L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 27 | 36 |
i
|
Juan Rumeu Mila | 3:52:00 | ||
T. real: 03:52:00 T. oficial: 03:52:00 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:52:00 Cat:M60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 126.55 segons/100Metres Club: metroplitan galileo
904200
3:58:51
03:52:00
3:45:09
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51) |
|||||||
32 | 5 | 56 |
i
|
Paula Taberné Rodriguez | 3:54:01 | ||
T. real: 03:54:01 T. oficial: 03:54:01 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:54:01 Cat:W30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 127.65 segons/100Metres Club: alcarreño salvamento
638000
3:58:51
03:54:01
3:49:11
i
Juan Rumeu Mila
03:52:00 (Tr: 3:52:00)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51) |
|||||||
33 | 28 | 37 |
i
|
Javier Santos Rodriguez | 3:54:45 | ||
T. real: 03:54:45 T. oficial: 03:54:45 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:54:45 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 128.05 segons/100Metres Club: canoe
541200
3:58:51
03:54:45
3:50:39
i
Juan Rumeu Mila
03:52:00 (Tr: 3:52:00)
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51) |
|||||||
34 | 29 | 72 |
i
|
Fernando Alvarez | 3:57:26 | ||
T. real: 03:57:26 T. oficial: 03:57:26 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:57:26 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 129.51 segons/100Metres Club: club tenis chamartn
717200
4:02:52
03:57:26
3:52:00
i
Juan Rumeu Mila
03:52:00 (Tr: 3:52:00)
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37) |
|||||||
35 | 6 | 54 |
i
|
Maryvonne Guidon Le Brun | 3:58:35 | ||
T. real: 03:58:35 T. oficial: 03:58:35 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:58:35 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 130.14 segons/100Metres Club: avenir muret natation
602800
4:03:09
03:58:35
3:54:01
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37) |
|||||||
36 | 30 | 52 |
i
|
Dídac Marsà Visay | 3:58:36 | ||
T. real: 03:58:36 T. oficial: 03:58:36 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:58:36 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 130.15 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
508200
4:02:27
03:58:36
3:54:45
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37) |
|||||||
37 | 31 | 47 |
i
|
Antonio Escamilla Roman | 3:58:51 | ||
T. real: 03:58:51 T. oficial: 03:58:51 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:58:51 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 130.28 segons/100Metres Club: la208 triatlón club
805200
4:04:57
03:58:51
3:52:45
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37)
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57) |
|||||||
38 | 32 | 16 |
i
|
Ismael Garcès Garcia | 3:59:17 | ||
T. real: 03:59:17 T. oficial: 03:59:17 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 03:59:17 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 130.52 segons/100Metres Club: independiente
1161600
4:08:05
03:59:17
3:50:29
i
Juan Rumeu Mila
03:52:00 (Tr: 3:52:00)
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37)
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57)
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05) |
|||||||
39 | 33 | 48 |
i
|
Oscar Espinosa Mas | 4:00:37 | ||
T. real: 04:00:37 T. oficial: 04:00:37 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:00:37 Cat:M40 Pos. categoria: 14 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 131.25 segons/100Metres Club: natura sport
1069200
4:08:43
04:00:37
3:52:31
i
Paula Taberné Rodriguez
03:54:01 (Tr: 3:54:01)
i
Javier Santos Rodriguez
03:54:45 (Tr: 3:54:45)
i
Fernando Alvarez
03:57:26 (Tr: 3:57:26)
i
Maryvonne Guidon Le Brun
03:58:35 (Tr: 3:58:35)
i
Dídac Marsà Visay
03:58:36 (Tr: 3:58:36)
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57)
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43) |
|||||||
40 | 34 | 43 |
i
|
David Novella Mena | 4:04:57 | ||
T. real: 04:04:57 T. oficial: 04:04:57 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:04:57 Cat:M40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 133.61 segons/100Metres Club: independiente
805200
4:11:03
04:04:57
3:58:51
i
Antonio Escamilla Roman
03:58:51 (Tr: 3:58:51)
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37)
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03) |
|||||||
41 | 35 | 35 |
i
|
Pau Codera | 4:08:05 | ||
