L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 98 | 55 |
i
|
Manel Romero Núñez | 2:46:45 | ||
T. real: 02:46:45 Inici real: 09:30:56 Hora meta: 12:17:41 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 125.06 segons/100Metres Club: cn eivissa
189310
2:48:47
02:47:21
2:45:55
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10) |
|||||||
122 | 99 | 120 |
i
|
Fernando Ribera Lopez | 2:47:11 | ||
T. real: 02:47:11 Inici real: 09:30:37 Hora meta: 12:17:47 Cat:NoNeM Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 125.38 segons/100Metres Club: club natacio ontinyent
174900
2:48:47
02:47:27
2:46:08
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10) |
|||||||
123 | 100 | 104 |
i
|
Francisco javie Gonzalez Iglesias | 2:47:46 | ||
T. real: 02:47:46 Inici real: 09:31:27 Hora meta: 12:19:13 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 125.83 segons/100Metres Club:
203170
2:50:25
02:48:53
2:47:21
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59) |
|||||||
124 | 101 | 196 |
i
|
Antonio Barrantes | 2:47:47 | ||
T. real: 02:47:47 Inici real: 09:30:45 Hora meta: 12:18:31 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 125.83 segons/100Metres Club:
111540
2:49:02
02:48:11
2:47:21
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10) |
|||||||
125 | 24 | 71 |
i
|
Maria Jover Sagalés | 2:47:48 | ||
T. real: 02:47:48 Inici real: 09:31:01 Hora meta: 12:18:49 Cat:F60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 125.84 segons/100Metres Club: cemarnaton
134970
2:49:30
02:48:29
2:47:27
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59) |
|||||||
126 | 25 | 183 |
i
|
Emma Pérez Hernández | 2:48:06 | ||
T. real: 02:48:06 Inici real: 09:30:33 Hora meta: 12:18:39 Cat:F40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 126.07 segons/100Metres Club: cn alcoi
109120
2:49:08
02:48:19
2:47:29
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54) |
|||||||
127 | 26 | 37 |
i
|
Ana Lopez De San Roman Blanco | 2:48:10 | ||
T. real: 02:48:10 Inici real: 09:30:58 Hora meta: 12:19:07 Cat:F50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 126.11 segons/100Metres Club:
91630
2:49:28
02:48:47
2:48:05
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59) |
|||||||
128 | 102 | 213 |
i
|
Raza Perez Martinez | 2:48:18 | ||
T. real: 02:48:18 Inici real: 09:31:07 Hora meta: 12:19:25 Cat:M50 Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 126.23 segons/100Metres Club:
274560
2:51:10
02:49:05
2:47:00
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38) |
|||||||
129 | 103 | 30 | Juan Porras Domínguez | 2:48:54 | |||
T. real: 02:48:54 Inici real: 09:30:35 Hora meta: 12:19:28 Cat:M50 Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 126.67 segons/100Metres Club: cncerdanyola
254100
2:51:04
02:49:08
2:47:13
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38) |
|||||||
130 | 27 | 93 |
i
|
Cristina Rodriguez | 2:48:59 | ||
T. real: 02:48:59 Inici real: 09:30:50 Hora meta: 12:19:48 Cat:F50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 126.73 segons/100Metres Club: club natacion torrelodones
287540
2:51:39
02:49:28
2:47:18
i
Manel Romero Núñez
02:47:21 (Tr: 2:46:45)
i
Fernando Ribera Lopez
02:47:27 (Tr: 2:47:11)
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57) |
|||||||
131 | 104 | 3 | Jesús Horas Arias | 2:50:26 | |||
T. real: 02:50:26 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 12:21:30 Cat:M60 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 127.81 segons/100Metres Club: radikal swim
274560
2:53:15
02:51:10
2:49:05
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06) |
|||||||
132 | 105 | 119 |
i
|
Iker Amondarain Velasco | 2:50:38 | ||
T. real: 02:50:38 Inici real: 09:30:47 Hora meta: 12:21:24 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 127.97 segons/100Metres Club: swim camp getxo
