SubCurses

8RESULTATS

MARNATON eDreams Formentera

2K

07 maig 2022

2K 4,5K 8k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:26:10

Inici real: 12:30:03

Hora meta: 12:56:13

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 62.78 segons/100Metres

Club: geieg

0:31:42
00:26:10
0:20:38
i
Victor Ibañez Paya
00:27:04 (Tr: 0:26:52)
i
Stefano Bertoni
00:27:30 (Tr: 0:27:14)
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)

T. real: 00:26:52

Inici real: 12:30:15

Hora meta: 12:57:07

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 64.47 segons/100Metres

Club:

0:31:42
00:27:04
0:22:25
Agustí Planas Sala
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Stefano Bertoni
00:27:30 (Tr: 0:27:14)
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)

T. real: 00:27:14

Inici real: 12:30:19

Hora meta: 12:57:33

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 65.33 segons/100Metres

Club: sea sub modena

0:31:42
00:27:30
0:23:17
Agustí Planas Sala
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Victor Ibañez Paya
00:27:04 (Tr: 0:26:52)
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)

T. real: 00:29:19

Inici real: 12:30:06

Hora meta: 12:59:25

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 70.35 segons/100Metres

Club:

0:32:34
00:29:22
0:26:10
Agustí Planas Sala
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Victor Ibañez Paya
00:27:04 (Tr: 0:26:52)
i
Stefano Bertoni
00:27:30 (Tr: 0:27:14)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:29:25

Inici real: 12:30:20

Hora meta: 12:59:45

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 70.59 segons/100Metres

Club: sea sub modena

0:32:30
00:29:42
0:26:54
i
Victor Ibañez Paya
00:27:04 (Tr: 0:26:52)
i
Stefano Bertoni
00:27:30 (Tr: 0:27:14)
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:30:09

Inici real: 12:30:27

Hora meta: 13:00:35

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 72.34 segons/100Metres

Club: club marnaton

0:33:34
00:30:32
0:27:30
i
Stefano Bertoni
00:27:30 (Tr: 0:27:14)
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)

T. real: 00:31:11

Inici real: 12:30:34

Hora meta: 13:01:45

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 74.82 segons/100Metres

Club: effetto sport barzanò

0:34:02
00:31:42
0:29:22
i
Núria Sanz Fernàndez
00:29:22 (Tr: 0:29:19)
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)

T. real: 00:32:30

Inici real: 12:30:03

Hora meta: 13:02:33

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 78.0 segons/100Metres

Club:

0:35:19
00:32:30
0:29:42
i
Manuela Giovanardi
00:29:42 (Tr: 0:29:25)
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:32:40

Inici real: 12:30:12

Hora meta: 13:02:52

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 78.38 segons/100Metres

Club:

0:35:05
00:32:49
0:30:32
i
Miguel Huertas Pau
00:30:32 (Tr: 0:30:09)
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:32:53

Inici real: 12:30:14

Hora meta: 13:03:06

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 78.88 segons/100Metres

Club:

0:34:23
00:33:03
0:31:42
i
Davide Perego
00:31:42 (Tr: 0:31:11)
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)

T. real: 00:32:54

Inici real: 12:30:32

Hora meta: 13:03:26

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 78.96 segons/100Metres

Club: club natacio catalunya

0:34:16
00:33:23
0:32:30
i
Roberto Vigano
00:32:30 (Tr: 0:32:30)
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)

T. real: 00:33:00

Inici real: 12:30:10

Hora meta: 13:03:09

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 79.17 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:33:30
00:33:06
0:32:42
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)

T. real: 00:33:08

Inici real: 12:30:12

Hora meta: 13:03:20

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 79.51 segons/100Metres

Club:

0:33:44
00:33:17
0:32:49
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)

T. real: 00:33:18

Inici real: 12:30:09

Hora meta: 13:03:26

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 79.9 segons/100Metres

Club: finisher

0:33:44
00:33:23
0:33:03
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)

T. real: 00:33:19

Inici real: 12:30:15

Hora meta: 13:03:33

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 79.93 segons/100Metres

Club: piscina sant jordi

0:33:54
00:33:30
0:33:06
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)

T. real: 00:33:20

Inici real: 12:30:28

Hora meta: 13:03:47

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 79.97 segons/100Metres

Club: cn san lorenzo de el escorial

0:34:11
00:33:44
0:33:17
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)

