L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 26 | 41 |
i
|
Dídac Oset Céspedes | 2:12:09 | ||
T. real: 02:12:09 Inici real: 09:30:23 Hora meta: 11:42:31 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 99.11 segons/100Metres Club: club natacio terrassa
317350
2:14:36
02:12:11
2:09:47
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25) |
|||||||
32 | 27 | 181 |
i
|
Pau Micó | 2:12:47 | ||
T. real: 02:12:47 Inici real: 09:30:23 Hora meta: 11:43:10 Cat:M50 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 99.58 segons/100Metres Club: club natació alcoi
232870
2:14:36
02:12:50
2:11:04
i
Dídac Oset Céspedes
02:12:11 (Tr: 2:12:09)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25) |
|||||||
33 | 28 | 208 |
i
|
Sebastian Corzo | 2:12:52 | ||
T. real: 02:12:52 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 11:43:18 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 99.64 segons/100Metres Club: racing club de avellaneda
214720
2:14:36
02:12:58
2:11:21
i
Dídac Oset Céspedes
02:12:11 (Tr: 2:12:09)
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25) |
|||||||
34 | 29 | 87 |
i
|
Alessandro Mattioli | 2:13:54 | ||
T. real: 02:13:54 Inici real: 09:30:49 Hora meta: 11:44:42 Cat:M50 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 100.42 segons/100Metres Club: equipe sportiva re
287870
2:16:33
02:14:22
2:12:11
i
Dídac Oset Céspedes
02:12:11 (Tr: 2:12:09)
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25) |
|||||||
35 | 30 | 113 |
i
|
Nahuel Miranda | 2:14:14 | ||
T. real: 02:14:14 Inici real: 09:30:23 Hora meta: 11:44:37 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 100.68 segons/100Metres Club:
410960
2:17:24
02:14:17
2:11:10
i
Dídac Oset Céspedes
02:12:11 (Tr: 2:12:09)
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25)
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10) |
|||||||
36 | 31 | 89 |
i
|
Antonio Messori | 2:14:21 | ||
T. real: 02:14:21 Inici real: 09:30:50 Hora meta: 11:45:11 Cat:M50 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 100.76 segons/100Metres Club:
319550
2:17:16
02:14:51
2:12:26
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10) |
|||||||
37 | 32 | 33 |
i
|
Manuel Aranguren Berasaluze | 2:14:25 | ||
T. real: 02:14:25 Inici real: 09:30:31 Hora meta: 11:44:56 Cat:NoNeM Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 100.81 segons/100Metres Club:
390940
2:17:33
02:14:36
2:11:38
i
Dídac Oset Céspedes
02:12:11 (Tr: 2:12:09)
i
Pau Micó
02:12:50 (Tr: 2:12:47)
i
Sebastian Corzo
02:12:58 (Tr: 2:12:52)
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27) |
|||||||
38 | 33 | 54 | Joan marc Fava Lleonart | 2:16:53 | |||
T. real: 02:16:53 Inici real: 09:30:52 Hora meta: 11:47:44 Cat:M50 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 102.65 segons/100Metres Club: metroplitan galileo
410960
2:20:31
02:17:24
2:14:17
i
Alessandro Mattioli
02:14:22 (Tr: 2:13:54)
i
Nahuel Miranda
02:14:17 (Tr: 2:14:14)
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01) |
|||||||
39 | 34 | 152 |
i
|
Eduard Melendez Ramos | 2:17:10 | ||
T. real: 02:17:10 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 11:47:36 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 102.86 segons/100Metres Club:
319550
2:19:42
02:17:16
2:14:51
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33) |
|||||||
40 | 6 | 67 |
i
|
Lourdes Alsina Manrique De Lara | 2:17:26 | ||
T. real: 02:17:26 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 11:47:53 Cat:F50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 103.07 segons/100Metres Club: c. e. marnaton
390940
2:20:31
02:17:33
2:14:36
i
Antonio Messori
02:14:51 (Tr: 2:14:21)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
02:14:36 (Tr: 2:14:25)
