L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 12 | 373 |
i
|
Fiona Ingla Vives-fierro | 1:17:35 | ||
T. real: 01:17:35 Inici real: 11:00:39 Hora meta: 12:18:14 Cat:F18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 103.44 segons/100Metres Club:
128040
1:19:05
01:18:07
1:17:09
Gerard Navarro Caballeria
01:17:53 (Tr: 1:17:39)
i
Simo´n Torras Pastor
01:18:01 (Tr: 1:17:54)
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54) |
|||||||
62 | 50 | 215 | Gerard Navarro Caballeria | 1:17:39 | |||
T. real: 01:17:39 Inici real: 11:00:22 Hora meta: 12:18:00 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 103.53 segons/100Metres Club:
157630
1:19:05
01:17:53
1:16:42
i
Fiona Ingla Vives-fierro
01:18:07 (Tr: 1:17:35)
i
Simo´n Torras Pastor
01:18:01 (Tr: 1:17:54)
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54) |
|||||||
63 | 51 | 377 |
i
|
Simo´n Torras Pastor | 1:17:54 | ||
T. real: 01:17:54 Inici real: 11:00:15 Hora meta: 12:18:08 Cat:M18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 103.85 segons/100Metres Club:
140800
1:19:05
01:18:01
1:16:57
i
Fiona Ingla Vives-fierro
01:18:07 (Tr: 1:17:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:17:53 (Tr: 1:17:39)
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54) |
|||||||
64 | 13 | 236 |
i
|
Alba Ruiz González | 1:18:33 | ||
T. real: 01:18:33 Inici real: 11:00:07 Hora meta: 12:18:40 Cat:F40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 104.72 segons/100Metres Club: basesport
70180
1:19:05
01:18:33
1:18:01
i
Fiona Ingla Vives-fierro
01:18:07 (Tr: 1:17:35)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54) |
|||||||
65 | 52 | 405 |
i
|
Mariano Ferrer Yern | 1:18:42 | ||
T. real: 01:18:42 Inici real: 11:00:10 Hora meta: 12:18:51 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 104.92 segons/100Metres Club: grup esportiu espalmador
164450
1:19:59
01:18:44
1:17:30
i
Fiona Ingla Vives-fierro
01:18:07 (Tr: 1:17:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:17:53 (Tr: 1:17:39)
i
Simo´n Torras Pastor
01:18:01 (Tr: 1:17:54)
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54)
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51) |
|||||||
66 | 14 | 284 |
i
|
Marie-laurence Denis | 1:18:47 | ||
T. real: 01:18:47 Inici real: 11:00:08 Hora meta: 12:18:54 Cat:F30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 105.02 segons/100Metres Club: liege natation
210760
1:20:23
01:18:47
1:17:11
i
Fiona Ingla Vives-fierro
01:18:07 (Tr: 1:17:35)
Gerard Navarro Caballeria
01:17:53 (Tr: 1:17:39)
i
Simo´n Torras Pastor
01:18:01 (Tr: 1:17:54)
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54)
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52) |
|||||||
67 | 15 | 311 |
i
|
Ana Berbegall Beltrán | 1:18:54 | ||
T. real: 01:18:54 Inici real: 11:00:18 Hora meta: 12:19:12 Cat:F30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 105.19 segons/100Metres Club: xteam
112640
1:19:56
01:19:05
1:18:14
i
Alba Ruiz González
01:18:33 (Tr: 1:18:33)
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51) |
|||||||
68 | 53 | 343 |
i
|
Claudio Arlati | 1:19:19 | ||
T. real: 01:19:19 Inici real: 11:00:48 Hora meta: 12:20:06 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 105.74 segons/100Metres Club: gis sport milano
164450
1:21:14
01:19:59
1:18:44
i
Mariano Ferrer Yern
01:18:44 (Tr: 1:18:42)
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49) |
|||||||
69 | 54 | 350 |
i
|
Federico Weyermann | 1:19:37 | ||
T. real: 01:19:37 Inici real: 11:00:53 Hora meta: 12:20:30 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 106.15 segons/100Metres Club:
210760
1:21:58
01:20:23
1:18:47
i
Marie-laurence Denis
01:18:47 (Tr: 1:18:47)
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54)
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52)
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17) |
|||||||
70 | 55 | 411 |
i
|
Sergio alejandr Vazquez | 1:19:51 | ||