329780
2:53:34
02:51:04
2:48:34
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06) |
|||||||
133 | 28 | 1 | Veronica Donato | 2:50:49 | |||
T. real: 02:50:49 Inici real: 09:31:10 Hora meta: 12:21:59 Cat:F40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 128.11 segons/100Metres Club: club natacio vic-etb
287540
2:53:50
02:51:39
2:49:28
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06) |
|||||||
134 | 29 | 99 |
i
|
Camila Enrich Schroder | 2:50:57 | ||
T. real: 02:50:57 Inici real: 09:31:02 Hora meta: 12:21:59 Cat:F40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 128.21 segons/100Metres Club: can caralleu
207900
2:53:13
02:51:39
2:50:04
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06) |
|||||||
135 | 106 | 18 |
i
|
Pepe Raventós Negra | 2:52:51 | ||
T. real: 02:52:51 Inici real: 09:31:03 Hora meta: 12:23:54 Cat:M70 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 129.64 segons/100Metres Club: ce marnaton
438570
2:56:53
02:53:34
2:50:15
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06)
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52) |
|||||||
136 | 30 | 50 | Anna Alsina Fernandez | 2:52:52 | |||
T. real: 02:52:52 Inici real: 09:31:03 Hora meta: 12:23:54 Cat:F50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 129.64 segons/100Metres Club: c. e. marnaton
459140
2:57:03
02:53:34
2:50:05
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06)
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41) |
|||||||
137 | 107 | 175 |
i
|
Marcello Negri | 2:53:06 | ||
T. real: 02:53:06 Inici real: 09:30:28 Hora meta: 12:23:33 Cat:M50 Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 129.82 segons/100Metres Club:
690690
2:58:27
02:53:13
2:47:59
i
Francisco javie Gonzalez Iglesias
02:48:53 (Tr: 2:47:46)
i
Antonio Barrantes
02:48:11 (Tr: 2:47:47)
i
Maria Jover Sagalés
02:48:29 (Tr: 2:47:48)
i
Emma Pérez Hernández
02:48:19 (Tr: 2:48:06)
i
Ana Lopez De San Roman Blanco
02:48:47 (Tr: 2:48:10)
i
Raza Perez Martinez
02:49:05 (Tr: 2:48:18)
Juan Porras Domínguez
02:49:08 (Tr: 2:48:54)
i
Cristina Rodriguez
02:49:28 (Tr: 2:48:59)
Jesús Horas Arias
02:51:10 (Tr: 2:50:26)
i
Iker Amondarain Velasco
02:51:04 (Tr: 2:50:38)
Veronica Donato
02:51:39 (Tr: 2:50:49)
i
Camila Enrich Schroder
02:51:39 (Tr: 2:50:57)
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33) |
|||||||
138 | 108 | 77 |
i
|
Josep Llobet Aguado | 2:55:52 | ||
T. real: 02:55:52 Inici real: 09:31:22 Hora meta: 12:27:13 Cat:M50 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 131.89 segons/100Metres Club:
438570
3:00:13
02:56:53
2:53:34
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21) |
|||||||
139 | 31 | 143 |
i
|
Ana Terencio Alemany | 2:56:41 | ||
T. real: 02:56:41 Inici real: 09:30:42 Hora meta: 12:27:23 Cat:F60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 132.51 segons/100Metres Club: máster torrijos
459140
3:00:31
02:57:03
2:53:34
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21) |
|||||||
140 | 109 | 192 |
i
|
Roger Bosch Arrufat | 2:57:33 | ||
T. real: 02:57:33 Inici real: 09:31:14 Hora meta: 12:28:47 Cat:M30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 133.16 segons/100Metres Club:
690690
3:03:41
02:58:27
2:53:13
i
Pepe Raventós Negra
02:53:34 (Tr: 2:52:51)
Anna Alsina Fernandez
02:53:34 (Tr: 2:52:52)
i
Marcello Negri
02:53:13 (Tr: 2:53:06)
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21)
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05) |
|||||||
141 | 110 | 164 |
i
|
Daniel Barton | 2:57:40 | ||
T. real: 02:57:40 Inici real: 09:31:29 Hora meta: 12:29:09 Cat:NoNeM Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 133.24 segons/100Metres Club:
253990
3:00:44
02:58:49
2:56:53
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21) |
|||||||
142 | 32 | 85 |
i
|
