SubCurses

8RESULTATS

MARNATON eDreams Cadaqués

4,5K

16 setembre 2023

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:58:24

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:58:24

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 77.85 segons/100Metres

Club: trojan swimming club dublin

1:03:04
00:58:24
0:53:43
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 00:58:34

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:58:34

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 78.07 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:03:04
00:58:34
0:54:03
i
Kjell Laudon
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 00:58:44

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:58:44

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 78.29 segons/100Metres

Club: fast

1:03:04
00:58:44
0:54:23
i
Kjell Laudon
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 01:00:32

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:00:32

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.71 segons/100Metres

Club:

1:03:04
01:00:32
0:58:00
i
Kjell Laudon
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 01:01:02

Inici real: 11:00:11

Hora meta: 12:01:13

Cat:JnM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 81.37 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:03:52
01:01:13
0:58:34
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)

T. real: 01:02:49

Inici real: 11:00:01

Hora meta: 12:02:50

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 83.75 segons/100Metres

Club:

1:07:31
01:02:50
0:58:09
i
Kjell Laudon
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)

T. real: 01:03:04

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:03:04

Cat:JnM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 84.09 segons/100Metres

Club: geieg

1:13:43
01:03:04
0:52:26
i
Kjell Laudon
00:58:24 (Tr: 0:58:24)
i
Victor Laemle
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
Javier Navarro Guillén
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Marc Tost Bonet
01:00:32 (Tr: 1:00:32)
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Miquel Pérez Barceló
01:13:43 (Tr: 1:05:30)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:13:07 (Tr: 1:10:36)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:13:05 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:03:48

Inici real: 11:00:01

Hora meta: 12:03:49

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 85.06 segons/100Metres

Club: montpellier metropole natation

1:06:45
01:03:49
1:00:52
i
Gerard Sospedra Vives
01:01:13 (Tr: 1:01:02)
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)

T. real: 01:05:01

Inici real: 11:02:31

Hora meta: 12:07:31

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 86.67 segons/100Metres

Club: club esportiu meditarrani

1:12:12
01:07:31
1:02:50
Alberto Alonso Arroyo
01:02:50 (Tr: 1:02:49)
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)

T. real: 01:05:30

Inici real: 11:08:14

Hora meta: 12:13:43

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 87.32 segons/100Metres

Club: geieg

1:24:22
01:13:43
1:03:04
Agustí Planas Sala
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:13:07 (Tr: 1:10:36)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:13:05 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Martí Cercavins Galcerà
01:16:16 (Tr: 1:11:38)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:06:45

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:06:45

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 88.99 segons/100Metres

Club: canet 66 natation

1:09:41
01:06:45
1:03:49
i
Jerome Boudet
01:03:49 (Tr: 1:03:48)
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)

T. real: 01:06:58

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:06:58

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 89.29 segons/100Metres

Club:

1:09:27
01:06:58
1:04:30
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)

T. real: 01:07:13

Inici real: 11:01:14

Hora meta: 12:08:27

Cat:JnM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 89.61 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:09:30
01:08:27
1:07:23
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)

T. real: 01:08:34

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:08:34

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 91.4 segons/100Metres

Club: cn molins de rei

1:10:22
01:08:34
1:06:45
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)

T. real: 01:09:22

Inici real: 11:00:06

Hora meta: 12:09:27

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 92.48 segons/100Metres

Club: cnsabadell

1:11:56
01:09:27
1:06:58
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)

T. real: 01:09:24

Inici real: 11:00:07

Hora meta: 12:09:30

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 92.52 segons/100Metres

Club:

1:10:34
01:09:30
1:08:27
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)

T. real: 01:09:30

Inici real: 11:00:04

Hora meta: 12:09:33

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 92.65 segons/100Metres

Club:

1:10:32
01:09:33
1:08:34
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)

T. real: 01:09:36

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:09:36

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 92.8 segons/100Metres

Club: canet 66 natation

1:11:17
01:09:36
1:07:56
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)

