L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 74 | 2 |
i
|
Ignacio jose Pardo Ventosa | 2:33:35 | ||
T. real: 02:33:35 Inici real: 09:30:41 Hora meta: 12:04:15 Cat:M60 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 115.18 segons/100Metres Club: triatlon villalba
191620
2:35:22
02:33:55
2:32:28
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18) |
|||||||
92 | 75 | 147 |
i
|
Nicolás Espuny Carreño | 2:33:41 | ||
T. real: 02:33:41 Inici real: 09:31:07 Hora meta: 12:04:48 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 115.26 segons/100Metres Club: c. e. marnaton
119680
2:35:22
02:34:28
2:33:33
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18) |
|||||||
93 | 76 | 209 |
i
|
Pablo Matas Solera | 2:33:55 | ||
T. real: 02:33:55 Inici real: 09:31:15 Hora meta: 12:05:09 Cat:M18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 115.43 segons/100Metres Club:
119350
2:35:43
02:34:49
2:33:55
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18) |
|||||||
94 | 77 | 205 |
i
|
Emmanuel Weyd | 2:34:34 | ||
T. real: 02:34:34 Inici real: 09:31:13 Hora meta: 12:05:46 Cat:M50 Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 115.92 segons/100Metres Club: lagardere paris racing
200860
2:36:58
02:35:26
2:33:55
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16) |
|||||||
95 | 78 | 92 |
i
|
Enrique Padrón Fumero | 2:34:49 | ||
T. real: 02:34:49 Inici real: 09:30:48 Hora meta: 12:05:37 Cat:M40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 116.11 segons/100Metres Club:
153670
2:36:27
02:35:17
2:34:07
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16) |
|||||||
96 | 79 | 210 |
i
|
Carlos Colomina Benedito | 2:34:53 | ||
T. real: 02:34:53 Inici real: 09:30:46 Hora meta: 12:05:39 Cat:M50 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 116.16 segons/100Metres Club: c.n. trencaones alzira
140800
2:36:23
02:35:19
2:34:15
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16) |
|||||||
97 | 80 | 122 |
i
|
Christopher jam Keightley-pugh | 2:35:18 | ||
T. real: 02:35:18 Inici real: 09:30:25 Hora meta: 12:05:42 Cat:NoNeM Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 116.47 segons/100Metres Club:
410850
2:38:29
02:35:22
2:32:15
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16)
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20) |
|||||||
98 | 81 | 34 |
i
|
Juan m Camara | 2:36:08 | ||
T. real: 02:36:08 Inici real: 09:30:40 Hora meta: 12:06:47 Cat:M70 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 117.09 segons/100Metres Club: fundacio claror
380490
2:39:20
02:36:27
2:33:34
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16)
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59) |
|||||||
99 | 82 | 178 |
i
|
Mauro Finiguerra | 2:36:16 | ||
T. real: 02:36:16 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 12:06:43 Cat:M60 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 117.19 segons/100Metres Club: lecco olimpica nuoto
381480
2:39:16
02:36:23
2:33:29
i
Ignacio jose Pardo Ventosa
02:33:55 (Tr: 2:33:35)
i
Nicolás Espuny Carreño
02:34:28 (Tr: 2:33:41)
i
Pablo Matas Solera
02:34:49 (Tr: 2:33:55)
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Enrique Padrón Fumero
02:35:17 (Tr: 2:34:49)
i
Carlos Colomina Benedito
02:35:19 (Tr: 2:34:53)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59) |
|||||||
100 | 83 | 91 |
i
|
Alejandro Alsina Nolla | 2:38:20 | ||
T. real: 02:38:20 Inici real: 09:30:29 Hora meta: 12:08:49 Cat:M18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 118.75 segons/100Metres Club:
410850
2:41:36
02:38:29
2:35:22
i
Emmanuel Weyd
02:35:26 (Tr: 2:34:34)
i
Christopher jam Keightley-pugh
02:35:22 (Tr: 2:35:18)
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16)
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12) |
|||||||
101 | 18 | 200 |
i
|
Cruz Jover | 2:38:55 | ||
T. real: 02:38:55 Inici real: 09:30:45 Hora meta: 12:09:40 Cat:F40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 119.19 segons/100Metres Club: cn master torrijos
380490
2:42:13
02:39:20
2:36:27
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27) |
|||||||
102 | 84 | 125 |
i
|
Fernando Martinez Diaz | 2:38:59 | ||
