SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre del Masnou - Tots

5K

26 desembre 2020
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:20:34

Inici real: 10:33:11

Hora meta: 10:53:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

2:24:35
01:23:14
0:21:54
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:36

Inici real: 11:33:19

Hora meta: 11:53:55

Cat:M45

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: corredors polinya

3:23:35
02:23:25
1:23:14
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:37

Inici real: 09:31:55

Hora meta: 09:52:31

Cat:M45

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

2:24:35
00:22:01
742:19:28
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:38

Inici real: 11:32:38

Hora meta: 11:53:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club:

3:22:16
02:22:45
1:23:14
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:38

Inici real: 09:30:47

Hora meta: 09:51:24

Cat:ProM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: eportiu penedes

2:24:28
00:20:54
742:17:20
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:38

Inici real: 11:34:04

Hora meta: 11:54:42

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: u.g.e. badalona

4:26:22
02:24:12
0:22:01
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:39

Inici real: 11:34:27

Hora meta: 11:55:05

Cat:M45

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:26:25
02:24:35
2:22:45
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:40

Inici real: 11:34:19

Hora meta: 11:54:58

Cat:M45

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: masques sant andreu

4:28:02
02:24:28
0:20:54
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:41

Inici real: 10:29:46

Hora meta: 10:50:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

1:22:30
01:19:57
1:17:25
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:42

Inici real: 10:29:56

Hora meta: 10:50:37

Cat:M55

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: c.a.i

2:23:08
01:20:07
0:17:06
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:43

Inici real: 09:35:35

Hora meta: 09:56:18

Cat:M35

Pos. categoria: 88

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

0:25:50
00:25:48
0:25:46

T. real: 00:20:44

Inici real: 10:32:16

Hora meta: 10:53:00

Cat:ProM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

1:25:02
01:22:30
1:19:57
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:44

Inici real: 11:32:54

Hora meta: 11:53:38

Cat:M35

Pos. categoria: 89

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

3:26:09
02:23:08
1:20:07
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:44

Inici real: 09:32:41

Hora meta: 09:53:25

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club:

0:24:24
00:22:55
0:21:26
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:46

Inici real: 10:33:02

Hora meta: 10:53:48

Cat:M35

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

1:24:06
01:23:18
1:22:30
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:47

Inici real: 10:29:55

Hora meta: 10:50:41

Cat:ProM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

1:20:13
01:20:11
1:20:09

T. real: 00:20:47

Inici real: 09:34:07

Hora meta: 09:54:54

Cat:M45

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: lasansi

0:25:53
00:24:24
0:22:55
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)

T. real: 00:20:47

Inici real: 09:35:33

Hora meta: 09:56:20

Cat:M45

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

1:21:16
00:25:50
743:30:23
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:47

Inici real: 09:32:43

Hora meta: 09:53:30

Cat:M45

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: losmartescondios

0:23:02
00:23:00
0:22:58

T. real: 00:20:49

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 09:52:16

Cat:M45

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: atlètic club esport i nat

0:25:03
00:21:46
0:18:30
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:52

Inici real: 10:30:55

Hora meta: 10:51:46

Cat:M35

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: piri - centre excursionis

2:16:42
01:21:16
0:25:50
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:53

Inici real: 09:31:34

Hora meta: 09:52:26

Cat:M55

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

2:23:55
00:21:56
742:19:57
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:54

Inici real: 09:34:39

Hora meta: 09:55:33

Cat:M35

Pos. categoria: 92

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

2:25:16
00:25:03
742:24:50
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:54

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 09:52:22

Cat:M35

Pos. categoria: 93

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: penya se monta

1:22:50
00:21:52
743:20:55
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:55

Inici real: 11:33:31

Hora meta: 11:54:25

Cat:M35

Pos. categoria: 94

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: born to run

4:25:54
02:23:55
0:21:56
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Víctor González Sánchez
02:25:16 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:55

Inici real: 11:34:52

Hora meta: 11:55:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: solé diesel

4:25:29
02:25:16
0:25:03
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Cristina Berenguer
02:24:12 (Tr: 0:20:38)
Sergio Seguel Garcia
02:24:35 (Tr: 0:20:39)
Jordi Monfort I Cervera
02:24:28 (Tr: 0:20:40)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Albert Ferrandiz Iserte
02:23:55 (Tr: 0:20:55)
Roberto Vallejo Mardomingo
01:22:50 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:55

Inici real: 10:32:25

Hora meta: 10:53:20

Cat:M35

Pos. categoria: 95

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

2:23:47
01:22:50
0:21:52
David Torrejimeno Romagosa
01:23:14 (Tr: 0:20:34)
i
David Suárez Silva
02:23:25 (Tr: 0:20:36)
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Elisabet Amorós Casahuga
02:22:45 (Tr: 0:20:38)
Jose luis Lorca Sánchez
01:19:57 (Tr: 0:20:41)
Toni Jorba Castellet
01:20:07 (Tr: 0:20:42)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Alex González Monleón
01:22:30 (Tr: 0:20:44)
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
Josep Morera Fernández
01:23:18 (Tr: 0:20:46)
Albert Pujol Pinto
01:20:11 (Tr: 0:20:47)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Eduard Bochaca Seix
01:21:16 (Tr: 0:20:52)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Santi Ruiz
00:22:09 (Tr: 0:20:55)
Indalecio Tutusaus Rosell
02:23:07 (Tr: 0:20:56)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:55

Inici real: 09:31:44

Hora meta: 09:52:39

Cat:M45

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: seat runners

1:19:44
00:22:09
743:24:35
i
Daniel Camiruaga Ortega
00:22:01 (Tr: 0:20:37)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:20:54 (Tr: 0:20:38)
Brent Villanueva Escobedo
00:25:48 (Tr: 0:20:43)
Noelia Antonijuan Reyes
00:22:55 (Tr: 0:20:44)
i
Andrés Garcia Ventura
00:24:24 (Tr: 0:20:47)
i
Raúl Gallardo Pérez
00:25:50 (Tr: 0:20:47)
i
Raul Yeste
00:23:00 (Tr: 0:20:47)
Marc Salvia De La Fuente
00:21:46 (Tr: 0:20:49)
i
Xamo Chamorro Serrano
00:21:56 (Tr: 0:20:53)
Carles Lascorz
00:25:03 (Tr: 0:20:54)
Jordi Masana Gallego
00:21:52 (Tr: 0:20:54)
Rubén Alvarez Nicolás
01:19:44 (Tr: 0:20:56)

T. real: 00:20:56

Inici real: 11:32:42

Hora meta: 11:53:37

Cat:M55

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

2:23:09
02:23:07
2:23:05
Miguel angel Colmenero Colmenero
02:23:08 (Tr: 0:20:44)

T. real: 00:20:56

Inici real: 10:29:18

Hora meta: 10:50:14

Cat:M35

Pos. categoria: 96

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: corredors.cat

1:19:46
01:19:44
1:19:42