L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
181 | 39 | 489 |
i
|
Coline Verneau | 4:05:45 (tr 2:02:07 ) | ||
T. real: 02:02:07 T. oficial: 04:05:45 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:06:24 Cat:W30 Pos. categoria: 12 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 122.11 segons/100Metres Club: asm meudon
136730
4:06:47
04:05:45
4:04:43
i
Edim Autó I Artal
04:05:47 (Tr: 2:02:09)
i
Jesús maría Alvarez Varona
04:05:51 (Tr: 2:02:13)
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09) |
|||||||
182 | 143 | 415 |
i
|
Edim Autó I Artal | 4:05:47 (tr 2:02:09 ) | ||
T. real: 02:02:09 T. oficial: 04:05:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:06:26 Cat:M40 Pos. categoria: 53 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 122.14 segons/100Metres Club: club natació poblenou
133430
4:06:47
04:05:47
4:04:46
i
Coline Verneau
04:05:45 (Tr: 2:02:07)
i
Jesús maría Alvarez Varona
04:05:51 (Tr: 2:02:13)
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09) |
|||||||
183 | 144 | 485 |
i
|
Jesús maría Alvarez Varona | 4:05:51 (tr 2:02:13 ) | ||
T. real: 02:02:13 T. oficial: 04:05:51 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:06:30 Cat:M50 Pos. categoria: 22 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 122.21 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e
124080
4:06:47
04:05:51
4:04:55
i
Coline Verneau
04:05:45 (Tr: 2:02:07)
i
Edim Autó I Artal
04:05:47 (Tr: 2:02:09)
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09) |
|||||||
184 | 145 | 303 | Fabrice Curty | 4:05:56 (tr 2:02:18 ) | |||
T. real: 02:02:18 T. oficial: 04:05:56 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:06:35 Cat:M50 Pos. categoria: 23 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 122.3 segons/100Metres Club: club triatlón atles
112640
4:06:47
04:05:56
4:05:05
i
Coline Verneau
04:05:45 (Tr: 2:02:07)
i
Edim Autó I Artal
04:05:47 (Tr: 2:02:09)
i
Jesús maría Alvarez Varona
04:05:51 (Tr: 2:02:13)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09) |
|||||||
185 | 40 | 284 | Mireia Prat | 4:06:22 (tr 2:02:44 ) | |||
T. real: 02:02:44 T. oficial: 04:06:22 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:01 Cat:W40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 122.73 segons/100Metres Club:
78650
4:06:58
04:06:22
4:05:47
i
Edim Autó I Artal
04:05:47 (Tr: 2:02:09)
i
Jesús maría Alvarez Varona
04:05:51 (Tr: 2:02:13)
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11) |
|||||||
186 | 146 | 249 |
i
|
Andrea Rossignani De Stefani | 4:06:35 (tr 2:02:57 ) | ||
T. real: 02:02:57 T. oficial: 04:06:35 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:14 Cat:M50 Pos. categoria: 24 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 122.95 segons/100Metres Club:
97570
4:07:20
04:06:35
4:05:51
i
Jesús maría Alvarez Varona
04:05:51 (Tr: 2:02:13)
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41) |
|||||||
187 | 147 | 259 | Joan Canet Sans | 4:06:47 (tr 2:03:09 ) | |||
T. real: 02:03:09 T. oficial: 04:06:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:26 Cat:M40 Pos. categoria: 54 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.15 segons/100Metres Club: club natacio granollers
112640
4:07:39
04:06:47
4:05:56
Fabrice Curty
04:05:56 (Tr: 2:02:18)
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58) |
|||||||
188 | 41 | 499 | Susana Marín Dios | 4:06:48 (tr 2:03:10 ) | |||
T. real: 02:03:10 T. oficial: 04:06:48 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:27 Cat:W40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 123.15 segons/100Metres Club:
55220
4:07:13
04:06:48
4:06:22
Mireia Prat
04:06:22 (Tr: 2:02:44)
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33) |
|||||||
189 | 148 | 269 | Alex Ortega Bernat | 4:06:49 (tr 2:03:11 ) | |||
T. real: 02:03:11 T. oficial: 04:06:49 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:28 Cat:M40 Pos. categoria: 55 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.18 segons/100Metres Club: tricet10
47520
4:07:11
04:06:49
4:06:27
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33) |
|||||||
190 | 149 | 424 |
i
|
David Castilla Mora | 4:06:59 (tr 2:03:21 ) | ||
T. real: 02:03:21 T. oficial: 04:06:59 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:38 Cat:M40 Pos. categoria: 56 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.34 segons/100Metres Club:
43890
4:07:19
04:06:59
4:06:39
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41) |
|||||||
191 | 42 | 373 | Maite Delgado Martinez | 4:07:02 (tr 2:03:24 ) | |||
T. real: 02:03:24 T. oficial: 04:07:02 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:41 Cat:W40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 123.4 segons/100Metres Club: club triatlón atles
68200
4:07:33
04:07:02
4:06:31
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55) |
|||||||
192 | 150 | 287 | Ramon Puig Font | 4:07:11 (tr 2:03:33 ) | |||
