L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 236 | Marc Ferri Martinez | 3:22:57 (tr 1:19:19 ) | |||
T. real: 01:19:19 T. oficial: 03:22:57 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:23:36 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 79.3 segons/100Metres Club: sant boi
658790
3:27:56
03:22:57
3:17:57
Alex Merino
03:23:22 (Tr: 1:19:44)
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18) |
|||||||
2 | 2 | 225 | Alex Merino | 3:23:22 (tr 1:19:44 ) | |||
T. real: 01:19:44 T. oficial: 03:23:22 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:24:01 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 79.73 segons/100Metres Club: geieg
601700
3:27:56
03:23:22
3:18:49
Marc Ferri Martinez
03:22:57 (Tr: 1:19:19)
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18) |
|||||||
3 | 3 | 361 | Marc Curto Chulbi | 3:26:41 (tr 1:23:03 ) | |||
T. real: 01:23:03 T. oficial: 03:26:41 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:27:20 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 83.05 segons/100Metres Club: cn radikal swim
494890
3:30:26
03:26:41
3:22:57
Marc Ferri Martinez
03:22:57 (Tr: 1:19:19)
Alex Merino
03:23:22 (Tr: 1:19:44)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27) |
|||||||
4 | 1 | 535 |
i
|
Anna Ros Bosch | 3:27:12 (tr 1:23:34 ) | ||
T. real: 01:23:34 T. oficial: 03:27:12 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:27:51 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 83.56 segons/100Metres Club: cn vilafranca
562100
3:31:28
03:27:12
3:22:57
Marc Ferri Martinez
03:22:57 (Tr: 1:19:19)
Alex Merino
03:23:22 (Tr: 1:19:44)
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11) |
|||||||
5 | 2 | 402 |
i
|
Ariadna Bonet Soto | 3:27:54 (tr 1:24:16 ) | ||
T. real: 01:24:16 T. oficial: 03:27:54 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:28:33 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 84.26 segons/100Metres Club: cn radikal swim
597080
3:32:25
03:27:54
3:23:22
Alex Merino
03:23:22 (Tr: 1:19:44)
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10) |
|||||||
6 | 4 | 541 |
i
|
Carles Riverola Frediani | 3:27:56 (tr 1:24:18 ) | ||
T. real: 01:24:18 T. oficial: 03:27:56 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:28:35 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 84.29 segons/100Metres Club:
178200
3:29:17
03:27:56
3:26:35
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39) |
|||||||
7 | 5 | 496 |
i
|
Oscar Corominas Morilla | 3:27:56 (tr 1:24:18 ) | ||
T. real: 01:24:18 T. oficial: 03:27:56 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:28:35 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 84.29 segons/100Metres Club: swim emotions
181390
3:29:18
03:27:56
3:26:34
Marc Curto Chulbi
03:26:41 (Tr: 1:23:03)
i
Anna Ros Bosch
03:27:12 (Tr: 1:23:34)
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40) |
|||||||
8 | 6 | 327 |
i
|
Marià Guàrdia Oliver | 3:28:54 (tr 1:25:16 ) | ||
T. real: 01:25:16 T. oficial: 03:28:54 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:29:33 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 85.26 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
154550
3:30:05
03:28:54
3:27:44
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27) |
|||||||
9 | 7 | 534 |
i
|
Yoann Yoann Ramplou | 3:29:17 (tr 1:25:39 ) | ||
T. real: 01:25:39 T. oficial: 03:29:17 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:29:56 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 85.64 segons/100Metres Club:
182930
3:30:40
03:29:17
3:27:54
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02) |
|||||||
10 | 3 | 508 |
i
|
Arlet Oliveras Ameneyros | 3:29:18 (tr 1:25:40 ) | ||
T. real: 01:25:40 T. oficial: 03:29:18 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:29:57 Cat:W18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 85.67 segons/100Metres Club: cnrubí
199540
3:30:49
03:29:18
3:27:48
i
Ariadna Bonet Soto
03:27:54 (Tr: 1:24:16)
i
Carles Riverola Frediani
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Oscar Corominas Morilla
03:27:56 (Tr: 1:24:18)
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11) |
|||||||
11 | 8 | 569 |
i
|
Juan andres Martinez Gonzalez | 3:30:05 (tr 1:26:27 ) | ||
T. real: 01:26:27 T. oficial: 03:30:05 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:30:44 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 86.43 segons/100Metres Club:
190960
3:31:31
03:30:05
3:28:38
i
Marià Guàrdia Oliver
03:28:54 (Tr: 1:25:16)
