SubCurses

8RESULTATS

7a Cursa Solidària de Martorell

10K

02 juny 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:35:30

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:15:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: atletisme molins

0:39:08
00:35:30
0:31:53
Alexandre Pagès Cuspinera
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Pol Simón Sánchez
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:37:21

T. oficial: 00:37:21

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:17:02

Cat:M36

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:39:12
00:37:21
0:35:30
Carles Blanco Conde
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Pol Simón Sánchez
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:38:09

T. oficial: 00:38:09

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:17:50

Cat:JunM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: nan oliveras team

0:40:48
00:38:09
0:35:30
Carles Blanco Conde
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:38:25

T. oficial: 00:38:25

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:18:06

Cat:M36

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: corresolidaris

0:41:20
00:38:25
0:35:30
Carles Blanco Conde
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Pol Simón Sánchez
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:38:48

T. oficial: 00:38:49

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:18:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:40:16
00:38:49
0:37:21
Alexandre Pagès Cuspinera
00:37:21 (Tr: 0:37:21)
Pol Simón Sánchez
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:39:05

T. oficial: 00:39:05

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:18:46

Cat:M46

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: sedentaris.cat

0:40:02
00:39:05
0:38:09
Pol Simón Sánchez
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)

T. real: 00:39:08

T. oficial: 00:39:08

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:18:49

Cat:M46

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: casab

0:39:50
00:39:08
0:38:25
Jose maria Matos Pardo
00:38:25 (Tr: 0:38:25)
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)

T. real: 00:39:18

T. oficial: 00:39:18

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:18:59

Cat:M36

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: corresolidaris

0:39:47
00:39:18
0:38:49
Carlos Aranda Bernat
00:38:49 (Tr: 0:38:48)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)

T. real: 00:39:21

T. oficial: 00:39:22

Inici real: 08:39:43

Hora meta: 09:19:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: quirorunner's

0:39:38
00:39:22
0:39:05
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)

T. real: 00:39:25

T. oficial: 00:39:25

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:19:06

Cat:M36

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: fondistes sant feliu

0:39:52
00:39:25
0:38:58
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)

T. real: 00:39:30

T. oficial: 00:39:30

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:19:11

Cat:M36

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: no

0:39:57
00:39:30
0:39:04
Arnaldo Bandeira Sousa
00:39:05 (Tr: 0:39:05)
Rafael Borras Perez
00:39:08 (Tr: 0:39:08)
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)

T. real: 00:39:38

T. oficial: 00:39:38

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:19:19

Cat:M36

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: ca comekm molins

0:40:02
00:39:38
0:39:13
David Aragon Polonio
00:39:18 (Tr: 0:39:18)
Albert Pintó Roig
00:39:22 (Tr: 0:39:21)
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:39:52

T. oficial: 00:39:52

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:19:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:40:20
00:39:52
0:39:25
Mariusz Lewy
00:39:25 (Tr: 0:39:25)
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:39:57

T. oficial: 00:39:57

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:19:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: casab

0:40:24
00:39:57
0:39:30
i
Oscar Valentin García
00:39:30 (Tr: 0:39:30)
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Antonio Rodriguez Guillen
00:40:02 (Tr: 0:40:02)

T. real: 00:40:02

T. oficial: 00:40:02

Inici real: 08:39:42

Hora meta: 09:19:43

Cat:M46

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:39:41

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: sparta cunit

0:40:27
00:40:02
0:39:38
Joan Colomina
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Xavier Vives Sanchez
00:39:52 (Tr: 0:39:52)
Dani Redondo
00:39:57 (Tr: 0:39:57)