L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 28 | 566 |
i
|
Pere Vendrell Solsona | 1:29:13 | ||
T. real: 01:29:13 T. oficial: 01:29:13 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:32:11 Cat:M40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 89.21 segons/100Metres Club: club natació molins de rei
251020
1:31:07
01:29:13
1:27:19
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:29:59 (Tr: 1:29:59)
i
Jordi Obrador Pons
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07) |
|||||||
32 | 29 | 263 |
i
|
Oscar Hernandez Quintilla | 1:29:59 | ||
T. real: 01:29:59 T. oficial: 01:29:59 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:32:57 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 89.97 segons/100Metres Club:
150040
1:31:07
01:29:59
1:28:51
i
Pere Vendrell Solsona
01:29:13 (Tr: 1:29:13)
i
Jordi Obrador Pons
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07) |
|||||||
33 | 30 | 424 |
i
|
Jordi Obrador Pons | 1:30:00 | ||
T. real: 01:30:00 T. oficial: 01:30:00 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:32:58 Cat:M40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 89.98 segons/100Metres Club: club natació palamós
148280
1:31:07
01:30:00
1:28:52
i
Pere Vendrell Solsona
01:29:13 (Tr: 1:29:13)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:29:59 (Tr: 1:29:59)
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07) |
|||||||
34 | 31 | 388 |
i
|
Lluis Basagaña Blade | 1:30:12 | ||
T. real: 01:30:12 T. oficial: 01:30:12 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:33:10 Cat:M40 Pos. categoria: 19 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 90.2 segons/100Metres Club: triatlon nautic el masnou
130790
1:31:12
01:30:12
1:29:13
i
Pere Vendrell Solsona
01:29:13 (Tr: 1:29:13)
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:29:59 (Tr: 1:29:59)
i
Jordi Obrador Pons
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09) |
|||||||
35 | 32 | 568 |
i
|
Santiago Abad De Agueda | 1:30:21 | ||
T. real: 01:30:21 T. oficial: 01:30:21 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:33:19 Cat:M40 Pos. categoria: 20 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 90.35 segons/100Metres Club: swim emotions
105050
1:31:09
01:30:21
1:29:34
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:29:59 (Tr: 1:29:59)
i
Jordi Obrador Pons
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09) |
|||||||
36 | 33 | 457 |
i
|
Ignasi Serra Riera | 1:30:28 | ||
T. real: 01:30:28 T. oficial: 01:30:28 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:33:26 Cat:JnM Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 90.46 segons/100Metres Club:
129360
1:31:27
01:30:28
1:29:29
i
Oscar Hernandez Quintilla
01:29:59 (Tr: 1:29:59)
i
Jordi Obrador Pons
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27) |
|||||||
37 | 34 | 216 | Armando Jiménez Sánchez | 1:31:07 | |||
T. real: 01:31:07 T. oficial: 01:31:07 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:05 Cat:M40 Pos. categoria: 21 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.11 segons/100Metres Club: arm i-swim
120230
1:32:02
01:31:07
1:30:12
i
Lluis Basagaña Blade
01:30:12 (Tr: 1:30:12)
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52) |
|||||||
38 | 35 | 401 |
i
|
Javier Falco Rossetto | 1:31:09 | ||
T. real: 01:31:09 T. oficial: 01:31:09 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:07 Cat:NoNeM Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.14 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
105050
1:31:57
01:31:09
1:30:21
i
Santiago Abad De Agueda
01:30:21 (Tr: 1:30:21)
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52) |
|||||||
39 | 36 | 539 |
i
|
Bohn Sébastien | 1:31:27 | ||
T. real: 01:31:27 T. oficial: 01:31:27 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:25 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.44 segons/100Metres Club: aqualove
129360
1:32:26
01:31:27
1:30:28
i
Ignasi Serra Riera
01:30:28 (Tr: 1:30:28)
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22) |
|||||||
40 | 37 | 556 |
i
|
Vincent Ducrot | 1:31:35 | ||
T. real: 01:31:35 T. oficial: 01:31:35 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:33 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.57 segons/100Metres Club:
102850
1:32:22
01:31:35
1:30:48
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22) |
|||||||
41 | 38 | 312 |
i
|
Iñigo Eizaguirre Illarramendi | 1:31:44 | ||
T. real: 01:31:44 T. oficial: 01:31:44 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:42 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.73 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
