L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | 187 | 448 |
i
|
Gerard Mckeogh | 4:16:45 (tr 2:13:07 ) | ||
T. real: 02:13:07 T. oficial: 04:16:45 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:17:24 Cat:M40 Pos. categoria: 73 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 133.11 segons/100Metres Club: ge sports
261140
4:18:44
04:16:45
4:14:46
i
Manolo Sagnier Torras
04:16:55 (Tr: 2:13:17)
i
Lamboley Christophe
04:17:10 (Tr: 2:13:32)
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06) |
|||||||
242 | 188 | 312 |
i
|
Manolo Sagnier Torras | 4:16:55 (tr 2:13:17 ) | ||
T. real: 02:13:17 T. oficial: 04:16:55 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:17:34 Cat:M50 Pos. categoria: 37 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 133.28 segons/100Metres Club:
238810
4:18:44
04:16:55
4:15:07
i
Gerard Mckeogh
04:16:45 (Tr: 2:13:07)
i
Lamboley Christophe
04:17:10 (Tr: 2:13:32)
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06) |
|||||||
243 | 189 | 441 |
i
|
Lamboley Christophe | 4:17:10 (tr 2:13:32 ) | ||
T. real: 02:13:32 T. oficial: 04:17:10 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:17:49 Cat:M40 Pos. categoria: 74 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 133.52 segons/100Metres Club: aqualove
206580
4:18:44
04:17:10
4:15:36
i
Gerard Mckeogh
04:16:45 (Tr: 2:13:07)
i
Manolo Sagnier Torras
04:16:55 (Tr: 2:13:17)
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06) |
|||||||
244 | 190 | 523 |
i
|
Xavier Bibián Inglés | 4:17:34 (tr 2:13:56 ) | ||
T. real: 02:13:56 T. oficial: 04:17:34 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:18:13 Cat:M50 Pos. categoria: 38 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 133.92 segons/100Metres Club:
154110
4:18:44
04:17:34
4:16:24
i
Gerard Mckeogh
04:16:45 (Tr: 2:13:07)
i
Manolo Sagnier Torras
04:16:55 (Tr: 2:13:17)
i
Lamboley Christophe
04:17:10 (Tr: 2:13:32)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06) |
|||||||
245 | 55 | 340 | Helena Artacho Barroso | 4:17:49 (tr 2:14:11 ) | |||
T. real: 02:14:11 T. oficial: 04:17:49 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:18:28 Cat:W30 Pos. categoria: 13 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 134.17 segons/100Metres Club: c.e. rayoteam
121550
4:18:44
04:17:49
4:16:53
i
Manolo Sagnier Torras
04:16:55 (Tr: 2:13:17)
i
Lamboley Christophe
04:17:10 (Tr: 2:13:32)
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06) |
|||||||
246 | 56 | 347 | Sabrina yvonne Morgenstern | 4:18:24 (tr 2:14:46 ) | |||
T. real: 02:14:46 T. oficial: 04:18:24 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:19:03 Cat:W30 Pos. categoria: 14 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 134.76 segons/100Metres Club:
163240
4:19:38
04:18:24
4:17:10
i
Lamboley Christophe
04:17:10 (Tr: 2:13:32)
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48) |
|||||||
247 | 191 | 278 | Ricardo Martin Cardona | 4:18:44 (tr 2:15:06 ) | |||
T. real: 02:15:06 T. oficial: 04:18:44 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:19:23 Cat:M50 Pos. categoria: 39 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 135.09 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
154110
4:19:54
04:18:44
4:17:34
i
Xavier Bibián Inglés
04:17:34 (Tr: 2:13:56)
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03) |
|||||||
248 | 192 | 393 | Jordi Sallent | 4:18:44 (tr 2:15:06 ) | |||
T. real: 02:15:06 T. oficial: 04:18:44 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:19:23 Cat:NoNeM Pos. categoria: 9 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 135.09 segons/100Metres Club: cnc
121550
4:19:39
04:18:44
4:17:49
Helena Artacho Barroso
04:17:49 (Tr: 2:14:11)
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01) |
|||||||
249 | 193 | 586 | Dani García Ortiga | 4:18:45 (tr 2:15:07 ) | |||
T. real: 02:15:07 T. oficial: 04:18:45 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:19:24 Cat:M30 Pos. categoria: 45 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 135.11 segons/100Metres Club: terrassasports - ciclos trujillo
123090
4:19:41
04:18:45
4:17:49
Sabrina yvonne Morgenstern
04:18:24 (Tr: 2:14:46)
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03) |
|||||||
250 | 57 | 453 |
i
|
Christine Maurette | 4:19:26 (tr 2:15:48 ) | ||
T. real: 02:15:48 T. oficial: 04:19:26 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:05 Cat:W40 Pos. categoria: 17 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 135.78 segons/100Metres Club: toac triathlon
92070
4:20:07
04:19:26
4:18:44
Ricardo Martin Cardona