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53) |
|||||||
12 | 9 | 412 |
i
|
Jordi Pou Martinez | 3:30:40 (tr 1:27:02 ) | ||
T. real: 01:27:02 T. oficial: 03:30:40 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:31:19 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.03 segons/100Metres Club:
182930
3:32:03
03:30:40
3:29:17
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10) |
|||||||
13 | 10 | 500 |
i
|
Juan manuel Ruarte Alvarez | 3:30:49 (tr 1:27:11 ) | ||
T. real: 01:27:11 T. oficial: 03:30:49 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:31:28 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.18 segons/100Metres Club: l'aire
214610
3:32:27
03:30:49
3:29:12
i
Yoann Yoann Ramplou
03:29:17 (Tr: 1:25:39)
i
Arlet Oliveras Ameneyros
03:29:18 (Tr: 1:25:40)
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49) |
|||||||
14 | 11 | 450 |
i
|
Koeune Pierre | 3:31:31 (tr 1:27:53 ) | ||
T. real: 01:27:53 T. oficial: 03:31:31 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:32:10 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 87.88 segons/100Metres Club: us carmaux
190960
3:32:58
03:31:31
3:30:05
i
Juan andres Martinez Gonzalez
03:30:05 (Tr: 1:26:27)
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52) |
|||||||
15 | 12 | 353 | Alberto Toribio Echegoyen | 3:31:48 (tr 1:28:10 ) | |||
T. real: 01:28:10 T. oficial: 03:31:48 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:32:27 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 88.16 segons/100Metres Club: cee sant gervasi triatló
161590
3:33:02
03:31:48
3:30:35
i
Jordi Pou Martinez
03:30:40 (Tr: 1:27:02)
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24) |
|||||||
16 | 13 | 325 | Oscar Pou Martinez | 3:32:27 (tr 1:28:49 ) | |||
T. real: 01:28:49 T. oficial: 03:32:27 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:33:06 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 88.8 segons/100Metres Club:
214610
3:34:04
03:32:27
3:30:49
i
Juan manuel Ruarte Alvarez
03:30:49 (Tr: 1:27:11)
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09) |
|||||||
17 | 14 | 281 |
i
|
Jose agustin Estebanotamendi | 3:32:30 (tr 1:28:52 ) | ||
T. real: 01:28:52 T. oficial: 03:32:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:33:09 Cat:M60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 88.85 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e
169730
3:33:47
03:32:30
3:31:12
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09) |
|||||||
18 | 15 | 381 | Sergi Cuadras Mezquida | 3:33:02 (tr 1:29:24 ) | |||
T. real: 01:29:24 T. oficial: 03:33:02 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:33:41 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 89.39 segons/100Metres Club:
212080
3:34:38
03:33:02
3:31:25
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09)
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00) |
|||||||
19 | 4 | 391 |
i
|
Cassandra Gimeno Grauwinkel | 3:33:30 (tr 1:29:52 ) | ||
T. real: 01:29:52 T. oficial: 03:33:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:34:09 Cat:W18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 89.87 segons/100Metres Club: club natació granollers
192610
3:34:58
03:33:30
3:32:03
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09)
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00)
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20) |
|||||||
20 | 16 | 275 |
i
|
Paco Haro | 3:33:47 (tr 1:30:09 ) | ||
T. real: 01:30:09 T. oficial: 03:33:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:34:26 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 90.14 segons/100Metres Club: cnv triatlo
382360
3:36:40
03:33:47
3:30:53
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00)
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20)
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02) |
|||||||
21 | 17 | 376 | David Jiménez Esteve | 3:34:38 (tr 1:31:00 ) | |||
T. real: 01:31:00 T. oficial: 03:34:38 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:35:17 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 90.99 segons/100Metres Club: cn piera
436920
3:37:57
03:34:38
3:31:19
i
Koeune Pierre
03:31:31 (Tr: 1:27:53)
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09)
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20)
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19) |
|||||||
22 | 18 | 167 |
i
|
Nestor García García | 3:34:58 (tr 1:31:20 ) | ||
