L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 55 | 139 | Jordi Queralt Mascaro | 1:25:11 | |||
T. real: 01:25:11 T. oficial: 01:25:11 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:17 Cat:M30 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.18 segons/100Metres Club:
62260
1:25:40
01:25:11
1:24:43
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40) |
|||||||
62 | 56 | 93 |
i
|
Gorka Arregi Gaztañaga | 1:25:13 | ||
T. real: 01:25:13 T. oficial: 01:25:13 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:19 Cat:M40 Pos. categoria: 21 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.21 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
57750
1:25:40
01:25:13
1:24:47
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40) |
|||||||
63 | 57 | 297 |
i
|
Josep maria Miguel Núñez | 1:25:16 | ||
T. real: 01:25:16 T. oficial: 01:25:16 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:22 Cat:M30 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.26 segons/100Metres Club: cn swimfaster
52140
1:25:40
01:25:16
1:24:52
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40) |
|||||||
64 | 58 | 95 |
i
|
Manuel Aranguren Berasaluce | 1:25:26 | ||
T. real: 01:25:26 T. oficial: 01:25:26 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:32 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.43 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
32890
1:25:41
01:25:26
1:25:11
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40) |
|||||||
65 | 59 | 207 |
i
|
Luis Herrero Fernandez | 1:25:27 | ||
T. real: 01:25:27 T. oficial: 01:25:27 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:33 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.44 segons/100Metres Club:
37840
1:25:44
01:25:27
1:25:10
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44) |
|||||||
66 | 60 | 362 |
i
|
Pedro Navarro Miguel | 1:25:36 | ||
T. real: 01:25:36 T. oficial: 01:25:36 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:42 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.59 segons/100Metres Club: club natación master madrid
44330
1:25:56
01:25:36
1:25:16
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51) |
|||||||
67 | 61 | 17 | Armando Jiménez Sánchez | 1:25:40 | |||
T. real: 01:25:40 T. oficial: 01:25:40 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:46 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.65 segons/100Metres Club: aqm
29370
1:25:53
01:25:40
1:25:26
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51) |
|||||||
68 | 62 | 255 |
i
|
Ricardo Castella Oriach | 1:25:44 | ||
T. real: 01:25:44 T. oficial: 01:25:44 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:50 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.73 segons/100Metres Club: swimcerclats
37840
1:26:01
01:25:44
1:25:27
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00) |
|||||||
69 | 63 | 35 | David Camps I Russinés | 1:25:46 | |||
T. real: 01:25:46 T. oficial: 01:25:46 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:52 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.77 segons/100Metres Club: c.n. catalunya
73370
1:26:20
01:25:46
1:25:13
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20) |
|||||||
70 | 64 | 414 |
i
|
Jordi Miquel Llopart | 1:25:51 | ||
T. real: 01:25:51 T. oficial: 01:25:51 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:25:57 Cat:M40 Pos. categoria: 27 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.84 segons/100Metres Club:
89760
1:26:32
01:25:51
1:25:10
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20)
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32) |
|||||||
71 | 65 | 438 | Daniel Marín Pérez | 1:26:00 | |||
T. real: 01:26:00 T. oficial: 01:26:00 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:26:06 Cat:M40 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 85.99 segons/100Metres Club: cns
100760
1:26:46
01:26:00
1:25:14
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20)
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46) |
|||||||
72 | 66 | 228 |
i
|
Marius Zorrilla Nebot | 1:26:20 | ||
T. real: 01:26:20 T. oficial: 01:26:20 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:26:26 Cat:M30 Pos. categoria: 26 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 86.32 segons/100Metres Club: club triatlo cingles de berti