T. real: 02:38:59 Inici real: 09:30:37 Hora meta: 12:09:36 Cat:M40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 119.24 segons/100Metres Club:
381480
2:42:10
02:39:16
2:36:23
i
Juan m Camara
02:36:27 (Tr: 2:36:08)
i
Mauro Finiguerra
02:36:23 (Tr: 2:36:16)
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12) |
|||||||
103 | 85 | 197 |
i
|
Enrique Benet Perez | 2:39:29 | ||
T. real: 02:39:29 Inici real: 09:31:22 Hora meta: 12:10:50 Cat:M60 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 119.6 segons/100Metres Club:
266970
2:42:32
02:40:30
2:38:29
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27) |
|||||||
104 | 86 | 25 |
i
|
Lluc Sas | 2:39:33 | ||
T. real: 02:39:33 Inici real: 09:30:36 Hora meta: 12:10:08 Cat:M40 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 119.65 segons/100Metres Club:
99110
2:40:33
02:39:48
2:39:03
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56) |
|||||||
105 | 19 | 23 |
i
|
Mireia Pacheco | 2:39:51 | ||
T. real: 02:39:51 Inici real: 09:30:43 Hora meta: 12:10:34 Cat:F60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 119.88 segons/100Metres Club: fundacio claror
136840
2:41:16
02:40:14
2:39:12
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48) |
|||||||
106 | 87 | 185 |
i
|
Jose iñaki Hernandez Aznar | 2:39:51 | ||
T. real: 02:39:51 Inici real: 09:30:48 Hora meta: 12:10:39 Cat:M40 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 119.89 segons/100Metres Club: gredos san diego
128150
2:41:17
02:40:19
2:39:21
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48) |
|||||||
107 | 88 | 131 |
i
|
Guillermo Goikoetxea Bianchi | 2:39:56 | ||
T. real: 02:39:56 Inici real: 09:30:57 Hora meta: 12:10:53 Cat:M50 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 119.94 segons/100Metres Club: club natacion kairoscore
99110
2:41:18
02:40:33
2:39:48
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12) |
|||||||
108 | 89 | 203 |
i
|
Lars Liebetrau | 2:40:20 | ||
T. real: 02:40:20 Inici real: 09:31:16 Hora meta: 12:11:36 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 120.25 segons/100Metres Club:
136840
2:42:18
02:41:16
2:40:14
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27) |
|||||||
109 | 90 | 202 |
i
|
David Rahola Codinach | 2:40:24 | ||
T. real: 02:40:24 Inici real: 09:31:14 Hora meta: 12:11:37 Cat:M18 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 120.29 segons/100Metres Club:
128150
2:42:15
02:41:17
2:40:19
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27) |
|||||||
110 | 20 | 150 |
i
|
Inge Van Den Broeck | 2:40:29 | ||
T. real: 02:40:29 Inici real: 09:30:36 Hora meta: 12:11:05 Cat:F40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 120.36 segons/100Metres Club:
192390
2:42:12
02:40:45
2:39:18
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27) |
|||||||
111 | 91 | 157 |
i
|
Jaime Garcia San Miguel | 2:40:48 | ||
T. real: 02:40:48 Inici real: 09:30:42 Hora meta: 12:11:30 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 120.6 segons/100Metres Club:
184690
2:42:34
02:41:10
2:39:46
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27)
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24) |
|||||||
112 | 92 | 163 |
i
|
Jordi Vilarrasa Tarrés | 2:41:12 | ||
T. real: 02:41:12 Inici real: 09:30:26 Hora meta: 12:11:38 Cat:M50 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 120.89 segons/100Metres Club:
218460
2:42:57
02:41:18
2:39:38
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27)
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24)
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35) |
|||||||
113 | 93 | 107 |
i
|
Fernando Guillem | 2:41:27 | ||
T. real: 02:41:27 Inici real: 09:31:06 Hora meta: 12:12:32 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 121.08 segons/100Metres Club: c.n. radikal swim
329010
2:44:42
02:42:12
2:39:43
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24)
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35)
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52) |
|||||||
114 | 94 | 169 |
i
|
Artur Arques Viver | 2:42:24 | ||
