L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 6 | 398 |
i
|
Maria Carbonell | 1:35:00 | ||
T. real: 01:35:00 T. oficial: 01:35:00 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:58 Cat:NoNeF Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:02:58 Sexe:F Ritme: 94.99 segons/100Metres Club:
51040
1:35:23
01:35:00
1:34:37
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
62 | 56 | 462 |
i
|
Thiery Marc | 1:35:00 | ||
T. real: 01:35:00 T. oficial: 01:35:00 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:37:58 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.0 segons/100Metres Club: cnvl
50050
1:35:23
01:35:00
1:34:38
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
63 | 57 | 470 |
i
|
Andrew Dodd | 1:35:02 | ||
T. real: 01:35:02 T. oficial: 01:35:02 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:00 Cat:M40 Pos. categoria: 31 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.03 segons/100Metres Club: distance triatlón
46090
1:35:23
01:35:02
1:34:41
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
64 | 58 | 416 |
i
|
Max Enrich Jover | 1:35:11 | ||
T. real: 01:35:11 T. oficial: 01:35:11 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:09 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.18 segons/100Metres Club:
26070
1:35:23
01:35:11
1:34:59
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
65 | 59 | 281 |
i
|
Marc Aguilar | 1:35:13 | ||
T. real: 01:35:13 T. oficial: 01:35:13 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:11 Cat:M30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.21 segons/100Metres Club:
55660
1:35:39
01:35:13
1:34:48
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39) |
|||||||
66 | 60 | 311 |
i
|
Pablo Perez Caldaya | 1:35:14 | ||
T. real: 01:35:14 T. oficial: 01:35:14 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:12 Cat:M30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.22 segons/100Metres Club: trifuster
85910
1:35:53
01:35:14
1:34:35
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53) |
|||||||
67 | 61 | 456 |
i
|
Jaume Serra Sagristà | 1:35:23 | ||
T. real: 01:35:23 T. oficial: 01:35:23 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:21 Cat:M40 Pos. categoria: 32 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.38 segons/100Metres Club:
67870
1:35:54
01:35:23
1:34:52
i
Maria Carbonell
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Thiery Marc
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Andrew Dodd
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53)
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54) |
|||||||
68 | 62 | 498 |
i
|
Norman Castro Castillo | 1:35:39 | ||
T. real: 01:35:39 T. oficial: 01:35:39 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:37 Cat:M30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.64 segons/100Metres Club: club natación prat
55660
1:36:04
01:35:39
1:35:13
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53)
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54)
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01) |
|||||||
69 | 63 | 229 |
i
|
Jorge Soler De Bievre | 1:35:53 | ||
T. real: 01:35:53 T. oficial: 01:35:53 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:51 Cat:M40 Pos. categoria: 33 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.87 segons/100Metres Club: neda el mon
85910
1:36:32
01:35:53
1:35:14
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54)
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11) |
|||||||
70 | 64 | 512 |
i
|
Eelco Keune | 1:35:54 | ||
T. real: 01:35:54 T. oficial: 01:35:54 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:52 Cat:M40 Pos. categoria: 34 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 95.89 segons/100Metres Club: z en pv ijsselmeer
109670
1:36:44
01:35:54
1:35:04
i
Max Enrich Jover
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53)
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44) |
|||||||
71 | 65 | 269 |
i
|
Jorge De La Calle | 1:36:01 | ||
T. real: 01:36:01 T. oficial: 01:36:01 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:38:59 Cat:M30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 96.0 segons/100Metres Club:
108680
1:36:50
01:36:01
1:35:11
i
Marc Aguilar
01:35:13 (Tr: 1:35:13)
i
Pablo Perez Caldaya
01:35:14 (Tr: 1:35:14)
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53)
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44)
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50) |
|||||||
72 | 66 | 253 | Arkaitz Inzunza Arruabarrena | 1:36:11 | |||
T. real: 01:36:11 T. oficial: 01:36:11 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:39:09 Cat:M40 Pos. categoria: 35 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 96.17 segons/100Metres Club:
111650
1:37:01
01:36:11
1:35:20
i
Jaume Serra Sagristà
