L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 177 |
i
|
Rafael Cabanillas Quintanilla | 3:22:28 (tr 2:45:45 ) | ||
T. real: 02:45:45 T. oficial: 03:22:28 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:23:07 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 82.87 segons/100Metres Club: c.e. marnaton k6: 1:37:04 Hora k6 : 10:14:26 Pos k6 : 1 - Meta: 2:45:45 Hora meta: 11:23:07 Pos meta : 1 Z
Split Times
1506560
3:33:53
03:22:28
3:11:03
i
Gerard Alemany Mora
03:26:16 (Tr: 2:49:33)
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10) |
|||||||
2 | 2 | 191 |
i
|
Gerard Alemany Mora | 3:26:16 (tr 2:49:33 ) | ||
T. real: 02:49:33 T. oficial: 03:26:16 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:26:55 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 84.77 segons/100Metres Club: radikal swim k6: 1:37:04 Hora k6 : 10:14:26 Pos k6 : 2 - Meta: 2:49:33 Hora meta: 11:26:55 Pos meta : 2 Z
Split Times
1004850
3:33:53
03:26:16
3:18:39
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:22:28 (Tr: 2:45:45)
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10) |
|||||||
3 | 3 | 184 | Mario Guillen Martinez | 3:31:01 (tr 2:54:18 ) | |||
T. real: 02:54:18 T. oficial: 03:31:01 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:31:40 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.15 segons/100Metres Club: c.n. terrassa k6: 1:37:07 Hora k6 : 10:14:29 Pos k6 : 4 - Meta: 2:54:18 Hora meta: 11:31:40 Pos meta : 3 X 1 posició
Split Times
1129040
3:39:34
03:31:01
3:22:28
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:22:28 (Tr: 2:45:45)
i
Gerard Alemany Mora
03:26:16 (Tr: 2:49:33)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41) |
|||||||
4 | 1 | 189 |
i
|
Judith Torras Piedehierro | 3:31:59 (tr 2:55:16 ) | ||
T. real: 02:55:16 T. oficial: 03:31:59 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:32:38 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 87.63 segons/100Metres Club: club natacio granollers k6: 1:37:12 Hora k6 : 10:14:34 Pos k6 : 9 - Meta: 2:55:16 Hora meta: 11:32:38 Pos meta : 4 X 5 posicions
Split Times
1255870
3:41:30
03:31:59
3:22:28
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:22:28 (Tr: 2:45:45)
i
Gerard Alemany Mora
03:26:16 (Tr: 2:49:33)
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09) |
|||||||
5 | 4 | 193 |
i
|
Jordi Diaz Martin | 3:32:33 (tr 2:55:50 ) | ||
T. real: 02:55:50 T. oficial: 03:32:33 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:33:12 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.92 segons/100Metres Club: c.e. marnaton k6: 1:37:08 Hora k6 : 10:14:30 Pos k6 : 5 - Meta: 2:55:50 Hora meta: 11:33:12 Pos meta : 5 Z
Split Times
829950
3:38:51
03:32:33
3:26:16
i
Gerard Alemany Mora
03:26:16 (Tr: 2:49:33)
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41) |
|||||||
6 | 5 | 180 |
i
|
Marc Tost Bonet | 3:32:39 (tr 2:55:56 ) | ||
T. real: 02:55:56 T. oficial: 03:32:39 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:33:18 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.97 segons/100Metres Club: club natació granollers k6: 1:37:06 Hora k6 : 10:14:28 Pos k6 : 3 - Meta: 2:55:56 Hora meta: 11:33:18 Pos meta : 6 Y 3 posicions
Split Times
219670
3:34:19
03:32:39
3:31:00
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36) |
|||||||
7 | 6 | 200 |
i
|
Guillermo Matas Velasco | 3:33:53 (tr 2:57:10 ) | ||
T. real: 02:57:10 T. oficial: 03:33:53 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:34:32 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 88.58 segons/100Metres Club: k6: 1:37:10 Hora k6 : 10:14:32 Pos k6 : 7 - Meta: 2:57:10 Hora meta: 11:34:32 Pos meta : 7 Z
Split Times
250690
3:35:47
03:33:53
3:31:59
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10) |
|||||||
8 | 7 | 182 |
i
|
Albert Cortés Rovira | 3:34:05 (tr 2:57:22 ) | ||
T. real: 02:57:22 T. oficial: 03:34:05 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:34:44 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 88.68 segons/100Metres Club: k6: 1:37:09 Hora k6 : 10:14:31 Pos k6 : 6 - Meta: 2:57:22 Hora meta: 11:34:44 Pos meta : 8 Y 2 posicions
