SubCurses

8RESULTATS

MARNATON eDreams Formentera

8k

07 maig 2022

2K 4,5K 8k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:43:48

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:13:48

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 77.84 segons/100Metres

Club:

1:54:45
01:43:48
1:32:51
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:44:01 (Tr: 1:44:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:48:58 (Tr: 1:48:58)
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)

T. real: 01:44:01

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:14:01

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 78.0 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

1:54:45
01:44:01
1:33:16
i
Guillermo Matas Velasco
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Jordi Diaz Martin
01:48:58 (Tr: 1:48:58)
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)

T. real: 01:48:58

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:18:58

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 81.71 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:54:45
01:48:58
1:43:10
i
Guillermo Matas Velasco
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:44:01 (Tr: 1:44:01)
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)

T. real: 01:49:41

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:19:41

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 82.26 segons/100Metres

Club:

1:55:35
01:49:41
1:43:48
i
Guillermo Matas Velasco
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:44:01 (Tr: 1:44:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:48:58 (Tr: 1:48:58)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)

T. real: 01:49:50

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:19:50

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 82.37 segons/100Metres

Club: marnaton

1:58:05
01:49:50
1:41:34
i
Guillermo Matas Velasco
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:44:01 (Tr: 1:44:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:48:58 (Tr: 1:48:58)
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)

T. real: 01:50:33

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:20:33

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 82.91 segons/100Metres

Club: c n sabadell

1:58:14
01:50:33
1:42:52
i
Guillermo Matas Velasco
01:43:48 (Tr: 1:43:48)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:44:01 (Tr: 1:44:01)
i
Jordi Diaz Martin
01:48:58 (Tr: 1:48:58)
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)

T. real: 01:54:45

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:24:45

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 86.06 segons/100Metres

Club:

1:59:49
01:54:45
1:49:41
i
Alex Zabala Arriola
01:49:41 (Tr: 1:49:41)
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)

T. real: 01:58:05

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:28:05

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 88.56 segons/100Metres

Club:

2:06:20
01:58:05
1:49:50
i
Albert Cortés Rovira
01:49:50 (Tr: 1:49:50)
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)

T. real: 01:58:14

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:28:14

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 88.66 segons/100Metres

Club: kairoscore

2:05:54
01:58:14
1:50:33
Felix Parrilla Morales
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)

T. real: 01:58:40

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:28:40

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 88.99 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

2:02:35
01:58:40
1:54:45
Antonio Pons
01:54:45 (Tr: 1:54:45)
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)

T. real: 01:59:16

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:29:16

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 89.45 segons/100Metres

Club: geieg

2:00:27
01:59:16
1:58:05
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)

T. real: 01:59:17

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:29:17

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 89.46 segons/100Metres

Club: geieg

2:02:43
01:59:17
1:55:51
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)

T. real: 01:59:25

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:29:25

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 89.56 segons/100Metres

Club: cn sabadell

2:03:35
01:59:25
1:55:15
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)

T. real: 01:59:27

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:29:27

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 89.58 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

2:03:57
01:59:27
1:54:57
i
Joan francesc Morcillo
01:58:05 (Tr: 1:58:05)
i
Andutz Arregi Zubimendi
01:58:14 (Tr: 1:58:14)
i
Oscar Rodríguez Pérez
01:58:40 (Tr: 1:58:40)
i
Minerva Pujol
01:59:16 (Tr: 1:59:16)
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)

T. real: 02:02:43

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:32:43

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 92.03 segons/100Metres

Club: triathlon team brianza

2:06:09
02:02:43
1:59:17
i
Alex Perez Merino
01:59:17 (Tr: 1:59:17)
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)

T. real: 02:03:35

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:33:35

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 92.69 segons/100Metres

Club:

2:07:46
02:03:35
1:59:25
Alex Solsona
01:59:25 (Tr: 1:59:25)
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)

T. real: 02:03:57

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:33:57

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 92.95 segons/100Metres

Club: cn sabadell

2:08:26
02:03:57
1:59:27
Francisco Carriere Jordana
01:59:27 (Tr: 1:59:27)
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)

T. real: 02:03:57

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:33:57

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 92.96 segons/100Metres

Club: ce marnaton

2:08:22
02:03:57
1:59:32
i
Sergio mauro Pattini
02:02:43 (Tr: 2:02:43)
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)

T. real: 02:07:01

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:37:01

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 95.25 segons/100Metres

Club: club náutico santa eulàlia

2:10:26
02:07:01
2:03:35
i
Michael Thieñe
02:03:35 (Tr: 2:03:35)
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)

T. real: 02:08:08

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:38:08

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.1 segons/100Metres

Club:

2:12:20
02:08:08
2:03:57
i
Mireia Gómez Albareda
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
02:11:45 (Tr: 2:11:45)

T. real: 02:08:22

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:38:22

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.27 segons/100Metres

Club: sp3

2:12:48
02:08:22
2:03:57
Youssef Ismael Aguirre
02:03:57 (Tr: 2:03:57)
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
02:11:45 (Tr: 2:11:45)

T. real: 02:08:34

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:38:34

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.41 segons/100Metres

Club:

2:10:07
02:08:34
2:07:01
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)

T. real: 02:08:39

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:38:39

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 96.48 segons/100Metres

Club: xtrem calvia triatlo

2:09:17
02:08:39
2:08:00
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)

T. real: 02:08:47

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:38:47

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.58 segons/100Metres

Club: cn marter torrijos

2:09:25
02:08:47
2:08:08
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)

T. real: 02:09:08

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:39:08

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.84 segons/100Metres

Club: g.s. porte

2:10:18
02:09:08
2:07:58
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)

T. real: 02:09:17

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:39:17

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 96.96 segons/100Metres

Club: b-swim

2:11:44
02:09:17
2:06:50
i
Francisco josé Pérez Hernández
02:07:01 (Tr: 2:07:01)
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)

T. real: 02:09:25

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:39:25

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 97.06 segons/100Metres

Club: club natacio sabadell

2:11:45
02:09:25
2:07:05
i
Carlo alberto Fossati
02:08:08 (Tr: 2:08:08)
i
Eduardo Vazquez Fernandez
02:08:22 (Tr: 2:08:22)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:08:34 (Tr: 2:08:34)
i
Marta Cucurull Guardiola
02:08:39 (Tr: 2:08:39)
i
Eduardo Cominero Garcia
02:08:47 (Tr: 2:08:47)
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
02:11:45 (Tr: 2:11:45)

T. real: 02:10:18

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:40:18

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 97.72 segons/100Metres

Club:

2:11:45
02:10:18
2:08:50
i
Daniel Godino
02:09:08 (Tr: 2:09:08)
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
02:11:45 (Tr: 2:11:45)

T. real: 02:11:44

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:41:44

Cat:F40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 98.8 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

2:14:12
02:11:44
2:09:17
Jeremies Mateo Castillo
02:09:17 (Tr: 2:09:17)
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
02:11:45 (Tr: 2:11:45)

T. real: 02:11:45

Inici real: 09:30:00

Hora meta: 11:41:45

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 98.81 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

2:14:05
02:11:45
2:09:25
Daniel Marín Pérez
02:09:25 (Tr: 2:09:25)
i
Javier Villanueva
02:10:18 (Tr: 2:10:18)
i
Sonia Rojas Farreras
02:11:44 (Tr: 2:11:44)