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28) |
|||||||
251 | 194 | 306 |
i
|
Carlos Vizuete Ensesa | 4:19:39 (tr 2:16:01 ) | ||
T. real: 02:16:01 T. oficial: 04:19:39 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:18 Cat:M40 Pos. categoria: 75 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 136.01 segons/100Metres Club:
121330
4:20:34
04:19:39
4:18:44
Jordi Sallent
04:18:44 (Tr: 2:15:06)
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42) |
|||||||
252 | 195 | 529 |
i
|
Jesus Ferrer Andrades | 4:19:41 (tr 2:16:03 ) | ||
T. real: 02:16:03 T. oficial: 04:19:41 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:20 Cat:M50 Pos. categoria: 40 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 136.05 segons/100Metres Club:
123090
4:20:37
04:19:41
4:18:45
Dani García Ortiga
04:18:45 (Tr: 2:15:07)
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42) |
|||||||
253 | 58 | 333 |
i
|
Elisabeth Stampa | 4:20:04 (tr 2:16:26 ) | ||
T. real: 02:16:26 T. oficial: 04:20:04 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:43 Cat:W50 Pos. categoria: 11 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 136.42 segons/100Metres Club:
84040
4:20:42
04:20:04
4:19:26
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42) |
|||||||
254 | 196 | 329 |
i
|
Miquel Nicolau Carbonell | 4:20:05 (tr 2:16:27 ) | ||
T. real: 02:16:27 T. oficial: 04:20:05 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:44 Cat:M50 Pos. categoria: 41 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 136.44 segons/100Metres Club: sbr
105710
4:20:53
04:20:05
4:19:17
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15) |
|||||||
255 | 59 | 330 |
i
|
Maria Jorda Escoda | 4:20:06 (tr 2:16:28 ) | ||
T. real: 02:16:28 T. oficial: 04:20:06 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:45 Cat:W50 Pos. categoria: 12 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 136.45 segons/100Metres Club: sbr
118360
4:20:59
04:20:06
4:19:12
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21) |
|||||||
256 | 197 | 350 | Virgili Muñoz Carceller | 4:20:20 (tr 2:16:42 ) | |||
T. real: 02:16:42 T. oficial: 04:20:20 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:20:59 Cat:M30 Pos. categoria: 46 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 136.7 segons/100Metres Club: club natació sant andreu
134530
4:21:21
04:20:20
4:19:19
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43) |
|||||||
257 | 60 | 501 |
i
|
Elisenda Muns Tubau | 4:20:53 (tr 2:17:15 ) | ||
T. real: 02:17:15 T. oficial: 04:20:53 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:21:32 Cat:W30 Pos. categoria: 15 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 137.24 segons/100Metres Club:
105710
4:21:41
04:20:53
4:20:05
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49) |
|||||||
258 | 198 | 300 | Pep Colás Salvador | 4:20:59 (tr 2:17:21 ) | |||
T. real: 02:17:21 T. oficial: 04:20:59 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:21:38 Cat:M50 Pos. categoria: 42 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 137.35 segons/100Metres Club:
183700
4:22:23
04:20:59
4:19:36
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45) |
|||||||
259 | 199 | 423 |
i
|
Diego Balmaseda | 4:21:21 (tr 2:17:43 ) | ||
T. real: 02:17:43 T. oficial: 04:21:21 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:22:00 Cat:M30 Pos. categoria: 47 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 137.71 segons/100Metres Club:
206250
4:22:55
04:21:21
4:19:48
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17) |
|||||||
260 | 61 | 383 |
i
|
Susana Sentís Comas | 4:21:27 (tr 2:17:49 ) | ||
T. real: 02:17:49 T. oficial: 04:21:27 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:22:06 Cat:W40 Pos. categoria: 18 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 137.81 segons/100Metres Club:
298540
4:23:43
04:21:27
4:19:12
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05) |
|||||||
261 | 200 | 583 | Eduardo Blanco | 4:22:23 (tr 2:18:45 ) | |||
T. real: 02:18:45 T. oficial: 04:22:23 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:23:02 Cat:M40 Pos. categoria: 76 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 138.74 segons/100Metres Club: proam
185130
4:23:47
04:22:23
4:20:59
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09) |
|||||||
262 | 201 | 60 |
i
|
Ignacio Villafanez | 4:22:55 (tr 2:19:17 ) | ||
T. real: 02:19:17 T. oficial: 04:22:55 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:23:34 Cat:M50 Pos. categoria: 43 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 139.28 segons/100Metres Club:
206250
4:24:29
04:22:55
4:21:21
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09)
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25) |
|||||||
263 | 202 | 452 |
i
|
Fèlix Amat Vilaró | 4:23:43 (tr 2:20:05 ) | ||
T. real: 02:20:05 T. oficial: 04:23:43 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:24:22 Cat:M50 Pos. categoria: 44 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 140.07 segons/100Metres Club:
298540
4:25:59
04:23:43
4:21:27
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09)
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06) |
|||||||
264 | 203 | 539 |
i
|
Avanadi Padilla Arcos | 4:23:47 (tr 2:20:09 ) | ||
T. real: 02:20:09 T. oficial: 04:23:47 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:24:26 Cat:M40 Pos. categoria: 77 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 140.14 segons/100Metres Club:
185130
4:25:11
04:23:47
4:22:23
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06) |
|||||||
265 | 62 | 483 |
i
|
Amaia Portularrume Lazkano | 4:23:59 (tr 2:20:21 ) | ||
T. real: 02:20:21 T. oficial: 04:23:59 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:24:38 Cat:W50 Pos. categoria: 13 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 140.34 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
324060
4:26:26
04:23:59
4:21:31
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06)
Maria Guida
04:26:26 (Tr: 2:22:48) |
|||||||
266 | 63 | 294 |
i
|
Lourdes Agirre Azpeitia | 4:24:03 (tr 2:20:25 ) | ||
T. real: 02:20:25 T. oficial: 04:24:03 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:24:42 Cat:W60 Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 140.41 segons/100Metres Club: balea igeri elkartea zarautz
625680
4:28:48
04:24:03
4:19:19
i
Christine Maurette
04:19:26 (Tr: 2:15:48)
i
Carlos Vizuete Ensesa
04:19:39 (Tr: 2:16:01)
i
Jesus Ferrer Andrades
04:19:41 (Tr: 2:16:03)
i
Elisabeth Stampa
04:20:04 (Tr: 2:16:26)
i
Miquel Nicolau Carbonell
04:20:05 (Tr: 2:16:27)
i
Maria Jorda Escoda
04:20:06 (Tr: 2:16:28)
Virgili Muñoz Carceller
04:20:20 (Tr: 2:16:42)
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09)
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06)
Maria Guida
04:26:26 (Tr: 2:22:48)
i
Maria Macia
04:28:48 (Tr: 2:25:10) |
|||||||
267 | 204 | 265 | Marc Blasco Arasanz | 4:24:44 (tr 2:21:06 ) | |||
T. real: 02:21:06 T. oficial: 04:24:44 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:25:23 Cat:M50 Pos. categoria: 45 Inici cursa:8:00:39 Sexe:M Ritme: 141.09 segons/100Metres Club: junior fc
543180
4:28:51
04:24:44
4:20:37
i
Elisenda Muns Tubau
04:20:53 (Tr: 2:17:15)
Pep Colás Salvador
04:20:59 (Tr: 2:17:21)
i
Diego Balmaseda
04:21:21 (Tr: 2:17:43)
i
Susana Sentís Comas
04:21:27 (Tr: 2:17:49)
Eduardo Blanco
04:22:23 (Tr: 2:18:45)
i
Ignacio Villafanez
04:22:55 (Tr: 2:19:17)
i
Fèlix Amat Vilaró
04:23:43 (Tr: 2:20:05)
i
Avanadi Padilla Arcos
04:23:47 (Tr: 2:20:09)
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Maria Guida
04:26:26 (Tr: 2:22:48)
i
Maria Macia
04:28:48 (Tr: 2:25:10)
i
Conchita De Alos
04:28:51 (Tr: 2:25:13) |
|||||||
268 | 64 | 222 | Maria Guida | 4:26:26 (tr 2:22:48 ) | |||
T. real: 02:22:48 T. oficial: 04:26:26 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:27:05 Cat:W30 Pos. categoria: 16 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 142.79 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
324060
4:28:53
04:26:26
4:23:59
i
Amaia Portularrume Lazkano
04:23:59 (Tr: 2:20:21)
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06)
i
Maria Macia
04:28:48 (Tr: 2:25:10)
i
Conchita De Alos
04:28:51 (Tr: 2:25:13) |
|||||||
269 | 65 | 525 |
i
|
Maria Macia | 4:28:48 (tr 2:25:10 ) | ||
T. real: 02:25:10 T. oficial: 04:28:48 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:29:27 Cat:W50 Pos. categoria: 14 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 145.15 segons/100Metres Club: centre d'excursionistes de vilassar
625680
4:33:32
04:28:48
4:24:03
i
Lourdes Agirre Azpeitia
04:24:03 (Tr: 2:20:25)
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06)
Maria Guida
04:26:26 (Tr: 2:22:48)
i
Conchita De Alos
04:28:51 (Tr: 2:25:13) |
|||||||
270 | 66 | 298 |
i
|
Conchita De Alos | 4:28:51 (tr 2:25:13 ) | ||
T. real: 02:25:13 T. oficial: 04:28:51 Inici real: 10:04:17 Hora meta: 12:29:30 Cat:W50 Pos. categoria: 15 Inici cursa:8:00:39 Sexe:F Ritme: 145.21 segons/100Metres Club: tridir
543180
4:32:58
04:28:51
4:24:44
Marc Blasco Arasanz
04:24:44 (Tr: 2:21:06)
Maria Guida
04:26:26 (Tr: 2:22:48)
i
Maria Macia
04:28:48 (Tr: 2:25:10) |
|||||||