L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 10 | 42 | Cristina Santiago Diaz | 2:26:51 | |||
T. real: 02:26:51 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 11:56:51 Cat:F30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 110.13 segons/100Metres Club: cn sabadell
1011120
2:34:31
02:26:51
2:19:11
i
Framcesc Carulla Riera
02:27:02 (Tr: 2:27:02)
Josep ma Serra Majem
02:27:30 (Tr: 2:27:30)
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31) |
|||||||
62 | 52 | 89 |
i
|
Framcesc Carulla Riera | 2:27:02 | ||
T. real: 02:27:02 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 11:57:02 Cat:M50 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 110.27 segons/100Metres Club:
987470
2:34:31
02:27:02
2:19:33
Cristina Santiago Diaz
02:26:51 (Tr: 2:26:51)
Josep ma Serra Majem
02:27:30 (Tr: 2:27:30)
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31) |
|||||||
63 | 53 | 23 | Josep ma Serra Majem | 2:27:30 | |||
T. real: 02:27:30 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 11:57:30 Cat:M60 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 110.62 segons/100Metres Club: cemarnaton
924770
2:34:31
02:27:30
2:20:30
Cristina Santiago Diaz
02:26:51 (Tr: 2:26:51)
i
Framcesc Carulla Riera
02:27:02 (Tr: 2:27:02)
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31) |
|||||||
64 | 54 | 24 |
i
|
Dídac Marsà Visay | 2:30:39 | ||
T. real: 02:30:39 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:00:39 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 112.98 segons/100Metres Club: c.e.marnaton
509850
2:34:31
02:30:39
2:26:47
Cristina Santiago Diaz
02:26:51 (Tr: 2:26:51)
i
Framcesc Carulla Riera
02:27:02 (Tr: 2:27:02)
Josep ma Serra Majem
02:27:30 (Tr: 2:27:30)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31) |
|||||||
65 | 55 | 111 |
i
|
Federico Diato | 2:33:25 | ||
T. real: 02:33:25 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:03:25 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 115.05 segons/100Metres Club: club proam
842050
2:39:47
02:33:25
2:27:02
i
Framcesc Carulla Riera
02:27:02 (Tr: 2:27:02)
Josep ma Serra Majem
02:27:30 (Tr: 2:27:30)
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20) |
|||||||
66 | 11 | 86 |
i
|
Arantza Garcia Martinez | 2:34:21 | ||
T. real: 02:34:21 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:21 Cat:F40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.75 segons/100Metres Club: club deportivo triku
903100
2:41:11
02:34:21
2:27:30
Josep ma Serra Majem
02:27:30 (Tr: 2:27:30)
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49) |
|||||||
67 | 12 | 76 |
i
|
Anna Gomila Anglada | 2:34:31 | ||
T. real: 02:34:31 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:31 Cat:F18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.88 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
509850
2:38:22
02:34:31
2:30:39
i
Dídac Marsà Visay
02:30:39 (Tr: 2:30:39)
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05) |
|||||||
68 | 13 | 20 | Maria Cardús Artigas | 2:34:31 | |||
T. real: 02:34:31 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:31 Cat:F50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.88 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
146080
2:35:37
02:34:31
2:33:25
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15) |
|||||||
69 | 14 | 96 |
i
|
Sandra Ventosa | 2:34:32 | ||
T. real: 02:34:32 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:32 Cat:F40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.89 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
95040
2:35:15
02:34:32
2:33:48
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15) |
|||||||
70 | 15 | 16 |
i
|
Adriana Rius Piñol | 2:34:32 | ||
T. real: 02:34:32 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:32 Cat:F18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.89 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
95040
2:35:15
02:34:32
2:33:49
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15) |
|||||||
71 | 16 | 103 |
i
|
Ana Monso Galindo | 2:34:34 | ||