T. real: 02:03:33 T. oficial: 04:07:11 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:50 Cat:M40 Pos. categoria: 57 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.54 segons/100Metres Club: neda el món
56210
4:07:36
04:07:11
4:06:45
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58) |
|||||||
193 | 151 | 389 |
i
|
Albert. Martinez | 4:07:19 (tr 2:03:41 ) | ||
T. real: 02:03:41 T. oficial: 04:07:19 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:07:58 Cat:M50 Pos. categoria: 25 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.67 segons/100Metres Club:
59290
4:07:46
04:07:19
4:06:52
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58)
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08) |
|||||||
194 | 152 | 420 |
i
|
Oriol Forner Andrés | 4:07:33 (tr 2:03:55 ) | ||
T. real: 02:03:55 T. oficial: 04:07:33 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:08:12 Cat:M50 Pos. categoria: 26 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.91 segons/100Metres Club: junior fc
117480
4:08:27
04:07:33
4:06:40
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58)
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08)
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49) |
|||||||
195 | 153 | 398 |
i
|
Albert Puig Hernando | 4:07:36 (tr 2:03:58 ) | ||
T. real: 02:03:58 T. oficial: 04:07:36 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:08:15 Cat:M40 Pos. categoria: 58 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 123.96 segons/100Metres Club: c.e. marnaton
126280
4:08:34
04:07:36
4:06:39
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08)
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49)
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56) |
|||||||
196 | 154 | 471 |
i
|
Sylvestre Peneau | 4:07:46 (tr 2:04:08 ) | ||
T. real: 02:04:08 T. oficial: 04:07:46 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:08:25 Cat:M40 Pos. categoria: 59 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 124.12 segons/100Metres Club: fmt
161920
4:08:59
04:07:46
4:06:32
i
Andrea Rossignani De Stefani
04:06:35 (Tr: 2:02:57)
Joan Canet Sans
04:06:47 (Tr: 2:03:09)
Susana Marín Dios
04:06:48 (Tr: 2:03:10)
Alex Ortega Bernat
04:06:49 (Tr: 2:03:11)
i
David Castilla Mora
04:06:59 (Tr: 2:03:21)
Maite Delgado Martinez
04:07:02 (Tr: 2:03:24)
Ramon Puig Font
04:07:11 (Tr: 2:03:33)
i
Albert. Martinez
04:07:19 (Tr: 2:03:41)
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58)
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49)
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56)
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21) |
|||||||
197 | 43 | 587 |
i
|
Kontxi Monasterio Arroniz | 4:08:27 (tr 2:04:49 ) | ||
T. real: 02:04:49 T. oficial: 04:08:27 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:09:06 Cat:W50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 124.8 segons/100Metres Club: zarautz balea igeriketa k.e
117480
4:09:20
04:08:27
4:07:33
i
Oriol Forner Andrés
04:07:33 (Tr: 2:03:55)
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58)
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08)
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56)
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21)
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33) |
|||||||
198 | 155 | 516 |
i
|
Víctor Domènech I Barreneche | 4:08:34 (tr 2:04:56 ) | ||
T. real: 02:04:56 T. oficial: 04:08:34 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:09:13 Cat:M50 Pos. categoria: 27 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 124.92 segons/100Metres Club: club aquatic xaloc
127710
4:09:32
04:08:34
4:07:35
i
Albert Puig Hernando
04:07:36 (Tr: 2:03:58)
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08)
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49)
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21)
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33)
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54) |
|||||||
199 | 44 | 479 |
i
|
Michele Mulligan Rutherford | 4:08:59 (tr 2:05:21 ) | ||
T. real: 02:05:21 T. oficial: 04:08:59 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:09:38 Cat:W50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 125.35 segons/100Metres Club: montana u.s. swimming club
161920
4:10:13
04:08:59
4:07:46
i
Sylvestre Peneau
04:07:46 (Tr: 2:04:08)
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49)
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56)
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33)
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54)
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29) |
|||||||
200 | 156 | 246 |
i
|
Israel Muñoz Reche | 4:09:11 (tr 2:05:33 ) | ||
T. real: 02:05:33 T. oficial: 04:09:11 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:09:50 Cat:NoNeM Pos. categoria: 7 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 125.54 segons/100Metres Club: radikal swim
108240
4:10:00
04:09:11
4:08:21
i
Kontxi Monasterio Arroniz