Split Times
543730
3:38:13
03:34:05
3:29:58
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30) |
|||||||
9 | 2 | 186 |
i
|
Mireia Gómez | 3:34:19 (tr 2:57:36 ) | ||
T. real: 02:57:36 T. oficial: 03:34:19 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:34:58 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 88.8 segons/100Metres Club: swimemotions k6: 1:37:11 Hora k6 : 10:14:33 Pos k6 : 8 - Meta: 2:57:36 Hora meta: 11:34:58 Pos meta : 9 Y 1 posició
Split Times
538450
3:38:24
03:34:19
3:30:15
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41) |
|||||||
10 | 8 | 181 | Antonio Pons Martínez | 3:34:53 (tr 2:58:10 ) | |||
T. real: 02:58:10 T. oficial: 03:34:53 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:35:32 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 89.08 segons/100Metres Club: k6: 1:37:15 Hora k6 : 10:14:37 Pos k6 : 10 - Meta: 2:58:10 Hora meta: 11:35:32 Pos meta : 10 Z
Split Times
658240
3:39:52
03:34:53
3:29:54
Mario Guillen Martinez
03:31:01 (Tr: 2:54:18)
i
Judith Torras Piedehierro
03:31:59 (Tr: 2:55:16)
i
Jordi Diaz Martin
03:32:33 (Tr: 2:55:50)
i
Marc Tost Bonet
03:32:39 (Tr: 2:55:56)
i
Guillermo Matas Velasco
03:33:53 (Tr: 2:57:10)
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09) |
|||||||
11 | 9 | 175 | Felix Parrilla Morales | 3:38:13 (tr 3:01:30 ) | |||
T. real: 03:01:30 T. oficial: 03:38:13 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:38:52 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 90.74 segons/100Metres Club: swimemotions k6: 1:37:16 Hora k6 : 10:14:38 Pos k6 : 11 - Meta: 3:01:30 Hora meta: 11:38:52 Pos meta : 11 Z
Split Times
543730
3:42:20
03:38:13
3:34:05
i
Albert Cortés Rovira
03:34:05 (Tr: 2:57:22)
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07) |
|||||||
12 | 10 | 199 |
i
|
Mikhail Malgin | 3:38:24 (tr 3:01:41 ) | ||
T. real: 03:01:41 T. oficial: 03:38:24 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:39:03 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 90.84 segons/100Metres Club: world class krestovsky k6: 1:38:16 Hora k6 : 10:15:38 Pos k6 : 24 - Meta: 3:01:41 Hora meta: 11:39:03 Pos meta : 12 X 12 posicions
Split Times
538450
3:42:29
03:38:24
3:34:19
i
Mireia Gómez
03:34:19 (Tr: 2:57:36)
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07) |
|||||||
13 | 3 | 187 |
i
|
Elisenda Llorens Masana | 3:39:52 (tr 3:03:09 ) | ||
T. real: 03:03:09 T. oficial: 03:39:52 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:40:31 Cat:W30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 91.57 segons/100Metres Club: c.n. barcelona k6: 1:37:35 Hora k6 : 10:14:57 Pos k6 : 13 - Meta: 3:03:09 Hora meta: 11:40:31 Pos meta : 13 Z
Split Times
658240
3:44:51
03:39:52
3:34:53
Antonio Pons Martínez
03:34:53 (Tr: 2:58:10)
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31) |
|||||||
14 | 11 | 178 |
i
|
Robert Mayoral Serrano | 3:41:37 (tr 3:04:54 ) | ||
T. real: 03:04:54 T. oficial: 03:41:37 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:42:16 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 92.45 segons/100Metres Club: c.n. sabadell k6: 1:37:51 Hora k6 : 10:15:13 Pos k6 : 17 - Meta: 3:04:54 Hora meta: 11:42:16 Pos meta : 14 X 3 posicions
Split Times
449460
3:45:01
03:41:37
3:38:13
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31) |
|||||||
15 | 12 | 195 |
i
|
Pierre Cassagne | 3:42:23 (tr 3:05:40 ) | ||
T. real: 03:05:40 T. oficial: 03:42:23 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:43:02 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 92.83 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive k6: 1:37:45 Hora k6 : 10:15:07 Pos k6 : 15 - Meta: 3:05:40 Hora meta: 11:43:02 Pos meta : 15 Z
Split Times
526130
3:46:22
03:42:23
3:38:24
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
16 | 13 | 188 |
i
|
Jean Schulze | 3:43:26 (tr 3:06:43 ) | ||
