SubCurses

8RESULTATS

MARNATON eDreams Formentera

8k

16 octubre 2021

2K 4,5K 8k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:43:57

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:14:03

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 95.94 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:59:12
01:43:57
1:28:41
i
Guillermo Matas Velasco
01:51:47 (Tr: 1:51:47)
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)

T. real: 01:51:47

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:21:53

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 103.18 segons/100Metres

Club:

1:59:38
01:51:47
1:43:57
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:43:57 (Tr: 1:43:57)
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)

T. real: 01:56:01

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:26:07

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 107.08 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

2:08:06
01:56:01
1:43:57
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:43:57 (Tr: 1:43:57)
i
Guillermo Matas Velasco
01:51:47 (Tr: 1:51:47)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)

T. real: 01:56:01

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:26:07

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 107.09 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

2:08:06
01:56:01
1:43:57
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:43:57 (Tr: 1:43:57)
i
Guillermo Matas Velasco
01:51:47 (Tr: 1:51:47)
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)

T. real: 01:58:28

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:28:34

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 109.34 segons/100Metres

Club:

2:05:09
01:58:28
1:51:47
i
Guillermo Matas Velasco
01:51:47 (Tr: 1:51:47)
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)

T. real: 01:58:33

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:28:41

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 109.42 segons/100Metres

Club: polisportiva waterpolo palermo asd

2:03:58
01:58:35
1:53:11
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)

T. real: 01:59:12

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 11:29:18

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 110.02 segons/100Metres

Club: ce marnaton

2:06:38
01:59:12
1:51:47
i
Guillermo Matas Velasco
01:51:47 (Tr: 1:51:47)
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)

T. real: 02:00:14

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:30:23

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 110.98 segons/100Metres

Club:

2:06:49
02:00:17
1:53:45
Mario Guillen Martinez
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:56:01 (Tr: 1:56:01)
Antonio Pons Martínez
01:58:28 (Tr: 1:58:28)
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)

T. real: 02:03:56

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:34:04

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 114.39 segons/100Metres

Club: polisportiva waterpolo palermo asd

2:09:22
02:03:58
1:58:35
i
Alessandro Migliore
01:58:35 (Tr: 1:58:33)
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)

T. real: 02:06:19

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 11:36:44

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 116.59 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

2:14:03
02:06:38
1:59:12
i
Albert Cortés Rovira
01:59:12 (Tr: 1:59:12)
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)
Albert Navarro Arquero
02:10:48 (Tr: 2:10:44)
i
Guillermo Sagnier Guimon
02:10:54 (Tr: 2:10:51)

T. real: 02:06:45

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:36:55

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 117.0 segons/100Metres

Club: polisportiva waterpolo palermo asd

2:13:21
02:06:49
2:00:17
i
Alex Zabala Arriola
02:00:17 (Tr: 2:00:14)
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)
Albert Navarro Arquero
02:10:48 (Tr: 2:10:44)
i
Guillermo Sagnier Guimon
02:10:54 (Tr: 2:10:51)

T. real: 02:06:58

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 11:37:06

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 117.2 segons/100Metres

Club: clib natacio badalona

2:10:54
02:07:00
2:03:06
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)
Albert Navarro Arquero
02:10:48 (Tr: 2:10:44)
i
Guillermo Sagnier Guimon
02:10:54 (Tr: 2:10:51)

T. real: 02:07:21

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 11:37:30

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 117.55 segons/100Metres

Club: nof

2:10:54
02:07:24
2:03:54
i
Emanuele Lo Porto
02:03:58 (Tr: 2:03:56)
i
Antoine Chappert
02:06:38 (Tr: 2:06:19)
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
Albert Navarro Arquero
02:10:48 (Tr: 2:10:44)
i
Guillermo Sagnier Guimon
02:10:54 (Tr: 2:10:51)

T. real: 02:10:44

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:40:54

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 120.67 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

2:14:47
02:10:48
2:06:49
i
Andrea Pomo
02:06:49 (Tr: 2:06:45)
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)
i
Guillermo Sagnier Guimon
02:10:54 (Tr: 2:10:51)

T. real: 02:10:51

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 11:41:00

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 120.77 segons/100Metres

Club: c e marnaton

2:14:48
02:10:54
2:07:00
Joan francesc Morcillo Espuny
02:07:00 (Tr: 2:06:58)
i
Yoann Ramplou
02:07:24 (Tr: 2:07:21)
Albert Navarro Arquero
02:10:48 (Tr: 2:10:44)