Natalia Subirana Artus | 2:57:46 | ||
T. real: 02:57:46 Inici real: 09:31:18 Hora meta: 12:29:03 Cat:F18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 133.32 segons/100Metres Club:
491590
3:02:26
02:58:43
2:55:00
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21)
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21) |
|||||||
143 | 111 | 198 |
i
|
Orson Alcocer Rodriguez | 2:58:15 | ||
T. real: 02:58:15 Inici real: 09:31:20 Hora meta: 12:29:35 Cat:M50 Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 133.69 segons/100Metres Club:
408980
3:02:21
02:59:15
2:56:09
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21) |
|||||||
144 | 112 | 190 |
i
|
Paco Rajo Gonzalez | 2:58:21 | ||
T. real: 02:58:21 Inici real: 09:30:33 Hora meta: 12:28:54 Cat:M50 Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 133.76 segons/100Metres Club: club natacion alcoy
608740
3:03:11
02:58:34
2:53:58
i
Josep Llobet Aguado
02:56:53 (Tr: 2:55:52)
i
Ana Terencio Alemany
02:57:03 (Tr: 2:56:41)
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05) |
|||||||
145 | 33 | 133 |
i
|
Natalia Michajlovova | 3:02:16 | ||
T. real: 03:02:16 Inici real: 09:30:31 Hora meta: 12:32:46 Cat:F18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 136.7 segons/100Metres Club:
491590
3:06:10
03:02:26
2:58:43
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05)
Juli Armengol Company
03:04:38 (Tr: 3:03:42)
i
Daniel Mingaud
03:06:03 (Tr: 3:05:46) |
|||||||
146 | 113 | 265 |
i
|
Sergi Noguera Rocadembosch | 3:02:21 | ||
T. real: 03:02:21 Inici real: 09:30:20 Hora meta: 12:32:41 Cat:M30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 136.76 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
487960
3:06:03
03:02:21
2:58:39
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05)
Juli Armengol Company
03:04:38 (Tr: 3:03:42)
i
Daniel Mingaud
03:06:03 (Tr: 3:05:46) |
|||||||
147 | 114 | 179 |
i
|
Francesco De Nittis | 3:03:05 | ||
T. real: 03:03:05 Inici real: 09:30:27 Hora meta: 12:33:31 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 137.3 segons/100Metres Club: leccolimpica
627000
3:07:56
03:03:11
2:58:26
i
Roger Bosch Arrufat
02:58:27 (Tr: 2:57:33)
i
Daniel Barton
02:58:49 (Tr: 2:57:40)
i
Natalia Subirana Artus
02:58:43 (Tr: 2:57:46)
i
Orson Alcocer Rodriguez
02:59:15 (Tr: 2:58:15)
i
Paco Rajo Gonzalez
02:58:34 (Tr: 2:58:21)
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
Juli Armengol Company
03:04:38 (Tr: 3:03:42)
i
Daniel Mingaud
03:06:03 (Tr: 3:05:46)
i
Aldo Richieri
03:07:56 (Tr: 3:06:50) |
|||||||
148 | 115 | 49 | Juli Armengol Company | 3:03:42 | |||
T. real: 03:03:42 Inici real: 09:31:16 Hora meta: 12:34:58 Cat:M50 Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 137.77 segons/100Metres Club:
435820
3:07:56
03:04:38
3:01:20
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05)
i
Daniel Mingaud
03:06:03 (Tr: 3:05:46)
i
Aldo Richieri
03:07:56 (Tr: 3:06:50) |
|||||||
149 | 116 | 102 |
i
|
Daniel Mingaud | 3:05:46 | ||
T. real: 03:05:46 Inici real: 09:30:37 Hora meta: 12:36:23 Cat:M50 Pos. categoria: 51 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 139.33 segons/100Metres Club: dauphin du toec
487960
3:09:44
03:06:03
3:02:21
i
Natalia Michajlovova
03:02:26 (Tr: 3:02:16)
i
Sergi Noguera Rocadembosch
03:02:21 (Tr: 3:02:21)
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05)
Juli Armengol Company
03:04:38 (Tr: 3:03:42)
i
Aldo Richieri
03:07:56 (Tr: 3:06:50) |
|||||||
150 | 117 | 127 |
i
|
Aldo Richieri | 3:06:50 | ||
T. real: 03:06:50 Inici real: 09:31:26 Hora meta: 12:38:16 Cat:M50 Pos. categoria: 52 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 140.12 segons/100Metres Club:
627000
3:12:41
03:07:56
3:03:11
i
Francesco De Nittis
03:03:11 (Tr: 3:03:05)
Juli Armengol Company
03:04:38 (Tr: 3:03:42)
i
Daniel Mingaud
03:06:03 (Tr: 3:05:46) |
|||||||