T. real: 04:08:05 T. oficial: 04:08:05 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:08:05 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 135.32 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
1161600
4:16:53
04:08:05
3:59:17
i
Ismael Garcès Garcia
03:59:17 (Tr: 3:59:17)
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37)
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14) |
|||||||
42 | 36 | 69 |
i
|
Xavier Maltas Mercader | 4:08:43 | ||
T. real: 04:08:43 T. oficial: 04:08:43 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:08:43 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 135.66 segons/100Metres Club: itriatletes solidaris
1069200
4:16:49
04:08:43
4:00:37
i
Oscar Espinosa Mas
04:00:37 (Tr: 4:00:37)
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57)
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14) |
|||||||
43 | 37 | 41 |
i
|
Raul Cano | 4:09:16 | ||
T. real: 04:09:16 T. oficial: 04:09:16 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:09:16 Cat:M50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 135.96 segons/100Metres Club: swim emotions
569800
4:13:35
04:09:16
4:04:57
i
David Novella Mena
04:04:57 (Tr: 4:04:57)
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42) |
|||||||
44 | 7 | 26 |
i
|
Cristina Vallet Ochoa | 4:09:17 | ||
T. real: 04:09:17 T. oficial: 04:09:17 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:09:17 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 135.97 segons/100Metres Club: ce marnaton
165000
4:10:32
04:09:17
4:08:02
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32) |
|||||||
45 | 8 | 24 |
i
|
Maria Jover Sagalés | 4:09:18 | ||
T. real: 04:09:18 T. oficial: 04:09:18 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:09:18 Cat:W50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 135.98 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
231000
4:11:03
04:09:18
4:07:33
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03) |
|||||||
46 | 38 | 44 |
i
|
Diego Tornini | 4:09:57 | ||
T. real: 04:09:57 T. oficial: 04:09:57 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:09:57 Cat:M40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 136.34 segons/100Metres Club: swimemotions
151800
4:11:06
04:09:57
4:08:48
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06) |
|||||||
47 | 39 | 58 |
i
|
Nestor Ribes Latorre | 4:10:32 | ||
T. real: 04:10:32 T. oficial: 04:10:32 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:10:32 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 136.65 segons/100Metres Club: independiente
286000
4:12:42
04:10:32
4:08:22
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42) |
|||||||
48 | 40 | 15 |
i
|
Jose Lecha Bernuz | 4:11:03 | ||
T. real: 04:11:03 T. oficial: 04:11:03 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:11:03 Cat:M40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 136.94 segons/100Metres Club: independiente
389400
4:14:00
04:11:03
4:08:06
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00) |
|||||||
49 | 41 | 4 |
i
|
Manel Moré Codina | 4:11:06 | ||
T. real: 04:11:06 T. oficial: 04:11:06 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:11:06 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 136.96 segons/100Metres Club: independiente
501600
4:14:54
04:11:06
4:07:18
i
Pau Codera
04:08:05 (Tr: 4:08:05)
i
Xavier Maltas Mercader
04:08:43 (Tr: 4:08:43)
i
Raul Cano
04:09:16 (Tr: 4:09:16)
i
Cristina Vallet Ochoa
04:09:17 (Tr: 4:09:17)
i
Maria Jover Sagalés
04:09:18 (Tr: 4:09:18)
i
Diego Tornini
04:09:57 (Tr: 4:09:57)
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54) |
|||||||
50 | 42 | 34 |
i
|
Carlos Pomares Arias | 4:12:42 | ||
T. real: 04:12:42 T. oficial: 04:12:42 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:12:42 Cat:M40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 137.84 segons/100Metres Club: independiente
292600
4:14:55
04:12:42
4:10:29
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55) |
|||||||
51 | 9 | 33 |
i
|
Anna Sicart | 4:14:00 | ||
T. real: 04:14:00 T. oficial: 04:14:00 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:14:00 Cat:W30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 138.55 segons/100Metres Club: independiente
389400
4:16:57
04:14:00
4:11:03
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14) |
|||||||
52 | 43 | 40 |
i
|
Jose iñaki Hernandez Aznar | 4:14:54 | ||
