L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 14 | 664 |
i
|
Guillermo De La Fuente | 0:34:52 | ||
T. real: 00:34:52 Inici real: 12:31:00 Hora meta: 13:05:52 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 83.65 segons/100Metres Club:
148830
0:35:59
00:34:52
0:33:44
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
32 | 15 | 645 |
i
|
Bernat Alonso Alegre | 0:35:00 | ||
T. real: 00:35:00 Inici real: 12:31:22 Hora meta: 13:06:21 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 83.96 segons/100Metres Club:
83600
0:35:59
00:35:21
0:34:43
i
Guillermo De La Fuente
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
644 |
i
|
Borja De Salvador | 0:35:00 | ||||
T. real: 00:35:00 Inici real: 12:31:00 Hora meta: 13:06:00 Cat:M18 Pos. categoria: Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 84.0 segons/100Metres Club: real club de polo de barcelona
129800
0:35:59
00:35:00
0:34:01
i
Guillermo De La Fuente
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
33 | 18 | 670 |
i
|
Mireia Fuste Gonzalez | 0:35:06 | ||
T. real: 00:35:06 Inici real: 12:31:37 Hora meta: 13:06:42 Cat:F30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 84.21 segons/100Metres Club: club natacio palma
110220
0:36:32
00:35:42
0:34:52
i
Guillermo De La Fuente
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20) |
|||||||
34 | 19 | 317 |
i
|
Camila Sagnier Tomas | 0:35:08 | ||
T. real: 00:35:08 Inici real: 12:31:16 Hora meta: 13:06:23 Cat:F18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 84.3 segons/100Metres Club:
82170
0:36:00
00:35:23
0:34:46
i
Guillermo De La Fuente
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
35 | 20 | 565 |
i
|
Sara Schröder Vilar | 0:35:17 | ||
T. real: 00:35:17 Inici real: 12:31:43 Hora meta: 13:06:59 Cat:F30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 84.65 segons/100Metres Club: holmes place
129140
0:36:58
00:35:59
0:35:00
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
36 | 16 | 566 |
i
|
Mario Gutiérrez Brun | 0:35:17 | ||
T. real: 00:35:17 Inici real: 12:31:43 Hora meta: 13:06:59 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 84.67 segons/100Metres Club: holmes place
38610
0:36:17
00:35:59
0:35:42
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50) |
|||||||
37 | 17 | 600 |
i
|
Jose vicente Marques Lockitt | 0:35:25 | ||
T. real: 00:35:25 Inici real: 12:31:36 Hora meta: 13:07:00 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 84.97 segons/100Metres Club:
82170
0:36:38
00:36:00
0:35:23
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
38 | 18 | 547 |
i
|
Jorge Jaumot Marchante | 0:35:26 | ||
T. real: 00:35:26 Inici real: 12:31:49 Hora meta: 13:07:15 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 85.02 segons/100Metres Club:
34100
0:36:30
00:36:15
0:35:59
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20) |
|||||||
39 | 21 | 662 |
i
|
Laura Soler Gonzaleve | 0:35:29 | ||
T. real: 00:35:29 Inici real: 12:31:00 Hora meta: 13:06:29 Cat:F40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 85.13 segons/100Metres Club:
54670
0:35:53
00:35:29
0:35:04
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48) |
|||||||
40 | 22 | 541 |
i
|
Irene Pietropaoli | 0:35:42 | ||
T. real: 00:35:42 Inici real: 12:31:44 Hora meta: 13:07:25 Cat:F40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 85.64 segons/100Metres Club:
54890
0:36:50
00:36:25
0:36:00
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
41 | 19 | 652 |
i
|
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo | 0:35:44 | ||
T. real: 00:35:44 Inici real: 12:31:33 Hora meta: 13:07:16 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 85.72 segons/100Metres Club: team hybrid
4400
0:36:18