91960
1:32:26
01:31:44
1:31:02
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22)
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26) |
|||||||
42 | 39 | 352 |
i
|
Leopoldo Bremon | 1:31:52 | ||
T. real: 01:31:52 T. oficial: 01:31:52 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:34:50 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 91.86 segons/100Metres Club: fastthriatlon
82170
1:32:29
01:31:52
1:31:14
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22)
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29) |
|||||||
43 | 40 | 238 |
i
|
Jordi Altimiras Lupon | 1:32:22 | ||
T. real: 01:32:22 T. oficial: 01:32:22 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:35:20 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 92.35 segons/100Metres Club: outcat
102850
1:33:08
01:32:22
1:31:35
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57) |
|||||||
44 | 41 | 517 |
i
|
Desmond Van Kooten | 1:32:26 | ||
T. real: 01:32:26 T. oficial: 01:32:26 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:35:24 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 92.42 segons/100Metres Club: zpv ijsselmeer
145090
1:33:32
01:32:26
1:31:20
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57)
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32) |
|||||||
45 | 42 | 319 |
i
|
Jon Zubizarreta Larrañaga | 1:32:29 | ||
T. real: 01:32:29 T. oficial: 01:32:29 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:35:27 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 92.48 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
194260
1:33:57
01:32:29
1:31:01
Armando Jiménez Sánchez
01:31:07 (Tr: 1:31:07)
i
Javier Falco Rossetto
01:31:09 (Tr: 1:31:09)
i
Bohn Sébastien
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Vincent Ducrot
01:31:35 (Tr: 1:31:35)
i
Iñigo Eizaguirre Illarramendi
01:31:44 (Tr: 1:31:44)
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22)
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26)
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57)
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32)
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57) |
|||||||
46 | 43 | 267 | Santi Buscarons Gelaberto | 1:32:57 | |||
T. real: 01:32:57 T. oficial: 01:32:57 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:35:55 Cat:M40 Pos. categoria: 27 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 92.94 segons/100Metres Club:
151470
1:34:06
01:32:57
1:31:48
i
Leopoldo Bremon
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Jordi Altimiras Lupon
01:32:22 (Tr: 1:32:22)
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32)
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57)
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06) |
|||||||
47 | 44 | 233 |
i
|
Daniel Cruz Bardera | 1:33:32 | ||
T. real: 01:33:32 T. oficial: 01:33:32 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:36:30 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 93.52 segons/100Metres Club: trimaniacs
145090
1:34:38
01:33:32
1:32:26
i
Desmond Van Kooten
01:32:26 (Tr: 1:32:26)
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57)
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57)
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30) |
|||||||
48 | 4 | 495 |
i
|
Anne-laure Bertaudière | 1:33:57 | ||
T. real: 01:33:57 T. oficial: 01:33:57 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:36:55 Cat:W40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:02:58 Sexe:F Ritme: 93.95 segons/100Metres Club: cnv
194260
1:35:26
01:33:57
1:32:29
i
Jon Zubizarreta Larrañaga
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57)
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32)
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51)
i
Ramon Muns Tubau
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
49 | 45 | 567 | Pep Gubern Nouvilas | 1:34:06 | |||
T. real: 01:34:06 T. oficial: 01:34:06 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:04 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.09 segons/100Metres Club: dimension3
151470
1:35:14
01:34:06
1:32:57
Santi Buscarons Gelaberto
01:32:57 (Tr: 1:32:57)
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32)
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51)
i
Ramon Muns Tubau
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
50 | 46 | 277 | Gonzalo Ibiza | 1:34:07 | |||
