SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:19:31

Inici real: 10:08:31

Hora meta: 11:28:01

Cat:M40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 110.93 segons/100Metres

Club:

1:28:47
01:27:46
1:26:46
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:19:31

Inici real: 10:03:26

Hora meta: 11:22:56

Cat:M50

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 110.94 segons/100Metres

Club: club esportiu meditarrani

1:28:47
01:22:41
1:16:36
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:19:32

Inici real: 10:02:07

Hora meta: 11:21:38

Cat:M40

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 110.96 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:28:47
01:21:23
1:13:59
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:19:33

Inici real: 10:08:29

Hora meta: 11:28:02

Cat:M50

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 110.99 segons/100Metres

Club:

1:28:47
01:27:47
1:26:47
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:19:35

Inici real: 10:02:41

Hora meta: 11:22:16

Cat:M50

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.03 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:22:03
01:22:01
1:21:59
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)

T. real: 01:19:43

Inici real: 10:03:31

Hora meta: 11:23:13

Cat:M40

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.23 segons/100Metres

Club:

1:24:34
01:22:58
1:21:23
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)

T. real: 01:19:44

Inici real: 10:09:18

Hora meta: 11:29:02

Cat:M18

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.25 segons/100Metres

Club:

1:29:47
01:28:47
1:27:47
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)

T. real: 01:19:45

Inici real: 10:01:05

Hora meta: 11:20:49

Cat:F40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 111.27 segons/100Metres

Club: tac natation

1:25:30
01:20:34
1:15:39
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)

T. real: 01:19:47

Inici real: 10:03:15

Hora meta: 11:23:01

Cat:F50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 111.31 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:22:48
01:22:46
1:22:44
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)

T. real: 01:19:47

Inici real: 10:03:14

Hora meta: 11:23:01

Cat:M40

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.32 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:26:56
01:22:46
1:18:35
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)

T. real: 01:19:49

Inici real: 10:05:56

Hora meta: 11:25:45

Cat:M40

Pos. categoria: 50

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.37 segons/100Metres

Club:

1:30:26
01:25:30
1:20:34
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:19:50

Inici real: 10:00:40

Hora meta: 11:20:30

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.39 segons/100Metres

Club:

1:21:59
01:20:15
1:18:30
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)

T. real: 01:20:01

Inici real: 10:07:10

Hora meta: 11:27:11

Cat:M50

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.65 segons/100Metres

Club:

1:31:06
01:26:56
1:22:46
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:20:14

Inici real: 10:02:11

Hora meta: 11:22:24

Cat:M50

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 111.94 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:22:11
01:22:09
1:22:07

T. real: 01:20:21

Inici real: 10:01:54

Hora meta: 11:22:14

Cat:M50

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 112.11 segons/100Metres

Club: club natacion barcelona

1:28:05
01:21:59
1:15:54
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:20:42

Inici real: 10:06:57

Hora meta: 11:27:38

Cat:M40

Pos. categoria: 51

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 112.59 segons/100Metres

Club:

1:27:50
01:27:23
1:26:56
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:20:49

Inici real: 10:01:15

Hora meta: 11:22:03

Cat:M50

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 112.76 segons/100Metres

Club:

1:24:25
01:21:48
1:19:11
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)

T. real: 01:20:59

Inici real: 10:07:22

Hora meta: 11:28:20

Cat:M18

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 112.98 segons/100Metres

Club:

1:34:11
01:28:05
1:21:59
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Oliver Sheridan
01:31:12 (Tr: 1:21:36)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:05

Inici real: 10:03:22

Hora meta: 11:24:26

Cat:M40

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.12 segons/100Metres

Club:

1:24:13
01:24:11
1:24:09

T. real: 01:21:08

Inici real: 10:03:32

Hora meta: 11:24:40

Cat:F50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.2 segons/100Metres

Club:

1:27:02
01:24:25
1:21:48
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:16

