59

Cat:M40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 105.9 segons/100Metres

Club: metropolitan galileo

1:29:55
01:23:44
1:17:32
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:15:55

Inici real: 10:08:04

Hora meta: 11:23:59

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 105.92 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:29:55
01:23:44
1:17:33
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:16:04

Inici real: 10:08:07

Hora meta: 11:24:10

Cat:M50

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.13 segons/100Metres

Club: crazysharks

1:24:49
01:23:55
1:23:02
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:16:10

Inici real: 10:03:35

Hora meta: 11:19:45

Cat:M50

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.28 segons/100Metres

Club:

1:23:41
01:19:30
1:15:19
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:16:17

Inici real: 10:02:17

Hora meta: 11:18:33

Cat:M50

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.43 segons/100Metres

Club: club nautic vilassar de mar

1:21:54
01:18:18
1:14:42
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:16:17

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 11:17:04

Cat:M30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.44 segons/100Metres

Club: all1

1:16:51
01:16:49
1:16:47

T. real: 01:16:19

Inici real: 10:07:37

Hora meta: 11:23:56

Cat:M18

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.48 segons/100Metres

Club:

1:27:52
01:23:41
1:19:30
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:16:21

Inici real: 10:05:49

Hora meta: 11:22:09

Cat:M18

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.52 segons/100Metres

Club:

1:25:30
01:21:54
1:18:18
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)

T. real: 01:16:25

Inici real: 10:00:37

Hora meta: 11:17:01

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.61 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:23:58
01:16:46
1:09:35
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Guillaume Simer
01:15:43 (Tr: 1:14:46)
i
Joan Pons Rodriguez
01:15:16 (Tr: 1:14:48)
i
Mehdi Kelkal
01:15:14 (Tr: 1:14:54)
i
Santiago Agustí Brugarolas
01:15:45 (Tr: 1:14:56)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Stéphane Bonnet
01:16:01 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Jorge Rahola Sala
01:15:56 (Tr: 1:15:27)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
i
Xavier Giner Mendez
01:23:58 (Tr: 1:16:44)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:16:25

Inici real: 10:03:27

Hora meta: 11:19:51

Cat:M50

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.61 segons/100Metres

Club:

1:19:38
01:19:36
1:19:34

T. real: 01:16:37

Inici real: 10:03:27

Hora meta: 11:20:03

Cat:M50

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 106.89 segons/100Metres

Club: geieg triatló

1:19:50
01:19:48
1:19:46

T. real: 01:16:44

Inici real: 10:07:30

Hora meta: 11:24:13

Cat:M50

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 107.06 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:31:10
01:23:58
1:16:46
i
Laura Santañes Grebennikova
01:19:05 (Tr: 1:14:41)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:21:50 (Tr: 1:15:05)
i
Berta De Moragas
01:21:29 (Tr: 1:15:21)
i
David Baulenas Parellada
01:17:22 (Tr: 1:15:23)
i
Fran Soler Bescós
01:23:47 (Tr: 1:15:24)
Christian Améndola Ares
01:24:35 (Tr: 1:15:28)
Alvaro Jorda De Salvador
01:17:33 (Tr: 1:15:29)
Josep Andreba
01:20:08 (Tr: 1:15:33)
i
Alejandro Costa Salleras
01:17:32 (Tr: 1:15:43)
i
Pol Eguino Guitart
01:17:33 (Tr: 1:15:44)
i
Agusti Galobardes
01:23:02 (Tr: 1:15:48)
i
Hector Quero Maroto
01:23:44 (Tr: 1:15:54)
Laura Arroyo Clavell
01:23:44 (Tr: 1:15:55)
i
Oscar Orriols Reig
01:23:55 (Tr: 1:16:04)
i
Nicolas Gex
01:19:30 (Tr: 1:16:10)
i
Ricard Vidal Puig
01:18:18 (Tr: 1:16:17)
i
Eugenio Canals De Echenique
01:16:49 (Tr: 1:16:17)
i
Tomàs Viñas
01:23:41 (Tr: 1:16:19)
Julia Rbes
01:21:54 (Tr: 1:16:21)
i
Josemaria De Alvert
01:16:46 (Tr: 1:16:25)
i
Christophe Calvet
01:19:36 (Tr: 1:16:25)
i
Joan Figueras Pomés
01:19:48 (Tr: 1:16:37)
Mireia Sànchez Salamí
01:17:19 (Tr: 1:16:45)

T. real: 01:16:45

Inici real: 10:00:50

Hora meta: 11:17:34

Cat:F50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 107.08 segons/100Metres

Club: live love swim

1:17:21
01:17:19
1:17:17