T. real: 03:06:43 T. oficial: 03:43:26 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:44:05 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 93.35 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive k6: 1:37:40 Hora k6 : 10:15:02 Pos k6 : 14 - Meta: 3:06:43 Hora meta: 11:44:05 Pos meta : 16 Y 2 posicions
Split Times
470580
3:47:00
03:43:26
3:39:52
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
17 | 14 | 190 |
i
|
Fernando Arce Saez | 3:43:50 (tr 3:07:07 ) | ||
T. real: 03:07:07 T. oficial: 03:43:50 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:44:29 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 93.55 segons/100Metres Club: junior fc k6: 1:38:04 Hora k6 : 10:15:26 Pos k6 : 21 - Meta: 3:07:07 Hora meta: 11:44:29 Pos meta : 17 X 4 posicions
Split Times
350570
3:46:29
03:43:50
3:41:11
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
18 | 4 | 192 |
i
|
Carmen Crespo Conde | 3:44:05 (tr 3:07:22 ) | ||
T. real: 03:07:22 T. oficial: 03:44:05 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:44:44 Cat:W18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 93.68 segons/100Metres Club: cd fortuna k6: 1:37:27 Hora k6 : 10:14:49 Pos k6 : 12 - Meta: 3:07:22 Hora meta: 11:44:44 Pos meta : 18 Y 6 posicions
Split Times
318670
3:46:30
03:44:05
3:41:40
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
19 | 15 | 172 | Joan francesc Morcillo Espuny | 3:44:33 (tr 3:07:50 ) | |||
T. real: 03:07:50 T. oficial: 03:44:33 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:45:12 Cat:NoNeM Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 93.92 segons/100Metres Club: club natacio badalona k6: 1:38:14 Hora k6 : 10:15:36 Pos k6 : 23 - Meta: 3:07:50 Hora meta: 11:45:12 Pos meta : 19 X 4 posicions
Split Times
426580
3:47:47
03:44:33
3:41:19
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
20 | 16 | 183 |
i
|
Guillermo Sagnier Guimon | 3:46:29 (tr 3:09:46 ) | ||
T. real: 03:09:46 T. oficial: 03:46:29 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:47:08 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 94.88 segons/100Metres Club: k6: 1:37:47 Hora k6 : 10:15:09 Pos k6 : 16 - Meta: 3:09:46 Hora meta: 11:47:08 Pos meta : 20 Y 4 posicions
Split Times
350570
3:49:09
03:46:29
3:43:50
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
21 | 17 | 196 |
i
|
Marc Mondange | 3:46:30 (tr 3:09:47 ) | ||
T. real: 03:09:47 T. oficial: 03:46:30 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:47:09 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 94.89 segons/100Metres Club: k6: 1:38:13 Hora k6 : 10:15:35 Pos k6 : 22 - Meta: 3:09:47 Hora meta: 11:47:09 Pos meta : 21 X 1 posició
Split Times
318670
3:48:55
03:46:30
3:44:05
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
22 | 18 | 176 |
i
|
Mikel Azkue Camino | 3:47:47 (tr 3:11:04 ) | ||
T. real: 03:11:04 T. oficial: 03:47:47 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:48:26 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 95.53 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz k6: 1:38:21 Hora k6 : 10:15:43 Pos k6 : 26 - Meta: 3:11:04 Hora meta: 11:48:26 Pos meta : 22 X 4 posicions
Split Times
426580
3:51:01
03:47:47
3:44:33
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20)
Jorge Gari
03:49:44 (Tr: 3:13:01)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
23 | 19 | 194 |
i
|
Youssef Ismael Aguirre | 3:47:50 (tr 3:11:07 ) | ||
T. real: 03:11:07 T. oficial: 03:47:50 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:48:29 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 95.55 segons/100Metres Club: ce marnaton k6: 1:37:55 Hora k6 : 10:15:17 Pos k6 : 19 - Meta: 3:11:07 Hora meta: 11:48:29 Pos meta : 23 Y 4 posicions
Split Times
251130
3:49:44
03:47:50
3:45:56
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20)
Jorge Gari
03:49:44 (Tr: 3:13:01) |
|||||||
24 | 20 | 197 |
i
|
Alain Caignard | 3:48:14 (tr 3:11:31 ) | ||
