L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 49 | 482 |
i
|
Lander Lizaso Aguirre | 3:47:30 (tr 1:43:52 ) | ||
T. real: 01:43:52 T. oficial: 03:47:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:48:09 Cat:M18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 103.85 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
187000
3:48:55
03:47:30
3:46:05
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17) |
|||||||
62 | 50 | 302 |
i
|
Marc Alabernia Herbera | 3:47:31 (tr 1:43:53 ) | ||
T. real: 01:43:53 T. oficial: 03:47:31 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:48:10 Cat:M40 Pos. categoria: 22 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 103.87 segons/100Metres Club:
184580
3:48:55
03:47:31
3:46:07
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17) |
|||||||
63 | 51 | 579 |
i
|
Kernan Heinz Vallribera | 3:47:32 (tr 1:43:54 ) | ||
T. real: 01:43:54 T. oficial: 03:47:32 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:48:11 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 103.9 segons/100Metres Club:
180950
3:48:55
03:47:32
3:46:10
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17) |
|||||||
64 | 52 | 295 |
i
|
Victor Bermudez Mellado | 3:47:37 (tr 1:43:59 ) | ||
T. real: 01:43:59 T. oficial: 03:47:37 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:48:16 Cat:M30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 103.98 segons/100Metres Club: club triatló atles
170390
3:48:55
03:47:37
3:46:20
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17) |
|||||||
65 | 13 | 470 |
i
|
Alicia Rodriguez Barranco | 3:48:00 (tr 1:44:22 ) | ||
T. real: 01:44:22 T. oficial: 03:48:00 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:48:39 Cat:W18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 104.36 segons/100Metres Club: club natacio granollers
122320
3:48:56
03:48:00
3:47:05
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18) |
|||||||
66 | 53 | 367 | Ramón Capdevila Grases | 3:48:30 (tr 1:44:52 ) | |||
T. real: 01:44:52 T. oficial: 03:48:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:49:09 Cat:M30 Pos. categoria: 16 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 104.87 segons/100Metres Club: cn radikal swim
127820
3:49:28
03:48:30
3:47:32
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18)
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33) |
|||||||
67 | 54 | 331 |
i
|
Juan m Camara | 3:48:55 (tr 1:45:17 ) | ||
T. real: 01:45:17 T. oficial: 03:48:55 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:49:34 Cat:M60 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 105.27 segons/100Metres Club: fundacio claror
170390
3:50:12
03:48:55
3:47:37
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18)
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03) |
|||||||
68 | 55 | 550 |
i
|
Hugo Fernandez Rivera | 3:48:56 (tr 1:45:18 ) | ||
T. real: 01:45:18 T. oficial: 03:48:56 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:49:35 Cat:M30 Pos. categoria: 17 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 105.29 segons/100Metres Club:
122320
3:49:51
03:48:56
3:48:00
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03) |
|||||||
69 | 14 | 436 |
i
|
Miriam Gatti | 3:49:11 (tr 1:45:33 ) | ||
T. real: 01:45:33 T. oficial: 03:49:11 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:49:50 Cat:W18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 105.54 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
246950
3:51:03
03:49:11
3:47:19
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03)
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25) |
|||||||
70 | 56 | 414 |
i
|
Jaume Serra Sagristà | 3:49:11 (tr 1:45:33 ) | ||
T. real: 01:45:33 T. oficial: 03:49:11 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:49:50 Cat:M40 Pos. categoria: 23 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 105.55 segons/100Metres Club:
249150
3:51:04
03:49:11
3:47:18
i
Lander Lizaso Aguirre
03:47:30 (Tr: 1:43:52)
i
Marc Alabernia Herbera
03:47:31 (Tr: 1:43:53)
i
Kernan Heinz Vallribera
03:47:32 (Tr: 1:43:54)
i
Victor Bermudez Mellado
03:47:37 (Tr: 1:43:59)
i
Alicia Rodriguez Barranco
03:48:00 (Tr: 1:44:22)
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18)
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03)
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25)
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26) |
|||||||
71 | 15 | 297 | María josé Ibáñez Montes | 3:49:41 (tr 1:46:03 ) | |||
T. real: 01:46:03 T. oficial: 03:49:41 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:50:20 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 106.04 segons/100Metres Club: club triatló atles
