L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 73 | 481 |
i
|
Mario Ugarte Maiztegui | 3:53:30 (tr 1:49:52 ) | ||
T. real: 01:49:52 T. oficial: 03:53:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:09 Cat:M60 Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 109.86 segons/100Metres Club: zarautz balea
100210
3:54:16
03:53:30
3:52:45
i
Eva Ugarte Orozco
03:53:31 (Tr: 1:49:53)
David Iglesias Tresserras
03:53:36 (Tr: 1:49:58)
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38) |
|||||||
92 | 19 | 484 |
i
|
Eva Ugarte Orozco | 3:53:31 (tr 1:49:53 ) | ||
T. real: 01:49:53 T. oficial: 03:53:31 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:10 Cat:W50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 109.87 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
99440
3:54:16
03:53:31
3:52:45
i
Mario Ugarte Maiztegui
03:53:30 (Tr: 1:49:52)
David Iglesias Tresserras
03:53:36 (Tr: 1:49:58)
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38) |
|||||||
93 | 74 | 272 | David Iglesias Tresserras | 3:53:36 (tr 1:49:58 ) | |||
T. real: 01:49:58 T. oficial: 03:53:36 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:15 Cat:M30 Pos. categoria: 23 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 109.96 segons/100Metres Club:
87450
3:54:16
03:53:36
3:52:56
i
Mario Ugarte Maiztegui
03:53:30 (Tr: 1:49:52)
i
Eva Ugarte Orozco
03:53:31 (Tr: 1:49:53)
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38) |
|||||||
94 | 75 | 480 |
i
|
Iñigo Unamuno | 3:53:37 (tr 1:49:59 ) | ||
T. real: 01:49:59 T. oficial: 03:53:37 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:16 Cat:M60 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 109.98 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
84920
3:54:16
03:53:37
3:52:59
i
Mario Ugarte Maiztegui
03:53:30 (Tr: 1:49:52)
i
Eva Ugarte Orozco
03:53:31 (Tr: 1:49:53)
David Iglesias Tresserras
03:53:36 (Tr: 1:49:58)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38) |
|||||||
95 | 20 | 542 |
i
|
Yara Prieto Ortiz | 3:53:45 (tr 1:50:07 ) | ||
T. real: 01:50:07 T. oficial: 03:53:45 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:24 Cat:W18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 110.1 segons/100Metres Club:
76670
3:54:20
03:53:45
3:53:10
i
Mario Ugarte Maiztegui
03:53:30 (Tr: 1:49:52)
i
Eva Ugarte Orozco
03:53:31 (Tr: 1:49:53)
David Iglesias Tresserras
03:53:36 (Tr: 1:49:58)
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38)
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42) |
|||||||
96 | 76 | 386 | Enric Santamaria Morales | 3:53:49 (tr 1:50:11 ) | |||
T. real: 01:50:11 T. oficial: 03:53:49 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:28 Cat:M60 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 110.18 segons/100Metres Club:
72930
3:54:22
03:53:49
3:53:16
i
Mario Ugarte Maiztegui
03:53:30 (Tr: 1:49:52)
i
Eva Ugarte Orozco
03:53:31 (Tr: 1:49:53)
David Iglesias Tresserras
03:53:36 (Tr: 1:49:58)
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38)
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42)
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44) |
|||||||
97 | 77 | 400 |
i
|
Alex Suris Ramon | 3:54:16 (tr 1:50:38 ) | ||
T. real: 01:50:38 T. oficial: 03:54:16 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:55 Cat:M30 Pos. categoria: 24 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 110.62 segons/100Metres Club:
84920
3:54:54
03:54:16
3:53:37
i
Iñigo Unamuno
03:53:37 (Tr: 1:49:59)
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42)
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44)
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
98 | 78 | 551 |
i
|
Oriol Combas Oller | 3:54:20 (tr 1:50:42 ) | ||
T. real: 01:50:42 T. oficial: 03:54:20 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:54:59 Cat:M18 Pos. categoria: 9 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 110.68 segons/100Metres Club:
76670
3:54:54
03:54:20
3:53:45
i
Yara Prieto Ortiz
03:53:45 (Tr: 1:50:07)
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38)
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44)
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
99 | 21 | 357 |
i
|
Laia Segarra Julià | 3:54:22 (tr 1:50:44 ) | ||
T. real: 01:50:44 T. oficial: 03:54:22 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:01 Cat:W18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 110.73 segons/100Metres Club:
72930
3:54:56
03:54:22
3:53:49
Enric Santamaria Morales
03:53:49 (Tr: 1:50:11)
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38)
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42)
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
100 | 79 | 463 |
i
|
Charles Jameson | 3:54:38 (tr 1:51:00 ) | ||