T. real: 02:42:24 Inici real: 09:30:30 Hora meta: 12:12:54 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 121.8 segons/100Metres Club:
406450
2:45:39
02:42:34
2:39:29
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27)
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35)
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52)
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53) |
|||||||
115 | 95 | 166 |
i
|
Francisco Segura Merlos | 2:42:35 | ||
T. real: 02:42:35 Inici real: 09:30:42 Hora meta: 12:13:17 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 121.94 segons/100Metres Club:
601260
2:47:30
02:42:57
2:38:24
i
Alejandro Alsina Nolla
02:38:29 (Tr: 2:38:20)
i
Cruz Jover
02:39:20 (Tr: 2:38:55)
i
Fernando Martinez Diaz
02:39:16 (Tr: 2:38:59)
i
Enrique Benet Perez
02:40:30 (Tr: 2:39:29)
i
Lluc Sas
02:39:48 (Tr: 2:39:33)
i
Mireia Pacheco
02:40:14 (Tr: 2:39:51)
i
Jose iñaki Hernandez Aznar
02:40:19 (Tr: 2:39:51)
i
Guillermo Goikoetxea Bianchi
02:40:33 (Tr: 2:39:56)
i
Lars Liebetrau
02:41:16 (Tr: 2:40:20)
i
David Rahola Codinach
02:41:17 (Tr: 2:40:24)
i
Inge Van Den Broeck
02:40:45 (Tr: 2:40:29)
i
Jaime Garcia San Miguel
02:41:10 (Tr: 2:40:48)
i
Jordi Vilarrasa Tarrés
02:41:18 (Tr: 2:41:12)
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27)
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24)
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52)
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53)
Albert Puig Hernando
02:47:30 (Tr: 2:46:26)
Ana Hernández Sánchez
02:47:26 (Tr: 2:46:31)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:47:20 (Tr: 2:46:40) |
|||||||
116 | 21 | 76 | Marta Galbas Turmo | 2:43:52 | |||
T. real: 02:43:52 Inici real: 09:31:11 Hora meta: 12:15:02 Cat:F50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 122.89 segons/100Metres Club: c.n. prat
360800
2:47:26
02:44:42
2:41:58
i
Fernando Guillem
02:42:12 (Tr: 2:41:27)
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24)
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35)
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53)
Ana Hernández Sánchez
02:47:26 (Tr: 2:46:31)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:47:20 (Tr: 2:46:40) |
|||||||
117 | 22 | 51 | Isolda Ventura Arasanz | 2:44:53 | |||
T. real: 02:44:53 Inici real: 09:31:06 Hora meta: 12:15:59 Cat:F50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 123.66 segons/100Metres Club: marnaton
406450
2:48:44
02:45:39
2:42:34
i
Artur Arques Viver
02:42:34 (Tr: 2:42:24)
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35)
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52)
Albert Puig Hernando
02:47:30 (Tr: 2:46:26)
Ana Hernández Sánchez
02:47:26 (Tr: 2:46:31)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:47:20 (Tr: 2:46:40) |
|||||||
118 | 96 | 74 | Albert Puig Hernando | 2:46:26 | |||
T. real: 02:46:26 Inici real: 09:31:25 Hora meta: 12:17:50 Cat:M50 Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 124.82 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
601260
2:52:04
02:47:30
2:42:57
i
Francisco Segura Merlos
02:42:57 (Tr: 2:42:35)
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52)
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53)
Ana Hernández Sánchez
02:47:26 (Tr: 2:46:31)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:47:20 (Tr: 2:46:40) |
|||||||
119 | 23 | 14 | Ana Hernández Sánchez | 2:46:31 | |||
T. real: 02:46:31 Inici real: 09:31:15 Hora meta: 12:17:46 Cat:F30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 124.88 segons/100Metres Club: centro excursionista eldense
360800
2:50:10
02:47:26
2:44:42
Marta Galbas Turmo
02:44:42 (Tr: 2:43:52)
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53)
Albert Puig Hernando
02:47:30 (Tr: 2:46:26)
i
Ernesto Salafranca Mazoy
02:47:20 (Tr: 2:46:40) |
|||||||
120 | 97 | 98 |
i
|
Ernesto Salafranca Mazoy | 2:46:40 | ||
T. real: 02:46:40 Inici real: 09:31:00 Hora meta: 12:17:40 Cat:M50 Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 124.99 segons/100Metres Club: c. a. montemar
222420
2:49:01
02:47:20
2:45:39
Isolda Ventura Arasanz
02:45:39 (Tr: 2:44:53)
Albert Puig Hernando
02:47:30 (Tr: 2:46:26)
Ana Hernández Sánchez
02:47:26 (Tr: 2:46:31) |
|||||||