T. real: 01:34:07 T. oficial: 01:34:07 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:05 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.1 segons/100Metres Club: terrassasports-ciclos trujillo
76450
1:34:41
01:34:07
1:33:32
i
Daniel Cruz Bardera
01:33:32 (Tr: 1:33:32)
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57)
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40) |
|||||||
51 | 47 | 257 |
i
|
Oliver López Marcos | 1:34:13 | ||
T. real: 01:34:13 T. oficial: 01:34:13 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:11 Cat:M40 Pos. categoria: 28 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.2 segons/100Metres Club:
33220
1:34:28
01:34:13
1:33:57
i
Anne-laure Bertaudière
01:33:57 (Tr: 1:33:57)
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28) |
|||||||
52 | 48 | 465 |
i
|
Georger Jean-michel | 1:34:19 | ||
T. real: 01:34:19 T. oficial: 01:34:19 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:17 Cat:M40 Pos. categoria: 29 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.31 segons/100Metres Club: cercle des nageurs de villefranche
30140
1:34:33
01:34:19
1:34:06
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30) |
|||||||
53 | 49 | 447 |
i
|
Julien Lacombe | 1:34:26 | ||
T. real: 01:34:26 T. oficial: 01:34:26 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:24 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.43 segons/100Metres Club: cn auch
42790
1:34:45
01:34:26
1:34:07
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40) |
|||||||
54 | 5 | 273 | Sandra Ventosa Torrens | 1:34:26 | |||
T. real: 01:34:26 T. oficial: 01:34:26 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:24 Cat:W30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:F Ritme: 94.43 segons/100Metres Club: cn radikalswim
29920
1:34:40
01:34:26
1:34:13
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30) |
|||||||
55 | 50 | 439 |
i
|
Luc Bestard | 1:34:28 | ||
T. real: 01:34:28 T. oficial: 01:34:28 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:26 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.45 segons/100Metres Club: cna auch france
27390
1:34:40
01:34:28
1:34:15
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40) |
|||||||
56 | 51 | 353 |
i
|
Miquel Cortés Rovira | 1:34:29 | ||
T. real: 01:34:29 T. oficial: 01:34:29 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:27 Cat:JnM Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.47 segons/100Metres Club:
48950
1:34:51
01:34:29
1:34:06
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51) |
|||||||
57 | 52 | 534 |
i
|
Enric Hereu Valls | 1:34:30 | ||
T. real: 01:34:30 T. oficial: 01:34:30 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:28 Cat:M60 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.48 segons/100Metres Club: club triatlo girona costa brava
60610
1:34:57
01:34:30
1:34:02
Pep Gubern Nouvilas
01:34:06 (Tr: 1:34:06)
Gonzalo Ibiza
01:34:07 (Tr: 1:34:07)
i
Oliver López Marcos
01:34:13 (Tr: 1:34:13)
i
Georger Jean-michel
01:34:19 (Tr: 1:34:19)
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51)
i
Ramon Muns Tubau
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
58 | 53 | 509 |
i
|
David Barnada Vilarrupla | 1:34:40 | ||
T. real: 01:34:40 T. oficial: 01:34:40 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:38 Cat:M40 Pos. categoria: 30 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.66 segons/100Metres Club: swim emotions
37510
1:34:57
01:34:40
1:34:23
i
Julien Lacombe
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
Sandra Ventosa Torrens
01:34:26 (Tr: 1:34:26)
i
Luc Bestard
01:34:28 (Tr: 1:34:28)
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51)
i
Ramon Muns Tubau
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
59 | 54 | 274 |
i
|
Ramon Ugarte Lilly | 1:34:51 | ||
T. real: 01:34:51 T. oficial: 01:34:51 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:49 Cat:M60 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.84 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
48950
1:35:13
01:34:51
1:34:29
i
Miquel Cortés Rovira
01:34:29 (Tr: 1:34:29)
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Muns Tubau
01:34:57 (Tr: 1:34:57) |
|||||||
60 | 55 | 407 |
i
|
Ramon Muns Tubau | 1:34:57 | ||
T. real: 01:34:57 T. oficial: 01:34:57 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:55 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 94.94 segons/100Metres Club:
60610
1:35:25
01:34:57
1:34:30
i
Enric Hereu Valls
01:34:30 (Tr: 1:34:30)
i
David Barnada Vilarrupla
01:34:40 (Tr: 1:34:40)
i
Ramon Ugarte Lilly
01:34:51 (Tr: 1:34:51) |
|||||||