T. real: 01:51:00 T. oficial: 03:54:38 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:17 Cat:M30 Pos. categoria: 25 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 110.99 segons/100Metres Club:
48070
3:54:59
03:54:38
3:54:16
i
Alex Suris Ramon
03:54:16 (Tr: 1:50:38)
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42)
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
101 | 80 | 289 |
i
|
Julen Segues Isusquiza | 3:54:42 (tr 1:51:04 ) | ||
T. real: 01:51:04 T. oficial: 03:54:42 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:21 Cat:NoNeM Pos. categoria: 3 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.05 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e
48730
3:55:04
03:54:42
3:54:20
i
Oriol Combas Oller
03:54:20 (Tr: 1:50:42)
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44)
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
102 | 81 | 279 |
i
|
Aitor Isasti Muguruza | 3:54:42 (tr 1:51:04 ) | ||
T. real: 01:51:04 T. oficial: 03:54:42 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:21 Cat:NoNeM Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.06 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e
42570
3:55:01
03:54:42
3:54:22
i
Laia Segarra Julià
03:54:22 (Tr: 1:50:44)
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
103 | 82 | 323 |
i
|
Jordi Gonzàlez Bautista | 3:54:47 (tr 1:51:09 ) | ||
T. real: 01:51:09 T. oficial: 03:54:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:26 Cat:M40 Pos. categoria: 31 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.15 segons/100Metres Club: club aquatic xaloc
21230
3:54:57
03:54:47
3:54:38
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16) |
|||||||
104 | 83 | 473 |
i
|
Ignacio Nesweda Tobia | 3:54:51 (tr 1:51:13 ) | ||
T. real: 01:51:13 T. oficial: 03:54:51 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:30 Cat:M18 Pos. categoria: 10 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.21 segons/100Metres Club:
49610
3:55:14
03:54:51
3:54:29
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36) |
|||||||
105 | 22 | 580 |
i
|
Ines Martinez-monche | 3:54:54 (tr 1:51:16 ) | ||
T. real: 01:51:16 T. oficial: 03:54:54 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:33 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 111.26 segons/100Metres Club:
56760
3:55:20
03:54:54
3:54:28
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42) |
|||||||
106 | 23 | 437 |
i
|
Ana Macia Poudevida | 3:54:54 (tr 1:51:16 ) | ||
T. real: 01:51:16 T. oficial: 03:54:54 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:33 Cat:JnF Pos. categoria: 2 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 111.26 segons/100Metres Club: minimatadas
56540
3:55:20
03:54:54
3:54:28
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42) |
|||||||
107 | 84 | 392 | Javier Montón Larraz | 3:55:14 (tr 1:51:36 ) | |||
T. real: 01:51:36 T. oficial: 03:55:14 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:53 Cat:M30 Pos. categoria: 26 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.59 segons/100Metres Club:
49610
3:55:36
03:55:14
3:54:51
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44) |
|||||||
108 | 85 | 466 |
i
|
Fabrice Toulemonde | 3:55:20 (tr 1:51:42 ) | ||
T. real: 01:51:42 T. oficial: 03:55:20 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:59 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.69 segons/100Metres Club: marnaton
56760
3:55:45
03:55:20
3:54:54
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44) |
|||||||
109 | 86 | 455 |
i
|
Olivier Gabaude | 3:55:20 (tr 1:51:42 ) | ||
T. real: 01:51:42 T. oficial: 03:55:20 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:55:59 Cat:M40 Pos. categoria: 32 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.69 segons/100Metres Club: aqualove
88660
3:56:00
03:55:20
3:54:40
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22) |
|||||||
110 | 87 | 301 | Antonio Buiza Grillo | 3:55:21 (tr 1:51:43 ) | |||
T. real: 01:51:43 T. oficial: 03:55:21 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:56:00 Cat:M40 Pos. categoria: 33 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 111.71 segons/100Metres Club: swimming project
86790
3:56:00
03:55:21
3:54:41
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22) |
|||||||
111 | 24 | 556 |
i
|
Irma García Galadí | 3:55:22 (tr 1:51:44 ) | ||
T. real: 01:51:44 T. oficial: 03:55:22 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:56:01 Cat:W18 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 111.73 segons/100Metres Club: can ricard
108350
3:56:12
03:55:22
3:54:33
i
Charles Jameson
03:54:38 (Tr: 1:51:00)
i
Julen Segues Isusquiza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Aitor Isasti Muguruza
03:54:42 (Tr: 1:51:04)
i
Jordi Gonzàlez Bautista
03:54:47 (Tr: 1:51:09)
i
Ignacio Nesweda Tobia
