L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 118 | 117 |
i
|
Borja Uriarte Ezenarro | 3:07:06 | ||
T. real: 03:07:06 Inici real: 09:31:23 Hora meta: 12:38:28 Cat:M50 Pos. categoria: 53 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 140.32 segons/100Metres Club: tolosaldea ikt
1015410
3:15:50
03:08:08
3:00:27
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
i
Jorge Berenguer
03:09:39 (Tr: 3:08:57)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42) |
|||||||
152 | 34 | 82 |
i
|
Alejandra Moreno Espinar | 3:08:49 | ||
T. real: 03:08:49 Inici real: 09:31:24 Hora meta: 12:40:12 Cat:F40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 141.6 segons/100Metres Club:
787160
3:15:50
03:09:52
3:03:54
i
Borja Uriarte Ezenarro
03:08:08 (Tr: 3:07:06)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
i
Jorge Berenguer
03:09:39 (Tr: 3:08:57)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42) |
|||||||
153 | 35 | 194 |
i
|
Domenica Cilluffo | 3:08:49 | ||
T. real: 03:08:49 Inici real: 09:31:24 Hora meta: 12:40:13 Cat:F50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 141.6 segons/100Metres Club: belen maria
785510
3:15:50
03:09:53
3:03:56
i
Borja Uriarte Ezenarro
03:08:08 (Tr: 3:07:06)
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Jorge Berenguer
03:09:39 (Tr: 3:08:57)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42) |
|||||||
154 | 119 | 139 |
i
|
Jorge Berenguer | 3:08:57 | ||
T. real: 03:08:57 Inici real: 09:31:03 Hora meta: 12:39:59 Cat:M18 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 141.7 segons/100Metres Club:
815540
3:15:50
03:09:39
3:03:28
i
Borja Uriarte Ezenarro
03:08:08 (Tr: 3:07:06)
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42) |
|||||||
155 | 36 | 13 | Marta Boleda Montpart | 3:13:08 | |||
T. real: 03:13:08 Inici real: 09:30:46 Hora meta: 12:43:53 Cat:F40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 144.84 segons/100Metres Club:
486420
3:17:14
03:13:33
3:09:52
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50) |
|||||||
156 | 120 | 114 |
i
|
Theo Thomas | 3:13:14 | ||
T. real: 03:13:14 Inici real: 09:31:12 Hora meta: 12:44:25 Cat:M30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 144.91 segons/100Metres Club:
576840
3:18:27
03:14:05
3:09:43
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42) |
|||||||
157 | 121 | 142 |
i
|
Alejandro Estela Andreu | 3:14:42 | ||
T. real: 03:14:42 Inici real: 09:31:29 Hora meta: 12:46:10 Cat:M18 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 146.01 segons/100Metres Club:
815540
3:22:00
03:15:50
3:09:39
i
Alejandra Moreno Espinar
03:09:52 (Tr: 3:08:49)
i
Domenica Cilluffo
03:09:53 (Tr: 3:08:49)
i
Jorge Berenguer
03:09:39 (Tr: 3:08:57)
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18) |
|||||||
158 | 37 | 80 |
i
|
Mªisabel Munill Andreu | 3:15:50 | ||
T. real: 03:15:50 Inici real: 09:31:31 Hora meta: 12:47:21 Cat:F50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 146.86 segons/100Metres Club: club natació sabadell
456390
3:20:28
03:17:01
3:13:33
Marta Boleda Montpart
03:13:33 (Tr: 3:13:08)
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18) |
|||||||
159 | 122 | 70 | Genís Fernández Crespí | 3:17:42 | |||
T. real: 03:17:42 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 12:48:47 Cat:M50 Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 148.28 segons/100Metres Club:
576840
3:22:50
03:18:27
3:14:05
i
Theo Thomas
03:14:05 (Tr: 3:13:14)
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18) |
|||||||
160 | 123 | 108 |
i
|
Guillermo Salceda Pacheco | 3:18:05 | ||
T. real: 03:18:05 Inici real: 09:30:58 Hora meta: 12:49:03 Cat:M50 Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 148.56 segons/100Metres Club: halegatos
570020
3:23:02
