SubCurses

8RESULTATS

MARNATON EDREAMS CADAQUÉS BY NESCAFÉ

6,5k

17 setembre 2022

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:57

Inici real: 10:01:10

Hora meta: 11:23:06

Cat:M40

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.33 segons/100Metres

Club: buenas escapadas

1:26:01
01:22:51
1:19:41
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:21:57

Inici real: 10:04:42

Hora meta: 11:26:38

Cat:M50

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.34 segons/100Metres

Club:

1:29:56
01:26:23
1:22:51
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:04

Inici real: 10:02:25

Hora meta: 11:24:28

Cat:M60

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.5 segons/100Metres

Club: valence triathlon

1:26:01
01:24:13
1:22:26
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:07

Inici real: 10:00:34

Hora meta: 11:22:41

Cat:M30

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.56 segons/100Metres

Club: tcc carcassonne

1:26:01
01:22:26
1:18:51
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:13

Inici real: 10:04:02

Hora meta: 11:26:15

Cat:F50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 114.72 segons/100Metres

Club: marnaton

1:26:04
01:26:00
1:25:56
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)

T. real: 01:22:15

Inici real: 10:04:00

Hora meta: 11:26:15

Cat:F60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 114.77 segons/100Metres

Club: cemarnaton

1:27:47
01:26:00
1:24:13
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:20

Inici real: 10:03:56

Hora meta: 11:26:16

Cat:M60

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.87 segons/100Metres

Club: cemarnaton

1:29:36
01:26:01
1:22:26
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:20

Inici real: 10:03:59

Hora meta: 11:26:19

Cat:F40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 114.88 segons/100Metres

Club: can caralleu

1:26:08
01:26:04
1:26:00
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)

T. real: 01:22:22

Inici real: 10:04:59

Hora meta: 11:27:20

Cat:M30

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.92 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:28:10
01:27:05
1:26:00
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)

T. real: 01:22:24

Inici real: 10:03:57

Hora meta: 11:26:20

Cat:M30

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 114.96 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:26:10
01:26:05
1:26:01
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)

T. real: 01:22:29

Inici real: 10:01:59

Hora meta: 11:24:27

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.08 segons/100Metres

Club:

1:25:08
01:24:12
1:23:17
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:32

Inici real: 10:02:49

Hora meta: 11:25:20

Cat:F18

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 115.15 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:25:07
01:25:05
1:25:03

T. real: 01:22:32

Inici real: 10:02:33

Hora meta: 11:25:05

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.16 segons/100Metres

Club:

1:26:15
01:24:50
1:23:25
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:34

Inici real: 10:02:50

Hora meta: 11:25:23

Cat:M18

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.19 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:26:04
01:25:08
1:24:12
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:22:35

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 11:23:18

Cat:F50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 115.23 segons/100Metres

Club: piri vilassar de mar

1:33:19
01:23:03
1:12:47
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Samuel Rooney
01:33:19 (Tr: 1:22:47)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:22:40

Inici real: 10:03:50

Hora meta: 11:26:30

Cat:M50

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.34 segons/100Metres

Club: esportiu joan miró

1:27:40
01:26:15
1:24:50
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)

T. real: 01:22:44

Inici real: 10:03:28

Hora meta: 11:26:12

Cat:M50

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.43 segons/100Metres

Club:

1:26:46
01:25:57
1:25:08
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)

T. real: 01:22:47

Inici real: 10:10:48

Hora meta: 11:33:34

Cat:M30

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.5 segons/100Metres

Club:

1:43:35
01:33:19
1:23:03
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
Miguel Santamaria Echaniz
01:33:48 (Tr: 1:23:27)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:23:03

Inici real: 10:00:31

Hora meta: 11:23:33

Cat:F40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 115.86 segons/100Metres

Club: triathlon club carcassonne

1:27:05
01:23:18
1:19:31
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:23:05

Inici real: 10:02:23

Hora meta: 11:25:27

Cat:M60

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 115.92 segons/100Metres

Club:

1:25:14
01:25:12
1:25:10

T. real: 01:23:12

Inici real: 10:02:13

Hora meta: 11:25:24

Cat:M40

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.07 segons/100Metres

Club: aos team

1:25:11
01:25:09
1:25:07
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)