03:54:51 (Tr: 1:51:13)
i
Ines Martinez-monche
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
i
Ana Macia Poudevida
03:54:54 (Tr: 1:51:16)
Javier Montón Larraz
03:55:14 (Tr: 1:51:36)
i
Fabrice Toulemonde
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34) |
|||||||
112 | 88 | 527 |
i
|
Carlos Martinez Fuentes | 3:56:00 (tr 1:52:22 ) | ||
T. real: 01:52:22 T. oficial: 03:56:00 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:56:39 Cat:M60 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.36 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
88660
3:56:40
03:56:00
3:55:20
i
Olivier Gabaude
03:55:20 (Tr: 1:51:42)
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34)
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52) |
|||||||
113 | 89 | 378 |
i
|
Pepe Raventós Negra | 3:56:00 (tr 1:52:22 ) | ||
T. real: 01:52:22 T. oficial: 03:56:00 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:56:39 Cat:M60 Pos. categoria: 9 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.36 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
86790
3:56:40
03:56:00
3:55:21
Antonio Buiza Grillo
03:55:21 (Tr: 1:51:43)
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34)
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52) |
|||||||
114 | 90 | 336 | Abel Gassull Pallàs | 3:56:12 (tr 1:52:34 ) | |||
T. real: 01:52:34 T. oficial: 03:56:12 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:56:51 Cat:M30 Pos. categoria: 27 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.55 segons/100Metres Club:
108350
3:57:01
03:56:12
3:55:22
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52) |
|||||||
115 | 91 | 290 |
i
|
Frank Trittel | 3:56:23 (tr 1:52:45 ) | ||
T. real: 01:52:45 T. oficial: 03:56:23 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:57:02 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.75 segons/100Metres Club: c.e. rayoteam
103180
3:57:10
03:56:23
3:55:36
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52)
i
Camila Enrich Schroder
03:57:10 (Tr: 1:53:32) |
|||||||
116 | 92 | 439 |
i
|
Marc Subira Zurita | 3:56:29 (tr 1:52:51 ) | ||
T. real: 01:52:51 T. oficial: 03:56:29 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:57:08 Cat:M30 Pos. categoria: 28 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.84 segons/100Metres Club:
100870
3:57:15
03:56:29
3:55:43
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34)
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52)
i
Camila Enrich Schroder
03:57:10 (Tr: 1:53:32)
i
Daniel Serra Valls
03:57:15 (Tr: 1:53:37) |
|||||||
117 | 93 | 253 |
i
|
Adria Codinachs | 3:56:30 (tr 1:52:52 ) | ||
T. real: 01:52:52 T. oficial: 03:56:30 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:57:09 Cat:M30 Pos. categoria: 29 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 112.86 segons/100Metres Club:
151580
3:57:39
03:56:30
3:55:21
i
Irma García Galadí
03:55:22 (Tr: 1:51:44)
i
Carlos Martinez Fuentes
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
i
Pepe Raventós Negra
03:56:00 (Tr: 1:52:22)
Abel Gassull Pallàs
03:56:12 (Tr: 1:52:34)
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Camila Enrich Schroder
03:57:10 (Tr: 1:53:32)
i
Daniel Serra Valls
03:57:15 (Tr: 1:53:37)
i
Javier Coll Sales
03:57:39 (Tr: 1:54:01) |
|||||||
118 | 25 | 418 |
i
|
Camila Enrich Schroder | 3:57:10 (tr 1:53:32 ) | ||
T. real: 01:53:32 T. oficial: 03:57:10 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:57:49 Cat:W40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 113.53 segons/100Metres Club: aiguafreda swim club
103180
3:57:57
03:57:10
3:56:23
i
Frank Trittel
03:56:23 (Tr: 1:52:45)
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52)
i
Daniel Serra Valls
03:57:15 (Tr: 1:53:37)
i
Javier Coll Sales
03:57:39 (Tr: 1:54:01) |
|||||||
119 | 94 | 310 |
i
|
Daniel Serra Valls | 3:57:15 (tr 1:53:37 ) | ||
T. real: 01:53:37 T. oficial: 03:57:15 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:57:54 Cat:M40 Pos. categoria: 34 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 113.61 segons/100Metres Club: radikal swim
100870
3:58:01
03:57:15
3:56:29
i
Marc Subira Zurita
03:56:29 (Tr: 1:52:51)
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52)
i
Camila Enrich Schroder
03:57:10 (Tr: 1:53:32)
i
Javier Coll Sales
03:57:39 (Tr: 1:54:01) |
|||||||
120 | 95 | 465 |
i
|
Javier Coll Sales | 3:57:39 (tr 1:54:01 ) | ||
T. real: 01:54:01 T. oficial: 03:57:39 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 11:58:18 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 114.0 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
151580
3:58:48
03:57:39
3:56:30
i
Adria Codinachs
03:56:30 (Tr: 1:52:52)
i
Camila Enrich Schroder
03:57:10 (Tr: 1:53:32)
i
Daniel Serra Valls
03:57:15 (Tr: 1:53:37) |
|||||||