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Norman Castro Castillo
01:35:39 (Tr: 1:35:39)
i
Jorge Soler De Bievre
01:35:53 (Tr: 1:35:53)
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54)
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01)
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44)
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50)
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01) |
|||||||
73 | 67 | 339 |
i
|
Juan Corominas Guerin | 1:36:44 | ||
T. real: 01:36:44 T. oficial: 01:36:44 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:39:42 Cat:M60 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 96.72 segons/100Metres Club: nautic estartit
109670
1:37:34
01:36:44
1:35:54
i
Eelco Keune
01:35:54 (Tr: 1:35:54)
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50)
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01)
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32) |
|||||||
74 | 68 | 453 |
i
|
Kenneth Barber | 1:36:50 | ||
T. real: 01:36:50 T. oficial: 01:36:50 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:39:48 Cat:M60 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 96.83 segons/100Metres Club: a.l.layrac
108680
1:37:39
01:36:50
1:36:01
i
Jorge De La Calle
01:36:01 (Tr: 1:36:01)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44)
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01)
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35) |
|||||||
75 | 69 | 460 |
i
|
Alexis Gea | 1:37:01 | ||
T. real: 01:37:01 T. oficial: 01:37:01 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:39:59 Cat:M40 Pos. categoria: 36 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.02 segons/100Metres Club:
111650
1:37:52
01:37:01
1:36:11
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44)
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50)
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45) |
|||||||
76 | 70 | 473 |
i
|
Albert Beltran Cuyàs | 1:37:07 | ||
T. real: 01:37:07 T. oficial: 01:37:07 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:05 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.11 segons/100Metres Club: junior
51260
1:37:30
01:37:07
1:36:44
i
Juan Corominas Guerin
01:36:44 (Tr: 1:36:44)
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50)
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22) |
|||||||
77 | 71 | 538 |
i
|
David Remi | 1:37:15 | ||
T. real: 01:37:15 T. oficial: 01:37:15 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:13 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.24 segons/100Metres Club:
54010
1:37:39
01:37:15
1:36:50
i
Kenneth Barber
01:36:50 (Tr: 1:36:50)
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01)
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35) |
|||||||
78 | 72 | 437 |
i
|
Matías Puig | 1:37:16 | ||
T. real: 01:37:16 T. oficial: 01:37:16 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:14 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.26 segons/100Metres Club: la salle marnaton
41030
1:37:35
01:37:16
1:36:58
i
Alexis Gea
01:37:01 (Tr: 1:37:01)
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35) |
|||||||
79 | 73 | 396 |
i
|
Daniel Gomez Fusteros | 1:37:22 | ||
T. real: 01:37:22 T. oficial: 01:37:22 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:20 Cat:NoNeM Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.35 segons/100Metres Club: club natació prat
41140
1:37:40
01:37:22
1:37:03
i
Albert Beltran Cuyàs
01:37:07 (Tr: 1:37:07)
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40) |
|||||||
80 | 74 | 326 |
i
|
Pepe Poblet Farrés | 1:37:32 | ||
T. real: 01:37:32 T. oficial: 01:37:32 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:30 Cat:M40 Pos. categoria: 37 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.52 segons/100Metres Club: radikal swim
37290
1:37:49
01:37:32
1:37:15
i
David Remi
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45) |
|||||||
81 | 75 | 536 |
i
|
Carlos Martinez Fuentes | 1:37:35 | ||
T. real: 01:37:35 T. oficial: 01:37:35 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:33 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.57 segons/100Metres Club: club natacion montjuic
41030
1:37:53
01:37:35
1:37:16
i
Matías Puig
01:37:16 (Tr: 1:37:16)
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45)
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53) |
|||||||
82 | 76 | 307 |
i
|
Toti Camprubi | 1:37:40 | ||
T. real: 01:37:40 T. oficial: 01:37:40 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:38 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.67 segons/100Metres Club: club natacio barcelona
50710
1:38:03
01:37:40
1:37:17
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45)
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53)
