Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre del Masnou

Dones

26 desembre 2018

Dones Homes

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:17:14

T. oficial: 00:17:14

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:05:12

Cat:ProF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:27 min/km

Club: estonia

400m.: 0:01:14

Hora 400m. : 09:49:12

Pos 400m. : 2

-

1900m.: 0:06:23

Hora 1900m. : 09:54:21

Pos 1900m. : 2

Z

Meta: 0:17:14

Hora meta: 10:05:12

Pos meta : 1

X 1 posició

0:18:20
00:17:14
0:16:09
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)

T. real: 00:17:22

T. oficial: 00:17:22

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:05:20

Cat:JunF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:29 min/km

Club: fasttriatlon

400m.: 0:01:14

Hora 400m. : 09:49:12

Pos 400m. : 1

-

1900m.: 0:06:23

Hora 1900m. : 09:54:21

Pos 1900m. : 1

Z

Meta: 0:17:22

Hora meta: 10:05:20

Pos meta : 2

Y 1 posició

0:18:20
00:17:22
0:16:23
i
Jekaterina Patjuk
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)

T. real: 00:17:36

T. oficial: 00:17:36

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:05:34

Cat:F35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:32 min/km

Club: fcb

400m.: 0:01:17

Hora 400m. : 09:49:15

Pos 400m. : 4

-

1900m.: 0:06:34

Hora 1900m. : 09:54:32

Pos 1900m. : 3

X 1 posició

Meta: 0:17:36

Hora meta: 10:05:34

Pos meta : 3

Z

0:18:20
00:17:36
0:16:53
i
Jekaterina Patjuk
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)

T. real: 00:17:54

T. oficial: 00:17:54

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:05:52

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:35 min/km

Club: la sansi

400m.: 0:01:19

Hora 400m. : 09:49:17

Pos 400m. : 6

-

1900m.: 0:06:42

Hora 1900m. : 09:54:40

Pos 1900m. : 5

X 1 posició

Meta: 0:17:54

Hora meta: 10:05:52

Pos meta : 4

X 1 posició

0:18:34
00:17:54
0:17:14
i
Jekaterina Patjuk
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)

T. real: 00:18:06

T. oficial: 00:18:06

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:06:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: la sansi

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:49:16

Pos 400m. : 5

-

1900m.: 0:06:43

Hora 1900m. : 09:54:41

Pos 1900m. : 6

Y 1 posició

Meta: 0:18:06

Hora meta: 10:06:04

Pos meta : 5

X 1 posició

0:18:51
00:18:06
0:17:22
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)

T. real: 00:18:11

T. oficial: 00:18:11

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:06:09

Cat:JunF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: fasttriatlon

400m.: 0:01:16

Hora 400m. : 09:49:14

Pos 400m. : 3

-

1900m.: 0:06:37

Hora 1900m. : 09:54:35

Pos 1900m. : 4

Y 1 posició

Meta: 0:18:11

Hora meta: 10:06:09

Pos meta : 6

Y 2 posicions

0:19:12
00:18:11
0:17:10
i
Jekaterina Patjuk
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)

T. real: 00:18:19

T. oficial: 00:18:20

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:06:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:40 min/km

Club: jab berga

400m.: 0:01:22

Hora 400m. : 09:49:21

Pos 400m. : 11

-

1900m.: 0:06:53

Hora 1900m. : 09:54:52

Pos 1900m. : 8

X 3 posicions

Meta: 0:18:19

Hora meta: 10:06:18

Pos meta : 7

X 1 posició

0:19:30
00:18:20
0:17:09
i
Jekaterina Patjuk
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)

T. real: 00:18:24

T. oficial: 00:18:24

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:06:22

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:41 min/km

Club:

400m.: 0:01:19

Hora 400m. : 09:49:17

Pos 400m. : 7

-

1900m.: 0:06:50

Hora 1900m. : 09:54:49

Pos 1900m. : 7

Z

Meta: 0:18:24

Hora meta: 10:06:22

Pos meta : 8

Y 1 posició

0:19:33
00:18:24
0:17:15
i
Carla Dominguez Torner
00:17:22 (Tr: 0:17:22)
i
Anna Bove Balada
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Kitija Valtere
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
Sara Loehr Muñoz
00:18:06 (Tr: 0:18:06)
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)

T. real: 00:19:12

T. oficial: 00:19:12

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:07:10

Cat:JunF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: rockets ae

400m.: 0:01:22

Hora 400m. : 09:49:20

Pos 400m. : 9

-

1900m.: 0:06:58

Hora 1900m. : 09:54:56

Pos 1900m. : 9

Z

Meta: 0:19:12

Hora meta: 10:07:10

Pos meta : 9

Z

0:20:13
00:19:12
0:18:11
i
Helena Moragas Molina
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:30

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:07:28

Cat:F35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: la sansi

400m.: 0:01:26

Hora 400m. : 09:49:24

Pos 400m. : 19

-

1900m.: 0:07:15

Hora 1900m. : 09:55:13

Pos 1900m. : 13

X 6 posicions

Meta: 0:19:30

Hora meta: 10:07:28

Pos meta : 10

X 3 posicions

0:20:41
00:19:30
0:18:20
i
Nuria Cascante Torrella
00:18:20 (Tr: 0:18:19)
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:33

T. oficial: 00:19:33

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:07:31

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club:

400m.: 0:01:22

Hora 400m. : 09:49:20

Pos 400m. : 10

-

1900m.: 0:07:12

Hora 1900m. : 09:55:10

Pos 1900m. : 11

Y 1 posició

Meta: 0:19:33

Hora meta: 10:07:31

Pos meta : 11

Z

0:20:43
00:19:33
0:18:24
i
Laura Bel Franquesa
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:07:38

Cat:JunF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club:

400m.: 0:01:25

Hora 400m. : 09:49:23

Pos 400m. : 15

-

1900m.: 0:07:22

Hora 1900m. : 09:55:20

Pos 1900m. : 15

Z

Meta: 0:19:40

Hora meta: 10:07:38

Pos meta : 12

X 3 posicions

0:20:09
00:19:40
0:19:12
Marta Romance Oms
00:19:12 (Tr: 0:19:12)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:46

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 10:07:44

Cat:F35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: uge badalona

400m.: 0:01:27

Hora 400m. : 09:49:25

Pos 400m. : 24

-

1900m.: 0:07:23

Hora 1900m. : 09:55:22

Pos 1900m. : 20

X 4 posicions

Meta: 0:19:45

Hora meta: 10:07:44

Pos meta : 13

X 7 posicions

0:20:01
00:19:46
0:19:30
Sonia Gallego Espinosa
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:47

Inici real: 09:47:58

Hora meta: 10:07:45

Cat:JunF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club:

400m.: 0:01:24

Hora 400m. : 09:49:22

Pos 400m. : 13

-

1900m.: 0:07:22

Hora 1900m. : 09:55:20

Pos 1900m. : 16

Y 3 posicions

Meta: 0:19:47

Hora meta: 10:07:45

Pos meta : 14

X 2 posicions

0:20:01
00:19:47
0:19:33
i
Anna Chico Juste
00:19:33 (Tr: 0:19:33)
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Dani Guerrero Nistal
00:19:54 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:53

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 09:48:00

Hora meta: 10:07:52

Cat:F35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:47:58

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club:

400m.: 0:01:35

Hora 400m. : 09:49:34

Pos 400m. : 47

-

1900m.: 0:07:32

Hora 1900m. : 09:55:32

Pos 1900m. : 24

X 23 posicions

Meta: 0:19:53

Hora meta: 10:07:52

Pos meta : 15

X 9 posicions

0:20:08
00:19:54
0:19:40
i
Maria Carner Rodriguez
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Marta Mesalles Lupion
00:19:46 (Tr: 0:19:45)
i
Sara Roca
00:19:47 (Tr: 0:19:47)