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01) |
|||||||
41 | 7 | 19 |
i
|
Maria Carbonell Saguer | 2:17:27 | ||
T. real: 02:17:27 Inici real: 09:30:25 Hora meta: 11:47:51 Cat:F30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 103.08 segons/100Metres Club: ce marnaton
219560
2:19:11
02:17:31
2:15:52
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38) |
|||||||
42 | 35 | 17 | Albert Seuba Bernadas | 2:18:29 | |||
T. real: 02:18:29 Inici real: 09:30:40 Hora meta: 11:49:08 Cat:NoNeM Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 103.85 segons/100Metres Club: club natacio igualada
200970
2:20:19
02:18:48
2:17:16
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01) |
|||||||
43 | 36 | 191 |
i
|
Marcelo Bardelli | 2:18:32 | ||
T. real: 02:18:32 Inici real: 09:30:33 Hora meta: 11:49:04 Cat:M50 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 103.89 segons/100Metres Club:
230340
2:20:29
02:18:44
2:16:59
Joan marc Fava Lleonart
02:17:24 (Tr: 2:16:53)
i
Eduard Melendez Ramos
02:17:16 (Tr: 2:17:10)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01) |
|||||||
44 | 37 | 95 |
i
|
Manuel Martinez-bidon Martinez | 2:18:38 | ||
T. real: 02:18:38 Inici real: 09:30:54 Hora meta: 11:49:31 Cat:M50 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 103.97 segons/100Metres Club: rc pineda de sevilla
219560
2:20:51
02:19:11
2:17:31
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
02:17:33 (Tr: 2:17:26)
i
Maria Carbonell Saguer
02:17:31 (Tr: 2:17:27)
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26) |
|||||||
45 | 38 | 20 |
i
|
Francesc Carulla Riera | 2:19:33 | ||
T. real: 02:19:33 Inici real: 09:30:26 Hora meta: 11:49:59 Cat:M50 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 104.66 segons/100Metres Club:
148280
2:20:46
02:19:39
2:18:31
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26) |
|||||||
46 | 39 | 189 |
i
|
Jesus Gonzalez De Chavez Parache | 2:20:00 | ||
T. real: 02:20:00 Inici real: 09:30:49 Hora meta: 11:50:49 Cat:M50 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 104.99 segons/100Metres Club:
230340
2:22:13
02:20:29
2:18:44
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08) |
|||||||
47 | 40 | 176 |
i
|
Giuseppe De Nittis | 2:20:01 | ||
T. real: 02:20:01 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 11:50:29 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 105.0 segons/100Metres Club: lecco olimpica nuoto
189090
2:21:35
02:20:09
2:18:43
Albert Seuba Bernadas
02:18:48 (Tr: 2:18:29)
i
Marcelo Bardelli
02:18:44 (Tr: 2:18:32)
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10) |
|||||||
48 | 8 | 172 |
i
|
Inés Arroyo Godoy | 2:20:06 | ||
T. real: 02:20:06 Inici real: 09:31:01 Hora meta: 11:51:06 Cat:F40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 105.06 segons/100Metres Club:
148280
2:21:54
02:20:46
2:19:39
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18) |
|||||||
49 | 41 | 6 |
i
|
Luis Blanes | 2:20:26 | ||
T. real: 02:20:26 Inici real: 09:30:33 Hora meta: 11:50:58 Cat:M50 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 105.32 segons/100Metres Club: club natación calvia
199100
2:22:08
02:20:38
2:19:07
i
Manuel Martinez-bidon Martinez
02:19:11 (Tr: 2:18:38)
i
Francesc Carulla Riera
02:19:39 (Tr: 2:19:33)
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46) |
|||||||
50 | 42 | 40 | Rubén Vázquez Rodríguez | 2:21:10 | |||
T. real: 02:21:10 Inici real: 09:30:46 Hora meta: 11:51:55 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 105.87 segons/100Metres Club: club natació sabadell
189090
2:23:01
02:21:35
2:20:09
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Giuseppe De Nittis
02:20:09 (Tr: 2:20:01)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
51 | 43 | 146 |
i
|
Alejandro Tintoré King | 2:21:18 | ||