95040
1:27:03
01:26:20
1:25:37
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46)
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03) |
|||||||
73 | 7 | 156 |
i
|
Naiara Gonzalez Hidalgo | 1:26:32 | ||
T. real: 01:26:32 T. oficial: 01:26:32 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:26:38 Cat:W30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:06 Sexe:F Ritme: 86.52 segons/100Metres Club: sistrells
213620
1:28:09
01:26:32
1:24:55
Jordi Queralt Mascaro
01:25:11 (Tr: 1:25:11)
i
Gorka Arregi Gaztañaga
01:25:13 (Tr: 1:25:13)
i
Josep maria Miguel Núñez
01:25:16 (Tr: 1:25:16)
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20)
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46)
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09) |
|||||||
74 | 67 | 271 |
i
|
François Peyrot | 1:26:46 | ||
T. real: 01:26:46 T. oficial: 01:26:46 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:26:52 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 86.76 segons/100Metres Club: club nautique carcassonne
186340
1:28:11
01:26:46
1:25:21
i
Manuel Aranguren Berasaluce
01:25:26 (Tr: 1:25:26)
i
Luis Herrero Fernandez
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Pedro Navarro Miguel
01:25:36 (Tr: 1:25:36)
Armando Jiménez Sánchez
01:25:40 (Tr: 1:25:40)
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20)
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09)
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11) |
|||||||
75 | 68 | 422 |
i
|
Joan Martí Cañamares | 1:27:03 | ||
T. real: 01:27:03 T. oficial: 01:27:03 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:27:09 Cat:M40 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 87.04 segons/100Metres Club: ca xaloc
181940
1:28:26
01:27:03
1:25:40
i
Ricardo Castella Oriach
01:25:44 (Tr: 1:25:44)
David Camps I Russinés
01:25:46 (Tr: 1:25:46)
i
Jordi Miquel Llopart
01:25:51 (Tr: 1:25:51)
Daniel Marín Pérez
01:26:00 (Tr: 1:26:00)
i
Marius Zorrilla Nebot
01:26:20 (Tr: 1:26:20)
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46)
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09)
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26) |
|||||||
76 | 69 | 243 |
i
|
Juan Rumeu Mila | 1:28:09 | ||
T. real: 01:28:09 T. oficial: 01:28:09 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:15 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.14 segons/100Metres Club: metropolitan
213620
1:29:46
01:28:09
1:26:32
i
Naiara Gonzalez Hidalgo
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46)
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37) |
|||||||
77 | 70 | 42 |
i
|
Juan mª Camara Serrano | 1:28:11 | ||
T. real: 01:28:11 T. oficial: 01:28:11 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:17 Cat:M60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.17 segons/100Metres Club: fundacio claror
186340
1:29:35
01:28:11
1:26:46
i
François Peyrot
01:26:46 (Tr: 1:26:46)
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09)
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25) |
|||||||
78 | 71 | 306 |
i
|
Thiery Marc | 1:28:26 | ||
T. real: 01:28:26 T. oficial: 01:28:26 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:32 Cat:M50 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.42 segons/100Metres Club: cercle des nageurs de villefranche
181940
1:29:48
01:28:26
1:27:03
i
Joan Martí Cañamares
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09)
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37) |
|||||||
79 | 72 | 378 |
i
|
Tom Fry | 1:28:27 | ||
T. real: 01:28:27 T. oficial: 01:28:27 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:33 Cat:M50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.44 segons/100Metres Club: balmoral beach club
39600
1:28:45
01:28:27
1:28:09
i
Juan Rumeu Mila
01:28:09 (Tr: 1:28:09)
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42) |
|||||||
80 | 8 | 210 |
i
|
Cristina Franco Garcia | 1:28:34 | ||
T. real: 01:28:34 T. oficial: 01:28:34 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:40 Cat:W30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:00:06 Sexe:F Ritme: 88.56 segons/100Metres Club: europa
50820
1:28:57
01:28:34
1:28:11