206690
3:51:15
03:49:41
3:48:07
Ramón Capdevila Grases
03:48:30 (Tr: 1:44:52)
i
Juan m Camara
03:48:55 (Tr: 1:45:17)
i
Hugo Fernandez Rivera
03:48:56 (Tr: 1:45:18)
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25)
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26)
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37) |
|||||||
72 | 57 | 313 | Lluís e. Guerra Vidiella | 3:51:03 (tr 1:47:25 ) | |||
T. real: 01:47:25 T. oficial: 03:51:03 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:51:42 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.41 segons/100Metres Club: àresnal
246950
3:52:56
03:51:03
3:49:11
i
Miriam Gatti
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03)
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26)
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55) |
|||||||
73 | 58 | 487 |
i
|
Javier Millet | 3:51:04 (tr 1:47:26 ) | ||
T. real: 01:47:26 T. oficial: 03:51:04 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:51:43 Cat:M18 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.43 segons/100Metres Club:
249150
3:52:58
03:51:04
3:49:11
i
Jaume Serra Sagristà
03:49:11 (Tr: 1:45:33)
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03)
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25)
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55) |
|||||||
74 | 59 | 285 | Enaitz Echaguibel Martinez | 3:51:15 (tr 1:47:37 ) | |||
T. real: 01:47:37 T. oficial: 03:51:15 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:51:54 Cat:M30 Pos. categoria: 18 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.6 segons/100Metres Club: club natació granollers
206690
3:52:49
03:51:15
3:49:41
María josé Ibáñez Montes
03:49:41 (Tr: 1:46:03)
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25)
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55) |
|||||||
75 | 60 | 520 |
i
|
Daniel Baeza Mena | 3:51:28 (tr 1:47:50 ) | ||
T. real: 01:47:50 T. oficial: 03:51:28 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:07 Cat:M40 Pos. categoria: 24 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.82 segons/100Metres Club: swim emotions
53460
3:51:52
03:51:28
3:51:03
Lluís e. Guerra Vidiella
03:51:03 (Tr: 1:47:25)
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26)
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14) |
|||||||
76 | 61 | 273 | Raül Navarro Morata | 3:51:30 (tr 1:47:52 ) | |||
T. real: 01:47:52 T. oficial: 03:51:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:09 Cat:NoNeM Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.86 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
56980
3:51:56
03:51:30
3:51:04
i
Javier Millet
03:51:04 (Tr: 1:47:26)
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14) |
|||||||
77 | 62 | 521 |
i
|
Josep Garcilopez Solanes | 3:51:33 (tr 1:47:55 ) | ||
T. real: 01:47:55 T. oficial: 03:51:33 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:12 Cat:M30 Pos. categoria: 19 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.91 segons/100Metres Club:
41360
3:51:52
03:51:33
3:51:14
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14) |
|||||||
78 | 63 | 475 |
i
|
Oscar Creixell | 3:51:34 (tr 1:47:56 ) | ||
T. real: 01:47:56 T. oficial: 03:51:34 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:13 Cat:M30 Pos. categoria: 20 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 107.92 segons/100Metres Club:
53020
3:51:58
03:51:34
3:51:10
Enaitz Echaguibel Martinez
03:51:15 (Tr: 1:47:37)
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20) |
|||||||
79 | 64 | 321 | Albert Ruiz Ramio | 3:51:41 (tr 1:48:03 ) | |||
T. real: 01:48:03 T. oficial: 03:51:41 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:20 Cat:M30 Pos. categoria: 21 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.05 segons/100Metres Club:
46420
3:52:02
03:51:41
3:51:20
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24) |
|||||||
80 | 65 | 309 | Carlos Fuentes De Los Santos | 3:51:52 (tr 1:48:14 ) | |||
T. real: 01:48:14 T. oficial: 03:51:52 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:31 Cat:M40 Pos. categoria: 25 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.22 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
41360
3:52:11
03:51:52
3:51:33
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25) |
|||||||
81 | 66 | 234 | Eloi Argilaga Vives | 3:51:58 (tr 1:48:20 ) | |||
T. real: 01:48:20 T. oficial: 03:51:58 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:37 Cat:M30 Pos. categoria: 22 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.32 segons/100Metres Club: fasttriatlon cn montjuïc
53020