T. real: 03:11:31 T. oficial: 03:48:14 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:48:53 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 95.76 segons/100Metres Club: k6: 1:37:58 Hora k6 : 10:15:20 Pos k6 : 20 - Meta: 3:11:31 Hora meta: 11:48:53 Pos meta : 24 Y 4 posicions
Split Times
229790
3:49:59
03:48:14
3:46:30
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20)
Jorge Gari
03:49:44 (Tr: 3:13:01) |
|||||||
25 | 21 | 174 |
i
|
Manuel Aranguren Berasaluze | 3:49:03 (tr 3:12:20 ) | ||
T. real: 03:12:20 T. oficial: 03:49:03 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:49:42 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 96.16 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e k6: 1:38:19 Hora k6 : 10:15:41 Pos k6 : 25 - Meta: 3:12:20 Hora meta: 11:49:42 Pos meta : 25 Z
Split Times
166100
3:50:18
03:49:03
3:47:47
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
Jorge Gari
03:49:44 (Tr: 3:13:01) |
|||||||
26 | 22 | 145 | Jorge Gari | 3:49:44 (tr 3:13:01 ) | |||
T. real: 03:13:01 T. oficial: 03:49:44 Inici real: 08:37:22 Hora meta: 11:50:23 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 96.5 segons/100Metres Club: k6: 1:37:52 Hora k6 : 10:15:14 Pos k6 : 18 - Meta: 3:13:01 Hora meta: 11:50:23 Pos meta : 26 Y 8 posicions
Split Times
251130
3:51:38
03:49:44
3:47:50
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20) |
|||||||
27 | 23 | 198 |
i
|
Antoni Pérez-portabella López | 3:41:53 (tr 3:17:07 ) | ||
T. real: 03:17:07 T. oficial: 03:41:53 Inici real: 08:25:25 Hora meta: 11:42:32 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 98.56 segons/100Metres Club: club natació tàrraco k6: 1:48:12 Hora k6 : 10:13:37 Pos k6 : 34 - Meta: 3:17:07 Hora meta: 11:42:32 Pos meta : 27 X 7 posicions
Split Times
487080
3:45:35
03:41:53
3:38:12
Felix Parrilla Morales
03:38:13 (Tr: 3:01:30)
i
Mikhail Malgin
03:38:24 (Tr: 3:01:41)
i
Elisenda Llorens Masana
03:39:52 (Tr: 3:03:09)
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
28 | 24 | 155 | Adrian Peula Alloza | 3:43:17 (tr 3:18:31 ) | |||
T. real: 03:18:31 T. oficial: 03:43:17 Inici real: 08:25:25 Hora meta: 11:43:56 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 99.25 segons/100Metres Club: terrassasports - ciclos trujillo k6: 1:47:45 Hora k6 : 10:13:10 Pos k6 : 28 - Meta: 3:18:31 Hora meta: 11:43:56 Pos meta : 28 Z
Split Times
303490
3:45:35
03:43:17
3:40:59
i
Robert Mayoral Serrano
03:41:37 (Tr: 3:04:54)
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43)
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
29 | 25 | 160 |
i
|
Fernando Arias Clemente | 3:45:29 (tr 3:20:43 ) | ||
T. real: 03:20:43 T. oficial: 03:45:29 Inici real: 08:25:25 Hora meta: 11:46:08 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 100.35 segons/100Metres Club: komando tabarka k6: 1:48:01 Hora k6 : 10:13:26 Pos k6 : 31 - Meta: 3:20:43 Hora meta: 11:46:08 Pos meta : 29 X 2 posicions
Split Times
12430
3:45:35
03:45:29
3:45:23
David Sullà I Dulanto
03:45:35 (Tr: 3:20:49) |
|||||||
30 | 26 | 129 | David Sullà I Dulanto | 3:45:35 (tr 3:20:49 ) | |||
T. real: 03:20:49 T. oficial: 03:45:35 Inici real: 08:25:25 Hora meta: 11:46:14 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 100.4 segons/100Metres Club: c.n. catalunya k6: 1:48:28 Hora k6 : 10:13:53 Pos k6 : 42 - Meta: 3:20:49 Hora meta: 11:46:14 Pos meta : 30 X 12 posicions
Split Times
487080
3:49:16
03:45:35
3:41:53
i
Pierre Cassagne
03:42:23 (Tr: 3:05:40)
i
Jean Schulze
03:43:26 (Tr: 3:06:43)
i
Fernando Arce Saez
03:43:50 (Tr: 3:07:07)
i
Carmen Crespo Conde
03:44:05 (Tr: 3:07:22)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:33 (Tr: 3:07:50)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:46:29 (Tr: 3:09:46)
i
Marc Mondange
03:46:30 (Tr: 3:09:47)
i
Mikel Azkue Camino
03:47:47 (Tr: 3:11:04)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:47:50 (Tr: 3:11:07)
i
Alain Caignard
03:48:14 (Tr: 3:11:31)
i
Manuel Aranguren Berasaluze
03:49:03 (Tr: 3:12:20)
i
Antoni Pérez-portabella López
03:41:53 (Tr: 3:17:07)
Adrian Peula Alloza
03:43:17 (Tr: 3:18:31)
i
Fernando Arias Clemente
03:45:29 (Tr: 3:20:43) |
|||||||