i
Juan mª Camara Serrano
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56) |
|||||||
81 | 73 | 133 |
i
|
Carlos Flores Sampayo | 1:28:39 | ||
T. real: 01:28:39 T. oficial: 01:28:39 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:45 Cat:M50 Pos. categoria: 12 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.65 segons/100Metres Club: sharks canca
41690
1:28:58
01:28:39
1:28:21
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58) |
|||||||
82 | 74 | 303 |
i
|
Nacho Julià | 1:28:42 | ||
T. real: 01:28:42 T. oficial: 01:28:42 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:28:48 Cat:M40 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.69 segons/100Metres Club: metropolitan
38390
1:28:59
01:28:42
1:28:24
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59) |
|||||||
83 | 75 | 138 | Robert Artigau Puig | 1:28:56 | |||
T. real: 01:28:56 T. oficial: 01:28:56 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:02 Cat:M40 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.92 segons/100Metres Club: mataos
48290
1:29:18
01:28:56
1:28:34
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08) |
|||||||
84 | 76 | 258 |
i
|
Jordi Obrador Pons | 1:28:58 | ||
T. real: 01:28:58 T. oficial: 01:28:58 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:04 Cat:M30 Pos. categoria: 27 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.97 segons/100Metres Club: club natació palamós
41690
1:29:17
01:28:58
1:28:39
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08) |
|||||||
85 | 77 | 325 |
i
|
Alberto Toribio Echegoyen | 1:28:59 | ||
T. real: 01:28:59 T. oficial: 01:28:59 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:05 Cat:M30 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 88.98 segons/100Metres Club:
56760
1:29:25
01:28:59
1:28:34
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25) |
|||||||
86 | 78 | 310 |
i
|
Victor manuel Padilla Molina | 1:29:05 | ||
T. real: 01:29:05 T. oficial: 01:29:05 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:11 Cat:M30 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 89.07 segons/100Metres Club: europa
71940
1:29:37
01:29:05
1:28:32
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37) |
|||||||
87 | 79 | 57 |
i
|
Oliver López Marcos | 1:29:08 | ||
T. real: 01:29:08 T. oficial: 01:29:08 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:14 Cat:M30 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 89.12 segons/100Metres Club:
103180
1:29:55
01:29:08
1:28:21
i
Thiery Marc
01:28:26 (Tr: 1:28:26)
i
Tom Fry
01:28:27 (Tr: 1:28:27)
i
Cristina Franco Garcia
01:28:34 (Tr: 1:28:34)
i
Carlos Flores Sampayo
01:28:39 (Tr: 1:28:39)
i
Nacho Julià
01:28:42 (Tr: 1:28:42)
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37)
i
Marc Aguilar
01:29:55 (Tr: 1:29:55) |
|||||||
88 | 80 | 15 |
i
|
Arnau Rueda Serra | 1:29:25 | ||
T. real: 01:29:25 T. oficial: 01:29:25 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:31 Cat:M40 Pos. categoria: 32 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 89.41 segons/100Metres Club: fasttriatlon
64900
1:29:55
01:29:25
1:28:56
Robert Artigau Puig
01:28:56 (Tr: 1:28:56)
i
Jordi Obrador Pons
01:28:58 (Tr: 1:28:58)
i
Alberto Toribio Echegoyen
01:28:59 (Tr: 1:28:59)
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37)
i
Marc Aguilar
01:29:55 (Tr: 1:29:55) |
|||||||
89 | 81 | 148 |
i
|
Jon Zubizarreta Larrañaga | 1:29:37 | ||
T. real: 01:29:37 T. oficial: 01:29:37 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:29:43 Cat:M40 Pos. categoria: 33 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 89.61 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
71940
1:30:10
01:29:37
1:29:05
i
Victor manuel Padilla Molina
01:29:05 (Tr: 1:29:05)
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Marc Aguilar
01:29:55 (Tr: 1:29:55) |
|||||||
90 | 82 | 92 |
i
|
Marc Aguilar | 1:29:55 | ||
T. real: 01:29:55 T. oficial: 01:29:55 Inici real: 10:00:06 Hora meta: 11:30:01 Cat:M30 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:00:06 Sexe:M Ritme: 89.9 segons/100Metres Club:
103180
1:30:42
01:29:55
1:29:08
i
Oliver López Marcos
01:29:08 (Tr: 1:29:08)
i
Arnau Rueda Serra
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:29:37 (Tr: 1:29:37) |
|||||||