T. real: 01:19:51 Inici real: 11:00:12 Hora meta: 12:20:03 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 106.46 segons/100Metres Club:
145530
1:21:02
01:19:56
1:18:50
i
Ana Berbegall Beltrán
01:19:05 (Tr: 1:18:54)
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35) |
|||||||
71 | 56 | 214 | Jan Lopez Espinos | 1:19:52 | |||
T. real: 01:19:52 Inici real: 11:00:31 Hora meta: 12:20:22 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 106.47 segons/100Metres Club:
61930
1:20:43
01:20:15
1:19:47
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35) |
|||||||
72 | 57 | 379 |
i
|
Alejandro Escudero Gomez | 1:20:20 | ||
T. real: 01:20:20 Inici real: 11:01:23 Hora meta: 12:21:42 Cat:M30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 107.09 segons/100Metres Club:
158840
1:22:47
01:21:35
1:20:23
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
73 | 58 | 381 |
i
|
Ernesto Salafranca Mazoy | 1:20:21 | ||
T. real: 01:20:21 Inici real: 11:00:49 Hora meta: 12:21:09 Cat:M50 Pos. categoria: 15 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 107.11 segons/100Metres Club: c. a. montemar
145530
1:22:08
01:21:02
1:19:56
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52)
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32) |
|||||||
74 | 16 | 275 |
i
|
Elena Valdunquillo | 1:20:35 | ||
T. real: 01:20:35 Inici real: 11:00:16 Hora meta: 12:20:50 Cat:F30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 107.43 segons/100Metres Club:
202180
1:22:15
01:20:43
1:19:11
i
Claudio Arlati
01:19:59 (Tr: 1:19:19)
i
Federico Weyermann
01:20:23 (Tr: 1:19:37)
i
Sergio alejandr Vazquez
01:19:56 (Tr: 1:19:51)
Jan Lopez Espinos
01:20:15 (Tr: 1:19:52)
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
75 | 59 | 371 |
i
|
Laureano Ochoa Vaquero | 1:20:36 | ||
T. real: 01:20:36 Inici real: 11:01:01 Hora meta: 12:21:36 Cat:M50 Pos. categoria: 16 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 107.45 segons/100Metres Club:
61710
1:21:57
01:21:29
1:21:01
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17) |
|||||||
76 | 60 | 207 |
i
|
Carlos Cantaré Nueno | 1:20:49 | ||
T. real: 01:20:49 Inici real: 11:00:24 Hora meta: 12:21:13 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 107.74 segons/100Metres Club: club natacio sabadell
76670
1:21:40
01:21:06
1:20:31
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17) |
|||||||
77 | 61 | 380 |
i
|
Victor Gili Mas | 1:20:58 | ||
T. real: 01:20:58 Inici real: 11:01:25 Hora meta: 12:22:22 Cat:M30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 107.94 segons/100Metres Club:
202180
1:23:47
01:22:15
1:20:43
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00) |
|||||||
78 | 17 | 310 |
i
|
Carla Vernet Sucarrats | 1:21:13 | ||
T. real: 01:21:13 Inici real: 11:00:52 Hora meta: 12:22:04 Cat:F40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 108.27 segons/100Metres Club: club natació vic-etb
61710
1:22:25
01:21:57
1:21:29
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
79 | 18 | 387 |
i
|
M. victoria Schropp Mancebo | 1:21:17 | ||
T. real: 01:21:17 Inici real: 11:00:31 Hora meta: 12:21:47 Cat:F30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 108.37 segons/100Metres Club:
170830
1:22:58
01:21:40
1:20:23
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Elena Valdunquillo
01:20:43 (Tr: 1:20:35)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
80 | 62 | 344 |
i
|
Luis Rica Gonzalez | 1:21:21 | ||
T. real: 01:21:21 Inici real: 11:00:57 Hora meta: 12:22:17 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 108.45 segons/100Metres Club: oet team
71280
1:22:42
01:22:10
1:21:38
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
81 | 19 | 250 |
i
|
Idoia Bastida Segues | 1:21:32 | ||
T. real: 01:21:32 Inici real: 11:00:41 Hora meta: 12:22:13 Cat:F40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 108.71 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
69960
1:22:38
01:22:06
1:21:34
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03) |