T. real: 04:14:54 T. oficial: 04:14:54 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:14:54 Cat:M40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 139.04 segons/100Metres Club: club tenis chamartn
501600
4:18:42
04:14:54
4:11:06
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11) |
|||||||
53 | 10 | 39 |
i
|
Marivi Lacomba | 4:14:55 | ||
T. real: 04:14:55 T. oficial: 04:14:55 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:14:55 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 139.05 segons/100Metres Club: club tenis chamartn
431200
4:18:11
04:14:55
4:11:39
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11) |
|||||||
54 | 44 | 60 |
i
|
Ricardo Parera Sanchez | 4:15:13 | ||
T. real: 04:15:13 T. oficial: 04:15:13 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:15:13 Cat:M40 Pos. categoria: 20 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 139.21 segons/100Metres Club: club natació bcn
556600
4:19:26
04:15:13
4:11:00
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11)
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26) |
|||||||
55 | 11 | 29 |
i
|
Yolanda Torío Caño | 4:15:14 | ||
T. real: 04:15:14 T. oficial: 04:15:14 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:15:14 Cat:W30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 139.22 segons/100Metres Club: club natació bcn
629200
4:20:00
04:15:14
4:10:28
i
Nestor Ribes Latorre
04:10:32 (Tr: 4:10:32)
i
Jose Lecha Bernuz
04:11:03 (Tr: 4:11:03)
i
Manel Moré Codina
04:11:06 (Tr: 4:11:06)
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11)
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26)
i
Ignacio Galofré Munné
04:20:00 (Tr: 4:20:00) |
|||||||
56 | 45 | 20 |
i
|
Roger Julia Arenas | 4:18:11 | ||
T. real: 04:18:11 T. oficial: 04:18:11 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:18:11 Cat:M40 Pos. categoria: 21 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 140.83 segons/100Metres Club: swim emotions
737000
4:23:46
04:18:11
4:12:36
i
Carlos Pomares Arias
04:12:42 (Tr: 4:12:42)
i
Anna Sicart
04:14:00 (Tr: 4:14:00)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26)
i
Ignacio Galofré Munné
04:20:00 (Tr: 4:20:00)
i
Alex Font Vallmajó
04:23:46 (Tr: 4:23:46) |
|||||||
57 | 12 | 31 |
i
|
Isolda Ventura Arasanz | 4:19:26 | ||
T. real: 04:19:26 T. oficial: 04:19:26 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:19:26 Cat:W50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:0:00:00 Sexe:F Ritme: 141.51 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
627000
4:24:11
04:19:26
4:14:41
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
04:14:54 (Tr: 4:14:54)
i
Marivi Lacomba
04:14:55 (Tr: 4:14:55)
i
Ricardo Parera Sanchez
04:15:13 (Tr: 4:15:13)
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11)
i
Ignacio Galofré Munné
04:20:00 (Tr: 4:20:00)
i
Alex Font Vallmajó
04:23:46 (Tr: 4:23:46)
i
Enric Santamaria Morales
04:24:11 (Tr: 4:24:11) |
|||||||
58 | 46 | 1 |
i
|
Ignacio Galofré Munné | 4:20:00 | ||
T. real: 04:20:00 T. oficial: 04:20:00 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:20:00 Cat:M50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 141.82 segons/100Metres Club: independiente
629200
4:24:46
04:20:00
4:15:14
i
Yolanda Torío Caño
04:15:14 (Tr: 4:15:14)
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11)
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26)
i
Alex Font Vallmajó
04:23:46 (Tr: 4:23:46)
i
Enric Santamaria Morales
04:24:11 (Tr: 4:24:11) |
|||||||
59 | 47 | 5 |
i
|
Alex Font Vallmajó | 4:23:46 | ||
T. real: 04:23:46 T. oficial: 04:23:46 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:23:46 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 143.87 segons/100Metres Club: club esportiu mediterrani
737000
4:29:21
04:23:46
4:18:11
i
Roger Julia Arenas
04:18:11 (Tr: 4:18:11)
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26)
i
Ignacio Galofré Munné
04:20:00 (Tr: 4:20:00)
i
Enric Santamaria Morales
04:24:11 (Tr: 4:24:11) |
|||||||
60 | 48 | 11 |
i
|
Enric Santamaria Morales | 4:24:11 | ||
T. real: 04:24:11 T. oficial: 04:24:11 Inici real: 00:00:00 Hora meta: 04:24:11 Cat:M60 Pos. categoria: 4 Inici cursa:0:00:00 Sexe:M Ritme: 144.1 segons/100Metres Club: independiente
627000
4:28:56
04:24:11
4:19:26
i
Isolda Ventura Arasanz
04:19:26 (Tr: 4:19:26)
i
Ignacio Galofré Munné
04:20:00 (Tr: 4:20:00)
i
Alex Font Vallmajó
04:23:46 (Tr: 4:23:46) |
|||||||