SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre del Masnou - Tots

5K

26 desembre 2020
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:47

Inici real: 11:34:22

Hora meta: 11:50:09

Cat:M35

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: castillejo&caceres rc

2:19:41
02:19:39
2:19:37

T. real: 00:15:48

Inici real: 11:32:31

Hora meta: 11:48:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: bttorre

2:18:02
02:17:48
2:17:35
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)

T. real: 00:15:58

Inici real: 11:32:24

Hora meta: 11:48:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: hoka one one

2:18:02
02:17:51
2:17:41
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)

T. real: 00:15:59

Inici real: 11:32:23

Hora meta: 11:48:21

Cat:M35

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: ca lloret-la selva

2:18:02
02:17:51
2:17:41
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)

T. real: 00:15:59

Inici real: 11:34:22

Hora meta: 11:50:21

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: castillejo&caceres rc

2:21:53
02:19:51
2:17:48
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:15:59

Inici real: 11:32:32

Hora meta: 11:48:31

Cat:ProM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: font romeu

2:18:10
02:18:01
2:17:51
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)

T. real: 00:16:00

Inici real: 11:32:32

Hora meta: 11:48:32

Cat:M35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: u.g.e. badalona

2:18:12
02:18:02
2:17:51
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)

T. real: 00:16:01

Inici real: 11:32:32

Hora meta: 11:48:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: jab berga

2:18:12
02:18:02
2:17:52
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)

T. real: 00:16:06

Inici real: 11:32:26

Hora meta: 11:48:32

Cat:M35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: la sansi

2:18:04
02:18:02
2:18:00
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)

T. real: 00:16:11

Inici real: 09:35:56

Hora meta: 09:52:06

Cat:M35

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: ironwill barcelona

2:18:28
00:21:36
742:24:45
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Pau Vilaplana Vilar
00:16:14 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
David Crivillers Galobardas
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:12

Inici real: 11:32:31

Hora meta: 11:48:42

Cat:ProM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: runners calimocho

2:18:27
02:18:12
2:17:57
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)

T. real: 00:16:12

Inici real: 09:30:32

Hora meta: 09:46:44

Cat:M35

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: piri vilassar de mar

2:19:52
00:16:14
742:12:35
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Garcia Aranda
00:21:36 (Tr: 0:16:11)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Crivillers Galobardas
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:16

Inici real: 11:32:42

Hora meta: 11:48:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: canb - ca nou barris

4:15:20
02:18:28
0:21:36
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Garcia Aranda
00:21:36 (Tr: 0:16:11)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:21

Inici real: 11:32:37

Hora meta: 11:48:57

Cat:M35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: c.e.deporunners

2:20:33
02:18:27
2:16:22
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:22

Inici real: 11:34:00

Hora meta: 11:50:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: c.a.coty

4:23:30
02:19:52
0:16:14
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Garcia Aranda
00:21:36 (Tr: 0:16:11)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Pau Vilaplana Vilar
00:16:14 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
David Crivillers Galobardas
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:24

Inici real: 11:32:31

Hora meta: 11:48:54

Cat:M45

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: atletisme lloret la selva

2:20:23
02:18:24
2:16:25
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:30

Inici real: 11:34:34

Hora meta: 11:51:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: c.a.vic

2:22:38
02:20:33
2:18:27
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:30

Inici real: 11:33:28

Hora meta: 11:49:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club:

2:19:30
02:19:28
2:19:26
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:37

Inici real: 11:34:16

Hora meta: 11:50:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: amics atletisme andorra

2:22:22
02:20:23
2:18:24
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:42

Inici real: 11:33:42

Hora meta: 11:50:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: seat runners

2:20:17
02:19:54
2:19:31
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)

T. real: 00:16:43

Inici real: 09:30:30

Hora meta: 09:47:13

Cat:M35

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club:

1:15:27
00:16:43
743:18:00
David Garcia Aranda
00:21:36 (Tr: 0:16:11)
Pau Vilaplana Vilar
00:16:14 (Tr: 0:16:12)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)

T. real: 00:16:49

Inici real: 11:32:32

Hora meta: 11:49:21

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: casticaceres

2:19:28
02:18:51
2:18:13
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:50

Inici real: 11:33:57

Hora meta: 11:50:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: masques sant andreu

2:20:39
02:20:17
2:19:54
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)

T. real: 00:16:52

Inici real: 10:29:06

Hora meta: 10:45:57

Cat:M35

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

2:19:29
01:15:27
0:11:26
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Garcia Aranda
00:21:36 (Tr: 0:16:11)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Pau Vilaplana Vilar
00:16:14 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Crivillers Galobardas
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:53

Inici real: 11:33:06

Hora meta: 11:49:58

Cat:M45

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

2:20:05
02:19:28
2:18:51
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Dan noah Vivas Glaser
02:19:29 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:53

Inici real: 11:33:57

Hora meta: 11:50:50

Cat:M35

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: penya apa anem-hi

2:20:23
02:20:20
2:20:17
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)

T. real: 00:16:55

Inici real: 11:33:05

Hora meta: 11:49:59

Cat:ProM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

3:23:31
02:19:29
1:15:27
Alex Nuñez Leal
02:19:39 (Tr: 0:15:47)
Mateu Navarro Masip
02:17:48 (Tr: 0:15:48)
i
Ivan Camps Puga
02:17:51 (Tr: 0:15:58)
i
Angel Mullera
02:17:51 (Tr: 0:15:59)
Sergio Bejarano Caballero
02:19:51 (Tr: 0:15:59)
i
Jan Raich
02:18:01 (Tr: 0:15:59)
Bruno Paz Palanques
02:18:02 (Tr: 0:16:00)
i
Pau Ventura Sellés
02:18:02 (Tr: 0:16:01)
Jose luis Cruz Infantes
02:18:02 (Tr: 0:16:06)
David Sancho Rodriguez
02:18:12 (Tr: 0:16:12)
Nelson Miranda Neira
02:18:28 (Tr: 0:16:16)
Agustin Caceres Hernandez
02:18:27 (Tr: 0:16:21)
Carlos Gonzalez Castillo
02:19:52 (Tr: 0:16:22)
i
Joan Bernat
02:18:24 (Tr: 0:16:24)
i
Albert Ballús Casas
02:20:33 (Tr: 0:16:30)
i
Miguel Cruz Infantes
02:19:28 (Tr: 0:16:30)
David Piñol Garcia
02:20:23 (Tr: 0:16:37)
Alfredo González Roig
02:19:54 (Tr: 0:16:42)
i
David Gil
02:18:51 (Tr: 0:16:49)
Aaron Pages Urbano
02:20:17 (Tr: 0:16:50)
i
Luis Sala-bellsolell
01:15:27 (Tr: 0:16:52)
i
Albert López Font
02:19:28 (Tr: 0:16:53)
Joan Alarcón Vila
02:20:20 (Tr: 0:16:53)
i
Carlos Insa Fabregat
01:20:26 (Tr: 0:16:55)
Douae Ouboukir
02:19:01 (Tr: 0:16:55)
Mario Soria Ramírez
01:16:07 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:55

Inici real: 10:34:01

Hora meta: 10:50:56

Cat:ProM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: club natacio rubi

1:20:28
01:20:26
1:20:24

T. real: 00:16:55

Inici real: 11:32:36

Hora meta: 11:49:31

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:30

Sexe:F

Ritme: 3:23 min/km

Club: sant just

2:19:03
02:19:01
2:18:59

T. real: 00:16:55

Inici real: 10:29:42

Hora meta: 10:46:37

Cat:M35

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:30

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: patillas cagás

1:16:09
01:16:07
1:16:05