T. real: 02:34:34 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:04:34 Cat:F18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 115.92 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
91190
2:35:15
02:34:34
2:33:53
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15) |
|||||||
72 | 17 | 28 |
i
|
Cristina Vallet Ochoa | 2:35:15 | ||
T. real: 02:35:15 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:05:15 Cat:F50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 116.43 segons/100Metres Club: marnaton
95040
2:35:58
02:35:15
2:34:32
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55) |
|||||||
73 | 18 | 9 |
i
|
Maria Jover Sagalés | 2:35:15 | ||
T. real: 02:35:15 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:05:15 Cat:F60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 116.43 segons/100Metres Club: cemarnaton
95040
2:35:58
02:35:15
2:34:32
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55) |
|||||||
74 | 19 | 80 |
i
|
Camila Enrich Schroder | 2:35:15 | ||
T. real: 02:35:15 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:05:15 Cat:F40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 116.44 segons/100Metres Club: can caralleu
222090
2:36:56
02:35:15
2:33:34
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56) |
|||||||
75 | 56 | 62 |
i
|
Pablo Bardesi Isusi | 2:35:47 | ||
T. real: 02:35:47 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:05:47 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 116.83 segons/100Metres Club:
171490
2:37:05
02:35:47
2:34:29
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05) |
|||||||
76 | 57 | 110 |
i
|
Joseba imanol Orbegozo Laborde | 2:35:55 | ||
T. real: 02:35:55 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:05:55 Cat:M50 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 116.93 segons/100Metres Club: kairoscore
374880
2:38:45
02:35:55
2:33:05
i
Federico Diato
02:33:25 (Tr: 2:33:25)
i
Arantza Garcia Martinez
02:34:21 (Tr: 2:34:21)
i
Anna Gomila Anglada
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
Maria Cardús Artigas
02:34:31 (Tr: 2:34:31)
i
Sandra Ventosa
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Adriana Rius Piñol
02:34:32 (Tr: 2:34:32)
i
Ana Monso Galindo
02:34:34 (Tr: 2:34:34)
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45) |
|||||||
77 | 58 | 83 |
i
|
Pablo Torrero Muñoz | 2:36:56 | ||
T. real: 02:36:56 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:06:56 Cat:M40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 117.7 segons/100Metres Club: tribombers eivissa
292490
2:39:09
02:36:56
2:34:43
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09) |
|||||||
78 | 20 | 29 | Isolda Ventura Arasanz | 2:37:05 | |||
T. real: 02:37:05 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:07:05 Cat:F50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 117.81 segons/100Metres Club: cemarnaton
296120
2:39:20
02:37:05
2:34:51
i
Cristina Vallet Ochoa
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Maria Jover Sagalés
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Camila Enrich Schroder
02:35:15 (Tr: 2:35:15)
i
Pablo Bardesi Isusi
02:35:47 (Tr: 2:35:47)
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20) |
|||||||
79 | 59 | 60 |
i
|
Alvaro Rodríguez Pérez | 2:38:45 | ||
T. real: 02:38:45 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:08:45 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 119.06 segons/100Metres Club:
374880
2:41:36
02:38:45
2:35:55
i
Joseba imanol Orbegozo Laborde
02:35:55 (Tr: 2:35:55)
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33) |
|||||||
80 | 60 | 100 |
i
|
Juan francisco Torregrosa Lillo | 2:39:09 | ||
T. real: 02:39:09 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:09:09 Cat:M50 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 119.36 segons/100Metres Club: club natación alfa ilicitano
315810
2:41:33
02:39:09
2:36:46
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33) |
|||||||
81 | 21 | 4 | Laura Arroyo Clavell | 2:39:20 | |||