T. real: 01:09:43

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:09:43

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 92.95 segons/100Metres

Club: usse natation

1:10:50
01:09:43
1:08:36
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)

T. real: 01:09:45

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:09:45

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 92.98 segons/100Metres

Club: club natació premià

1:13:07
01:09:45
1:06:22
i
Manel Domingo
01:07:31 (Tr: 1:05:01)
i
Camille Augé
01:06:45 (Tr: 1:06:45)
i
Fabian Badia Vicent
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Albert Sota Vilaseca
01:08:27 (Tr: 1:07:13)
i
Joan Xambo Carreras
01:08:34 (Tr: 1:08:34)
i
Ona De Miguel Gómez
01:09:27 (Tr: 1:09:22)
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:13:07 (Tr: 1:10:36)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:13:05 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:10:22

Inici real: 11:00:55

Hora meta: 12:11:17

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.81 segons/100Metres

Club:

1:13:05
01:11:17
1:09:29
i
Maria cinta Altadill Ferrando
01:09:30 (Tr: 1:09:24)
Santiago Lázaro Fernández
01:09:33 (Tr: 1:09:30)
i
Vincent Joulia
01:09:36 (Tr: 1:09:36)
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:13:05 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:10:28

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 12:10:50

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.96 segons/100Metres

Club: ce mediterrani

1:11:58
01:10:50
1:09:43
i
Emmanuelle Gleizes
01:09:43 (Tr: 1:09:43)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)

T. real: 01:10:36

Inici real: 11:02:32

Hora meta: 12:13:07

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 94.12 segons/100Metres

Club: club esportiu meditarrani

1:16:29
01:13:07
1:09:45
i
Miquel Pérez Barceló
01:13:43 (Tr: 1:05:30)
Alex Gonzalez Casas
01:09:45 (Tr: 1:09:45)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Rafael Bernad Bardaji
01:13:05 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Martí Cercavins Galcerà
01:16:16 (Tr: 1:11:38)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:10:36

Inici real: 11:02:29

Hora meta: 12:13:05

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 94.13 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:14:52
01:13:05
1:11:17
i
Miquel Pérez Barceló
01:13:43 (Tr: 1:05:30)
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:13:07 (Tr: 1:10:36)
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:11:22

Inici real: 11:00:16

Hora meta: 12:11:38

Cat:F50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 95.14 segons/100Metres

Club:

1:12:25
01:11:38
1:10:50
i
Enric Durany
01:11:17 (Tr: 1:10:22)
i
Ferran Fernandez Danes
01:10:50 (Tr: 1:10:28)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:11:38

Inici real: 11:04:39

Hora meta: 12:16:16

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.5 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:19:26
01:16:16
1:13:07
i
Miquel Pérez Barceló
01:13:43 (Tr: 1:05:30)
i
Jordi ricard Espí Espert
01:13:07 (Tr: 1:10:36)

T. real: 01:11:58

Inici real: 11:00:07

Hora meta: 12:12:05

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.95 segons/100Metres

Club:

1:12:18
01:12:05
1:11:51
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:12:00

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:12:00

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.99 segons/100Metres

Club:

1:12:23
01:12:00
1:11:38
i
Victoria Sanchez Marrero
01:11:38 (Tr: 1:11:22)
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
Jordi Obrador Pons
01:12:04 (Tr: 1:12:04)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:12:04

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 12:12:04

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.08 segons/100Metres

Club:

1:12:18
01:12:04
1:11:50
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)
i
Sergio Sicilia López
01:12:00 (Tr: 1:12:00)
i
Yoann Codina
01:12:18 (Tr: 1:12:07)

T. real: 01:12:07

Inici real: 11:00:12

Hora meta: 12:12:18

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.15 segons/100Metres

Club:

1:12:32
01:12:18
1:12:05
i
Francesc Rosell Sanz
01:12:05 (Tr: 1:11:58)