03:18:43
3:14:24
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18) |
|||||||
161 | 38 | 145 |
i
|
Enrica Tomei | 3:18:57 | ||
T. real: 03:18:57 Inici real: 09:31:19 Hora meta: 12:50:15 Cat:F40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 149.2 segons/100Metres Club: swim in action
411180
3:23:02
03:19:55
3:16:48
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18) |
|||||||
162 | 39 | 83 |
i
|
Marianne helene Engel | 3:19:18 | ||
T. real: 03:19:18 Inici real: 09:30:49 Hora meta: 12:50:07 Cat:F30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 149.48 segons/100Metres Club:
429330
3:23:02
03:19:47
3:16:32
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18) |
|||||||
163 | 40 | 36 |
i
|
Paula Rotter Ballester | 3:22:17 | ||
T. real: 03:22:17 Inici real: 09:31:05 Hora meta: 12:53:22 Cat:F18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 151.71 segons/100Metres Club: onades
570020
3:27:21
03:23:02
3:18:43
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35) |
|||||||
164 | 41 | 134 |
i
|
Marta Pagés Balet | 3:22:18 | ||
T. real: 03:22:18 Inici real: 09:31:04 Hora meta: 12:53:22 Cat:F18 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 151.72 segons/100Metres Club:
411180
3:26:09
03:23:02
3:19:55
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35) |
|||||||
165 | 42 | 136 |
i
|
Blanca Trias De Bes Sanchez | 3:22:18 | ||
T. real: 03:22:18 Inici real: 09:31:04 Hora meta: 12:53:22 Cat:F18 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 151.72 segons/100Metres Club: club natacio onades
429330
3:26:17
03:23:02
3:19:47
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35) |
|||||||
166 | 124 | 110 |
i
|
Albert Enrich Palmes | 3:22:27 | ||
T. real: 03:22:27 Inici real: 09:31:16 Hora meta: 12:53:42 Cat:M40 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 151.83 segons/100Metres Club:
153670
3:24:32
03:23:22
3:22:12
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34) |
|||||||
167 | 43 | 158 |
i
|
Yurdana Burgoa Valtierra | 3:22:41 | ||
T. real: 03:22:41 Inici real: 09:30:52 Hora meta: 12:53:33 Cat:F40 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 152.01 segons/100Metres Club:
176000
3:24:33
03:23:13
3:21:53
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35) |
|||||||
168 | 125 | 103 |
i
|
Theophile Aubert | 3:22:44 | ||
T. real: 03:22:44 Inici real: 09:31:09 Hora meta: 12:53:52 Cat:M18 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 152.04 segons/100Metres Club:
132220
3:24:32
03:23:32
3:22:32
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35) |
|||||||
169 | 126 | 159 |
i
|
Cesar Huguet Planes | 3:23:34 | ||
T. real: 03:23:34 Inici real: 09:31:18 Hora meta: 12:54:52 Cat:M50 Pos. categoria: 56 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 152.67 segons/100Metres Club:
498740
3:28:18
03:24:32
3:20:45
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35)
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14) |
|||||||
170 | 127 | 96 |
i
|
Tomás Fernández | 3:23:34 | ||
T. real: 03:23:34 Inici real: 09:31:19 Hora meta: 12:54:53 Cat:M50 Pos. categoria: 57 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 152.67 segons/100Metres Club:
944020
3:31:42
03:24:33
3:17:24
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35)
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14)
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33) |
|||||||
171 | 128 | 75 | Cèsar Fusté Sánchez | 3:23:35 | |||
T. real: 03:23:35 Inici real: 09:31:17 Hora meta: 12:54:52 Cat:M50 Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 152.68 segons/100Metres Club:
1258070
3:34:04
03:24:32
3:15:00
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14)
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33)