T. real: 02:39:20 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:09:20 Cat:F30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 119.49 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
315480
2:41:43
02:39:20
2:36:56
i
Pablo Torrero Muñoz
02:36:56 (Tr: 2:36:56)
Isolda Ventura Arasanz
02:37:05 (Tr: 2:37:05)
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43) |
|||||||
82 | 61 | 8 | Manel Perez Marin | 2:40:49 | |||
T. real: 02:40:49 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:10:49 Cat:M40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 120.61 segons/100Metres Club: cn vic etb
272580
2:42:53
02:40:49
2:38:45
i
Alvaro Rodríguez Pérez
02:38:45 (Tr: 2:38:45)
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31) |
|||||||
83 | 62 | 102 |
i
|
Javier Giron De Velasco Sada | 2:41:33 | ||
T. real: 02:41:33 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:11:33 Cat:NoNeM Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 121.16 segons/100Metres Club: oet
315810
2:43:56
02:41:33
2:39:09
i
Juan francisco Torregrosa Lillo
02:39:09 (Tr: 2:39:09)
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31)
i
Marie-pierre Jacquemin
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
84 | 22 | 77 |
i
|
Sabrina Peron | 2:41:43 | ||
T. real: 02:41:43 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:11:43 Cat:NoNeF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 121.28 segons/100Metres Club: gonzaga sport club milano
315480
2:44:07
02:41:43
2:39:20
Laura Arroyo Clavell
02:39:20 (Tr: 2:39:20)
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31)
i
Marie-pierre Jacquemin
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
85 | 23 | 107 |
i
|
Myriam Castillo Oyarzabal | 2:41:58 | ||
T. real: 02:41:58 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:11:58 Cat:F50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 121.47 segons/100Metres Club: kairoscore
151250
2:43:07
02:41:58
2:40:49
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31) |
|||||||
86 | 63 | 291 |
i
|
Sabi Ubals Cazorla | 2:42:00 | ||
T. real: 02:42:00 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:12:00 Cat:M40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 121.5 segons/100Metres Club:
66330
2:42:31
02:42:00
2:41:30
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31) |
|||||||
87 | 64 | 105 |
i
|
Manuel Díaz Capitán | 2:42:07 | ||
T. real: 02:42:07 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:12:07 Cat:M50 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 121.59 segons/100Metres Club: oet team
205920
2:43:41
02:42:07
2:40:34
Manel Perez Marin
02:40:49 (Tr: 2:40:49)
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31)
i
Marie-pierre Jacquemin
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
88 | 65 | 70 |
i
|
Antonio Gomez-rodulfo Solis | 2:42:28 | ||
T. real: 02:42:28 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:12:28 Cat:M40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:30:00 Sexe:M Ritme: 121.85 segons/100Metres Club: oet
159940
2:43:41
02:42:28
2:41:15
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31)
i
Marie-pierre Jacquemin
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
89 | 24 | 66 |
i
|
Melanie Nightingale | 2:42:31 | ||
T. real: 02:42:31 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:12:31 Cat:F50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 121.88 segons/100Metres Club:
154550
2:43:41
02:42:31
2:41:20
i
Javier Giron De Velasco Sada
02:41:33 (Tr: 2:41:33)
i
Sabrina Peron
02:41:43 (Tr: 2:41:43)
i
Myriam Castillo Oyarzabal
02:41:58 (Tr: 2:41:58)
i
Sabi Ubals Cazorla
02:42:00 (Tr: 2:42:00)
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Marie-pierre Jacquemin
02:43:41 (Tr: 2:43:41) |
|||||||
90 | 25 | 71 |
i
|
Marie-pierre Jacquemin | 2:43:41 | ||
T. real: 02:43:41 Inici real: 09:30:00 Hora meta: 12:13:41 Cat:F40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:00 Sexe:F Ritme: 122.76 segons/100Metres Club:
205920
2:45:14
02:43:41
2:42:07
i
Manuel Díaz Capitán
02:42:07 (Tr: 2:42:07)
i
Antonio Gomez-rodulfo Solis
02:42:28 (Tr: 2:42:28)
i
Melanie Nightingale
02:42:31 (Tr: 2:42:31) |
|||||||