|||||||
82 | 20 | 304 |
i
|
Ana Conde Gispert | 1:21:53 | ||
T. real: 01:21:53 Inici real: 11:01:13 Hora meta: 12:23:05 Cat:F30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 109.17 segons/100Metres Club:
170830
1:24:16
01:22:58
1:21:40
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00)
i
Lucas daniel Santos Tejería
01:23:58 (Tr: 1:23:38) |
|||||||
83 | 63 | 327 |
i
|
Jean françois Pagès | 1:21:58 | ||
T. real: 01:21:58 Inici real: 11:00:51 Hora meta: 12:22:49 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 109.29 segons/100Metres Club:
82610
1:23:20
01:22:42
1:22:05
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00) |
|||||||
84 | 64 | 209 |
i
|
Ricard Canals González | 1:22:02 | ||
T. real: 01:22:02 Inici real: 11:00:43 Hora meta: 12:22:45 Cat:M50 Pos. categoria: 17 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 109.37 segons/100Metres Club:
107470
1:23:27
01:22:38
1:21:49
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00) |
|||||||
85 | 65 | 266 | Xavier Fondevila | 1:22:03 | |||
T. real: 01:22:03 Inici real: 11:00:14 Hora meta: 12:22:17 Cat:M30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 109.38 segons/100Metres Club:
148170
1:23:17
01:22:10
1:21:02
i
Alejandro Escudero Gomez
01:21:35 (Tr: 1:20:20)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
01:21:02 (Tr: 1:20:21)
i
Laureano Ochoa Vaquero
01:21:29 (Tr: 1:20:36)
i
Carlos Cantaré Nueno
01:21:06 (Tr: 1:20:49)
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00) |
|||||||
86 | 66 | 243 | Adrian Perez | 1:22:18 | |||
T. real: 01:22:18 Inici real: 11:01:09 Hora meta: 12:23:27 Cat:M50 Pos. categoria: 18 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 109.73 segons/100Metres Club: tfswim
84920
1:23:58
01:23:20
1:22:41
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00)
i
Lucas daniel Santos Tejería
01:23:58 (Tr: 1:23:38) |
|||||||
87 | 21 | 392 |
i
|
Mªisabel Munill Andreu | 1:22:27 | ||
T. real: 01:22:27 Inici real: 11:01:08 Hora meta: 12:23:34 Cat:F50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:11:00:07 Sexe:F Ritme: 109.92 segons/100Metres Club: club natació sabadell
191950
1:24:54
01:23:27
1:22:00
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00)
i
Lucas daniel Santos Tejería
01:23:58 (Tr: 1:23:38)
i
Joaquim Escobar Prats
01:24:54 (Tr: 1:23:52) |
|||||||
88 | 67 | 339 |
i
|
Raül Llimós | 1:23:00 | ||
T. real: 01:23:00 Inici real: 11:00:24 Hora meta: 12:23:24 Cat:M40 Pos. categoria: 27 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 110.66 segons/100Metres Club:
213840
1:24:54
01:23:17
1:21:40
i
Victor Gili Mas
01:22:15 (Tr: 1:20:58)
i
Carla Vernet Sucarrats
01:21:57 (Tr: 1:21:13)
i
M. victoria Schropp Mancebo
01:21:40 (Tr: 1:21:17)
i
Luis Rica Gonzalez
01:22:10 (Tr: 1:21:21)
i
Idoia Bastida Segues
01:22:06 (Tr: 1:21:32)
i
Ana Conde Gispert
01:22:58 (Tr: 1:21:53)
i
Jean françois Pagès
01:22:42 (Tr: 1:21:58)
i
Ricard Canals González
01:22:38 (Tr: 1:22:02)
Xavier Fondevila
01:22:10 (Tr: 1:22:03)
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Lucas daniel Santos Tejería
01:23:58 (Tr: 1:23:38)
i
Joaquim Escobar Prats
01:24:54 (Tr: 1:23:52) |
|||||||
89 | 68 | 208 |
i
|
Lucas daniel Santos Tejería | 1:23:38 | ||
T. real: 01:23:38 Inici real: 11:00:28 Hora meta: 12:24:05 Cat:M30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 111.5 segons/100Metres Club: cemarnaton
122540
1:24:54
01:23:58
1:23:03
Adrian Perez
01:23:20 (Tr: 1:22:18)
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Raül Llimós
01:23:17 (Tr: 1:23:00)
i
Joaquim Escobar Prats
01:24:54 (Tr: 1:23:52) |
|||||||
90 | 69 | 244 |
i
|
Joaquim Escobar Prats | 1:23:52 | ||
T. real: 01:23:52 Inici real: 11:01:10 Hora meta: 12:25:01 Cat:M50 Pos. categoria: 19 Inici cursa:11:00:07 Sexe:M Ritme: 111.81 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
191950
1:26:21
01:24:54
1:23:27
i
Mªisabel Munill Andreu
01:23:27 (Tr: 1:22:27)
i
Lucas daniel Santos Tejería
01:23:58 (Tr: 1:23:38) |
|||||||