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03) |
|||||||
83 | 77 | 346 | David Gonzalez Santos | 1:37:45 | |||
T. real: 01:37:45 T. oficial: 01:37:45 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:43 Cat:M40 Pos. categoria: 38 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.74 segons/100Metres Club: swimemotions
56100
1:38:10
01:37:45
1:37:19
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53)
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03)
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10) |
|||||||
84 | 78 | 202 |
i
|
Iñaki Saltor Camero | 1:37:53 | ||
T. real: 01:37:53 T. oficial: 01:37:53 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:40:51 Cat:M40 Pos. categoria: 39 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 97.87 segons/100Metres Club:
70840
1:38:25
01:37:53
1:37:21
i
Daniel Gomez Fusteros
01:37:22 (Tr: 1:37:22)
i
Pepe Poblet Farrés
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Martinez Fuentes
01:37:35 (Tr: 1:37:35)
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45)
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03)
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10)
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25) |
|||||||
85 | 7 | 316 | Yolanda Torío Caño | 1:38:03 | |||
T. real: 01:38:03 T. oficial: 01:38:03 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:01 Cat:W30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:02:58 Sexe:F Ritme: 98.05 segons/100Metres Club: cnb
50710
1:38:26
01:38:03
1:37:40
i
Toti Camprubi
01:37:40 (Tr: 1:37:40)
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45)
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53)
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10)
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25)
i
Eva Ugarte Orozco
01:38:26 (Tr: 1:38:26) |
|||||||
86 | 79 | 548 |
i
|
Luis Barragan Gordillo | 1:38:10 | ||
T. real: 01:38:10 T. oficial: 01:38:10 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:08 Cat:M40 Pos. categoria: 40 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 98.17 segons/100Metres Club:
56100
1:38:36
01:38:10
1:37:45
David Gonzalez Santos
01:37:45 (Tr: 1:37:45)
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53)
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03)
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25)
i
Eva Ugarte Orozco
01:38:26 (Tr: 1:38:26)
i
Aitor Isasti Muguruza
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Anton Artamendi Aguirregomezcorta
01:38:35 (Tr: 1:38:35) |
|||||||
87 | 80 | 296 |
i
|
Julen Segues Isusquiza | 1:38:25 | ||
T. real: 01:38:25 T. oficial: 01:38:25 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:23 Cat:M30 Pos. categoria: 16 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 98.41 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
70840
1:38:57
01:38:25
1:37:53
i
Iñaki Saltor Camero
01:37:53 (Tr: 1:37:53)
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03)
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10)
i
Eva Ugarte Orozco
01:38:26 (Tr: 1:38:26)
i
Aitor Isasti Muguruza
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Anton Artamendi Aguirregomezcorta
01:38:35 (Tr: 1:38:35) |
|||||||
88 | 8 | 561 |
i
|
Eva Ugarte Orozco | 1:38:26 | ||
T. real: 01:38:26 T. oficial: 01:38:26 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:24 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:02:58 Sexe:F Ritme: 98.42 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
49280
1:38:48
01:38:26
1:38:03
Yolanda Torío Caño
01:38:03 (Tr: 1:38:03)
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10)
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25)
i
Aitor Isasti Muguruza
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Anton Artamendi Aguirregomezcorta
01:38:35 (Tr: 1:38:35) |
|||||||
89 | 81 | 250 |
i
|
Aitor Isasti Muguruza | 1:38:27 | ||
T. real: 01:38:27 T. oficial: 01:38:27 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:25 Cat:M40 Pos. categoria: 41 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 98.43 segons/100Metres Club: balea igeriketa taldea (zarautz)
35420
1:38:43
01:38:27
1:38:10
i
Luis Barragan Gordillo
01:38:10 (Tr: 1:38:10)
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25)
i
Eva Ugarte Orozco
01:38:26 (Tr: 1:38:26)
i
Anton Artamendi Aguirregomezcorta
01:38:35 (Tr: 1:38:35) |
|||||||
90 | 82 | 523 |
i
|
Anton Artamendi Aguirregomezcorta | 1:38:35 | ||
T. real: 01:38:35 T. oficial: 01:38:35 Inici real: 10:02:58 Hora meta: 11:41:33 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:02:58 Sexe:M Ritme: 98.57 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa
21340
1:38:44
01:38:35
1:38:25
i
Julen Segues Isusquiza
01:38:25 (Tr: 1:38:25)
i
Eva Ugarte Orozco
01:38:26 (Tr: 1:38:26)
i
Aitor Isasti Muguruza
01:38:27 (Tr: 1:38:27) |
|||||||