3:52:22
03:51:58
3:51:34
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43) |
|||||||
82 | 67 | 258 | Didac Xifreu Gonzalez | 3:52:02 (tr 1:48:24 ) | |||
T. real: 01:48:24 T. oficial: 03:52:02 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:41 Cat:M40 Pos. categoria: 26 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.4 segons/100Metres Club: radikal swim
46420
3:52:24
03:52:02
3:51:41
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43) |
|||||||
83 | 68 | 564 |
i
|
Aleix Manent | 3:52:03 (tr 1:48:25 ) | ||
T. real: 01:48:25 T. oficial: 03:52:03 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:42 Cat:M40 Pos. categoria: 27 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.4 segons/100Metres Club: marnatón
66000
3:52:33
03:52:03
3:51:33
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55) |
|||||||
84 | 16 | 454 |
i
|
Adriana Port Casamitjana | 3:52:12 (tr 1:48:34 ) | ||
T. real: 01:48:34 T. oficial: 03:52:12 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:52:51 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 108.56 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
100100
3:52:58
03:52:12
3:51:27
i
Daniel Baeza Mena
03:51:28 (Tr: 1:47:50)
Raül Navarro Morata
03:51:30 (Tr: 1:47:52)
i
Josep Garcilopez Solanes
03:51:33 (Tr: 1:47:55)
i
Oscar Creixell
03:51:34 (Tr: 1:47:56)
Albert Ruiz Ramio
03:51:41 (Tr: 1:48:03)
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55)
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20) |
|||||||
85 | 69 | 505 |
i
|
Mauricio Prieto | 3:52:21 (tr 1:48:43 ) | ||
T. real: 01:48:43 T. oficial: 03:52:21 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:00 Cat:NoNeM Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.71 segons/100Metres Club: mauricio prieto
83380
3:52:59
03:52:21
3:51:43
Carlos Fuentes De Los Santos
03:51:52 (Tr: 1:48:14)
Eloi Argilaga Vives
03:51:58 (Tr: 1:48:20)
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55)
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20)
i
Lluis Nebot Puig
03:52:59 (Tr: 1:49:21) |
|||||||
86 | 70 | 341 | Alex Gomez Ruano | 3:52:33 (tr 1:48:55 ) | |||
T. real: 01:48:55 T. oficial: 03:52:33 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:12 Cat:M40 Pos. categoria: 28 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 108.9 segons/100Metres Club: grt
72820
3:53:06
03:52:33
3:52:00
Didac Xifreu Gonzalez
03:52:02 (Tr: 1:48:24)
i
Aleix Manent
03:52:03 (Tr: 1:48:25)
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20)
i
Lluis Nebot Puig
03:52:59 (Tr: 1:49:21)
Montse Diaz Romeu
03:53:06 (Tr: 1:49:28) |
|||||||
87 | 17 | 435 |
i
|
Nuria Llagostera Santamaria | 3:52:58 (tr 1:49:20 ) | ||
T. real: 01:49:20 T. oficial: 03:52:58 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:37 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 109.32 segons/100Metres Club:
100100
3:53:43
03:52:58
3:52:12
i
Adriana Port Casamitjana
03:52:12 (Tr: 1:48:34)
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55)
i
Lluis Nebot Puig
03:52:59 (Tr: 1:49:21)
Montse Diaz Romeu
03:53:06 (Tr: 1:49:28)
i
Ferran Bofill Barguñó
03:53:10 (Tr: 1:49:32) |
|||||||
88 | 71 | 438 |
i
|
Lluis Nebot Puig | 3:52:59 (tr 1:49:21 ) | ||
T. real: 01:49:21 T. oficial: 03:52:59 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:38 Cat:M40 Pos. categoria: 29 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 109.34 segons/100Metres Club:
83380
3:53:37
03:52:59
3:52:21
i
Mauricio Prieto
03:52:21 (Tr: 1:48:43)
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55)
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20)
Montse Diaz Romeu
03:53:06 (Tr: 1:49:28)
i
Ferran Bofill Barguñó
03:53:10 (Tr: 1:49:32) |
|||||||
89 | 18 | 318 | Montse Diaz Romeu | 3:53:06 (tr 1:49:28 ) | |||
T. real: 01:49:28 T. oficial: 03:53:06 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:45 Cat:W50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 109.46 segons/100Metres Club: swim emotions
72820
3:53:39
03:53:06
3:52:33
Alex Gomez Ruano
03:52:33 (Tr: 1:48:55)
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20)
i
Lluis Nebot Puig
03:52:59 (Tr: 1:49:21)
i
Ferran Bofill Barguñó
03:53:10 (Tr: 1:49:32) |
|||||||
90 | 72 | 585 |
i
|
Ferran Bofill Barguñó | 3:53:10 (tr 1:49:32 ) | ||
T. real: 01:49:32 T. oficial: 03:53:10 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:53:49 Cat:M40 Pos. categoria: 30 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 109.53 segons/100Metres Club: tri + 9 el masnou
27390
3:53:23
03:53:10
3:52:58
i
Nuria Llagostera Santamaria
03:52:58 (Tr: 1:49:20)
i
Lluis Nebot Puig
03:52:59 (Tr: 1:49:21)
Montse Diaz Romeu
03:53:06 (Tr: 1:49:28) |
|||||||