T. real: 00:33:21

Inici real: 12:30:27

Hora meta: 13:03:47

Cat:F50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 80.0 segons/100Metres

Club: club natación san lorenzo de el esc

0:34:04
00:33:44
0:33:23
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)

T. real: 00:33:37

Inici real: 12:30:07

Hora meta: 13:03:43

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 80.64 segons/100Metres

Club:

0:34:34
00:33:40
0:32:47
i
Ortzi Blanco Iguiñiz
00:32:49 (Tr: 0:32:40)
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)

T. real: 00:33:53

Inici real: 12:30:07

Hora meta: 13:04:00

Cat:F30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 81.31 segons/100Metres

Club:

0:34:46
00:33:57
0:33:08
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:34:04

Inici real: 12:30:03

Hora meta: 13:04:07

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 81.73 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:35:11
00:34:04
0:32:57
i
Samuel Lopez Rello
00:33:03 (Tr: 0:32:53)
i
Francesc xavier Garcia Martinez
00:33:23 (Tr: 0:32:54)
i
Gaia Galli
00:33:06 (Tr: 0:33:00)
i
Nicolas Frischen
00:33:17 (Tr: 0:33:08)
i
Sergio antonio Magan Pavan
00:33:23 (Tr: 0:33:18)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
00:33:30 (Tr: 0:33:19)
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:07

Inici real: 12:30:30

Hora meta: 13:04:37

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 81.86 segons/100Metres

Club: club team hybrid

0:35:27
00:34:34
0:33:40
i
Francisco Díez Mellado
00:33:44 (Tr: 0:33:20)
i
Ana García Alvarado
00:33:44 (Tr: 0:33:21)
i
Emma Bosch
00:33:40 (Tr: 0:33:37)
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:10

Inici real: 12:30:39

Hora meta: 13:04:49

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 81.99 segons/100Metres

Club:

0:35:34
00:34:46
0:33:57
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:20

Inici real: 12:30:55

Hora meta: 13:05:14

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 82.36 segons/100Metres

Club: triatlo santa eulalia

0:36:18
00:35:11
0:34:04
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:20

Inici real: 12:30:06

Hora meta: 13:04:25

Cat:F18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 82.37 segons/100Metres

Club:

0:34:54
00:34:22
0:33:50
i
Carolina Guirado Backer
00:33:57 (Tr: 0:33:53)
Javier Cejas
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)

T. real: 00:34:24

Inici real: 12:30:41

Hora meta: 13:05:04

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 82.53 segons/100Metres

Club:

0:35:16
00:35:01
0:34:46
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:26

Inici real: 12:30:49

Hora meta: 13:05:14

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 82.61 segons/100Metres

Club:

0:35:13
00:35:11
0:35:09
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)

T. real: 00:34:29

Inici real: 12:30:29

Hora meta: 13:04:57

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 82.74 segons/100Metres

Club: cnbenissa

0:35:27
00:34:54
0:34:22
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
i
Jesus Perez Buzon
00:35:11 (Tr: 0:34:20)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Tomaso Brezzi
00:35:01 (Tr: 0:34:24)
i
Miquel Bellet Coll
00:35:11 (Tr: 0:34:26)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:31

Inici real: 12:30:12

Hora meta: 13:04:42

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 82.82 segons/100Metres

Club:

0:34:57
00:34:39
0:34:22
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
Alex Catena Martinez
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:31

Inici real: 12:30:12

Hora meta: 13:04:42

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:30:03

Sexe:M

Ritme: 82.83 segons/100Metres

Club:

0:34:57
00:34:39
0:34:22
i
Gabriel Gomez
00:34:34 (Tr: 0:34:07)
i
Walter Gusmini
00:34:46 (Tr: 0:34:10)
Cristina García Hombravella
00:34:22 (Tr: 0:34:20)
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)
i
Marina Cazador Casas
00:34:39 (Tr: 0:34:31)
i
Roberta Mauri
00:34:57 (Tr: 0:34:34)

T. real: 00:34:34

Inici real: 12:30:26

Hora meta: 13:05:00

Cat:F50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:30:03

Sexe:F

Ritme: 82.94 segons/100Metres

Club: gonzaga sport club milano

0:34:59
00:34:57
0:34:54
i
Daniel Lopez De Uralde Arnal
00:34:54 (Tr: 0:34:29)