00:36:16
0:36:14
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26) |
|||||||
42 | 20 | 658 |
i
|
Raúl Pérez Martínez | 0:35:48 | ||
T. real: 00:35:48 Inici real: 12:31:06 Hora meta: 13:06:53 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 85.92 segons/100Metres Club: xteam
79860
0:36:30
00:35:53
0:35:17
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20) |
|||||||
43 | 23 | 616 |
i
|
Anaïs Tannous González | 0:35:50 | ||
T. real: 00:35:50 Inici real: 12:31:25 Hora meta: 13:07:14 Cat:F30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 85.97 segons/100Metres Club:
47630
0:36:36
00:36:14
0:35:52
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
44 | 24 | 592 |
i
|
Itziar Ferrer Ochoa | 0:35:50 | ||
T. real: 00:35:50 Inici real: 12:31:21 Hora meta: 13:07:11 Cat:F30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 85.99 segons/100Metres Club:
35530
0:36:27
00:36:11
0:35:54
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20) |
|||||||
45 | 25 | 619 |
i
|
Julia Jove Vivo | 0:36:04 | ||
T. real: 00:36:04 Inici real: 12:31:26 Hora meta: 13:07:30 Cat:F30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 86.55 segons/100Metres Club:
79860
0:37:06
00:36:30
0:35:53
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
46 | 21 | 588 |
i
|
Javier Martín Manjón | 0:36:05 | ||
T. real: 00:36:05 Inici real: 12:31:31 Hora meta: 13:07:36 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 86.57 segons/100Metres Club:
47630
0:36:57
00:36:36
0:36:14
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
47 | 22 | 669 |
i
|
Ignacio Esteban Feliu | 0:36:09 | ||
T. real: 00:36:09 Inici real: 12:31:19 Hora meta: 13:07:27 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 86.72 segons/100Metres Club: c e marnaton
35530
0:36:43
00:36:27
0:36:11
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
48 | 26 | 510 | Núria Martinez Barniol | 0:36:16 | |||
T. real: 00:36:16 Inici real: 12:31:08 Hora meta: 13:07:24 Cat:F18 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 87.02 segons/100Metres Club:
115280
0:37:16
00:36:24
0:35:31
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25)
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36) |
|||||||
49 | 27 | 505 |
i
|
Martina Rothe | 0:36:20 | ||
T. real: 00:36:20 Inici real: 12:31:00 Hora meta: 13:07:20 Cat:F50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 87.19 segons/100Metres Club: club natacion valldoreix
216150
0:37:59
00:36:20
0:34:42
i
Guillermo De La Fuente
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Borja De Salvador
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25)
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36)
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09) |
|||||||
50 | 23 | 648 |
i
|
Alberto Monteavaro Pérez | 0:36:25 | ||
T. real: 00:36:25 Inici real: 12:31:11 Hora meta: 13:07:35 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 87.37 segons/100Metres Club: club natación portus
204710
0:38:08
00:36:35
0:35:02
i
Bernat Alonso Alegre
00:35:21 (Tr: 0:35:00)
i
Mireia Fuste Gonzalez
00:35:42 (Tr: 0:35:06)
i
Camila Sagnier Tomas
00:35:23 (Tr: 0:35:08)
i
Sara Schröder Vilar
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Mario Gutiérrez Brun
00:35:59 (Tr: 0:35:17)
i
Jose vicente Marques Lockitt
00:36:00 (Tr: 0:35:25)
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Laura Soler Gonzaleve
00:35:29 (Tr: 0:35:29)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Raúl Pérez Martínez
00:35:53 (Tr: 0:35:48)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36)
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39) |
|||||||
51 | 24 | 665 |
i
|
Javier Coba Galindo | 0:36:36 | ||