T. real: 01:31:20 T. oficial: 03:34:58 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:35:37 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 91.33 segons/100Metres Club:
449130
3:38:22
03:34:58
3:31:34
Alberto Toribio Echegoyen
03:31:48 (Tr: 1:28:10)
Oscar Pou Martinez
03:32:27 (Tr: 1:28:49)
i
Jose agustin Estebanotamendi
03:32:30 (Tr: 1:28:52)
Sergi Cuadras Mezquida
03:33:02 (Tr: 1:29:24)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
03:33:30 (Tr: 1:29:52)
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09)
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00)
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44) |
|||||||
23 | 19 | 270 |
i
|
Andutz Arregi Zubimendi | 3:36:40 (tr 1:33:02 ) | ||
T. real: 01:33:02 T. oficial: 03:36:40 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:37:19 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 93.03 segons/100Metres Club: kairoscore
382360
3:39:34
03:36:40
3:33:47
i
Paco Haro
03:33:47 (Tr: 1:30:09)
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00)
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44)
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54) |
|||||||
24 | 20 | 404 |
i
|
Yoann Codina | 3:37:57 (tr 1:34:19 ) | ||
T. real: 01:34:19 T. oficial: 03:37:57 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:38:36 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 94.3 segons/100Metres Club: castres sport nautique
436920
3:41:15
03:37:57
3:34:38
David Jiménez Esteve
03:34:38 (Tr: 1:31:00)
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20)
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44)
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54)
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14) |
|||||||
25 | 21 | 513 |
i
|
Narcis Morató Armengol | 3:38:22 (tr 1:34:44 ) | ||
T. real: 01:34:44 T. oficial: 03:38:22 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:39:01 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 94.73 segons/100Metres Club: trienjoy team
449130
3:41:46
03:38:22
3:34:58
i
Nestor García García
03:34:58 (Tr: 1:31:20)
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54)
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14) |
|||||||
26 | 22 | 517 |
i
|
Ramon Grau | 3:38:32 (tr 1:34:54 ) | ||
T. real: 01:34:54 T. oficial: 03:38:32 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:39:11 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 94.89 segons/100Metres Club: club aquatic xaloc
307890
3:40:52
03:38:32
3:36:12
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44)
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14) |
|||||||
27 | 23 | 503 |
i
|
Jeremy Johnson | 3:39:35 (tr 1:35:57 ) | ||
T. real: 01:35:57 T. oficial: 03:39:35 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:40:14 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 95.95 segons/100Metres Club:
421410
3:42:47
03:39:35
3:36:24
i
Andutz Arregi Zubimendi
03:36:40 (Tr: 1:33:02)
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44)
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14)
i
Raimon Segui Domingo
03:42:47 (Tr: 1:39:09) |
|||||||
28 | 24 | 356 |
i
|
Pablo Ros | 3:40:07 (tr 1:36:29 ) | ||
T. real: 01:36:29 T. oficial: 03:40:07 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:40:46 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 96.48 segons/100Metres Club: radikal swim
350790
3:42:47
03:40:07
3:37:28
i
Yoann Codina
03:37:57 (Tr: 1:34:19)
i
Narcis Morató Armengol
03:38:22 (Tr: 1:34:44)
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54)
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14)
i
Raimon Segui Domingo
03:42:47 (Tr: 1:39:09) |
|||||||
29 | 25 | 526 |
i
|
Vidal Beltran Relancio | 3:40:52 (tr 1:37:14 ) | ||
T. real: 01:37:14 T. oficial: 03:40:52 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:41:31 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 97.22 segons/100Metres Club:
307890
3:43:12
03:40:52
3:38:32
i
Ramon Grau
03:38:32 (Tr: 1:34:54)
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Raimon Segui Domingo
03:42:47 (Tr: 1:39:09) |
|||||||
30 | 26 | 359 |
i
|
Raimon Segui Domingo | 3:42:47 (tr 1:39:09 ) | ||
T. real: 01:39:09 T. oficial: 03:42:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:43:26 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 99.14 segons/100Metres Club:
421410
3:45:58
03:42:47
3:39:35
i
Jeremy Johnson
03:39:35 (Tr: 1:35:57)
i
Pablo Ros
03:40:07 (Tr: 1:36:29)
i
Vidal Beltran Relancio
03:40:52 (Tr: 1:37:14) |
|||||||