T. real: 01:23:15

Inici real: 10:04:06

Hora meta: 11:27:20

Cat:M50

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.16 segons/100Metres

Club:

1:30:52
01:27:05
1:23:18
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:23:22

Inici real: 10:01:17

Hora meta: 11:24:38

Cat:M50

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.31 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:27:45
01:24:23
1:21:00
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:23:23

Inici real: 10:01:17

Hora meta: 11:24:40

Cat:F40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 116.34 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:33:48
01:24:25
1:15:01
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Samuel Rooney
01:33:19 (Tr: 1:22:47)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
Miguel Santamaria Echaniz
01:33:48 (Tr: 1:23:27)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:23:24

Inici real: 10:04:07

Hora meta: 11:27:31

Cat:F50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 116.36 segons/100Metres

Club: cemarnaton

1:27:26
01:27:16
1:27:05
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)

T. real: 01:23:25

Inici real: 10:04:36

Hora meta: 11:28:00

Cat:F50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 116.39 segons/100Metres

Club: tac natation toulouse

1:31:08
01:27:45
1:24:23
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)

T. real: 01:23:27

Inici real: 10:10:37

Hora meta: 11:34:03

Cat:M30

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.42 segons/100Metres

Club:

1:43:11
01:33:48
1:24:25
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Samuel Rooney
01:33:19 (Tr: 1:22:47)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:23:31

Inici real: 10:01:26

Hora meta: 11:24:57

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.52 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:32:42
01:24:42
1:16:42
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Anais Tannous Gonzalez
01:24:41 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:23:31

Inici real: 10:01:26

Hora meta: 11:24:56

Cat:F30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:15

Sexe:F

Ritme: 116.53 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:32:42
01:24:41
1:16:40
i
Carlos Pomares Arias
01:22:51 (Tr: 1:21:57)
i
Tomeu Mir Garcia
01:26:23 (Tr: 1:21:57)
i
Jean-marc Martin
01:24:13 (Tr: 1:22:04)
i
Victor Miro
01:22:26 (Tr: 1:22:07)
i
Cristina Vallet Ochoa
01:26:00 (Tr: 1:22:13)
i
Maria Jover Sagalés
01:26:00 (Tr: 1:22:15)
Josep ma Serra Majem
01:26:01 (Tr: 1:22:20)
i
Camila Enrich Schroder
01:26:04 (Tr: 1:22:20)
i
Xavi Albors Vergés
01:27:05 (Tr: 1:22:22)
i
Dídac Marsà Visay
01:26:05 (Tr: 1:22:24)
i
Pepe Macía Ayarra
01:24:12 (Tr: 1:22:29)
i
Berta Arañó Fernandez
01:25:05 (Tr: 1:22:32)
i
Juan Hernandez Venzal
01:24:50 (Tr: 1:22:32)
i
Eric Vilardell Regué
01:25:08 (Tr: 1:22:34)
Núria Campillo Vallmajó
01:23:03 (Tr: 1:22:35)
Eduard Molina Boschmonar
01:26:15 (Tr: 1:22:40)
i
Jean-marie Fournier
01:25:57 (Tr: 1:22:44)
i
Marjolaine Courrege
01:23:18 (Tr: 1:23:03)
i
Pedro Crespo Bofill
01:25:12 (Tr: 1:23:05)
i
Luca Marchionni
01:25:09 (Tr: 1:23:12)
i
Gonzalo Sagnier Guimón
01:27:05 (Tr: 1:23:15)
i
Benoit Destruhaut
01:24:23 (Tr: 1:23:22)
i
Emmanuelle Ducassou
01:24:25 (Tr: 1:23:23)
Isolda Ventura Arasanz
01:27:16 (Tr: 1:23:24)
i
Catherine Baratte Heude
01:27:45 (Tr: 1:23:25)
i
Albert Arribas
01:24:42 (Tr: 1:23:31)
i
Guillem Olazaguirrre Garcia
01:32:42 (Tr: 1:23:38)

T. real: 01:23:38

Inici real: 10:09:19

Hora meta: 11:32:57

Cat:M18

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:15

Sexe:M

Ritme: 116.7 segons/100Metres

Club:

1:32:44
01:32:42
1:32:40