T. real: 02:21:18 Inici real: 09:30:53 Hora meta: 11:52:11 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 105.97 segons/100Metres Club:
142230
2:22:56
02:21:51
2:20:46
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
52 | 44 | 124 |
i
|
Javier Prats Cardona | 2:21:32 | ||
T. real: 02:21:32 Inici real: 09:30:57 Hora meta: 11:52:28 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.15 segons/100Metres Club: club natació portus
199100
2:23:39
02:22:08
2:20:38
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
53 | 45 | 65 |
i
|
Antonio Miranda Bonet | 2:21:46 | ||
T. real: 02:21:46 Inici real: 09:30:30 Hora meta: 11:52:16 Cat:M50 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.32 segons/100Metres Club: c.e. runners rio turia
45650
2:22:17
02:21:56
2:21:35
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08) |
|||||||
54 | 46 | 165 |
i
|
Alberto Pulido González | 2:21:54 | ||
T. real: 02:21:54 Inici real: 09:30:42 Hora meta: 11:52:36 Cat:M50 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.42 segons/100Metres Club: natacion sevilla master cd
74470
2:22:50
02:22:16
2:21:42
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
55 | 47 | 199 |
i
|
Brendon Jost | 2:22:07 | ||
T. real: 02:22:07 Inici real: 09:30:32 Hora meta: 11:52:38 Cat:M50 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.58 segons/100Metres Club: club natacion calvia
59840
2:22:45
02:22:18
2:21:51
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
56 | 48 | 12 | Xavi Fondevila | 2:22:08 | |||
T. real: 02:22:08 Inici real: 09:30:26 Hora meta: 11:52:33 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.6 segons/100Metres Club: geieg
251020
2:24:07
02:22:13
2:20:19
i
Jesus Gonzalez De Chavez Parache
02:20:29 (Tr: 2:20:00)
i
Inés Arroyo Godoy
02:20:46 (Tr: 2:20:06)
i
Luis Blanes
02:20:38 (Tr: 2:20:26)
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34)
i
Loic Esprabens
02:24:07 (Tr: 2:23:33)
i
Andoni Matxain Iraola
02:24:05 (Tr: 2:23:45) |
|||||||
57 | 49 | 11 | Julià Rebés Ventura | 2:22:26 | |||
T. real: 02:22:26 Inici real: 09:30:44 Hora meta: 11:53:10 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.83 segons/100Metres Club:
165440
2:24:05
02:22:50
2:21:35
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34)
i
Andoni Matxain Iraola
02:24:05 (Tr: 2:23:45) |
|||||||
58 | 50 | 212 |
i
|
Eduardo Medina Garcia | 2:22:34 | ||
T. real: 02:22:34 Inici real: 09:30:32 Hora meta: 11:53:05 Cat:M50 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 106.91 segons/100Metres Club:
176000
2:24:05
02:22:45
2:21:25
Rubén Vázquez Rodríguez
02:21:35 (Tr: 2:21:10)
i
Alejandro Tintoré King
02:21:51 (Tr: 2:21:18)
i
Javier Prats Cardona
02:22:08 (Tr: 2:21:32)
i
Antonio Miranda Bonet
02:21:56 (Tr: 2:21:46)
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Andoni Matxain Iraola
02:24:05 (Tr: 2:23:45) |
|||||||
59 | 51 | 170 |
i
|
Loic Esprabens | 2:23:33 | ||
T. real: 02:23:33 Inici real: 09:30:55 Hora meta: 11:54:27 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 107.66 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
251020
2:26:01
02:24:07
2:22:13
i
Alberto Pulido González
02:22:16 (Tr: 2:21:54)
i
Brendon Jost
02:22:18 (Tr: 2:22:07)
Xavi Fondevila
02:22:13 (Tr: 2:22:08)
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Eduardo Medina Garcia
02:22:45 (Tr: 2:22:34)
i
Andoni Matxain Iraola
02:24:05 (Tr: 2:23:45) |
|||||||
60 | 52 | 121 |
i
|
Andoni Matxain Iraola | 2:23:45 | ||
T. real: 02:23:45 Inici real: 09:30:41 Hora meta: 11:54:25 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 107.8 segons/100Metres Club: tolosaldeko triatloi taldea
165440
2:25:20
02:24:05
2:22:50
Julià Rebés Ventura
02:22:50 (Tr: 2:22:26)
i
Loic Esprabens
02:24:07 (Tr: 2:23:33) |
|||||||