04:08:27 (Tr: 2:04:49)
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56)
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21)
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54)
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22) |
|||||||
201 | 157 | 451 |
i
|
Joaquin Fernandez De Solis | 4:09:32 (tr 2:05:54 ) | ||
T. real: 02:05:54 T. oficial: 04:09:32 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:10:11 Cat:NoNeM Pos. categoria: 8 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 125.89 segons/100Metres Club:
127710
4:10:30
04:09:32
4:08:34
i
Víctor Domènech I Barreneche
04:08:34 (Tr: 2:04:56)
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21)
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33)
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50) |
|||||||
202 | 158 | 293 |
i
|
Angel Dobon Simó | 4:09:48 (tr 2:06:10 ) | ||
T. real: 02:06:10 T. oficial: 04:09:48 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:10:27 Cat:M40 Pos. categoria: 60 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.16 segons/100Metres Club: metropolitan galileu
107250
4:10:37
04:09:48
4:08:59
i
Michele Mulligan Rutherford
04:08:59 (Tr: 2:05:21)
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33)
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57) |
|||||||
203 | 159 | 288 |
i
|
Carlos Seguí | 4:10:00 (tr 2:06:22 ) | ||
T. real: 02:06:22 T. oficial: 04:10:00 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:10:39 Cat:M40 Pos. categoria: 61 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.36 segons/100Metres Club:
108240
4:10:49
04:10:00
4:09:11
i
Israel Muñoz Reche
04:09:11 (Tr: 2:05:33)
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54)
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57)
i
Jaume Torrenst Romeu
04:10:49 (Tr: 2:07:11) |
|||||||
204 | 160 | 456 |
i
|
Sergi Tintore | 4:10:07 (tr 2:06:29 ) | ||
T. real: 02:06:29 T. oficial: 04:10:07 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:10:46 Cat:M18 Pos. categoria: 14 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.48 segons/100Metres Club:
77990
4:10:42
04:10:07
4:09:32
i
Joaquin Fernandez De Solis
04:09:32 (Tr: 2:05:54)
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57) |
|||||||
205 | 161 | 319 |
i
|
Eduard Guzmán Álvarez | 4:10:13 (tr 2:06:35 ) | ||
T. real: 02:06:35 T. oficial: 04:10:13 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:10:52 Cat:M30 Pos. categoria: 41 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.58 segons/100Metres Club: club aquatic xaloc
55660
4:10:39
04:10:13
4:09:48
i
Angel Dobon Simó
04:09:48 (Tr: 2:06:10)
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57) |
|||||||
206 | 162 | 571 |
i
|
Codron Patrick | 4:10:24 (tr 2:06:46 ) | ||
T. real: 02:06:46 T. oficial: 04:10:24 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:11:03 Cat:M40 Pos. categoria: 62 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.76 segons/100Metres Club: us colomiers natation
52690
4:10:48
04:10:24
4:10:00
i
Carlos Seguí
04:10:00 (Tr: 2:06:22)
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57) |
|||||||
207 | 163 | 227 |
i
|
Jordi Lopez Almendros | 4:10:28 (tr 2:06:50 ) | ||
T. real: 02:06:50 T. oficial: 04:10:28 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:11:07 Cat:M40 Pos. categoria: 63 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.83 segons/100Metres Club: fasttriatlon cn montjuïc
46090
4:10:49
04:10:28
4:10:07
i
Sergi Tintore
04:10:07 (Tr: 2:06:29)
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57)
i
Jaume Torrenst Romeu
04:10:49 (Tr: 2:07:11) |
|||||||
208 | 164 | 426 |
i
|
Miguel Gucemas | 4:10:31 (tr 2:06:53 ) | ||
T. real: 02:06:53 T. oficial: 04:10:31 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:11:10 Cat:M40 Pos. categoria: 64 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 126.88 segons/100Metres Club:
39050
4:10:49
04:10:31
4:10:13
i
Eduard Guzmán Álvarez
04:10:13 (Tr: 2:06:35)
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57)
i
Jaume Torrenst Romeu
04:10:49 (Tr: 2:07:11) |
|||||||
209 | 45 | 506 |
i
|
Susan Moody | 4:10:35 (tr 2:06:57 ) | ||
T. real: 02:06:57 T. oficial: 04:10:35 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:11:14 Cat:W40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 126.93 segons/100Metres Club:
30910
4:10:49
04:10:35
4:10:20
i
Codron Patrick
04:10:24 (Tr: 2:06:46)
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Jaume Torrenst Romeu
04:10:49 (Tr: 2:07:11) |
|||||||
210 | 165 | 464 |
i
|
Jaume Torrenst Romeu | 4:10:49 (tr 2:07:11 ) | ||
T. real: 02:07:11 T. oficial: 04:10:49 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:11:28 Cat:M40 Pos. categoria: 65 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 127.17 segons/100Metres Club: polo
45320
4:11:09
04:10:49
4:10:28
i
Jordi Lopez Almendros
04:10:28 (Tr: 2:06:50)
i
Miguel Gucemas
04:10:31 (Tr: 2:06:53)
i
Susan Moody
04:10:35 (Tr: 2:06:57) |
|||||||