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33) |
|||||||
172 | 44 | 180 |
i
|
Ester Revert Solbes | 3:28:14 | ||
T. real: 03:28:14 Inici real: 09:30:25 Hora meta: 12:58:38 Cat:F40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 156.16 segons/100Metres Club: club natacio alcoi
1732720
3:41:26
03:28:18
3:15:11
i
Alejandro Estela Andreu
03:15:50 (Tr: 3:14:42)
i
Mªisabel Munill Andreu
03:17:01 (Tr: 3:15:50)
Genís Fernández Crespí
03:18:27 (Tr: 3:17:42)
i
Guillermo Salceda Pacheco
03:18:43 (Tr: 3:18:05)
i
Enrica Tomei
03:19:55 (Tr: 3:18:57)
i
Marianne helene Engel
03:19:47 (Tr: 3:19:18)
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35)
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33)
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33)
i
Miguel Mengibar Castells
03:41:26 (Tr: 3:40:19) |
|||||||
173 | 129 | 28 | Jaime De Olaortua Domingo | 3:30:33 | |||
T. real: 03:30:33 Inici real: 09:31:29 Hora meta: 13:02:02 Cat:M18 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 157.9 segons/100Metres Club:
1359820
3:42:00
03:31:42
3:21:24
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35)
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14)
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33)
i
Miguel Mengibar Castells
03:41:26 (Tr: 3:40:19)
i
Mireia Cufi Quintana
03:42:00 (Tr: 3:40:52) |
|||||||
174 | 45 | 94 |
i
|
Almudena Justel Eusebio | 3:33:33 | ||
T. real: 03:33:33 Inici real: 09:30:51 Hora meta: 13:04:24 Cat:F50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 160.16 segons/100Metres Club: club natacion torrelodones
1573990
3:45:59
03:34:04
3:22:08
i
Paula Rotter Ballester
03:23:02 (Tr: 3:22:17)
i
Marta Pagés Balet
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Blanca Trias De Bes Sanchez
03:23:02 (Tr: 3:22:18)
i
Albert Enrich Palmes
03:23:22 (Tr: 3:22:27)
i
Yurdana Burgoa Valtierra
03:23:13 (Tr: 3:22:41)
i
Theophile Aubert
03:23:32 (Tr: 3:22:44)
i
Cesar Huguet Planes
03:24:32 (Tr: 3:23:34)
i
Tomás Fernández
03:24:33 (Tr: 3:23:34)
Cèsar Fusté Sánchez
03:24:32 (Tr: 3:23:35)
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14)
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33)
i
Miguel Mengibar Castells
03:41:26 (Tr: 3:40:19)
i
Mireia Cufi Quintana
03:42:00 (Tr: 3:40:52)
i
Jorge López-jurado Montoro De Damas
03:45:59 (Tr: 3:45:11) |
|||||||
175 | 130 | 24 |
i
|
Miguel Mengibar Castells | 3:40:19 | ||
T. real: 03:40:19 Inici real: 09:31:27 Hora meta: 13:11:46 Cat:M50 Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 165.23 segons/100Metres Club:
1732720
3:54:33
03:41:26
3:28:18
i
Ester Revert Solbes
03:28:18 (Tr: 3:28:14)
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33)
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33)
i
Mireia Cufi Quintana
03:42:00 (Tr: 3:40:52)
i
Jorge López-jurado Montoro De Damas
03:45:59 (Tr: 3:45:11) |
|||||||
176 | 46 | 86 |
i
|
Mireia Cufi Quintana | 3:40:52 | ||
T. real: 03:40:52 Inici real: 09:31:28 Hora meta: 13:12:20 Cat:F40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:30:20 Sexe:F Ritme: 165.65 segons/100Metres Club: gen roses
1359820
3:52:18
03:42:00
3:31:42
Jaime De Olaortua Domingo
03:31:42 (Tr: 3:30:33)
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33)
i
Miguel Mengibar Castells
03:41:26 (Tr: 3:40:19)
i
Jorge López-jurado Montoro De Damas
03:45:59 (Tr: 3:45:11) |
|||||||
177 | 131 | 153 |
i
|
Jorge López-jurado Montoro De Damas | 3:45:11 | ||
T. real: 03:45:11 Inici real: 09:31:09 Hora meta: 13:16:19 Cat:M30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:20 Sexe:M Ritme: 168.88 segons/100Metres Club:
1573990
3:57:55
03:45:59
3:34:04
i
Almudena Justel Eusebio
03:34:04 (Tr: 3:33:33)
i
Miguel Mengibar Castells
03:41:26 (Tr: 3:40:19)
i
Mireia Cufi Quintana
03:42:00 (Tr: 3:40:52) |
|||||||