Inici real: 10:00:31

Hora meta: 11:21:47

Cat:F40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.38 segons/100Metres

Club: u.s. colomiers natation

1:28:00
01:21:32
1:15:03
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:16

Inici real: 10:02:09

Hora meta: 11:23:25

Cat:F50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.39 segons/100Metres

Club:

1:25:51
01:23:10
1:20:28
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)

T. real: 01:21:29

Inici real: 10:01:51

Hora meta: 11:23:19

Cat:F40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.69 segons/100Metres

Club: centre natació mataró

1:26:03
01:23:04
1:20:06
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Tanguy Henaff
01:21:23 (Tr: 1:19:32)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Fabienne Lefevre
01:20:34 (Tr: 1:19:45)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
Pedro jesus Aguilera Rio
01:20:15 (Tr: 1:19:50)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)

T. real: 01:21:31

Inici real: 10:06:45

Hora meta: 11:28:15

Cat:M40

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.72 segons/100Metres

Club:

1:34:29
01:28:00
1:21:32
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Marco Veltri
01:22:41 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
Joan Comas Moline
01:22:01 (Tr: 1:19:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:22:58 (Tr: 1:19:43)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Marta Vives Montlleó
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Alex Cerda Riudavets
01:22:46 (Tr: 1:19:47)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Vincent Descorps
01:22:09 (Tr: 1:20:14)
i
Andrea De Luca
01:21:59 (Tr: 1:20:21)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
Marcos Perez Rahuet
01:21:48 (Tr: 1:20:49)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Caroline Hiebel
01:21:32 (Tr: 1:21:16)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Oliver Sheridan
01:31:12 (Tr: 1:21:36)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:31

Inici real: 10:04:35

Hora meta: 11:26:06

Cat:F50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.74 segons/100Metres

Club: uscnat colomiers

1:28:32
01:25:51
1:23:10
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:32

Inici real: 10:04:47

Hora meta: 11:26:18

Cat:M40

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.76 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:29:02
01:26:03
1:23:04
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
Ferran Bofill Barguño
01:25:30 (Tr: 1:19:49)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Gregory Chastan
01:24:11 (Tr: 1:21:05)
i
Yolanda Borras Ferre
01:24:25 (Tr: 1:21:08)
i
Sandra Wesse
01:23:10 (Tr: 1:21:16)
i
Rut Capdevila Matallana
01:23:04 (Tr: 1:21:29)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:36

Inici real: 10:09:51

Hora meta: 11:31:27

Cat:M40

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.86 segons/100Metres

Club:

1:34:23
01:31:12
1:28:00
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)

T. real: 01:21:37

Inici real: 10:06:31

Hora meta: 11:28:07

Cat:M60

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.87 segons/100Metres

Club: swimmik

1:29:53
01:27:52
1:25:51
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
Roque Janer
01:28:47 (Tr: 1:19:44)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
i
Betty Chevalier
01:25:51 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Sofia Contreras
01:27:17 (Tr: 1:21:38)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:38

Inici real: 10:05:54

Hora meta: 11:27:32

Cat:F40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 113.91 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:28:31
01:27:17
1:26:03
i
Mennesson Jean
01:27:46 (Tr: 1:19:31)
i
Matthieu Daure
01:27:47 (Tr: 1:19:33)
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)
i
Xavier Claparols Llach
01:27:23 (Tr: 1:20:42)
i
David Montagud Omedes
01:28:05 (Tr: 1:20:59)
i
Jordi Roldan Molins
01:28:00 (Tr: 1:21:31)
Ruben Vázquez Rodríguez
01:26:03 (Tr: 1:21:32)
i
Ignacio Galofré
01:27:52 (Tr: 1:21:37)
i
Javier Izquierdo Del Arco
01:26:57 (Tr: 1:21:39)

T. real: 01:21:39

Inici real: 10:05:33

Hora meta: 11:27:12

Cat:M40

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 113.92 segons/100Metres

Club: ferdi swimmers

1:26:59
01:26:57
1:26:55
i
David Toulemonde
01:26:56 (Tr: 1:20:01)