T. real: 00:36:36 Inici real: 12:31:40 Hora meta: 13:08:16 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 87.84 segons/100Metres Club:
153010
0:38:26
00:37:16
0:36:06
i
Jorge Jaumot Marchante
00:36:15 (Tr: 0:35:26)
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Gonzalo gabriel Berthet Struzzo
00:36:16 (Tr: 0:35:44)
i
Anaïs Tannous González
00:36:14 (Tr: 0:35:50)
i
Itziar Ferrer Ochoa
00:36:11 (Tr: 0:35:50)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25)
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
52 | 25 | 653 |
i
|
Bernardo Salva Alloza | 0:37:09 | ||
T. real: 00:37:09 Inici real: 12:31:50 Hora meta: 13:08:59 Cat:M60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 89.13 segons/100Metres Club:
216150
0:39:37
00:37:59
0:36:20
i
Irene Pietropaoli
00:36:25 (Tr: 0:35:42)
i
Julia Jove Vivo
00:36:30 (Tr: 0:36:04)
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Ignacio Esteban Feliu
00:36:27 (Tr: 0:36:09)
Núria Martinez Barniol
00:36:24 (Tr: 0:36:16)
i
Martina Rothe
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25)
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
53 | 26 | 581 |
i
|
Guillermo Bosch Goma | 0:37:39 | ||
T. real: 00:37:39 Inici real: 12:31:30 Hora meta: 13:09:08 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 90.36 segons/100Metres Club:
204710
0:39:42
00:38:08
0:36:35
i
Javier Martín Manjón
00:36:36 (Tr: 0:36:05)
i
Alberto Monteavaro Pérez
00:36:35 (Tr: 0:36:25)
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36)
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
54 | 27 | 509 | Israel Rodríguez Sancho | 0:37:44 | |||
T. real: 00:37:44 Inici real: 12:31:43 Hora meta: 13:09:26 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 90.52 segons/100Metres Club:
153010
0:39:35
00:38:26
0:37:16
i
Javier Coba Galindo
00:37:16 (Tr: 0:36:36)
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
55 | 28 | 597 |
i
|
Carlos javier Prior Garcia | 0:37:59 | ||
T. real: 00:37:59 Inici real: 12:31:39 Hora meta: 13:09:38 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 91.14 segons/100Metres Club:
86020
0:39:17
00:38:38
0:37:59
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
56 | 28 | 564 |
i
|
Beatriz Garcia Rodríguez | 0:38:00 | ||
T. real: 00:38:00 Inici real: 12:31:18 Hora meta: 13:09:18 Cat:F50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 91.17 segons/100Metres Club:
62370
0:38:46
00:38:18
0:37:49
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
57 | 29 | 516 |
i
|
Jorge Masia Gridilla | 0:38:00 | ||
T. real: 00:38:00 Inici real: 12:31:20 Hora meta: 13:09:20 Cat:M30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 91.2 segons/100Metres Club:
56760
0:38:46
00:38:20
0:37:54
i
Bernardo Salva Alloza
00:37:59 (Tr: 0:37:09)
i
Guillermo Bosch Goma
00:38:08 (Tr: 0:37:39)
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
58 | 29 | 587 |
i
|
Rebeca Reverter Fontclara | 0:38:35 | ||
T. real: 00:38:35 Inici real: 12:31:05 Hora meta: 13:09:39 Cat:F40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:00 Sexe:F Ritme: 92.57 segons/100Metres Club:
15950
0:38:46
00:38:39
0:38:32
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Pau Figueras Viñals
00:38:46 (Tr: 0:38:40) |
|||||||
59 | 30 | 534 |
i
|
Pau Figueras Viñals | 0:38:40 | ||
T. real: 00:38:40 Inici real: 12:31:07 Hora meta: 13:09:46 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:00 Sexe:M Ritme: 92.76 segons/100Metres Club: flanagans
62370
0:39:14
00:38:46
0:38:18
Israel Rodríguez Sancho
00:38:26 (Tr: 0:37:44)
i
Carlos javier Prior Garcia
00:38:38 (Tr: 0:37:59)
i
Beatriz Garcia Rodríguez
00:38:18 (Tr: 0:38:00)
i
Jorge Masia Gridilla
00:38:20 (Tr: 0:38:00)
i
Rebeca Reverter Fontclara
00:38:39 (Tr: 0:38:35) |
|||||||